Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми филми подобни на Бързи и яростни 1,2,3, Street race, RedLine, Fast Track No Limits

Разгледай тези две теми:

Любим филм с автомобили и любима кола-кинозвезда!

Филми с коли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

А за мен дали ще се намери нещо като Индиана Джоунс,Национално съкровище,Последният телплиер,Библиотекаря.Някакъв филм с търсене на съкровища.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм ако може некое филмче от сорта на "Пиратите от силиконовата долина" да ми предложите ще съм мн благодарен :) Тоест, нещо свързано с историята на комп. хардуер, майкрософт и т.н.

Лайбниц.Биографичен.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся няколко неща :

1. Един вид черно-бели филми или по-точно с този ефект Grayscale. Twilight завърши така :

Публикувано изображение

2. Също това с оцветяването само на определен предмет на черно-бял фон е много добро :

Публикувано изображение

Май "Джон Доу" от сериала по БНТ виждаше така важните за него хора (само те бяха оцветени). В "Sin City" също го има този ефект накрая, когато изнасилвачът се опитва да убие Nancy Callahan (Jessica Alba)(само той беше оцветен в жълто/оранжево). Който е гледал, се сеща за какво говоря ..

Другото условие е че филмите трябва да са нови т.е. ясно ми е че във филмовата индустрия са започнали с черно-бели прожекции и т.н. но просто ранното кино не ми хареса нито като замисъл, нито като актьорска игра, нито като нищо. По друг начин са мислили хората тогава. Така че става въпрос за филми след 90'те, които умишлено са направени в черно и бяло ..

3. Рисувани филми в черно и бяло. В момента се сещам за един от 2002 май, участваха супер известни актьори, но те само озвучаваха, останалото беше компютърна графика, направено да изглежда като нарисувано с пастели. В "The Spirit" и "300" също има такива ефекти. Сещате се, магиите на Frank Miller. "Watchmen" също ще е нещо подобно ..

4. "Реални" филми .. "Cloverfield / Чудовищно" беше такъв. Пак който е гледал се сеща.

И като цяло търся филми с всякакви "особени" ефекти от кино индустрията. Благодаря на всички за помощта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми предложите някой подобен на Into The Blue :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми предложите някой подобен на Into The Blue :hush:

Препоръчвам

Fool's Gold

http://www.imdb.com/title/tt0770752/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ханибале, ти филмов маниак ли си? :rolleyes:

Препоръчайте ми филм, подобен на "Сферата" и "Матрицата".

За " Сфера " препоръчвам

Бездната

The Abyss

http://www.imdb.com/title/tt0096754/

За " Матрицата " ... е тук е сложно ... просто няма подобен филм НО опитай с

Зов за завръщане

Total Recall

http://www.imdb.com/title/tt0100802/

Колкото за " филмов маниак " - не съм ... просто харедвам киното :P !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми предложите някой подобен на Into The Blue :)

Челюсти

Jaws

Jaws 2

http://www.imdb.com/title/tt0073195/

http://www.imdb.com/title/tt0077766/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За " Сфера " препоръчвам

Бездната

The Abyss

http://www.imdb.com/title/tt0096754/...

Подкрепям напълно! The Abyss е много добър филм, в който не са търсени толкова ефектите, а на човечността. А и не е речено, че непременно извънземните са нашественици и идват с цел да ни затрият.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...или обири...

Един много як екшън по темата - Hard Rain с Крисчън Слейтър и Морган Фриймън.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някой хубав филм-приказка.Много харесвам "Звезден прах" и "Мастилено сърце",но си падам съшо и по филми като "Кралят на маймуните" и "Легенда за лепреконите" и "Жабокът принц".И да не е само битки целия филм,че такива отдавна ми омръзнаха (пример - "Хрониките на Нарния : принц Каспиян").МОля ви,помогнете,от толкова време ми се гледа някоя хубава приказка!!! ;)

Редактирано от rashi101 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някой хубав филм-приказка.Много харесвам "Звезден прах" и "Мастилено сърце",но си падам съшо и по филми като "Кралят на маймуните" и "Легенда за лебреконите" и "Жабокът принц".И да не е само битки целия филм,че такива отдавна ми омръзнаха (пример - "Хрониките на Нарния : принц Каспиян").МОля ви,помогнете,от толкова време ми се гледа някоя хубава приказка!!! ;)

Златният компас...

Публикувано изображение

Има битки, но филмчето си заслужава :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златният компас...

Публикувано изображение

Има битки, но филмчето си заслужава ;)

Мерси за бързия отговор. Сега,когато ми го препоръча,100% ще го гледам. Други идеи???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор. Сега,когато ми го препоръча,100% ще го гледам. Други идеи???

препоръчвам

Bridge to Terabithia

Публикувано изображение

СВАЛИ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако случайно си пропуснала да гледаш "Имало едно време: История за Пепеляшка" наваксай, защото приказката е повече от прекрасна.

Сещам се още за "Омагьосана"- невероятно, забавно, приказно филмче.

И...

Penelope / Пенелъпи

Разказав се за...

Това е историята на една млада жена, Пенелопи Уилхърн, която е родена в аристократично семейство. Пенелопа е измъчвана от мистериозно семейно проклятие, което може да бъде премахнато само ако тя намери истинската си любов.

Филмът не е типичната приказка, но смятам, че ще ти допадне.

Който и от тези филми да реши да гледаш, обещавам, че ще ти харесат :speak:

П.П Ханибал недей така, това, което препоръчваш е далеч от това, което тя иска. :)

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако случайно си пропуснала да гледаш "Имало едно време: История за Пепеляшка" наваксай, защото приказката е повече от прекрасна.

Сещам се още за "Омагьосана"- невероятно, забавно, приказно филмче.

И...

Penelope / Пенелъпи

препоръчвам

Bridge to Terabithia

Много ви благодаря,златни сте!!! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм по-(не)претенциозна -Искам филми, които да са романтични - може да са драми, може и комедии (особено комедии) подобни на A walk to remember, Bride wars... -Освен това и искам някакви лееекички ужаси - The messengers се търпи, ама още по-леко. Ако може да не е в къща, щото тогава много се страхувам. Нещо подобно на Tamara или.. не се сещаам как се казваше (в няколко части беше. Имаше катастрофи, в които оцелелите бяха преследвани от Смъртта и убивани - не е толкова страшно колкото звучи.) май беше Final Destination. -Искам и филми, подобни на Индиана Джоунс, Библиотекарят и Джак Хънтър. -Може и филми с вампири - нещо като "Здрач" (Twilight) и "Подземно царство"(Underworld). Втората часта на Библиотекарят беше такава. :P -А може и тийнейджърски или колежански или с танци (с танци повечето съм ги гледала ;)) Общо взето нещо, което да е интересно, не много заплетено, от новите, да не е ужасен ужас и да не е трилър, екшън и сякви подобни. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

айде де хора ,само Hard Rain ли ще ми предложите? знам че знаете още доста филми с обири,измами и темподобни , КАЗВАЙТЕ МОЛЯ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

asus_ ... ще ти предложа

The Departed

От другата страна

Публикувано изображение

не е като S.W.A.T. ... ама е МНОГО добър !

http://www.imdb.com/title/tt0407887/

suf ... специално за теб

Entrapment

Клопка

Публикувано изображение

класика в жанара !

http://imdb.com/title/tt0137494/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване