Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Да ми препоръчате нещо като "Шесто чувство" и "Другите"? ^^

The Forgotten (2004) - imdb
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледала съм го...

Тогава ще ти предложа следните заглавия, надявам се да има такива, които ще ти допаднат и които не си гледала :cheers:

1. Birthday Girl (2001) - imdb.com

2. Perfect Stranger (2007) - imdb.com

3. Cache (2005) - imdb.com

4. Eastern Promises (2007) - imdb.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава ще ти предложа следните заглавия, надявам се да има такива, които ще ти допаднат и които не си гледала :)

1. Birthday Girl (2001) - imdb.com

2. Perfect Stranger (2007) - imdb.com

3. Cache (2005) - imdb.com

4. Eastern Promises (2007) - imdb.com

Благодаря, само 1-я от тези съм гледала. Ще ги изтегля : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на "Деветата порта" ?

Док , приятелю сигурно си ги гледал ... ама пак да ги препоръчам

End of Days

http://www.imdb.com/title/tt0146675/

The Devil's Advocate

http://www.imdb.com/title/tt0118971/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док , приятелю сигурно си ги гледал ... ама пак да ги препоръчам

End of Days

http://www.imdb.com/title/tt0146675/

The Devil's Advocate

http://www.imdb.com/title/tt0118971/

гледал съм ги Публикувано изображение Адвокат на дявола дори няколко пъти.....

Мерси все пак де.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм ...

а гледал ли вси всички серии на

The Omen / Поличбата (1976 - 1991)

http://######/details.php?id=181442&hit=1

добро е !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на "Деветата порта" ?

Constantine (2005)

Angel Heart (1987) - с Робърт де Ниро, не е от най-новите, но ако не си го гледал, ти го препоръчвам. Даже бях срещнала една класация за ТОП 10 на известни "дяволи" на екрана и там героят на Де Ниро водеше...

The Omen (1976) - с Грегъри Пек, също по-старичък, но си заслужава... :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rosemary's Baby (1968) - пак е на Полански. Може и да ти допадне :)

И аз щях да го препоръчам, ама ме спря това, че е от доста отдавна...

Много добър филм и аз горещо го препоръчвам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филми, подобни на:

National Treasure и Night at the Museum (ест. не търся следващите им части Публикувано изображение )

1. Wanted (2008) - imdb - ако случайно си го пропуснал... :speak:

2. The Rock (1996) - imdb

3. Lara Croft: Tomb Raider (2001) - imdb - мн харесвам Анджелина Джоли тука - толкова жизнена и женствена посвоему! Само я сравни със състоянието и в "Wanted"!!!

4. Raiders of the lost ark (1981) - imdb - Това е прочутият филм за Индиана Джоунс :snowballfight:

5. Hudson Hawk (1991 ) - imdb

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :lock: ! Гледах филма Опасно синьо 2 хубаво филмче (поне на мен ми хареса) ще може ли да ми предложите пак нещо подобно Благодаря предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ;) ! Гледах филма Опасно синьо 2 хубаво филмче (поне на мен ми хареса) ще може ли да ми предложите пак нещо подобно

Благодаря предварително :speak:

Open Water (2004) - imdb - режисиран от Chris Kentis, който е известен с независимите си продукции...

Dark Tides (1998) - imdb

A Simple Plan (1998) - imdb - С Бриджит Фонда, Били Боб Торнтън...

Ако тези не ти харесат или си ги гледал, ще ти препоръчам други. Но първо виж тези... :)

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещо подобно на Предградие 13 /гледала съм и двете части на филма/ ? Публикувано изображение Редактирано от zuzz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо подобно на Предградие 13 /гледала съм и двете части на филма/ ? Публикувано изображение

I, Robot (2004)- imdb

Blade Runner (1982)- imdb - не е точно като Banlieue 13, но мисля, че ще ти хареса... Eдно от най-добрите Sci-Fi - та на Ридли Скот, а и изобщо в историята на киното :)Тука пише, че е № 1 на топ 100 на най-добрите Sci-Fi филми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо, в което да се разказва за отмъщение?

Eye For an Eye (1996) - imdb

Lucky Number Slevin (2006) - imdb

Boksuneun naui geot (2002) - Sympathy For Mr. Vengeance - това е международното име

Chinjeolhan geumjassi (2005) - Lady Vengeance - по същия начин, това е другото име

The Crow (1994) - imdb - почти съм сигурна, че си го гледала, но все пак ако някой друг се интересува...

Третият и четвъртият са корейски... Сетих се за тях от Oldboy (2003), който е най-добрият филм с подобна тематика, даже в една класация бях видяла, че е на първо място, но не го споменах по-горе, тъй като знам, че няма начин да не си го гледала. Подобна е ситуацията с "V for Vendetta", "Kill Bill Vol.1" & "Kill Bill Vol. 2" и разбира се "The Count of Monte Cristo" Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Приятно гледане и да не се захласнеш по филми с подобна тематика, че не са много приятни историите и съдбите в тях :)

Сещам се за още няколко, но сега ме мързи да търся линкове и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв сериал подобен на Декстър да знаете, то не вярвам да има, ама все пак

The Fixer - imdb

Става въпрос за бивш служител на SAS, който е бил в затвора за убийството на собствените си леля и чичо, които са били сексуално злоупотребявали със сестра му и е освободен при условие, че убива хора, които са избягали от правосъдието.

Bones - imdb

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I, Robot (2004)- imdb

Blade Runner (1982)- imdb - не е точно като Banlieue 13, но мисля, че ще ти хареса... Eдно от най-добрите Sci-Fi - та на Ридли Скот, а и изобщо в историята на киното ;)Тука пише, че е № 1 на топ 100 на най-добрите Sci-Fi филми.

Мерси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване