Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Bozhidar Denkov

Приказка за добрата Русия и безкрайните ѝ безвъзмездни благодеяния към България и българите”.

Препоръчан отговор

на 17.09.2019 г. в 22:36, Реджеп Иведик написа:

Вече нищо не може да ни направи, благодарение на факта, че България е член на НАТО и ЕС, а Франция и Германия заеха най после твърди позиции срещу руската заплаха.

До сега не си мислех , че може да си толкова изкукуригал.....Но ето , че го потвърждаваш . :(

Въобще си хвърчиш из разни розови облаци , дето ти ги спускат "Отгоре" ! Там , в облаците и други заблудени души има..... :lol6:

Известно ли ти е , че за територия колкото нашата , 2-3 ракети са достатъчни за да се превърне в радиоактивна пустиня ? :nono:

За Франция и Германия - малко повече ! Както е добре известно за Русия това не е никакъв проблем..... Тъкмо защото е НАТО !

Проблем на Русия е как да спаси малкото останал здрав Разум в Запада ! В нашите побеснели от саморазрушителна Лакомия управители - също ! :nono:

Отделно че колонизаторите са се разположили като 5 пари в кесия.....

Простичко е бе Реджи , никакъв свръх интелект не се иска , че да се проумее кой , кой е и да не се ползват малоумни сравнения и епитети :

Едните искат ресурса на целия свят , другите не си го дават ! Затрудняваш ли се ? Жалко за теб ако се затрудняваш !  :nono:

на 18.09.2019 г. в 22:40, Michigan111 написа:

Опа, типични думи на манипулатор.  Кой си ти та да говориш от името на всички българи? И що смяташ, че ако не сме подлоги на московците,  значи сме подлоги на западняците.  Ако ти се чувстваш длъжен задължително да си нечия подлога, то аз нямам такива наклонности,  много други също.  

Сравнявай бе ! (виж по-горе) :nono:........още един тъп на "ринга" .....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.09.2019 г. в 20:12, Michigan111 написа:

Родолюбивия българин се нарича Българофил, след Борис Трети за друг такъв държавник не се сещам. 

Борис три е един интригант и убиец! Единственото му правилно решение беше, че през ВСВ не изпрати наши войски на източния фронт. Издънка от проклятието на България - Кобурготите!

Останалите ти имбецилни напъни няма да ги коментирам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, by_chechi написа:

Проблем на Русия е как да спаси малкото останал здрав Разум в Запада !

Проблем на рашистката олигархия е как да си изнесе семействата , имотите и  парите п онезабелязано в "злия Запад" , докато подконтролните им медии сеят пропаганда за шарани , която шарани като теб да попиват ли попиват... :) 

Николов, аз пак не рабзрах, защо всички социалисти сте фенове на една от страните с най голямо социално неравенство ?  И която е див крадлив капитализъм ?

Кокото и да сравняваш коефиценти , дори САЩ да е малко по голям коефицента, според теб кой владее и как се разпорежда в страната си ? Къде  е олигархичен режим и къде човек се чувства по свободен ?

Отделно по БВП :

Цитат

ВВП России и штатов (млрд): Калифорния - $2968 Техас - $1776 Нью-Йорк - $1676 Россия - $1658 Флорида - $1036 Иллинойс - $865 Пенсильвания - $789 Огайо - $676 Нью-Джерси - $623 Джорджия - $588 Массачусетс - $567 Северная Каролина - $566

:)  

И  другия крансоречив процент :

Цитат

У 1% самых богатых россиян 57% национальных богатств. 98 миллиардеров с состоянием $421 млрд. В офшорах более $1 трлн

Забравяш и че дори в САЩ да има много бездомни и бедни, за тях все пак се грижат в много по голяма степен , докато  в РФ  няма такова нещо. Праговете на бедност и стандарт да ти говорят нещо ??

Защо сте фенове на подобен капитализъм , и защо оприличавате РФ със СССР ?

Събудете се най сетне :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Гайтан Веждю написа:

Борис три е един интригант и убиец! Единственото му правилно решение беше, че през ВСВ не изпрати наши войски на източния фронт. Издънка от проклятието на България - Кобурготите!

Останалите ти имбецилни напъни няма да ги коментирам!

Не празноглавецо,  не само на източния фронт,  а на никой фронт не изпрати български войски. Но той е интригант и убиец,  а болшевиките, на които първата им работа беше да пратят войска на фронта и избиха десетки хиляди без съд и присъда са патриоти. Я наистина недей да коментираш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, miro20 написа:

Проблем на рашистката олигархия е как да си изнесе семействата , имотите и  парите....

Не мога да отрека , че тук правилно се ориентираш - олигархия !

Олигархия - бандити и предатели във всяка държава ! ....неограничавана Лакомия .....

У нас - също ! И на всякъде по света - включително в САЩ , където международните корпорации не броят за нищо собствената си държава.....

преди 12 минути, Michigan111 написа:

Не празноглавецо,  не само на източния фронт,  а на никой фронт не изпрати български войски.

Моля ? А родът му ? :lol6:Официално признати национални катастрофи (то , няма как да се нарече иначе ) ?.....празноглавецо....чети история ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

Сравнявай бе ! (виж по-горе) :nono:........още един тъп на "ринга" .....:lol6:

Какво да сравнявам бе? Кой и с кого? Всеки отговаря за себе си?  Това че аз нямам намерение да се кланям на никого си важи за мен. Вие си се навеждайте пред когото искате. Ама някакъв тиквеник да говори от името на всички българи няма как да стане.  Няма го вече Разбойническо дело и цензурата и митовете лека полека падат.  

преди 5 минути, by_chechi написа:

Моля ? :lol6:.....празноглавецо....чети история ! :nono:

Помогни ми празноглавецо,  на кой фронт прати войски царя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

аз нямам намерение да се кланям на никого

Кланяш се ! Но се оказва че още не го знаеш .......:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маймунчо, всичките ти приказки са такива.  Пращаш ме да чета история,  пък не ми казваш какво да чета - кога царя прати войски на фронта? 

преди 3 минути, by_chechi написа:

Кланяш се ! Но се оказва че още не го знаеш .......:lol6:

Естествено, вие болшевиците всичко знаете ... нали така сте учени, че все на някого трябва се поклоните.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Michigan111 написа:

Това че аз нямам намерение да се кланям на никого си важи за мен.

Ти може и да нямаш намерение, но го правиш. При това с хлапашки ентусиазъм и патос...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Belial_ написа:

Ти може и да нямаш намерение, но го правиш. При това с хлапашки ентусиазъм и патос...

Айде бай чечи 2. Ми кажи на кой се кланям де,  стига с тези общи приказки,  75 години вече ги слушаме,  дай нещо конкретно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Michigan111 написа:

Маймунчо, всичките ти приказки са такива.  Пращаш ме да чета история,  пък не ми казваш какво да чета - кога царя прати войски на фронта? 

Естествено, вие болшевиците всичко знаете ... нали така сте учени, че все на някого трябва се поклоните.  

За една шепа държава , няма как да не се кланяш на някого от големите . Такова е историческото развитие на всякъде по света и от както хора ходят по земята....това обаче е за мислещи .

Въпросът е на кого и колко . И какви са резултатите за народ и държава !  Резултатите са известни и се виждат .....Не аз или ти - хората правят класациите , същите на които ти се кланяш . Същите дето ограбват света , всеки божи ден ти навират в носа къде ти е мястото.....

За последните 30 години с нещо да се похвалиш ? Жалкото е , че нищо съществено за хвалене няма ! Едно ти дават - десет ти вземат ! Една АЕЦ и един газов поток с десетилетия ги влачим , чужда армия в държавата , парите и те чужди......а хората - естествено бягат.....Казано по-точно хотрата не бягат както си го мислят , а пак същите ги завличат..... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Michigan111 написа:

Айде бай чечи 2. Ми кажи на кой се кланям де,  стига с тези общи приказки,  75 години вече ги слушаме,  дай нещо конкретно. 

Kaзвам ти да мислиш, не да се кланяш!  Това обаче  е кауза пердута, когато можеш само кланянето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, by_chechi написа:

Едните искат ресурса на целия свят , другите не си го дават !

Тъй да е, но какво правят едните с тези ресурси и какво другите, при все че са им на тепсия. КГБ-ейската шайка все повече заприличва на чаршафите - наместо да се замислят какво да почнат да произвеждат, дай им газ да изнасят и туй то; а да и едната оръжейна промишленост, да им ева и икономическата стратегия, така си го начукват, че горко й на Русия: процеса на саморазпад не е приключил до соца и СССР, ако продължават все така ще има и още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, insec написа:

Тъй да е, но какво правят едните с тези ресурси и какво другите, при все че са им на тепсия.

Няма да ти е трудно да съобразиш , ако малко от малко си играл някакви стратегически игри . Очевидно ти липсва детството ! Бих казал - и не само , щом питаш ! :lol6:

Да помагам ли ? :)

Само да подскажа - към момента от Путин по-голям Играч на световната сцена няма ! И това всички му го признават . Даже тези които го оплюват заради това го правят .........

Никой от вън България не оплюва Б.Б. примерно ! Те така и така си го знаят колко ефтино струва....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отатък Урал е тотален леш - страхотен играч, нема що, повече от половината му територия е капо. Да не говорим, че на изток вече протича китайска инвазия. Е преди година- две - даже мисля, че все още се опитват - подеха инциатива, раздаваха безвъзмездно земи по Сибир, който каквото иска да развива, кеф ти земеделие, кеф ти животновъдство, пчели, лозя, няма значение каквото щеш избери, важното е да произвеждаш: резултата бе точно нула. Нормално, как да стане, като даже няма инфраструктура и ток, къде си тръгнал в 21 век - из Сибир само военни комплекси и утепани сектанти, нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.09.2019 г. в 20:24, Реджеп Иведик написа:

Русия е наш враг. България е член на НАТО. Защо да не наричаме президента на вражеската империя Путлер ?

Нима си против външната политика на Република България ?

Аз съм патриот, който мрази враговете на родината, Република България, а това е български форум. 

Ти, ако ме заплашваш, какъв се явяваш ?

Република България !

Империята на Злото (Русия) е наш враг, а сатрапа Путлер (Путин Хуйло на Украински), е нейн президент

Да бе, вярвам ти.

70589524_522203305014968_3586856789527756800_n.jpg

69404361_2452878364777509_7918414449520672768_n.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, by_chechi написа:

За една шепа държава , няма как да не се кланяш на някого от големите . Такова е историческото развитие на всякъде по света и от както хора ходят по земята....това обаче е за мислещи .

И друго има за мислещи - Швейцария е същата шепа като нашата, Чехия, Унгария,  Словения. Същата шепа държава сме били и преди 44та,  но тогава в България е ставало това, което решат царя и правителството,  не каквото кажат началниците (както Боко се изрази веднъж), дори Хитлер не можа да наложи волята си над управляващите в държавата (още чакам да ми кажеш кога сме пращали войска на фронта). Но това е, защото са управлявали горди хора, а не болшевици- дупедавци като сегашните.

Дори Ердоган ви показва как се прави - и с едните е, и с другите,  според интереса.  Толкова ли е сложно, според теб? 

Докато са на власт хора, търсещи на кой да се наведат няма как да ни уважават като държава, нито като народ. А тези, които са на власт последните 30 год, от които толкова се оплакваш,  са послушни, защото така са научени - продукти на школата на бкп и дс.  

А ако си мислиш, че някакви евроатлантици и русофоби са на власт в България то просто не си в час. Както снасят пари и се навеждат на янките,  така го правят и за московците- виж само колко руснаци си накупиха имоти в БГ,  виж Лукойл как си дерат народа без да плащат данъци,  на какви цени купуваме газ, петрол.... за каква русофобия можем да говорим.

Единствено за послушничество,  и към едните, и към другите.

преди 10 часа, _Belial_ написа:

Kaзвам ти да мислиш, не да се кланяш!  Това обаче  е кауза пердута, когато можеш само кланянето.

Ти за втори път ми казваш, че нищо не ми казваш.  Айде почини си малко с глупостите или кажи нещо конкретно по въпроса, който ти зададох, или се затрудняваш с мисленето? 

преди 1 час, gagodrago написа:

Да бе, вярвам ти.

70589524_522203305014968_3586856789527756800_n.jpg

69404361_2452878364777509_7918414449520672768_n.jpg

СП - потомствен комунист

Цц - потомствен комунист

Рп - потомствен комунист

Дай снимка на някой друг навеждач,  да го разгледаме и него.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, insec написа:

Отатък Урал е тотален леш - страхотен играч, нема що, повече от половината му територия е капо. Да не говорим, че на изток вече протича китайска инвазия. Е преди година- две - даже мисля, че все още се опитват - подеха инциатива, раздаваха безвъзмездно земи по Сибир, който каквото иска да развива, кеф ти земеделие, кеф ти животновъдство, пчели, лозя, няма значение каквото щеш избери, важното е да произвеждаш: резултата бе точно нула. Нормално, как да стане, като даже няма инфраструктура и ток, къде си тръгнал в 21 век - из Сибир само военни комплекси и утепани сектанти, нищо друго.

Изненадвам се че някой тук все пак е обърнал внимание и на тези процеси с Китай.

Не че тук някой го интересува какво става там, но наистина отатък е леш и капо. И огромна "бомба със закъснител"  с Китай.

Сетих се и официалния коментар за огромните пожари наскоро дето бяха там - не ги гасят, защото средствата които ще се вложат в гасенето превишавали , видиш ли , стойността на спасяваните гори и територии...

Зачудих се... какво биха казали нормалните хора в нормалните държави на такава държавна позиция ?

Примерно в САЩ и др ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Michigan111 написа:

И друго има за мислещи - Швейцария е същата шепа като нашата....

:lol6:А бе , идиот ! Швейцария , дето цяла Европа от 1000 години в нея парите си държи , с нея ли ще се сравняваш ?! Въпросния Хитлер на нея не посмя да посегне - държава без армия .:lol6:

Ей , тук има няколко ментално абсолютно неличими.....! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, by_chechi написа:

:lol6:А бе , идиот ! Швейцария , дето цяла Европа в нея парите си държи , с нея ли ще се сравняваш . 

Идиот ще викаш на оня в огледалото ;)

А за Унгария, Чехия, Словения кой ще кажеш, че си държи парите там? Или там причината са марсианците? 

Или щото си направиха лустрация, изгониха комунделите от обществения живот и тръгнаха напред.  Ама това вие, болшевишките подлоги никога няма да го признаете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Michigan111 написа:

Идиот ще викаш на оня в огледалото ;)

А за Унгария, Чехия, Словения кой ще кажеш, че си държи парите там? Или там причината са марсианците? 

Или щото си направиха лустрация, изгониха комунделите от обществения живот и тръгнаха напред.  Ама това вие, болшевишките подлоги никога няма да го признаете. 

Вместо да питаш , вземи се изучи по темата.......но не можеш ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамунчо,  ти си толкова просто същество, че дори не знам защо ти отговарям на глупостите.  От толкова въпроси на един не отговаряш,  само добре заучените болшевишки простотии, кой колко има да учи и как не може.  И да се осереш да слагаш емотикони не можеш да промениш факта - държавите които си изритаха комунделите се оправиха,  в България продължават да управляват комундели - не се оправя.  Някакви други въпроси? 

А примера с Швейцария ти го дадох, защото ТИ, тиквенико,  твърдеше че не може една шепа държава да не се кланя на никого. Ама се прекалено облъчен за да осъзнаеш че може.  И естествено, че ще искам с Швейцария да се сравняваме, с Беларус и Северна Корея ли са искам? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, M.Николов написа:

Имаше и една реклама(специално за вас, дето виждате Путин навсякъде), виж къде беше и потърси адекватна медицинска помощ, ако не е късно вече.

Тази ли?

svNaum.thumb.png.ad4064810fdf92c42530110f5b9b353c.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...