Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

...Сега ще подхвана останалите...

Ами като ще ги подхващаш, не пропускай и "Разкриване" с Майкъл Дъглас и Деми Мур, както и "Фатално привличане" с Глен Клоуз и (познай кой :rolleyes:) Майкъл Дъглас.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

здравейте

някой сеща ли се за филм от 80-90'те , какъвто и да е. Ако се сещате е било модерно да се ходи с парени дънкови акета и дънки, протъркани кецове, прически тип:

Публикувано изображение

Мисля, че периода се нарича "ню уейв", но да не излъжа ... :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Догледала ми се е някоя романтична комедийка. Предложете нещо не много лигаво, да не е стар филма..нещо в рамките на 2003-2008/9..да не е твърде женски, нещо което да ми привлече вниманието и да мога да убия качествено времето..предварително ви благодарим :)

Wedding Crashers (2005)

Chost Town (2008)

Приятелю , горещо ти препоръчвам

Marley & Me / Марли и аз

Изгледах ги отдавна..харесаха ми и трите филмчета...още нещо от тоя род или некое екшънче, но да не е от типа Рамбо, където има някакъв отворко, който трепе наред..вече и аз не знам какво ми се гледа, баси :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгледах ги отдавна..харесаха ми и трите филмчета...още нещо от тоя род или некое екшънче, но да не е от типа Рамбо, където има някакъв отворко, който трепе наред..вече и аз не знам какво ми се гледа, баси :)

Гледай Next с Никалъс Кейдж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Падам си по филми от типа на "Ван Хелзинг"-малко приключенски,малко вампирски,хем да е страшно,хем с елементи на хумор тук-там.Доста ми хареса и "Подземен свят"(и трите части).Ако може към нещо подобно да ме насочите ще съм ви много благодарна! :rolleyes:

Редактирано от icicle_78 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Падам си по филми от типа на "Ван Хелзинг"-малко приключенски,малко вампирски,хем да е страшно,хем с елементи на хумор тук-там.Доста ми хареса и "Подземен свят"(и трите части).Ако може към нещо подобно да ме насочите ще съм ви много благодарна! :)

Ами май "Заразно зло" ще ти хареса. :beer:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Габи, дръпни си Prag - http://www.imdb.com/title/tt0855975/

Ще ти хареса!

Мацка, аз видях, че си търсила линк за този филм, ама на мен без субтитри не и върши работа. Анлийският ми е на средно ниво и съвсем недостатъчно за гледане на филм, пуснат тихичко, докато детето спи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам много комедиите попикавал съм се от смях като гледам "Страшен фил - 1, 2, 3, 4,), "Супер геройски филм" и т.н. ако знаете нещо подобно на тези филми бих Ви помолил да ми кажете, че отдавна диря добра комедия и все попадам на едни бози дет не стават за нищо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Падам си по филми от типа на "Ван Хелзинг"-малко приключенски,малко вампирски,хем да е страшно,хем с елементи на хумор тук-там.Доста ми хареса и "Подземен свят"(и трите части).Ако може към нещо подобно да ме насочите ще съм ви много благодарна! :)

Hellboy 1-2, League of Extraordinary Gentlemen - не са вампирски, но отговарят на другите условия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам много комедиите попикавал съм се от смях като гледам "Страшен фил - 1, 2, 3, 4,), "Супер геройски филм" и т.н. ако знаете нещо подобно на тези филми бих Ви помолил да ми кажете, че отдавна диря добра комедия и все попадам на едни бози дет не стават за нищо!

"Американски пай", "Агент ХХL", "Епичен филм"(не е кой знае какво, но го виж) ... :speak:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр Препоръчаите ми филмче нещо от рода на (Константин от 2005г) на същата тематика/жанр че аз малко се бъркам с жанровете Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Ето ви едно истинско предизвикателство ... можете ли да намерите нещо подобно на The Shawshank Redemption. Филм, който поне според мен няма аналог!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Ето ви едно истинско предизвикателство ...

можете ли да намерите нещо подобно на The Shawshank Redemption. Филм, който поне според мен няма аналог!

Нема начин Публикувано изображение да има подобен на този филм.Все пак може да гледаш The Count of Monte Cristo / Граф Монте Кристо (2002).За него първо се сетих,да се надяваме че съм помогнала!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Ето ви едно истинско предизвикателство ...

можете ли да намерите нещо подобно на The Shawshank Redemption. Филм, който поне според мен няма аналог!

"Oldboy"

Препоръчвам ти го, доста добри мнения има за филма и е пряко свързан с исканото от теб Публикувано изображение

Аз лично го гледам близо от година и нещо и още не съм го изгледала до края Публикувано изображение

Но аз си падам по други жанрове е тематики...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Други предложения ?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте Сметнах, че не е уместно да пиша в темата за търсене на филм, тъй като не търся някой определен филм... Сещате ли се за някой филм тип група момичета и момчета или само двойка (нещо такова) тръгват на път, обаче се забутват по някакви черни пътища или пък някой почва да ги следи и почва да ги трепе. Такива подобни филми съм гледала: Тексаско клане Jeepers Creepers The hills have eyes rest stop joy ride wrong turn тези, които изброих са хорър, но всъщност не е задължително, може пък да не ги следи някой и да ги изтребва - примерно като Euro trip Просто сюжета да я няколко млади човека тръгват да път и нещо им се случва. :angry: Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

Сметнах, че не е уместно да пиша в темата за търсене на филм, тъй като не търся някой определен филм...

Сещате ли се за някой филм тип група момичета и момчета или само двойка (нещо такова) тръгват на път, обаче се забутват по някакви черни пътища или пък някой почва да ги следи и почва да ги трепе. Такива подобни филми съм гледала:

Тексаско клане

Jeepers Creepers

The hills have eyes

rest stop

joy ride

wrong turn

тези, които изброих са хорър, но всъщност не е задължително, може пък да не ги следи някой и да ги изтребва - примерно като Euro trip

Просто сюжета да я няколко млади човека тръгват да път и нещо им се случва. :)

Благодаря предварително!

Jeepers Creepers 1&2 (2003)

Dead Snow (2009)

Само тези се сещам за сега :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто сюжета да я няколко млади човека тръгват да път и нещо им се случва. :)

Friday the 13th / Петък 13-ти (2009)

The Cave / Пещерата (2005)

Shrooms / Гъби (2006)

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте някой много як ужас, от рода на Хълмовете имат очи, Погрешен завой, Убийствен пъзел, тексаско клане, Гняв, абе горе долу някой с призраци или зомбита, и да е страшен! Не остана който да не съм гледал. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GiGab¥Te , погледни над тебе / постовете на Ивето и мъничето / съдаржат такива филми ... Поразгледай темата , доста линкове за подобни филми има !

Успехи !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси :)

Гигабайт, опитай Rosemary's baby, Chaos, Wolf creek, High tension, Cabin Fever, [rec] (препоръчвам!!!), Misery, Mirrors (от режисьора на the hills have eyes и high tension), имаше и един голяма психария, стар филм, но не мога да се сетя за името.

От тези изброените задължително гледай, ако не си го направил до сегa.

edit: сетих се, The Shining с участието на Джак Никълсън по сценарии на Стивън Кинг, определен за най-великия филм на ужасите за 20 век. Препоръчвам да го гледаш сам на тъмно късно вечерта.

Редактирано от Progal_4e (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте филми подобни на Cloverfield и Армагедон - човечеството да е изправено пред някаква глобална катастрофа т.н. Деня на независимостта съм го гледал също :/ и The day the earth stood still... сега ми се догледа нещо такова ама не намирам

Редактирано от bobi83 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване