Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Само на 27 съм, но както знаете в живота се случва всичко и няма ред за оня свят.  Не съм тръгнала и да се самоубивам. Искам да попитам, ако нямам никакви близки и приятели, как да си направя завещание, в случай че умра директно да ми драснат клечката,по-възможност в крематориума във Варна, нищо че съм от София. Искам да съм сигурна, че като умра директно ще ме палнат и ще метнат останките в някой залив в Черно море. Гледам че в чужбина има предплатени такива услуги,но не знам как стоят тук нещата. Съжалявам за морбидната тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да завещаеш тялото си за медицински или научни цели. Така отпада проблемът с погребението. 

Ако решиш да се самоубиваш, направи видео и после го пусни тука. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Дингири Банда написа:

И как ще успее поле да го пусне тука?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, plamen_petrov_80 написа:

И как ще успее поле да го пусне тука?

Live stream :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си давам тялото на хората, питам съвсем сериозно а  вие се  майтапите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ТерминалТора написа:

Отиваш при нотариус и там ще опишеш искането си. Той ще ти изготви завещание. Трябва да имаш и двама свидетели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ТерминалТора написа:

Дай ми го, докато си още жива. Или поне топла. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Отиваш при нотариус и там ще опишеш искането си. Той ще ти изготви завещание. Трябва да имаш и двама свидетели. 

Цели двама ? .А ако нямам,кво правим ?  Просто не искам да ме закопват като куче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ТерминалТора написа:

Цели двама ? .А ако нямам,кво правим ?  Просто не искам да ме закопват като куче.

Такива са изискванията. Ето информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука в Белгия бабето беше платило предварително застраховка му викат, да го опева попа и после да го изгорят.
5000 беше платила още преди години, та ѝ върнаха малко над 1000 на женка ми, че те били станали над 6000 евро с лихвите.
Ама ако нямаше близки, май от общината щяха да проверяват някакви регистри, ма хич не знам как ще стане тая работа без да имаш пълнолетно дете, някой да ти тръгне да ти ходи по гайдата след смърта ти. В най-добрият случай ще си те изгорят в София и готово. То кво значение има къде ще хвърлят саждите от ковчега ти ? Твоето тяло ще е излязло през комина, ако нямаше ковчег от къде после сажди и пепел за разпръскване, замисли се .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пепелта от кремацията не е точно пепел. Ами силно калцирани кости, чиято органика е изгоряла, които после се смилат на прах в машина наречена кремулатор. Просто искам да съм сигурна че ще ме кремират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ТерминалТора написа:

Те и кучетата горят. Защо искаш да те изгорят като куче?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами заповядай да бачкаш в Люксембург за по 4000 евро на месец и ще кажа на сина ми да ти дойде на кремирането във Франция ( най-близкото е ).
Па тамън ще му завещаеш къщата ти, да му е добре, той много обича завещания, ослади му се от баба му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, ТерминалТора написа:

Цели двама ? .А ако нямам,кво правим ?

Наеми си. То и за сватбите се наемат свидетели, ти за по-малката закопавка ако не ръснеш пара, как ще ти остане скъп спомен???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ТерминалТора написа:

Просто искам да съм сигурна че ще ме кремират.

Какво ти пука, след като вече няма да те има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кинти имам, искам да имам гаранция че ще ме изгорят като умра. Ако е толкова зор може и в софисйкия крематориум, просто искам да свърша в огън. Просто съм самотник и затова ме е грижа.

току-що, baitexpo написа:

Пука ми искам да свърша бързо, чисто и красиво, и да не заемам място. Винаги съм обичала морето и водата, искам последния ми дом да е под вълните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ТерминалТора написа:

Пука ми искам да свърша бързо, чисто и красиво, и да не заемам място.

Защо не се хвърлиш във вулкан. С парите си купуваш еднопосочен, таман да ръснеш за бог да прости, купуваш си и трамплин, ако искаш да е зрелищно и красиво потъваш в крематориума, без шанс да ти вземат кожа от задните части и да я ползват за лицето на някой прокажен окаяник.

преди 6 минути, baitexpo написа:

Суетата няма граници.

