Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Привет! Бих искала да ми препоръчате някой филм с танци и музика като step up.Само да не са:step up 2,step up,,dance with me,take the lead,center stage:turn it up съм ги гледала,а save the last dance и save the last dance 2 не ми харесват .Дано намерите нещо! :speak:

Здрасти,

тъй като нямам време да ти давам линкове, само ще ти кажа имената им, пък предполагам, че ти можеш да си ги намериш...

1. Stomp The Yard (2007) - предимно улични танци, хип хоп и гето-истории... На мен ми беше харесал...

2. Feel The Noise (2007)

3. Stick It - Става въпрос за една гимнастичка, която е буйна и непослушна, но подобно на момичето от Step up е наказано, но този път трябва да се състезава като гимнастичка.

4. Honey (2003) - С Джесика Алба, много готин филм... Ще ти хареса.

5. You Got Served (2004)

Пробвай и мюзикълите... Те също са набъкани с танци, пък и са много весели. Брилянтин примерно...

П.П. Potrebitel е по-добра в тези жанрове, може да ти препоръча доста по-интересни.

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Привет! Бих искала да ми препоръчате някой филм с танци и музика като step up.Само да не са:step up 2,step up,,dance with me,take the lead,center stage:turn it up съм ги гледала,а save the last dance и save the last dance 2 не ми харесват .Дано намерите нещо! :speak:

Salsa (2000) също е хубав!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм подобен на "Забравените" , който даваха снощи от 22,30 ч. по Нова телевизия !

Knowing

Blindness

Dark Water

Stay

The Invasion

The Wiker Man

White Noise

Lady in the Water

Flightplan

Premonition

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте търся всякави тийн филми, може ли някой да ми препоръча някой филм? Мерси много

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов или няма значение? Superbad - “Супер яки” разказва за двама тийнейджъри с проблеми в общуването, които завършват средно училище. Old School - Old School” - без цензура и извън контрол! Boat Trip - Разходка с лодка (2002)

Редактирано от DoGa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да предложи филми, като "Green Street Hooligans" ?

American History X (1998)

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се радвам някой да ми препоръча азиатски филм, но без екшъни и фантастика, нещо сериозно, най-добре по действителен случай! п.п. "Костенурките не могат да летят" го гледах!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми колко можете повече филмчета от типа на Екшън ( но не фантазии ), смислени хубави филми като например " Зеленият път", " Смело сърце " и т.н. Може и някоя друга комедийка :) Давайте колкото може повечко няма проблем само заглавията да са на български :cool: Благодаря Ви много предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се радвам някой да ми препоръча азиатски филм, но без екшъни и фантастика, нещо сериозно, най-добре по действителен случай!

п.п. "Костенурките не могат да летят" го гледах!

Бели,

препоръчвам ти един филм от 2000 г. - The Isle.

Оригиналното име е Seom.

Също можеш да видиш и 3 - Iron (2004) - imdb.com

Приятно гледане! :)

;) Давайте колкото може повечко няма проблем само заглавията да са на български :)

Пич, мога да ти препоръчам смислени филми до утре сутринта, та даже и до обяд, но не ги знам на български как превеждат. Мога да намеря, разбира се, преводите им, но часът е 00.38 и нямам нерви да го правя.

Препоръчвам ти Once Upon a Time in America - Имало едно време в Америка на Серджо Леоне. Иначе като намеря преводите на някои други филми, ще пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча добър психотрилър?Нещо от сорта на Механикът,Мементо и Jacob's Ladder. ;)

Saw-Убийствен пъзел

Препоръчайте ми колко можете повече филмчета от типа на Екшън ( но не фантазии ), смислени хубави филми като например " Зеленият път", " Смело сърце " и т.н. Може и някоя друга комедийка :hush: Давайте колкото може повечко няма проблем само заглавията да са на български :speak:

Благодаря Ви много предварително ;)

Корабокрушенецът-невероятен филм

Редактирано от artemida4 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа ми се нещо романтично, забавно, неангажиращо или пък някой трилър, от който да ми настръхнат косите :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа ми се нещо романтично, забавно, неангажиращо или пък някой трилър, от който да ми настръхнат косите :blink:

Това гледала ли си го?

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това гледала ли си го?

Публикувано изображение

Честно казано не съм го гледала. Много пъти се каних да си го пусна, когато излезе, но така и не го направих. Щом го препоръчваш, ще го изгледам. Дори вече го дръпнах. После ще споделя впечатлението си.

Благодаря :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Търся филм подобен на Хари Потър. Моля ви ако някой знае за такав да го предложи. Благодаря предварително!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте.

Сещате ли се за някой подобен филм на Lilja 4-ever ? ...

За тези, които не са го гледали, филмът разказва историята на едно 16 годишно момиче (свързан е с трафика на хора), което е само, живее без родители, има си един-единствен приятел. Започва да ходи по барове и там среща един мъж, който само я баламосва, а след това е извежда извън страната с обещанието, че ще и намери работа, но всъщност става бяла робиня.. накрая успява да избяга и измежду кадрите, в които се чуди по кой път да поеме из непознатите улици на чуждата страна, режисьорите умело са успели да изобразят вътрешните и терзания и желания - представя си времето назад, как отказва да замине с този човек, дават я как си играе с този нейн приятел, скачат, играят с топка, изкарва на показ всичко невинно, за сметка на грозната реалност.

Друг, подобен филм, мисля, че може да се каже, че е Мила от Марс, ноо.. не е баш какъвто търся, малко е муден.

Идеята ми е да разказва историята на момиче/та, които имат някакви вътрешни сремежи и желания. Случва им се нещо, виждаме ги в ежедневието, после преминават през някакви перипетии. Нещо от този сорт. Не е задължително да е свързан със нещо отрицателно, както трафика на хора. Може да е подобен на .. не му помня името :rolleyes: Разказва се за група момичета, които са фенки, направо фанатички на тема Бийтълс и разбират, че те ще имат концерт и тръгват с кола, по пътя им се случват хиляди глупости, загубваха си парите, колата им се строшаваше, после пък като стигнаха в NY, където е концерта, разбират в кой хотел са момчетата от Буйтълс и търсят начини да се натикат вътре. Успяват, де. Крият се под леглата, после им тършуват из нещата, караха се с други фенове.. някакви такива момичешки истории.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Сещате ли се за някой подобен филм на Lilja 4-ever ? ...

Where the Day Takes You (1992)

Just Another Girl on the I.R.T. (1992)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм подобен на Хари Потър. Моля ви ако някой знае за такав да го предложи. Благодаря предварително!!!

Доста трудно, тъй като няма алтернатива. Опитай със стила фентъзи (филми-приказки), макар че почти няма общо с Хари. - Ella Enchanted, Chronicles of Narnia, Bridge to Terabithia, Stardust и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми колко можете повече филмчета от типа на Екшън ( но не фантазии ), смислени хубави филми като например " Зеленият път", " Смело сърце " и т.н. Може и някоя друга комедийка ;) Давайте колкото може повечко няма проблем само заглавията да са на български :)

Благодаря Ви много предварително ;)

Турнирът - The Tournament (2009) Ами... екшън е... на мен ми хареса. Има леко брутални сцени с повечко кръв, рязане на пръсти, но е от филмите, които като седнеш да гледаш, не може да откъснеш поглед. :)

Друго.. мм, G.I.Joe The Rise Of Cobra - G.I.Joe (това е името на главния герой, май) Изгревът на Кобра. Не съм го гледала, изтеглила съм го и погледнах някои моменти... мисля, че е хубав... филмът, т.е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате филм подобен на "The lord of the rings" с най-различни раси. Благодаря предварително :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся филми подобни на властелина на пръстените . в смисъл с много бой както е в 2рата и 3тата част :) ако може да е от времето на рицарите , кралете и т.н. дайте някой

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване