Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Преди да стартирате торент клиента давате ли му администраторски права? При някой специфични настройки на уиндоус и на мен ми се е случвало пробвайте с админ права или нямате админ права?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 67
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Като писах не я беше. Беше изпълнил на @Raze командата, която беше просто бейсик проверката. Виж предишния лог файл. После се е появил и другия лог файл... Така или иначе съветите ми за Trim и за обно

Така добре ли е? Не е нужно да си играя на всяка нова версия, защото настройките си стоят при надграждането (с изключение на тези, които са нови в новите билдове). Не съм казал, че е

Като администратор под конзолата напиши: chkdsk C: като замениш "C:" с диска, на който сваляш торенти (например "D:", "E:" и така нататък, без кавичките). Защо не си обновиш торент клиента не к

Версия 2.2.1 си е супер и стабилна отвсякъде. Неслучайно по-новите 3.х са от непрепоръчителни до забранени (ban) в различните тракери. Дори и в рутакера има "хранители" с десетки терабайти и хиляди торенти все с тая. Сигурмно не е случайно. 

По това  - получават се подобни ефекти ако е недосвалено и се опитваш да гледаш с нещо по това време. Виж някоя програма дали е блокирала някои от файловете. Другото евентуално недостатъчно място. В настройки > общи махни чавката от <Добави !.ut към незавършените> и направи manual hash check.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@B-boy/StyLe/ много хора търсят начин да премахнат подканата за PRO "Надстройка до Pro" в левия панел, но никой не е успял. При теб обаче е махната. Като говорим за хардкодване съм убеден, че не си осъзнал ползването на такъв. Може нищо да не пипаш, но поставянето на допълнителна библиотека води до "монтаж на програмата". Точно тази библиотека използват за ad-free и pro. Ако не се лъжа на илюстрацията виждам платена или кракната програма, така ли е? Би ли споделил начина за премахване от настройката? Или действително прибягваш до тази библиотека? :eek:

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не съм краквал и както казах след рестарт ако си видял втората снимка се върнал и менюто с надстройката (т.е. връщат се 3 менюта - Bittorrent Speed, TronTV и Надстройката) и стават 6. В твоята версия са 4 (барабар с надстройката), но нямаш TronTV и Bittorrent Speed (явно, защото в твоя пакет има опция да не се инсталира интегрирания Bittorrent Speed). Аз нямах време да проверявам нещата под HEX Editor и само пробвах с най-бейсик нещата:

1. Проверих всеки един файл, който се създава при стартиране на клиента в %Appdata%\uTorrent

2. Разгледах всички настройки ръчно една по една с отключване на F2 + Shift + клик върху Preferences (а не само тези в нета) - ключовите думички са основно - gui, wallet, offers и т.н.

В случая за да се махне "Надстройка до Pro" правиш на False => gui.show_plus_upsell_nodes, но след рестарт отново става на True. За да се задържи на False тогава трябва да се прибегне до използването на пачната библиотека.

Затова казах, че с подръчни средства при безплатната версия толкова може да се извлече без хардкор. Другото вече няма да е за всеки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Панела е достатъчно чист за моя вкус (поне толкова може да се направи по безплатната версия без хардкор едитване).

В изданието, което споделих, няма нито един променен файл, освен настройки!  :)  Така че можеш да бъдеш спокоен. За изолиране на допълнителните секции се банва един адрес в hosts файла, но и двете версии имат своите особености на файл съдържание. Нито един от тях не е пипван. :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Hosts стана и вече ги няма и Bittorrent Speed и TronTV. Еми ето значи можело и без пипнати релийзи. :)

WovGUYE.png

Не знам, кой точно от всичките адреси отговаряше точно за Bittorrent Speed и TronTV, затова ще го пльосна целия:

Цитат

0.0.0.0 utclient.utorrent.com
0.0.0.0 update.bittorrent.com
0.0.0.0 bench.utorrent.com
0.0.0.0 bundles.bittorrent.com
0.0.0.0 apps.bittorrent.com
0.0.0.0 ads.bittorrent.com
0.0.0.0 offers.bittorrent.com
0.0.0.0 services.bunndle.com
0.0.0.0 cdn.ap.bittorrent.com
0.0.0.0 beta.bundles.bittorrent.com
0.0.0.0 67.215.246.203
0.0.0.0 67.215.246.204
0.0.0.0 82.221.103.245
0.0.0.0 82.221.103.246
0.0.0.0 111.119.15.31
0.0.0.0 111.119.15.32

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, B-boy/StyLe/ написа:

С Hosts стана и вече ги няма и Bittorrent Speed и TronTV. Еми ето значи можело и без пипнати релийзи.

Спрял си кранчето директно само от Hosts файла, нищо че ти е заложено да ползва пълна версия. Понеже има опция и без Bittorrent Speed, но с TronTV.
Ето още адреси за пляскане:

Цитат

video.trontv.com
media.adaware.com
i-30.b-45608.ut.bench.utorrent.com
http://helper.bench.utorrent.com
helper.bench.utorrent.com
ledger.bt.co
ut.bench.utorrent.com
i-5600.b-445.helper.bench.utorrent.com
btinstall-artifacts.bittorrent.com
http://i-5600.b-34.helper.bench.utorrent.com/e.php?i=5600
btinstall-artifacts.bittorrent.com
sdk.privacy-center.org
cdn.bitmedianetwork.com
download-lb.utorrent.com
i-50.b-000.xyz.bench.utorrent.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обобщим на 4 реда съдържанието за hosts файла:

Цитат

#utorrent
0.0.0.0 utclient.utorrent.com update.bittorrent.com bench.utorrent.com bundles.bittorrent.com apps.bittorrent.com ads.bittorrent.com offers.bittorrent.com services.bunndle.com cdn.ap.bittorrent.com
0.0.0.0 beta.bundles.bittorrent.com 67.215.246.203 67.215.246.204 82.221.103.245 82.221.103.246 111.119.15.31 111.119.15.32
0.0.0.0 video.trontv.com media.adaware.com i-30.b-45608.ut.bench.utorrent.com http://helper.bench.utorrent.com helper.bench.utorrent.com ledger.bt.co ut.bench.utorrent.com i-5600.b-445.helper.bench.utorrent.com btinstall-artifacts.bittorrent.com
0.0.0.0 http://i-5600.b-34.helper.bench.utorrent.com/e.php?i=5600 btinstall-artifacts.bittorrent.com sdk.privacy-center.org cdn.bitmedianetwork.com download-lb.utorrent.com i-50.b-000.xyz.bench.utorrent.com 
#utorrent

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено gui.show_plus_upsell_nodes се връща при всеки рестарт. И не, не става с понижаването на правата на settings.dat и на settings.dat.old да се спри, нито с HIPS-а на Comodo като зададох на utorrent.exe да не може да отваря settings.dat и settings.dat.old. Разковничето ще е другаде, но вече трябва да се използват дебъгер инструменти за reverse engineering и Hex Editors, пясъчници и други подобни.

Мисля, че могат да се добавят още адреси. Първия пост в тази тема:

https://www.reddit.com/r/torrents/comments/8ilzs8/block_ads_from_utorrent_sortoff_working_solution/

https://gist.github.com/iturgeon/b558ca84907e7dfc42ff42e57a3aff73

https://pastebin.com/raw/6ZC6JEkz

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обновен:

Цитат

#utorrent
0.0.0.0 utclient.utorrent.com update.bittorrent.com bench.utorrent.com bundles.bittorrent.com apps.bittorrent.com ads.bittorrent.com offers.bittorrent.com services.bunndle.com cdn.ap.bittorrent.com
0.0.0.0 beta.bundles.bittorrent.com 67.215.246.203 67.215.246.204 82.221.103.245 82.221.103.246 111.119.15.31 111.119.15.32
0.0.0.0 video.trontv.com media.adaware.com i-30.b-45608.ut.bench.utorrent.com http://helper.bench.utorrent.com helper.bench.utorrent.com ledger.bt.co ut.bench.utorrent.com i-5600.b-445.helper.bench.utorrent.com btinstall-artifacts.bittorrent.com
0.0.0.0 http://i-5600.b-34.helper.bench.utorrent.com/e.php?i=5600 btinstall-artifacts.bittorrent.com sdk.privacy-center.org cdn.bitmedianetwork.com download-lb.utorrent.com i-50.b-000.xyz.bench.utorrent.com 
0.0.0.0 outbrain.com vra.outbrain.com www.outbrain.com log.outbrain.com odb.outbrain.com vrp.outbrain.com vrt.outbrain.com paid.outbrain.com images.outbrain.com
0.0.0.0 widgets.outbrain.com storage.outbrain.com traffic.outbrain.com staffpicks.outbrain.com amplifypixel.outbrain.com vrt-nydc1-only.outbrain.com vrt-chidc2-only.outbrain.com

# Block Taboola ads
127.0.0.1 popup.taboola.com www.popup.taboola.com taboola.com www.taboola.com cdn.taboolasyndication.com taboolasyndication.com www.taboolasyndication.com www.cdn.taboolasyndication.com trc.taboola.com
127.0.0.1 www.trc.taboola.com images.taboola.com www.images.taboola.com adserver.adtechus.com www.adserver.adtechus.com us-u.openx.net www.us-u.openx.net api.taboola.com www.api.taboola.com
127.0.0.1 c2.taboola.com www.c2.taboola.com cdn.taboola.com www.cdn.taboola.com urc.taboolasyndication.com www.urc.taboolasyndication.com taboola.com.edgekey.net www.taboola.com.edgekey.net esd-secure.taboola.com.edgekey.net
127.0.0.1 api.taboola.com c2.taboola.com cdn.taboola.com urc.taboolasyndication.com taboola.com.edgekey.net esd-secure.taboola.com.edgekey.net imprlatbmp.taboola.com api-s2s.taboola.com wf.taboola.com
0.0.0.0 convlatbmp.taboola.com 15.taboola.com vidstat.taboola.com img.img-taboola.com
127.0.0.1 www.esd-secure.taboola.com.edgekey.net
#utorrent

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Eclipse2G написа:

Здравейте, до сега не съм попадал на такъв проблем. Торента е свален "уж" на 100 процента, но единия файл е с разширение *.ut, сиреч недосвален файл. След ръчна проверка, спира на 96.1%. Пускам го да се досвали и стига до края по някое време. След проверка на файла, отново го дава като недосвален. Версията е 2.2.1, която до сега не съм имал проблеми. Джам 10 PRO. Може ли ъплоудера да е омазал работата?

Съобшение към питащият от темата!

Всички файлове се свалят без проблем със версия 2.2.1 на uTorent Съобщението пускам едва сега, понеже ми беше писал незнайно къде преди 18 часа.

Личните съобщения са за това а не такива със незнайни статуси и ред други глупости. Прикачвам и снимка със всичките изтеглени файлове:

Същото е направено и с версия 3.5.5 при която също няма никакъв проблем. Ако файловета са му необходими е редно да каже, за да му ги кача някъде за изтегляне. От моя страна - няма проблем и за това!

ScreenShot006.jpg

ScreenShot007.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Колев60 написа:

Ето ти всички файлове за гледане онлаин ( при добра скорост на интернета) или за изтегляне на последните. Линкът ще е активен 24 часа, считано от този момент!

https://cloud.mail.ru/public/2Weo/-------------

Колев60, силно се съмнявам, че имаш права да разпространяваш тези филми :(

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, RudeBoy написа:

Колев60, силно се съмнявам, че имаш права да разпространяваш тези филми :(

Какво не ти харесва в поста ми? Това, че силно се съмняваш? Ами съмнявай се колкото си искаш. Има си администрация, модератори които имат права да решат или да се "съмняват" а ти си оставаш последният, който се чуди какво да напише против мен.  Защо не ги поразгледаш за да видиш за какво иде реч? Нали масово се тиражират в интернет пространството. И другият му "припява" за по тежко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам да ти намекна, че нарушаваш правилата на форума и някои закони, ама твърдата ти глава не увира ... :angry:  

Всеки филм си има създатели, които държат авторските права върху него. И това, че някой е качил филма някъде, не ти дава право да го сваляш чрез торенти, да го качваш на свой облак, и да го разпространяваш по форумите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, RudeBoy написа:

Аз се опитвам да ти намекна, че нарушаваш правилата на форума и някои закони, ама твърдата ти глава не увира ... :angry:  

Всеки филм си има създатели, които държат авторските права върху него. И това, че някой е качил филма някъде, не ти дава право да го сваляш чрез торенти, да го качваш на свой облак, и да го разпространяваш по форумите. 

Ти не се опитвай. За тази цел има назначени органи а ти не влизаш в тяхната компетеция, за да казваш кой какво право има или какво е нарушил. Там от където е свален, погледна ли дали е торент тракер? Направил съм услуга на питащият. Ти дали някога си правил услуга на някого?  Твърдо се съмнявам, щото твойта глава, а не мойта не увира. И посочи по кои още форуми е разпространен освен тук - за този, който не е можал да си го свали. Нали виждаш как съм се обърнал към питащият , там където се намира линка - като съобщение до него, а не до теб. А и кой си ти, вчерашен келеш, че да ме поучаваш? Май не разбираш от добрина, щото мога и по другият начин! Гледам, модератора е редактирал твоя пост а не моя. Защо така?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам повече от половината неща са тотални офтопици тип последна версия и как да си направиш геморой с нея. И надскачане кой е бил по-голям католик от папата. А спрете се!

Риторичен въпрос към дървените философи - хеш сумата (което направо си  е магнитен линк) какво е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен специално 24 епизод не иска да се свали. Благодаря на Колев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е проблем на старата версия и не е от сега. В частните тракери има много подобни оплаквания. 

Мини на qBittorrent - спести си сегашни и следващи проблеми.

Почти същото е като интерфейс така, че няма да ти е много сложна транзицията.

В никактъв случай не ползвай последната версия на uTorrent.

Толкова гнусна история са направили тоя хубав клиент, че не е истина.

Edit: Сега видях какво колегата е успял да постигне с Хостовете, евала, цялата пумия е махната, но все пак, qBittorrent е за предпочитане. А и, ако имаш проблем, направо в Github го споделяш и в следващата версия е оправен. А с тоя затворен uTorrent си е на надежда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Филипов написа:

Като гледам повече от половината неща са тотални офтопици тип последна версия и как да си направиш геморой с нея. И надскачане кой е бил по-голям католик от папата. А спрете се!

Успокой топката. Никакъв офтопик не е. Разговора тръгна от предложението да пробва с друга версия на торент клиента и пак се обърна спора новата срещу старата версия. Аз не виждам какъв е проблема да се ползва новата версия, след като редица торент сайтове имат проблеми със старите версии (поне аз съм срещал...та не знам къде си виждал БАН на 3-ката, но аз съм имал проблеми с 2-ката) и в новите са оправени куп дупки в сигурността (особено на протоколите). Просто разговора се превърна в мини ръководство на изчистване на шлаката от новите версии. Не виждам съвета ти с премахването на *.ut разширението как ще помогне след като файловете пак няма да се свалят, но просто няма да има *.ut разширение. А ръчна проверка вече каза, че е правил. Единствено може да няма място, както спомена (но не вярвам да не е проверил това) и че някоя програма може да е блокирала торентите (нещо, което също беше предположено по-назад).

До момента не стана ясно освен CHKDSK, какво е състоянието на SMART статуса на диска (особено на Wear Leveling Count при Samsung), дали е оставил достатъчно място за Over-Provisioning, дали е направил TRIM от опциите за оптимизация на дисковете и дали е пускал скоро cleanmgr, sfc /scannow, DISM проверки и т.н.