преди 55 минути, Дингири Банда написа:

Това вече е правено във форума, ама нямаше видео. Всеки човек заслужава да чуе как хората го уважават, когато вече е пукнал. Докато е жив хората са по-груби и нетактични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ТерминалТора написа:

Винаги съм обичала морето и водата, искам последния ми дом да е под вълните.

Много тъпотии си мечтаеш. Разликата между теб и камъка в градината е че ти си организирана материя. От момента в който не си повече организирана, а си си излязла през комина и нещо си било останало от дебелите кокаляци, които никога не си виждала, кво значение имало къде някаква си мъртва материя щяла да бъде ?
Няма такъв филм под вълните, влизаш в стомасите на риби, микроорганизми се хранят с пепелта и т.н.
После тях ги ядат рибите и се оказваш на трапезата на пияни шведи в някоя долнопробна кръчма по морето.

преди 2 минути, Myanmar написа:

Това вече е правено във форума, ама нямаше видео.

Кой е тоя бе ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Белгиеца написа:

Много тъпотии си мечтаеш. Разликата между теб и камъка в градината е че ти си организирана материя. От момента в който не си повече организирана, а си си излязла през комина и нещо си било останало от дебелите кокаляци, които никога не си виждала, кво значение имало къде някаква си мъртва материя щяла да бъде ?
Няма такъв филм под вълните, влизаш в стомасите на риби, микроорганизми се хранят с пепелта и т.н.
После тях ги ядат рибите и се оказваш на трапезата на пияни шведи в някоя долнопробна кръчма по морето.

Да точно това е идеята. Доста романтично е да те пръснат в морето, а да не гниеш в някой гнусен гроб. Ако и кремацията на погребална клада беше легална .. цена нямаше да има. Не е лошо човек да е мечтател.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Белгиеца написа:

Кой е тоя бе ?

Някакъв религиозен беше. Майка му ли, какво там беше, го оплакваше. Ама май си беше самия той. А отдолу рев сополи, рев сълзи. на същите, които "прижеве" го плюха. Но не се изпуска кокала, кога требе да се изкараш извисен и готин haha.png То имаше и една тема за сираците - само душманката изписа вътре 2 тома, а накрая пари колкото за принцеса. За странджанка говоря, не за кралска особа. От това лицемерие ми се доповръща и за пръв път зарязах форума.

преди 4 минути, ТерминалТора написа:

Доста романтично е да те пръснат в морето, а да не гниеш в някой гнусен гроб.

Ти четеш ли наред? Белджо ти обяснява, че ще свършиш в стомаха на "пияни шведи в някоя долнопробна кръчма", които след това ще те изакат в компанята на няколко тона фекалии и урина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно това е идеята. Доста романтично е да те пръснат в морето, а да не гниеш в някой гнусен гроб. Ако и кремацията на погребална клада беше легална .. цена нямаше да има. Не е лошо човек да е мечтател.

Добре де нали ти дадох линк. Там се вижда какви са условията. А и след като душата ти я няма на този свят е без значение какво ще стане с тялото ти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде са старите кучета да изровят кокалите на оная тема с престорилия се за умрял съфорумник? Точно като ти трябват ги няма ang.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Някакъв религиозен беше. Майка му ли, какво там беше, го оплакваше. Ама май си беше самия той. А отдолу рев сополи, рев сълзи. на същите, които "прижеве" го плюха. Но не се изпуска кокала, кога требе да се изкараш извисен и готин haha.png То имаше и една тема за сираците - само душманката изписа вътре 2 тома, а накрая пари колкото за принцеса. За странджанка говоря, не за кралска особа. От това лицемерие ми се доповръща и за пръв път зарязах форума.

Ти четеш ли наред? Белджо ти обяснява, че ще свършиш в стомаха на "пияни шведи в някоя долнопробна кръчма", които след това ще те изакат в компанята на няколко тона фекалии и урина.

Еми кръговрата на живота. По-добре в морето, реката езерото, отколкото на скапаните гробища. Огънят е най чистата стихия, както и да е темата се разводни - аз просто питах как мога да си гарантирам че като умра ще ме палнат - дори и в софийския крематориум да е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...