Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111

Препоръчан отговор

преди 21 минути, ncl написа:

А ти имаш ли си идея колко си жалък?!

От къв зор? Аз ли гледам у твойта паничка, или вие, поредните дето мърсите нац. герои, гледате у мойта? 

Ама как било на запад, ама как било у сев. Корея. Правите някакъв тотален Франкенщайн, съвършената комбинация за паразитизъм. От западняка данъците, от изтока краденето им, данъчните ставки на немците, тяхното ниско стъпало за бедност, приравнено с богатство при нас. Мин. заплата у Франция е 1500 евро, тука ми го водите богатство. Ограниченията и тоталитаризма на сев. Корея, Беларус и Русия, и характерната за тия режими казарма. Да съм ставал равен с вас, дето ми веете руски знамена, и с буква Z на гърба.

Тотални аутсайдери сте, и на все повече хора им светва що за стока сте, само като видят Ивелин, Златан и Искра.

Аз ли съм жалък, дето ми разправяте къв пинтия съм, щото не съм си споделял доходите с вас. Никога няма да ги видите, само преди 15 г. го играхме данъчния хаос, плъхът винаги е бил плъх, лъв няма да станете! Колкото и да го рисувате по хоругвите си.

Няма да успеете да ни ограбите, набийте си го у главите!

maimuni.jpg.fd8a0a940aa23d5e05a0ac43b048ca5e.jpgvazrojdenci.thumb.jpg.fe2f4647d78e70e53c18788c4bb69665.jpgkostadin-Kostasin.jpg.077825198073350eee4ce4a63b55b788.jpgSJi0nbD.jpeg.29782e58d8b70eb4b39907affd64e5ae.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стреляш на тъмно, иванке. Нямаш си на идея какви сме и какво имаме, но ти ни слагаш некви смешни етикети. И приказваш неверни неща(щото не знаеш) и говориш лъжи на калпак. Кое от двете е Диан да ни е напуснал? Ми не е. Сори, не си познал. Градиш си умозаключения без каквато и да е база. Уж умник, па се държиш катож 5 годишен. Като не те кефи лява политика, критикувай ПП и ДБ, те по -големи социалисти от БСП . Поне по това което успяха да сътворят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ncl написа:

А ти имаш ли си идея колко си жалък?!

Винаги, когато някой намекне на иванка да се раздели с някоя стотинка, пък и било не като дарение, а за да спечели и веднага реагира като ощипана мома.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sliderum2 написа:

Винаги, когато някой намекне на иванка да се раздели с някоя стотинка, пък и било не като дарение, а за да спечели и веднага реагира като ощипана мома.

1 стотинка не заслужавате, клошари! Има някаква висша справедливост да сте бедняци, и ако може бих дал благотворителност, именно да си останете такива. Мястото на плъха не е в саваната, в канализацията живеят!

преди 3 минути, Toto2 написа:

Стреляш на тъмно, иванке. Нямаш си на идея какви сме и какво имаме, но ти ни слагаш некви смешни етикети. И приказваш неверни неща(щото не знаеш) и говориш лъжи на калпак. Кое от двете е Диан да ни е напуснал? Ми не е. Сори, не си познал. Градиш си умозаключения без каквато и да е база. Уж умник, па се държиш катож 5 годишен.

Временно Диян ви напусна, да си гледа бизнеса. После ще иде на лапачката. Ние не сме научени на чужда софра.

Цитат

Като не те кефи лява политика, критикувай ПП и ДБ, те по -големи социалисти от БСП . Поне по това което успяха да сътворят.

Бакшиш, не ми обяснявай ти, за кого да гласувам. Ако бях с твоя акъл щях да изчуквам таралясниците на циг аните. Всяка жаба да си знае гьола! Мечтай си за топлата общинска служба, угаждай на циг анията, и не се бъркай на много по-просветени хора, от теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, IvanKirov написа:

1 стотинка не заслужавате, клошари! Има някаква висша справедливост да сте бедняци, и ако може бих дал благотворителност, именно да си останете такива. Мястото на плъха не е в саваната, в канализацията живеят!

Временно Диян ви напусна, да си гледа бизнеса. После ще иде на лапачката. Ние не сме научени на чужда софра.

Бакшиш, не ми обяснявай ти, за кого да гласувам. Ако бях с твоя акъл щях да изчуквам таралясниците на циг аните. Всяка жаба да си знае гьола! Мечтай си за топлата общинска служба, угаждай на циг анията, и не се бъркай на много по-просветени хора, от теб!

Ми не си по-просветен от мен. Нито по-богат, нито изкарваш повече пари от мен, нито имаш повече имоти от мен. Не си ми равен, а доста по-надолу от социалната стълбичка. И слава богу, след тебе нищо няма да остане бездетнико.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Toto2 написа:

Ми не си по-просветен от мен. Нито по-богат, нито изкарваш повече пари от мен, нито имаш повече имоти от мен. Не си ми равен, а доста по-надолу от социалната стълбичка. И слава богу, след тебе нищо няма да остане бездетнико.

Хихи... За доходи не знам, ама пазарът другояче казва за образованието ми. 3 международни тапии имам, българските не ги броя. 3 езика знам. Технологиите които владея няма и да ги коментирам, щото и думичка няма да разбереш. Аз твойто го правя като хоби, ти дори бегло не ми вдяваш занаята.

За да се връзвате на бабешки опорки, убеден съм, че и българския ти е труден.

Да, бездетен съм. В оная мизерия дето живях, дето искате да я връщате, нямахме ресурс И за дете. Едвам нас си издържахме, на благословията на Ганя.

Те повечето от европейските "лидери" са бездетни. Меркел да речем, май и Макрон.

МногоДетни са махалите, дето са ти клиенти!

Не аз съм зяпнал да ти вдигам данъка, ти си зяпнал по нас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво се гордееш с постиженията си, но нямаш база за сравнение. Оставаш си работник, за тебе не работят хора. И българският ми си е наред. Но си ми жалък. Направил съм си деца когато съм бил беден. Това не е оправдание да не си изпълниш природното право и задължение. По-вероятно е да си ялов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво се гордееш с постиженията си, но нямаш база за сравнение. Оставаш си работник, за тебе не работят хора. И българският ми си е наред.

Паралелно си движа мой проект, дето не е на ишлеме.

Но си ми жалък. Направил съм си деца когато съм бил беден. Това не е оправдание да не си изпълниш природното право и задължение. По-вероятно е да си ялов.

Нямам задължения да правя и гледам деца. Ако ще им завещавам мизерията от ваше време, по-добре да ги няма. А дали съм ялов не знам, винаги сме се пазили педантично. Пак у мойта паничка, и у мойте гащи ти устата! Ей тия мургавите от протестите ви се множат, които все смятат, че "българите" все са им длъжни с нещо.

Точно това значи социален паразит. Все у чуждото гледа, свойто не дава. Гнус ме е как цитирате Левски, като дявола Евангелието.

Копейкин ако рече да ти вдига патентния данък, ще нададеш вой до небесата. Патриоти сте само като ви изнася.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, IvanKirov написа:

Хихи... За доходи не знам, ама пазарът другояче казва за образованието ми

Кво казва пазарът за образованието ти. Провери ли в новините на сайта? Напоследък поне 1/3 са за АИ бота чатп и негови алтернативи и как цялата индустрия се е напнала да го лапне и доразвие, щото вече може всичко интелектуално, в това число и да програмира. Ти почти си вече ненужен. Заради АИ и рецесията компаниите изритват такива кат теб с много хиляди като крастави мачки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sliderum2 написа:

Кво казва пазарът за образованието ти. Провери ли в новините на сайта? Напоследък поне 1/3 са за АИ бота чатп и негови алтернативи и как цялата индустрия се е напнала да го лапне и доразвие, щото вече може всичко интелектуално, в това число и да програмира. Ти почти си вече ненужен. Заради АИ и рецесията компаниите изритват такива кат теб с много хиляди като крастави мачки.

Абе вие живот нямате ли си, че все у мойто зяпнали? Грам не ми разбираш от работата. Все таквиз ви сбира Копейкин, бавачка гласи енергетиката, Ивелин - войската, на Златан не знам кво ще поверят. МВР сигурно.

Кво разбираш ти от ИИ, колкото аз от свиневъдство!

п.с. ИИ ако успее НАС да измести, то ВИЕ недоучените, отдавна ще сте изместени. Сещаш се, първо по-простичките неща се автоматизират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, IvanKirov написа:

Сещаш се, първо по-простичките неща се автоматизират.

Пууу, способен си сам да си отправяш обиди. Аз не бих те нарекъл чак простичко нещо, но ти го направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sliderum2 написа:

Пууу, способен си сам да си отправяш обиди. Аз не бих те нарекъл чак простичко нещо, но ти го направи.

Тъй и не разбрахме ти с кво се занимаваш, кво можеш. Теточковия вече го знаем.

За шкембето ти разбрахме, друго? Де вика Киро Брейка -  можеш ли сам да се завлечеш у вас, без GPS?

Сигур и за шкембето ти съм виновен, и трябва да пазя диета. Да не ме наречеш пинтия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, IvanKirov написа:

Тъй и не разбрахме ти с кво се занимаваш, кво можеш

Парите ми работят за мен сами, така че нямам нужда да мога и да работя нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Парите ми работят за мен сами, така че нямам нужда да мога и да работя нещо.

Аха, дядо ти е оставил панелка. Нищо не можеш сам, тъй си и личеше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, IvanKirov написа:

Аха, дядо ти е оставил панелка. Нищо не можеш сам, тъй си и личеше.

Май ти си панелка. В смисъл бетон глава, а може дори да живееш в такава, хи-хи-хи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Sliderum2 написа:

Май ти си панелка. В смисъл бетон глава, а може дори да живееш в такава, хи-хи-хи.

Мойта глава си изкарва за мене си, имам акъл и бизнес да стартирам. В твойто не се бъркам.

Панелка нямам.

Освен с футболни прогнози, нещо друго влече ли те? Да де, и да ни тровите живота, да сринете един малкото печеливши сектори в клета майка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, IvanKirov написа:

Мойта глава си изкарва за мене си, имам акъл и бизнес да стартирам.

Панелка нямам.

Освен с футболни прогнози, нещо друго влече ли те? Да де, и да ни тровите живота, да сринете един малкото печеливши сектори в клета майка.

Ако няма кой да ти трови живота съвсем ще се надуеш кат пуяк и за някой от благословените американски празници ще те опекат и изконсумират като пуяк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sliderum2 написа:

Ако няма кой да ти трови живота съвсем ще се надуеш кат пуяк и за някой от благословените американски празници ще те опекат и изконсумират като пуяк.

Ако ще го трови някой - няма да са мишоци, дето се снимат до националните ни светини! С къща на първа морска линия ми се сравнява с Левски!

Сам ще избера кой да ми трови живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Sliderum2 написа:

Ама ти не пропускаш да го тровиш на другите.

Що бе, спортните залози ли ти спрях, бирата ли, или бирения фастък? На Теточков патентния ли вдигам двойно, или му блокирам някакъв жизнено важен работен помощник, подемника да речем?

Щото вие  менте възрожденците точно това ни правите на нас. Ханс ако не може да си хване самолета, само с ЛК да дойде да се видим - ще отиде  при други туземци, по-малко диви от нас. Ако не му пише EU на проекта, ако не е плосък данъка - горим! Прогресивна данъчна система и те си имат, няма да се трови с тъмни балкански субекти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, IvanKirov написа:

Що бе, спортните залози ли ти спрях

Щях да се радвам, ако можеше да забраниш хазарта и другите капиталистически извращения. Бирата и фъстъците не са сред тях, не знам що ги изброяваш в един списък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щях да се радвам, ако можеше да забраниш хазарта и другите капиталистически извращения. Битата и фъстъците не са сред тях, не знам що ги изброяваш в един списък.

Айде пак у чуждите гащи, у чуждата паничка гледаш! Талибани ли ще ни правите, никъв алкохол, пребиване с камъни за изневяра, бой с камшик ако си без брада!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти да видиш. Ма за кво му е бенц, има си автобус и вози 20 руси мацки налево и надесно. Все 18 годишни, че по-старите не стават. Оди чакай на спирката може да те вземе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...