Също дали е бърникал из disk cache настройките в програмата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Филипов написа:

Версия 2.2.1 си е супер и стабилна отвсякъде. Неслучайно по-новите 3.х са от непрепоръчителни до забранени (ban) в различните тракери. Дори и в рутакера има "хранители" с десетки терабайти и хиляди торенти все с тая. Сигурмно не е случайно. 

По това  - получават се подобни ефекти ако е недосвалено и се опитваш да гледаш с нещо по това време. Виж някоя програма дали е блокирала някои от файловете. Другото евентуално недостатъчно място. В настройки > общи махни чавката от <Добави !.ut към незавършените> и направи manual hash check.

След версия 1.8 някъде или малко преди това (не помня точно), у торента е продаден от първоначалния разработчик, и новите собственици започват да го "забозват". Аз съм с 1.8.2 и нямам проблеми никакви - това е последната версия, препоръчана във FAQ на рутракер-а. Следващите според мен вече са комерсиално прецакани.

!.ut към незавършените защо да го маха, това си е много полезно нещо, винаги съм го ползвал - резервиране на мястото, необходимо за сваляне на целия файл да не се фрагментира излишно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, MisterDimchev написа:

Сега видях какво колегата е успял да постигне с Хостовете, евала, цялата пумия е махната, но все пак, qBittorrent е за предпочитане.

Значи пак нищо не си разбрал! Няма и да разбереш. Сигурно ти е вродено. Не разбирам от генетика, но при някои индивиди се отприщва особено след тежката авария в Чернобил. Има едно поколение от онова време, което остава инфантилно откъм разум и развитие. Колегата не е премахнал цялата помия чрез хостовете, а чрез настройката!  В хостовете има само един единствен адрес, който е ефективен, останалото е безполезна шлака. Този адрес единствено премахва секцията на TronTV и токените. Всичко друго е отрязано през настройката. И да пускаш шалтера и да не го пускаш, настройката като е скопена нямаш ток! Стой си на глухите безплатни произведения, останалите които знаят как да използват ще се радват на класиката. :basketball3:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Бонбон с катран! написа:

Значи пак нищо не си разбрал! Няма и да разбереш. Сигурно ти е вродено. Не разбирам от генетика, но при някои индивиди се отприщва особено след тежката авария в Чернобил. Има едно поколение от онова време, което остава инфантилно откъм разум и развитие. Колегата не е премахнал цялата помия чрез хостовете, а чрез настройката!  В хостовете има само един единствен адрес, който е ефективен, останалото е безполезна шлака. Този адрес единствено премахва секцията на TronTV и токените. Всичко друго е отрязано през настройката. И да пускаш шалтера и да не го пускаш, настройката като е скопена нямаш ток! Стой си на глухите безплатни произведения, останалите които знаят как да използват ще се радват на класиката. :basketball3:

Смятай ти какъв си, тогава, щом "ние" не ти харесваме.

Ползвам частни тракери от повече време, от колкото ти интернет сигурно.

Ползвам торент клиенти от повече време, от колкото ти интернет сигурно.

Знам как се махат рекламите от настройките, но те са нищо в сравнение с тая досата Трон и едно Спеед ли какво беше. Някаква пълна простотия.

Това, че "вие" които се мислите за просветени, а имате IQ на австралопитек, не прави "вашите" твардения верни.

Щял да се радва на класиката, защото знаел как да я ползва. Тоя който "Ви" е правил, явно доста време е използвал забранени субстанции... Като от филма Погрешен завой сте. Пред това чернобил е като събота вечер в някоя чалготека "яко парти".

qBittorrent е отворен код, активно се развива, тестван е и работи без проблеми и е 2-ри след rtorrent във всички големи частни тракери. Докато твоята класика не заема повече от 2-5% от хора които мразят промените.

Класиката по едно време имаше миньор за биткоини. Затворен код, идея си нямаш какво прави на заден план... Вярваш на хора които превърнаха най-добрия клиент (когато беше версия 1.8 - 2.2.1) във adware.

А да разчиташ на 10 годишен код е малко рисковано. На скоро имаше проблеми със старите версии и частните тракери ги баннаха за малко, после намериха начин да оправят нещата от тракера и да изолират проблема на uTorrent за да могат хората да го ползват още малко (най-вече тези сийдващи над 5000 торента понеже миграцията ще отнеме време).

Но в раздела за позволени клиенти срещу uTorrent има един текст (Не се знае докога ще е позволено ползването, моля помислете да замените с някой от препоръчаните клиенти".

След 2.2.1 е позволено да се ползва в частните тракери 3.5.3 нагоре. Всичко помежду е баннато.

Сега отиди при чичо Google и порърси "Private torrent trackers" и научи какво са и на каква сигурност са изградени (най-големите и най-известните).

После тоя ми говори за развитие... Да си delusional в най-чиста форма.

П.С: Каква е тая мания в тоя форум постоянно да обиждате някого? Толкова ли сте трагични? То по начина на изразяване и липсата на знания за нормална комуникация и чисто човешки взаимоотношения го показва, но чак пък толкова... Да ти се смея ли, да те съжалявам ли... Бих се замислил над кое да се спра, ако ми пукаше за тебе... Ама понеже 5 пари не давам за такива низши форми на живот... Все ми е тая.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам каква е тая мания да се продължава с мъките около умрелия uTorrent, след като има qBittorrent?! Откакто минах на него и зарязах тая помия uTorrent, се преродих и вече не си спомням за uT, който навремето беше общо взето единствен и без съмнение лекичък и добър. Нещата се развиват, появяват се много повече алтернативи, които вече.... правят uT алтернатива, и то една от най-калпавите!
Поне 5-6 пъти съм опитвал версии 3.х.х, мъченията около тях и рекламите, и недоброто поведение, ми писна от всичко вече, и бях останал на 2.2.1 бая дълги години, но дори с нея на гигабитов интернет не постигах максимални скорости...

qBit освен това неколкократно съм писал, че се възползва и по-добре от гигабитов интернет, постига по-добри скорости с по -малко ресурси, докато uT колкото и пъти да съм пробвал, последните версии 3.4, 3.5.х не са работели хич добре, особено на WIndows Server, където по принцип исках да го ползвам да сваля на сървъра торентите и т.н.

В случая по темата, най-вероятно е от антивирусната или секюрити пакет, който е инсталиран, мернах че се ползва Comodo. Да се пробва с жива дистрибуция или от чист от антивирусни л**на Windows как ще се свали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко да е умрял, след като е най-използвания торент клиент и води пред всички с голяма преднина:

https://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_BitTorrent_clients

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Единствено може да няма място, както спомена (но не вярвам да не е проверил това) и че някоя програма може да е блокирала торентите (нещо, което също беше предположено по-назад).

До момента не стана ясно освен CHKDSK, какво е състоянието на SMART статуса на диска (особено на Wear Leveling Count при Samsung), дали е оставил достатъчно място за Over-Provisioning, дали е направил TRIM от опциите за оптимизация на дисковете и дали е пускал скоро cleanmgr, sfc /scannow, DISM проверки и т.н.

Също дали е бърникал из disk cache настройките в програмата.

Място има около 300 гъби. Нищо не е пипано, нито и  кеша на диска в програмата. Самата инсталация на Windows е от няколко месеца. Ще му направя една SFC проверка за всеки случай. A това са настройките на диска:

5b7a85a9883de5e0.jpg

d3403613c71b45a2.jpg

PS: sfc /scannow спира на 44% и казва, че има проблем, но не може да го оправи. За първи път виждам да не може да стигне на 100% проверката. Мога да кача 14 мегабайтовия лог за справка.

преди 25 минути, Raze написа:

Колко да е умрял, след като е най-използвания торент клиент и води пред всички с голяма преднина:

https://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_BitTorrent_clients

То много хора ползват самсунг, но това не го прави най-добрия телефон нали?

Инсталирах qbittorent, както добрия стар utorrent. Изчистен, без реклами и други глупости. Ще видя как се държи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване