Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

Търся накви филми с баскетбол. Нещо като "Любов и баскетбол". Мерси предварително! :wub:

Coach Carter

Rebound

White man cant jump

Like Mike

He got game

Above the rim

Glory Road

Повечето са класика, ама са невероятни филми :)

Редактирано от little_amore (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Coach Carter

Rebound

White man cant jump

Like Mike

He got game

Above the rim

Glory Road

Повечето са класика, ама са невероятни филми :)

Велика си, да знаеш!

А дали ще може някой филм пак с баскетбол, но с повече любов. Например едно момиче ми разказваше за филм, в който момиче не може да играе баскет, но някакво момче я учи и разни подобни. Попринцип това е класическа история, учудвам се, че не съм срещала много такива филми... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива филми "любовен баскетбол" досега не съм гледал Публикувано изображение

Гледал съм най-различни, но точно такива не съм Публикувано изображение

ПС - А някои може ли да ми препоръча филми подобни на Never back down, Never surrender, Never submit.. Нещо с ММА или подобни със схватки на ринг :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Ако може ми препоръчайте няколко филма, които наистина да са ви грабнали и завладяли.. по възможност:

Психо, ужас, трилър - подобни на "SAW", "I know what you did last summer / Знам какво направи миналото лято" и "The Shining" ..

Фантастики - подобни на "Властелина на пръстените" и "Ерагон"

Драми - нещо като "8 mile" да речем..

Комедии - не мога да ви дам поле за сравнение, тъй като гледам предимно психота, трилъри.. абе от тоя сорт и не съм обръщал много внимание на комедиите - ще разчитам на вас да препоръчате нещо наистина добро.

Мерси предварително! Поздрави!

ПС - А някои може ли да ми препоръча филми подобни на Never back down, Never surrender, Never submit.. Нещо с ММА или подобни със схватки на ринг :)

"Кикбоксьорът", "Кървав спорт" - все са класики според мен и си заслужава отделеното време ако не си ги гледал.

Редактирано от Szabo_Ors (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Ако може ми препоръчайте няколко филма, които наистина да са ви грабнали и завладяли.. по възможност:

Психо, ужас, трилър - подобни на "SAW", "I know what you did last summer / Знам какво направи миналото лято" и "The Shining" ..

Фантастики - подобни на "Властелина на пръстените" и "Ерагон"

Драми - нещо като "8 mile" да речем..

Комедии - не мога да ви дам поле за сравнение, тъй като гледам предимно психота, трилъри.. абе от тоя сорт и не съм обръщал много внимание на комедиите - ще разчитам на вас да препоръчате нещо наистина добро.

Мерси предварително! Поздрави!

Ужаси - The hill have eyes 1,2. Wrong turn 1.2, Jeeper Creeper 1,2. The Haunting in connecticut (по-деиствителен случей, оценявам го с 10 от 10 :P) Fridat the 13th, Underworld 1,2,3. My bloody valantine (classic), Dance of the Dead, Death Note 1,2. Anaconda 1,2,3. Haloween (страшно много филми с това заглавие, страшно хубави :clap:) Hanibal 1,2,3,4. Ghost Ship (най-добрият филм, които съм гледал някога. Има и българска песен с клип от филма на Андреа) Засега ти давам това, ако искаш още пиши ми ЛС :)

Фантастика - Krabat, Stardust, Lady in the water, A Christmas Carol, Jack Frost.

Драма - Powder Blue, Crossing Over, The Wrestler, Slumdog Millionaire,Sex and the City,Seven Pounds,Felon,Changeling,21,Resurrecting the Champ ,Numb,Klass ,An American Crime ,The Passion of the Christ ,A Good Woman,Cold Mountain ,21 Grams , Hearts in Atlantis,The Green Mile ,Studio 54 ,The Shawshank Redemption ,Edward Scissorhands ,The Color Purple

Комедия - Fanboys, Austin Powers 1,2,3. Hot Shots 1,2. Mr. Bean, Lock, Stock and two smoking barrels, Dirty work, 100 Girls, Dude, where is my car, Idle Hands, Shaolin Soccer, 40 days and 40 nights, Taxi 1,2,3 Taxi in New York, Kangaroo Jack, Kung Fu hustle, Bal-Can-Can, I always wanted to be a gangster, Jeff Dunham 1,2. Mr. Woodcock, Sex is zero 1,2. Son of Rambow, Strictly sexual, 18 year old virgin

Това е от мен като ги излегледаш и поискаш още пиши ми :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много! 2/3 от филмите не съм ги гледал, ще има какво да правя в близкия един месец. Благодаря ти още веднъж. Живи здрави.

Редактирано от Hanibal_Lektar
Огромен цитат ! (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Girlfight, The Boxer, Million Dollar Baby, Bloodsport(1,2,3,4),
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;)Здравейте.Ако някой случайно прочете това нека каже някой тийн филм,или с : танци, коли,бой,екшън,приключенски.

От тиийн филмите съм гледела:

Camp Rock

A sinderela story-и другия подобен със Селена Гомез/не се сещам за името..

Калпазанка

Mean Girls

Глезли

Race your voice

Абе май всички интересни... Публикувано изображение

С бой единствения интересен за който сe сещам е Never back down

С коли/състезания: Бъзри и яростни,Ускорение,Писта без граници,Red line,и тва са май..

С танци:Всички актуални ...

Ако са останали още подобни и интересни филми, плс кажете поне един. ;)

Мерси предварително. ;)

Редактирано от zuzz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)Здравейте.Ако някой случайно прочете това нека каже някой тийн филм,или с : танци, коли,бой,екшън,приключенски.

От тиийн филмите съм гледела:

Camp Rock

A sinderela story-и другия подобен със Селена Гомез/не се сещам за името..

Калпазанка

Mean Girls

Глезли

Race your voice

Абе май всички интересни... Публикувано изображение

С бой единствения интересен за който сe сещам е Never back down

С коли/състезания: Бъзри и яростни,Ускорение,Писта без граници,Red line,и тва са май..

С танци:Всички актуални ...

Ако са останали още подобни и интересни филми, плс кажете поне един. :)

Мерси предварително. :)

Teen movie - съм гледал доста, но съм им позабравил имената Публикувано изображение Американски пай, предполагам си го гледал. Имаше един "Царете на хауса" много хубав за мен..

Бой, хм. - Never Surrender (гледал ли си го :?) също така Kickboxer (Van Damme) Виж в mininova напиши Bruce Lee и ще ти излезе много голям бой Публикувано изображение

Състезания - NASCAR ако не се лъжа за името

Виж два спортни филма може да ти харесат - The Express and Gridiron Gang

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Teen movie - съм гледал доста, но съм им позабравил имената Публикувано изображение Американски пай, предполагам си го гледал. Имаше един "Царете на хауса" много хубав за мен..

Бой, хм. - Never Surrender (гледал ли си го :?) също така Kickboxer (Van Damme) Виж в mininova напиши Bruce Lee и ще ти излезе много голям бой Публикувано изображение

Състезания - NASCAR ако не се лъжа за името

Виж два спортни филма може да ти харесат - The Express and Gridiron Gang

Мерси за отговора !!! :)

Гледала съм Never Surrender .

А тези с Брус Ли и Ван дам са стари... Публикувано изображение

Gridiron Gang ми изглежда интересен. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора !!! :)

Гледала съм Never Surrender .

А тези с Брус Ли и Ван дам са стари... Публикувано изображение

Gridiron Gang ми изглежда интересен. :P

Уау извинявай за ..... Помислих, че си .... Не е много добре от моя страна да мисля, точно в това не ме бива Публикувано изображение

Ами с бой на мен ми препоръчах преди няколко дена - Blood Sport (няколко части са) The Boxer, Kickboxing, Имаше един филм с едно малко кик боксьорче, но забравих името Публикувано изображение Kids kick boxing май се казваше Публикувано изображение и Мillion Dollar Baby

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау извинявай за ..... Помислих, че си .... Не е много добре от моя страна да мисля, точно в това не ме бива Публикувано изображение

Ами с бой на мен ми препоръчах преди няколко дена - Blood Sport (няколко части са) The Boxer, Kickboxing, Имаше един филм с едно малко кик боксьорче, но забравих името Публикувано изображение Kids kick boxing май се казваше Публикувано изображение и Мillion Dollar Baby

Публикувано изображение Няма нищо.

Май няма нещо което да подсказва ,че съсм момиче. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Мерси и за тези филми... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Няма нищо.

Май няма нещо което да подсказва ,че съсм момиче. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Мерси и за тези филми... ;)

Ето ти няколко филми с танци :rolleyes:

Center Stage 2(Първата част не е мн инетересна, ако искаш потърси и първата, но аз харесах мн повечее 2-рата.

Step up

Step up 2

Stick it (Ако гимнастиката може да се нарече танц, но филма е невероятен ;) )

Приятно гледане! Публикувано изображение

Редактирано от little_amore (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти няколко филми с танци :angry:

Center Stage 2(Първата част не е мн инетересна, ако искаш потърси и първата, но аз харесах мн повечее 2-рата.

Step up

Step up 2

Stick it (Ако гимнастиката може да се нарече танц, но филма е невероятен ;) )

Приятно гледане! Публикувано изображение

МЕРСИИИ !!! :)

Всички освен Stick it съм ги гледала.Дърпам го веднага ! :angry:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що изгледах Stick it , и мноооооого ми хареса !!! ;) ;)

:)Някой знае ли подобни ? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко филма за zuzz:

Angus, Thongs and Perfect Snogging -- много забавен, но сякаш книгите, по които е направен са по-хубави

17 again -- биваше си го, доста баскетбол, но има един проблем - Зак Бебефрон...

Picture this -- забавни уроци как да прекараш лудия си баща Публикувано изображение

Like Mike -- не е точно тийнейджърски, има много баскетбол, но ти го казвам, защото главният герой е полу-тийн, а и е забавно Публикувано изображение

Princess Protection Program -- филм с най-добрите приятелки на "Дисни", хубав е, но на моменти пресилват нещата с принцесите

Euro trip -- наподобява "Американски пай", но е по-добър. Може да си го гледала, май го даваха по ТВ-то

John Tucker Must Die -- отново тийн, не помня много-много за какво ставаше въпрос, но ми хареса

Save the last dance -- танци, танци

Take the lead -- отново танцци

Bring it on(в няколко части) -- мажоретки...

How She Move -- хм, това не помня за какво беше...

Stomp The Yard -- това май пак беше с танци

You Got Served -- имам страхотни очаквания за този, изтеглила съм го ще го гледам днес

Honey -- един от най-любимите филми за танци, ааадски ми харесва

Cinderella story -- романтична тийн комедийка за съвременната Пепеляшка

Another cinderella story -- пак като горното, но има и танци

Dance with me -- не съм го гледала,но ми казаха, че е хубав

Fired Up -- нов е, не е нещо особено, но и няма да съжаляваш кой знае колко много ако го гледаш

Material Girls - старичък, но си го бива

Kids in America - този филм не се сещам какъв беше, но ако е този, за който го мисля... трябва да го гледаш задължително... но все пак не съм съвсем сигурна :help wanted:

Редактирано от yosam (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале стахотни сте !!!

yosam мерси мнооогооо за филмите,само дето :P -съм гледала всичките без тези три филмчета: Fired Up, John Tucker Must Die ,Kids in America- и ще си ги дръпна ест. ;):)

И още веднъж МЕРСИ !!! :clap::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете някой филм с принцеси , забавен , ама не анимационен и със субтитри ! От типа на Дневниците на принцесата 1 и 2 , Ледена принцеса , Защита на принцесата , нещо такова ?

Редактирано от evita1717 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете някой филм с принцеси , забавен , ама не анимационен и със субтитри !

От типа на Дневниците на принцесата 1 и 2 , Ледена принцеса , Защита на принцесата , нещо такова ?

"Ледената принцеса" не е точно с принцеси, ама...

Иначе се сещам за Пенелопа ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете някой филм с принцеси , забавен , ама не анимационен и със субтитри !

От типа на Дневниците на принцесата 1 и 2 , Ледена принцеса , Защита на принцесата , нещо такова ?

Това гледай ---- Stardust / Звезден прах (2007) .Няма начин да не ти хареше :headphones:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това гледай ---- Stardust / Звезден прах (2007) .Няма начин да не ти хареше :speak:

Тегля го и започвам да го гледам ...

Сега се сещам за един филм Лабиринт и много ми беше харесал някога/в него участваше един вокал от известна рок група ако се не лъжа ... /Дали има друг подобен на него ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой подобен на Последния ергенски запой, Miss March, Голямото пътуване: Бира понг или някоя друга комедия :lol6:

Bachelor Party Vegas (2006)

Bachelor Party 2: The Last Temptation / Ергенско парти 2: Последно изкушение

Списък с комедии - да се посмеем заедно. - голям избор имаш :wow:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване