Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Гости winnt
 Сподели

Препоръчан отговор

KrisKOoOo , този отговор не ти ли хареса ???

Харесва ми,не погледнах

съжелявам http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Редактирано от KrisKOoOo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Ще ми предложите ли филм със снайпери подобен на Shooter, Еnemy at The Gates или пък военен, но интересен като Saving Private Ryan?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми предложите ли филм със снайпери подобен на Shooter, Еnemy at The Gates или пък военен, но интересен като Saving Private Ryan?

Аз лично харесвам много Windtalkers с никълъс Кейдж

Но тук и тук има списъци с добрите военни филми, поразгледай, пък дано са ти от полза :down:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично харесвам много Windtalkers с никълъс Кейдж

Но тук и тук има списъци с добрите военни филми, поразгледай, пък дано са ти от полза :whist:

Мерси, а като цяло филми със снайпери, снайперисти и т.н...?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0108171/ - Снайпер - първия филм, който ме изкефи тотално, има и продължения, но не толкова хубави. http://www.imdb.com/title/tt0120863/ - Тънка червена линия - мисля, че ще ти хареса. http://www.imdb.com/title/tt0159273/ - Behind Enemy Lines - готино военно филмче, за съседите ни става въпрос.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.imdb.com/title/tt0108171/ - Снайпер - първия филм, който ме изкефи тотално, има и продължения, но не толкова хубави.

http://www.imdb.com/title/tt0120863/ - Тънка червена линия - мисля, че ще ти хареса.

http://www.imdb.com/title/tt0159273/ - Behind Enemy Lines - готино военно филмче, за съседите ни става въпрос.

И трите съм ги гледал..., нещо друго? :/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми нещо с много ефекти ... нещо като 2012 ; The Day After Tomorrow ; Godzilla ; Independence Day ... само че както знаят повечето от вас ... аз съм киноман ... гледал съм почти всичко ... Препоръчайте ми нещо ... моля ви !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако има вече такъв въпрос.

Търся нешо подобно на "Бандата на Оушън", "Да изчезнеш за 60 секунди", "Италиянска афера" и "The bank job"

падам си по такива филми с обири

the score

The real McCoy

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми нещо с много ефекти ... нещо като 2012 ; The Day After Tomorrow ; Godzilla ; Independence Day ... само че както знаят повечето от вас ... аз съм киноман ... гледал съм почти всичко ... Препоръчайте ми нещо ... моля ви !

Въпреки че съм почти сигурен, че си гледал тези филми все пак 6те ти предложа нещо:

Planet of the Apes

King Kong

И един на малко по-различна тематика, в който няма много ефекти, но един от най-реалистичните филми за мен.

Body of Lies

Дано съм бил полезен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

wlyl0pez , мерси много ... ама да са и еВа и киноманяка дето съм :) !

"Планетата на маймуните" ... скоро го гледах ... даже по бТВ Синема беше ... старата версия е по - добра !

"Кинг Конг" ... Питър Джаксън е положил доста усилия тук , е не можа да настигне " Властелина ... " ама си е добре !

"Мрежа от лъжи" ... хммм ... така и още не мога да възприема Ди Каприо като екшън герой ... Ридли Скот е превлякъл / пак / неговият любим / и много добър / актьор Ръсел Кроу ... добро е филмчето !

Дайте други предложения ... МОЛЯ ВИ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше някакъв филм за една жена която и присаждат сърце от някакво момче и тя поцва да прави неща и да се държи като него :cool: ако може някакви такива подобни филми, а и някой ако се сеща за този и него може д ами каже :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Congo (1995)

Red Planet (2000)

Artificial Intelligence: AI (2001)

The Time Machine (2002)

Dreamcatcher (2003)

"The Triangle" (2005)

The Fountain (2006)

Редактирано от Enei (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някав сериял като PB.То надали има подобен,той е уникален.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Препоръчайте ми някое филмче по действителен случай (може и да не е по инстински случай), който да се разквазва за адвокат, който е много добър и оправдава някого или нещо подобно ама да е за адвокат/ка. Ама да е хубав и приятен за гледане. Малко съм претенциозен ама :ph34r: Благодаря Ви предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някое филмче по действителен случай (може и да не е по инстински случай), който да се разквазва за адвокат, който е много добър и оправдава някого или нещо подобно ама да е за адвокат/ка. Ама да е хубав и приятен за гледане. Малко съм претенциозен ама :biggrin:

Благодаря Ви предварително :ph34r:

Веднага ми изникват в главата два филма ... класика

A Time to Kill

и

The Client

препоръчвам ти и да разгледаш всичко филмирано по John Grisham !

Ще ти хареса !

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някое филмче по действителен случай (може и да не е по инстински случай), който да се разквазва за адвокат, който е много добър и оправдава някого или нещо подобно ама да е за адвокат/ка. Ама да е хубав и приятен за гледане. Малко съм претенциозен ама :)

Благодаря Ви предварително :cool:

Ако случайно си пропуснал 12 Angry Men (1957), въпреки че става въпрос по-скоро за съдебни заседатели. Това е може би най-добрият филм на тази тематика- стига да не си го гледал. има и по-нова версия с Джак Лемън 12 Angry Men (1997), която не е лоша, но класиката си е класика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

spielberg , добро предложение ! Ама d1dcho иска за адвокат/ка ... а " 12 разгневени мъже " не е точно по тази тематика ... ама си е класика ... нека го гледа :) !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

spielberg , добро предложение ! Ама d1dcho иска за адвокат/ка ... а " 12 разгневени мъже " не е точно по тази тематика ... ама си е класика ... нека го гледа :cool: !

Така е аз съм упоменал, че става въпрос за съдебни заседатели.

Ето за теб една интересна класация, ако си пропуснал нещо, макар че се съмнявам.

The Visual Effects Society publishes its list of top 50 most influential visual effects movies of all time.

1. Star Wars (1977)

2. Blade Runner (1982)

3. 2001: A Space Odyssey (1968)

3. The Matrix (1999)

5. Jurassic Park (1993)

6. Tron (1982)

7. King Kong (1933)

8. Close Encounters of the Third Kind (1977)

9. Alien (1979)

10. The Abyss (1989)

11. The Empire Strikes Back (1980)

12. Metropolis (1927)

13. A Trip to the Moon (1902)

14. Terminator 2: Judgment Day (1991)

15. The Wizard of Oz (1939)

16. Who Framed Roger Rabbit (1988)

17. Raiders of the Lost Ark (1981)

18. Titanic (1997)

19. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)

20. Jason and the Argonauts (1963)

20. E.T. the Extraterrestrial (1982)

22. Toy Story (1995)

23. Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

24. The Ten Commandments (1956)

25. The War of the Worlds (1953)

25. Forrest Gump (1994)

25. Citizen Kane (1941)

25 The Seventh Voyage of Sinbad (1958)

25. 20,000 Leagues Under the Sea (1954)

30. The Terminator (1984)

31. Aliens (1986)

32. Mary Poppins (1964)

33. Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

34. Forbidden Planet (1956) 35. Babe (1995)

36. The Day the Earth Stood Still (1951)

36. Lord of the Rings: The Two Towers (2002)

38. King Kong (2005)

39. Planet of the Apes (1968)

40. Fantastic Voyage (1966)

41. Jaws (1975)

41. Ghostbusters (1984)

43. Sin City (2005)

44. Superman: The Movie (1978)

45. Snow White and the Seven Dwarfs (1937)

46. The Lost World (1925)

46. Return of the Jedi (1983)

48. What Dreams May Come (1998)

49. An American Werewolf in London (1981)

50. Darby O’Gill and the Little People (1958)

50. The Fifth Element (1997)

И един интересен сайт- Greatest Visual and Special Effects

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси spielberg, да са еВа и киномана дето съм ... всичко съм гледал :cool: !

Така е, все пак това са най-известните филм в жанра.

Аз от сайта, който съм посочил си припомних едно сериялче, което го даваха по Канал 1 в началото на 90-те

"Captain Power and the Soldiers of the Future" (1987), поне за времето си беше голяма работа, доколкото си спомням. Има го в замундата но няма сиид и субтитри.Аз се опитвам да го дръпна, най малкото заради сантименталната му стойност. Може да му обърнеш внимание. Ако някой знае, къде има субтитри да каже.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте някой филм подобен на Rich Kids(2007).

Предлагам

The Joneses

http://www.imdb.com/title/tt1285309/

Notes on a Scandal

http://www.imdb.com/title/tt0465551/

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване