Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Deep Impact

Публикувано изображение

http://www.imdb.com/title/tt0120647/

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Здравейте предложете нещо като този филм в смисъл да присъства мотивът за вярата но да не е като "Страстите христови" или "Иисус" благодаря предварително! Публикувано изображение

Редактирано от kmaeshki (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте филми подобни на Cloverfield и Армагедон - човечеството да е изправено пред някаква глобална катастрофа т.н.

Деня на независимостта съм го гледал също :/

и The day the earth stood still...

сега ми се догледа нещо такова ама не намирам

The Day After Tommorow
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все още търся ако някой знае някакъв подобен да каже :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все още търся ако някой знае някакъв подобен да каже :computer8:

In The Beginning (2000) - TV

Не е филм, а нещо като минисериал...

Може да ти хареса - разправя се за Исус и изобщо за историите от Стария завет...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, много ще съм Ви благодарен ако ми кажете някакви филми свързане с извънземни, но да не са комедий като Зли извънземни :lol6: Може да са някакви мистерий като "Мъглата" . Вече съм гледал "Следите", "Междузвездните войни" (които не са мистериий или ужаси) " Пришълците" 1-5 ли там как бяха. Ако има някакъв такъв филм хорър свързън с извънземни, митични същества, мутирали, моля кажете. Някаква такава мистерия търся . :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kr1sk0, имаше някакъв филм със заглавие "Race to Witch Mountain" Има извънземни... на мен ми хареса горе-долу. Аз попринцип такива филми не харесвам, но може на теб да ти допадне :lol6:

imdb

Странно.. не го намирам в Zamunda... много-много не ми се търси за това ако искаш порови малко. Може сестра ми да го е изтеглила от arena :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми някой филм като Хари Потър полудявам гледал съм сериите поне по 10 или 15 пъти

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Watchmen наскоро излезна

хах какво съвпадение, точно преди 2 мин гледах трейлъра. ама не ми хареса...

търся нещо за замъци, дракони, битки и такива работи :)

Legend of the Seeker гледам и е към края на сезона

търся нещо още по-добре направено. из тракерите попадам само на някакви нискобюджетни филчета и ги трия :/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хах какво съвпадение, точно преди 2 мин гледах трейлъра. ама не ми хареса...

търся нещо за замъци, дракони, битки и такива работи :)

Legend of the Seeker гледам и е към края на сезона

търся нещо още по-добре направено. из тракерите попадам само на някакви нискобюджетни филчета и ги трия :/

Eragon (2006)

На мен ми хареса, интересен e. За съжаление няма да има продължение, а трябваше да има, но нещо продуцентите се отказаха.

Не съм много сигурна, но е май е по книга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eragon (2006)

На мен ми хареса, интересен e. За съжаление няма да има продължение, а трябваше да има, но нещо продуцентите се отказаха.

Не съм много сигурна, но е май е по книга.

и джеръми айрънс участва ?

нз как съм го пропуснал

намерих 1080-ка в замундата :)

Редактирано от bobi83 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и джеръми айрънс участва ?

нз как съм го пропуснал

намерих 1080-ка в замундата :)

Да и той участва и то в една от главните роли :doh:

Препоръчвам ти също и "Венецианският търговец" - пак с него (е, не е рицар или фентъзи герой там, но е много добър!)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още чакам :)

The Spiderwick Chronicles

imdb

В една от главните роли е момчето, което играе и в August Rush. Доста талантливо според мен...

Редактирано от sed_ally (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм(и) подобни на Scary movie 1,2,3 и 4 ; Epic Movie; Not Another Teen Movie и всякви такива с простотии... Публикувано изображение

Благодаря предвартлно! :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм(и) подобни на Scary movie 1,2,3 и 4 ; Epic Movie; Not Another Teen Movie и всякви такива с простотии... Публикувано изображение

Благодаря предвартлно! :baby:

The Naked Gun - те са няколко филма, мисля, че ще ти допаднат, ако не си ги гледал де.

Филмите са с Leslie Nielsen, който играе и в Scary Movie 3 и 4.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся хубава романтична комедия или просто комедия , нещо с ученици в колеж и да е забавно ...Някой ще помогне ли малко ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся хубава романтична комедия или просто комедия , нещо с ученици в колеж и да е забавно ...Някой ще помогне ли малко ?

40 days and 40 nights

С Джош Хартнет... Става за гледане и е забавен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване