Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам 2-3 номера на bob, както и семейството по стечение на обстоятелствата (не се говори много по телефон) от доста време е на този "оператор".
Преди 2 месеца по друг повод нещо бях в офис на А1 и взеха да ме навиват тези карти да минават на планове, че bob нещо си... не се знаело докога.
Наскоро по телефона ми се обадиха пак от А1 да ме навиват, не можели да гарантират докога ще съм на боб. И други слухове чух, да не го прекратяват bob скоро? И сигурно ще трябва да ги минавам на някакъв (лош по презумпция) план? Дали поне някои от тях ще може да минат на предплатен, защото от тях няма да се говори...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на Bob, от доста години. Официално е обявено, че нови договори не се сключват, и не можеш да се прехвърлиш на друг план. И всеки път, като плащам сметка, ми предлагат да се прехвърля към М-тел (вече А1). Явно по някое време ще го закрият, не им е изгодно да държат абонати, които плащат толкова малко. 

Решил съм да стоя на този план, докато може. Пък после ще го мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

имах двегодишен договор с БОБ, с абонамент от 2лв и след като изтече срока А1 отказаха, направо го прекратиха и не можах да мина на безсрочен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далече от А1. Мошеници отвсякъде!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама лошото е че всички са мошеници. Виваком в зависимост къде отидеш, могат и да са по-големи.

Иначе е ясно, че ще се стои до последно, имам на тия карти по 4ГБ нет, който рядко минава 500ГБ потребление, но все пак. Тоя план с 200 минути от години, е наистина идеален за хора, които говорят малко, но ползват нет повече за вайбър, duo и т.н. Предлагаха ми за 11-12 лв 300МБ нет и 300 минути, което ми се струва просто смешно. Следващото за 18-20 лв неограничени минути (притрябвали са ми...) и биващ нет от 4-6ГБ. Предплатените навсякъде почти са ги направили много досадни, ако заредиш някакви мегабайти примерно или минути, не са за 1 месец, а за някакви 7-14-25 дни дето.... просто да те откажат.
А1 все пак ми се струва, че е по-добре като покритие, наскоро в града правиха някакви ъпгрейди, и покритието е много добро на места в подземия, където допреди това никой нямаше почти никакво покритие.

Значи не се знае докога ще стоим на bob... Някъде чух, че поетапно го махат за различни потребители, но ако не се включи човек, който да потвърди че са му го махнали, ще се счита по-скоро за неверен слух..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, barbuncela написа:

Аз скоро ще бягам от там, че Април ми изтича договора.Ама май още е рано да предприема някакви действия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, teglicha написа:

Предлагаха ми за 11-12 лв 300МБ нет и 300 минути,

сега съм към Теленор и съм на 2000 минути към всички оператори за тези пари
със забележката, че ми искаха копие от ТЕЛК

пп

и 3 гъби нет

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, barbuncela написа:

Какви са мошеничествата им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, barbuncela написа:

Че то кой не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Myanmar написа:

Какви са мошеничествата им?

Сега не знам, но за преди десетина години че надписват сметките. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

3 гъби нет

и у гурътъ ли одиш, ве?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената по телефона оня ден като се мъчеше да ме навие да минавам на план на А1, беше дооста видимо изнервена, предполагам защото културно и всячески дадох да се разбере че ще продължа на текущия bob докато може, и се видя колко е безсилна, макар че културно изслушах 3-4 минутната тирада (предлагане на планове). Също така си служат с кофти трикове (не че не си ги знаем) - имала пред себе си  средномесечното ми потребление и такси, които съм плащал, и ми даде като довод една напълно измислена "средномесечна" сума, която съм бил плащал, нещо като 3-4 лв над това което плащам винаги, като в годината я се случи веднъж да надплатя с 2-3 лв, я не. И то надплащането идва единствено от SMS-и по центъра за паркиране, никога не надговарям включените минути или MB.

Дет се вика, до дупка, ако ще до пенсия, ще карам с тия планове докато го(ги) има - по телефон аз лично рядко говоря, но много говоря по вайбъри и Duo и подобни... по-голямата част минават през Wifi така или иначе. И смятам, че в бъдеще ще се засилва тази тенденция, така че и 100 минути вече са ми много на месец. Закво са ми тия безумни неограничени "минути" на фона на смешен интернет.

PS. Като гледам, има една схема, която бих ползвал след "края". А1 има карта с предплатен интернет, стартов 15 лв, след това при презареждане с 6-9 лв срещу такса от 6 лв се получават 2ГБ интернет (напълно достатъчен), с валидност 30 дни. Т.е. излиза 6 лв на месец ако се презарежда = 2ГБ нет. И една предплатена друга карта (10-тина лв на година) за редките случаи когато трябва да се звънне или изпрати SMS, излиза около 7 лв на месец общо схемата. Да не говорим че имам и voip номера, които и сега ползвам с zoiper.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, дръндю написа:

сега съм към Теленор и съм на 2000 минути към всички оператори за тези пари
със забележката, че ми искаха копие от ТЕЛК

пп

и 3 гъби нет

И аз съм на теленор с 200 безплатни минути към всички за които плащам 8 лв с телково решение също.

Колко ти е месечната такса с телковото решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, teglicha написа:

Здравейте.

Имам 2-3 номера на bob, както и семейството по стечение на обстоятелствата (не се говори много по телефон) от доста време е на този "оператор".
Преди 2 месеца по друг повод нещо бях в офис на А1 и взеха да ме навиват тези карти да минават на планове, че bob нещо си... не се знаело докога.
Наскоро по телефона ми се обадиха пак от А1 да ме навиват, не можели да гарантират докога ще съм на боб. И други слухове чух, да не го прекратяват bob скоро? И сигурно ще трябва да ги минавам на някакъв (лош по презумпция) план? Дали поне някои от тях ще може да минат на предплатен, защото от тях няма да се говори...

Ами то си пише, но кой да види

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Емил Костов написа:

кой да види

Аз, аз видях :D

Нали си наясно, че ако хората търсеха нужната им информация в интернет, преди да пуснат тема - 90% от форума нямаше да го има?... Аз затова пускам толкова малко теми, само ако не съм успял да намеря нещо сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да видим?! Това съм го чел още навремето. И какво?

Там не пише нищо, за което съм питал в темата, ама кой да чете.

Есенцията е дали някой има инфо дали и кога боб изобщо ще изчезне и да трябеа спешно да търсим на какво да се минава насилствено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, teglicha написа:

Какво да видим?! Това съм го чел още навремето. И какво?

Там не пише нищо, за което съм питал в темата, ама кой да чете.

Есенцията е дали някой има инфо дали и кога боб изобщо ще изчезне и да трябеа спешно да търсим на какво да се минава насилствено.

Напротив точно това пише, прочети го пак. Ето ти и още малко информация. С 2 думи в един момент ще спрат услугата и ти искаш не искаш ще трябва или да минеш на друг план или да минеш на друг оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, teglicha написа:

Чувал ли си принципа: "Който говори, не знае, който знае - не говори"? 

Който знае дали и кога Bob ще изчезне, няма да го сподели във форума. 

Заслужава се да се помисли по офертата, която ми предлагат на мен - 6.90 лв./месец, в които влизат 100 минути към всички оператори, безплатни разговори към 5 (мисля) приятели от А1, и някакъв мобилен нет. Аз не ѝ обръщам внимание, защото в момента плащам общо 4.90 на месец за двама абонати.Обаче, от друга страна, няма друг договор с който и да е оператор под 10 лв./месец. Така че може и да е изгодно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, RudeBoy написа:

Чувал ли си принципа: "Който говори, не знае, който знае - не говори"? 

Който знае дали и кога Bob ще изчезне, няма да го сподели във форума. 

Заслужава се да се помисли по офертата, която ми предлагат на мен - 6.90 лв./месец, в които влизат 100 минути към всички оператори, безплатни разговори към 5 (мисля) приятели от А1, и някакъв мобилен нет. Аз не ѝ обръщам внимание, защото в момента плащам общо 4.90 на месец за двама абонати.Обаче, от друга страна, няма друг договор с който и да е оператор под 10 лв./месец. Така че може и да е изгодно.

Той БОБ се спира и в момента. Затова служителите от магазините правят тези врътки.Повече потребители да бъдат подлъгани и по-малко да извиват ръце. В един момент всички от БОБ ще получат SMS, че услугата от дадена дата няма да се поддържа поради ( причини могат да се измислят винаги) и останалите потребители вече или ще минат на друг план или ще се махнат от А1. Убеден съм, че от А1 знаят и датата. Затова не го харесвам този оператор и няма да го харесам. Аз съм с план на Близу и още го пазя,щото мина ли на планове на А1 се почват простотиите. В крайна сметка ще се сбогувам изцяло с този оператор, само чакам да ми пуснат оптиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Теленор как стои въпроса с покритието?И между Теленор и Виваком, кой е за предпочитане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ivan_pop написа:

При Теленор как стои въпроса с покритието?И между Теленор и Виваком, кой е за предпочитане?

Божа работа. В градовете проблеми много рядко може да има, по селата също. Но излезеш ли по планини, хижи, гори, чукари там никой нищо не може да ти гарантира. Между другото аз имам карти както на Виваком, така и на Теленор проблеми нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, grizly написа:

И аз съм на теленор с 200 безплатни минути към всички за които плащам 8 лв с телково решение също.

Колко ти е месечната такса с телковото решение?

на 12 лева съм
планът не съм го избирал аз, а ми беше предложен от служител на Теленор

пп

опс грешка
1000 към всички мрежи
1000 към оператор
4,7 гъби нет
баси, кво толкус ще си бъбря с оператор и аз не знам

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, човек никога не знае. Винаги може да има някой подочул нещо оттук оттам, поне в Бг информация изтича доста лесно ;) . И както казаха, че е поетапно, може да има вече хора, които са видели секирата. Така че няма излишна тема, няма излишен форум.

Така като гледам, вариантът с отделна нетска карта за около 6 лв на месец и 2ГБ ми се струва най-удачен. Говоря предимно по voip-та, много рядко надхвърлям и 100 минути телефония, най-често до 50. В този дух трябва да намеря и някой предплатен план по моите изисквания, така че да не надхвърля общо сума, която би ми дал някой план от 13-14 лв. То даже е опция да си ползвам нещо като Stuntcalls за 5-7ст/мин като набирам аз (със съответното callerid), а предплатения да е само като ме търсят.

Цитат

Това "някакъв нет" е притеснително. Ако е под 1ГБ, по-добре не. Иначе сигурно специално за теб е тоя план :Р . Така че ние няма какво да мислим по тоя план. Аз по форуми съм чел различни хора се хвалят какви евтини им предлагат, но най-често и те са някакви дългогодишни клиенти на други планове и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, дръндю написа:

на 12 лева съм
планът не съм го избирал аз, а ми беше предложен от служител на Теленор

пп

опс грешка
1000 към всички мрежи
1000 към оператор
4,7 гъби нет
баси, кво толкус ще си бъбря с оператор и аз не знам

Е, за 16 лв си с оферта НЕОГРАНИЧЕНИ и 6 гъби нет.  Така, че всичко е точно.

преди 1 минута, teglicha написа:

А, човек никога не знае. Винаги може да има някой подочул нещо оттук оттам, поне в Бг информация изтича доста лесно ;) . И както казаха, че е поетапно, може да има вече хора, които са видели секирата. Така че няма излишна тема, няма излишен форум.

Така като гледам, вариантът с отделна нетска карта за около 6 лв на месец и 2ГБ ми се струва най-удачен. Говоря предимно по voip-та, много рядко надхвърлям и 100 минути телефония, най-често до 50. В този дух трябва да намеря и някой предплатен план по моите изисквания, така че да не надхвърля общо сума, която би ми дал някой план от 13-14 лв. То даже е опция да си ползвам нещо като Stuntcalls за 5-7ст/мин като набирам аз (със съответното callerid), а предплатения да е само като ме търсят.

Това "някакъв нет" е притеснително. Ако е под 1ГБ, по-добре не. Иначе сигурно специално за теб е тоя план :Р . Така че ние няма какво да мислим по тоя план. Аз по форуми съм чел различни хора се хвалят какви евтини им предлагат, но най-често и те са някакви дългогодишни клиенти на други планове и т.н.

Каквото и да правите сегашните планове вървят за около 15-20 лева и се дават 5-10 гигабайта интернет и неограничени към всички оператори. Така е при всеки един оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Каквото и да правите сегашните планове вървят за около 15-20 лева и се дават 5-10 гигабайта интернет и неограничени към всички оператори. Така е при всеки един оператор.

и като направя сметка, че месечно говоря десет минути, излиза че минутата ми е лев и двайсе при този тарифен план

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...