Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся филми, подобни на Twilight, Adventureland. Сещате се за какво говоря :)

1. True Blood - TV Series (2008) - imdb - много актуален сериал напоследък... От доста фенове на "Здрач" съм чувала хубави мнения за него. Хем е сериал, ще те занимае доста време :) (Малко клюки :) - някъде прочетох, че главните герои щели да се женят в действителния живот ;) )

2. "Blood and Chocolate" (2007) - imdb - това е историята на едно момиче - върколак, което е разкъсвано между семейната тайна и разкриването й и любовта. (Как звучи само "Кръв и шоколад" - ако за върколаците и вампирите кръвта е това, което е за нас шоколада - е, хора, оправдавам ги! Голямо изкушение е това нещо шоколада! Публикувано изображение )

3. The Lost Boys (1987) - imdb - филма не е от най-новите, но аз лично много харесвам подобни филми, пък мисля, че си заслужава гледането. Ако не ти хареса, винаги можеш да го спреш и да направиш десен бутон и delete :) )

Хайде приятно гледане! :)

П.П. Боже, сега забелях, че си от родния ми град! ;) Хахахах...

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Adventureland излязъл ли е? Публикувано изображение

В арената го има даже в DVDRip :lol6:

Препоръчайте ми няколко филма подобни на "Valkyrie" "Defiance" ;)

На "Defiance":

1. In the Presence of Mine Enemies (1997) - imdb

2. Uprising (2001) - imdb

На "Valkyrie":

1. "Enemy at the Gates" (2001) - imdb - ако не друго, поне заради Jude Law го гледай :P, моя любимец ;)

2. "Lions for Lambs" (2007) - imdb - чудих се дали да ти го препоръчам, но хайде, може и да ти хареса :)

3. "Apt Pupil" (1998) - imdb - :) адаптация по Стивън Кинг, не е точно като Операция Валкирия, но историята е интересна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На "Defiance":

1. In the Presence of Mine Enemies (1997) - imdb

2. Uprising (2001) - imdb

На "Valkyrie":

1. "Enemy at the Gates" (2001) - imdb - ако не друго, поне заради Jude Law го гледай tongue.gif, моя любимец wink.gif

2. "Lions for Lambs" (2007) - imdb - чудих се дали да ти го препоръчам, но хайде, може и да ти хареса smile.gif

3. "Apt Pupil" (1998) - imdb - smile.gif адаптация по Стивън Кинг, не е точно като Операция Валкирия, но историята е интересна...

Благодаря! "sed_ally[kara]"

"Enemy at the Gates" съм го гледал това ми е един от любимите във жанра. Намерих другите ще ги гледам и тях. :ph34r:

Редактирано от shadey (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете нещо подобно на ''Тя е пич'', ''Горещо маце'', нещо такова ми се гледа :)

10 Things I Hate About You(1999)

White Chicks(2004)

Sorority Boys(2002)

Just One of the Girls(1985)

eто още

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете нещо подобно на ''Тя е пич'', ''Горещо маце'', нещо такова ми се гледа :)

Ммм, т.е. тийн?

От тиийн филмите съм гледела:

Camp Rock

Cinderella story

Another Cinderella Story

Калпазанка

Mean Girls

Глезли

Race your voice

Абе май всички интересни... Публикувано изображение

Няколко филма за zuzz:

Angus, Thongs and Perfect Snogging -- много забавен, но сякаш книгите, по които е направен са по-хубави

17 again -- биваше си го, доста баскетбол, но има един проблем - Зак Бебефрон...

Picture this -- забавни уроци как да прекараш лудия си баща Публикувано изображение

Like Mike -- не е точно тийнейджърски, има много баскетбол, но ти го казвам, защото главният герой е полу-тийн, а и е забавно Публикувано изображение

Princess Protection Program -- филм с най-добрите приятелки на "Дисни", хубав е, но на моменти пресилват нещата с принцесите

Euro trip -- наподобява "Американски пай", но е по-добър. Може да си го гледала, май го даваха по ТВ-то

John Tucker Must Die -- отново тийн, не помня много-много за какво ставаше въпрос, но ми хареса

Save the last dance -- танци, танци

Take the lead -- отново танцци

Bring it on(в няколко части) -- мажоретки...

How She Move -- хм, това не помня за какво беше...

Stomp The Yard -- това май пак беше с танци

You Got Served -- имам страхотни очаквания за този, изтеглила съм го ще го гледам днес

Honey -- един от най-любимите филми за танци, ааадски ми харесва

Cinderella story -- романтична тийн комедийка за съвременната Пепеляшка

Another cinderella story -- пак като горното, но има и танци

Dance with me -- не съм го гледала,но ми казаха, че е хубав

Fired Up -- нов е, не е нещо особено, но и няма да съжаляваш кой знае колко много ако го гледаш

Material Girls - старичък, но си го бива

Kids in America - този филм не се сещам какъв беше, но ако е този, за който го мисля... трябва да го гледаш задължително... но все пак не съм съвсем сигурна :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо подобно на Fighting, без 'Никога не се предавай'

Хора, някога за думата "търсачка" да сте чували? То е едно такова нещо, което ти помага да намериш неща, които ги има във форума! Тук е обяснено как се работи с нея.

"Кикбоксьорът", "Кървав спорт" - все са класики според мен и си заслужава отделеното време ако не си ги гледал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо подобно на Fighting, без 'Никога не се предавай'

Redbelt

Annapolis

Undisputed

Price of Glory

Bloodsport 1/2

Only the Strong

Kickboxer 1/2

Lionheart

Редактирано от dumbetoo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча нещо жизнерадосно и кървавко , което да става за гледане ? :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча нещо жизнерадосно и кървавко , което да става за гледане ? :)

Тарантино... Каквото и да е... Било то като режисура, актьорство, сценарий и т.н. - той не, че не си ги комбинира всичките неща де... Публикувано изображение

Избери си... За жалост няма кой знае колко за избор под режисурата му...

А ако искаш на бързо да си задоволиш жаждата за нещо жизнерадостно и кърваво -

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тарантино... Каквото и да е... Било то като режисура, актьорство, сценарий и т.н. - той не, че не си ги комбинира всичките неща де... Публикувано изображение

Избери си... За жалост няма кой знае колко за избор под режисурата му...

А ако искаш на бързо да си задоволиш жаждата за нещо жизнерадостно и кърваво -

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Верно бе - вярно ,че ми се гледа нещо като Dead Proff / Pulp Fiction :)

Избрах си и си свалям в момента "Planet Terror" (2007) не съм го гледал досега, но саундтрака му вдъхва доверие.

После ще си кажа мнението за филма.

Лошото е, че го открих само в арената и то само с един сийдър , ама все до довечера ще е готов Публикувано изображение

p.s. на другото ти предложение съм гледал почти всичко от серийките :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Верно бе - вярно ,че ми се гледа нещо като Dead Proff / Pulp Fiction :)

Избрах си и си свалям в момента "Planet Terror" (2007) не съм го гледал досега, но саундтрака му вдъхва доверие.

После ще си кажа мнението за филма.

Лошото е, че го открих само в арената и то само с един сийдър , ама все до довечера ще е готов Публикувано изображение

p.s. на другото ти предложение съм гледал почти всичко от серийките :)

Planet Terror е мноооооого добър!!! С една такава, особена мацка, с особен крак, от който изхвърчат особени неща, които предизвикват особеното нещо "пълно меле" Публикувано изображение

Довечера като си включа компа вкъщи ще има още един сийдър ;)

Хахахаха - не знаех, че си падаш по Happy Tree Friends! То за лекар е нормално де - на какво ли не се наглеждате, предполагам... Аз като гледах за първи път Happy Tree Friends, имах чувството, че получавам инфаркт и инсулт едновременно! Публикувано изображение

Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни на филмите на Шаямалан търся :shock11: (Следите, Селото, Шесто Чувство, Неуязвимият, Явлението...) гледал съм му вички негови, поне по 3-4 пъти всеки хаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми препоръча някоя наистина разтърсваща и запомняща се любовна история. :shock11: Или пък нещо подобно на The painted veil, но да е подобен повече на лчбовната история във филма , не със епидемията ( Love in time of holera вече съм го гледала) Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми препоръча някоя наистина разтърсваща и запомняща се любовна история. ;)

Или пък нещо подобно на The painted veil, но да е подобен повече на лчбовната история във филма , не със епидемията ( Love in time of holera вече съм го гледала) Мерси предварително

Тетрадката, Незабравимата...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми препоръча някоя наистина разтърсваща и запомняща се любовна история. ;)

Definitely, Maybe (2008) --> http://www.imdb.com/title/tt0832266/
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж и тоя ,ако не си Griffin & Phoenix (2006) --> http://www.imdb.com/title/tt0460812/

нз дали е като the reader. много не си падам по любовни филми, ама тея двата са мн добри :)

Редактирано от bobi83 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни на филмите на Шаямалан търся :P

(Следите, Селото, Шесто Чувство, Неуязвимият, Явлението...)

гледал съм му вички негови, поне по 3-4 пъти всеки хаха

Не знам дали си ги гледал, но бих ти препоръчала тези филми:

1. Hide and Seek (2005) - с Робърт де Ниро и Дакота Фанинг - imdb

2. Gothika (2003) - imdb - - почти съм сигурна, че си го гледал де, ама все пак ;)

3. Spectres (2004) - imdb - това е малко Sci-Fi, но може и да ти допадне...

А някой подобен филм на The Reader?

1. Apt Pupil (1998) - imdb - преди го бях препоръчала, мисля, че във връзка с Valkyrie... Редактирано от sed_ally[kara] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали си ги гледал, но бих ти препоръчала тези филми:

1. Hide and Seek (2005) - с Робърт де Ниро и Дакота Фанинг - imdb

2. Gothika (2003) - imdb - - почти съм сигурна, че си го гледал де, ама все пак :)

3. Spectres (2004) - imdb - това е малко Sci-Fi, но може и да ти допадне...

третия не съм, сега ще го проуча :)

edit: трейлъра ми хареса, ама не го намерих никъде за подръпване :/

няма значение

Сега търся филми подобни на Big Fish или The Curious Case of Benjamin Button

Редактирано от bobi83 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет! Бих искала да ми препоръчате някой филм с танци и музика като step up.Само да не са:step up 2,step up,,dance with me,take the lead,center stage:turn it up съм ги гледала,а save the last dance и save the last dance 2 не ми харесват .Дано намерите нещо! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване