Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема за ЛИС на Анне

Препоръчан отговор

преди 9 минути, Айнщайн написа:

ГМО свещ? 

Леле стига бре и свещите ли станаха ГМО? Едничка радост имаше принцесата и нея я направиха ГМО туй живот ли е ? :)

преди 9 часа, Myanmar написа:

Това държавност и ред в тая държава ѝ е през оная работа. Важното е паричките да текат.

Останаха дълго неотговорени два въпроса:

1. Колко е най-ниският процент ТЕЛК, който някак е закачила Анка.

2. Колко е умствено изостанала, по собствените ѝ думи - кретенизъм, олигофрения, имбецил, идиот? От кое от тях страда и ѝ пречи да бачка.

Бирма аз откога чакам отговори на моите въпроси от принцесата ама нъцки

преди 8 часа, Anne написа:

Не точа държавата, много

Какво!? Това нещо звучи като признание за точене на държавата.... Някой забеляза ли го?

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Ти си някакво медицинско чудо. Един куп биологични отклонения, пречещи ти да вършиш, каквото и да е, но нито едно, което да не ти позволи да пишеш глупости в интернет. 

Тогава върви на улицата и се самопредлагай. Сложи си една табела. Начална цена 5 лв.

Публикувани изображения

Защото снощи правих кекс, кекс, кекс.

Всичко е точно.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, acnekt написа:

Всичко е точно.

Призна ли си? 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.11.2020 г. в 17:42, Anne написа:

1. Не, не съм мислила.

2. Нямам нужда. Проблемите ми не са психически, а от факта, че мислех, че обществото е едно, а то излезе съвсем различно.................. Как да не съм разочарована? Очаквах да живея в нормално общество, не в средновековно.

Мале, мале колко нещо се е изписало по време на отсъствието ми! 😨

1. А защо не го направиш? Или в движение ще го мислиш? Не смяташ ли, че е доста сериозен въпрос, върху който си струва да се обърне внимание? 
2. Аз бях останала с впечатлението, че в някаква депресия беше изпаднала по едно време и мислех, че още си в същото положение. Иначе всеки проблем е психически, според мен, защото благодарение на мозъка и мислите ти се изграждаш/деградираш като човек и се движиш през живота. Дори просто нещо като "разочарованието", което не можеш да превъзмогнеш сто години, е признак за нещо, което те тормози и би могло да бъде изкоментирано със специалист. Доста е тъжно, че в милата ни родина образованост на тая тема липсва. 

Много се радвам, че се зачекна и темата за ромите, защото ти като "защитник на правата на хората" и "социалист/комунист/човек с леви убеждения" (ако съм разбрала правилно) се предполага, че точно тях трябва да защитаваш като маргинализирана група. Не смяташ ли, че ситуацията с тях е малко или много част от некомпетентността на управляващите?

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Фийби написа:

Какво отсъствие? Два дена си тук, два те няма. 

Я, малко по сериозно, не сме отчели, че те няма. Спокойно, никой не е забелязъл. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Фийби написа:

Ама аз съм си съвсем спокойна, просто си мрънках, че съм пропуснала много за четене, пък смятах да си лягам. 😁

Нищо не пропуснал(а). Това, дето го пише Анчето от Берковица до аптека Марешки е едно и също от 2006 година. В цикъл е.

Просто виж записите.

• Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Фийби написа:

Ама аз съм си съвсем спокойна, просто си мрънках, че съм пропуснала много за четене, пък смятах да си лягам. 😁

Ама трябваше да отбележиш, че видиш ли те нямало, не знам си колко време. На кой му дреме, а? Май само на теб

преди 9 минути, acnekt написа:

Нищо не пропуснал(а). Това, дето го пише Анчето от Берковица до аптека Марешки е едно и също от 2006 година. В цикъл е.

Просто виж записите.

Доносник

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Айнщайн написа:

Ама трябваше да отбележиш, че видиш ли те нямало, не знам си колко време. На кой му дреме, а? Май само на теб

И на мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, petie1 написа:

Ами виж й риториката не ти ли звучи като Хитлер преди да стане Фюрер?

Според мен е маскирания Хитлер като Анне Франк :)

може, щом казваш

не се интересувам от история, Хитлер ми е непознат

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Фийби написа:

1. А защо не го направиш? Или в движение ще го мислиш? Не смяташ ли, че е доста сериозен въпрос, върху който си струва да се обърне внимание? 
2. Аз бях останала с впечатлението, че в някаква депресия беше изпаднала по едно време и мислех, че още си в същото положение. Иначе всеки проблем е психически, според мен, защото благодарение на мозъка и мислите ти се изграждаш/деградираш като човек и се движиш през живота. Дори просто нещо като "разочарованието", което не можеш да превъзмогнеш сто години, е признак за нещо, което те тормози и би могло да бъде изкоментирано със специалист. Доста е тъжно, че в милата ни родина образованост на тая тема липсва. 

Много се радвам, че се зачекна и темата за ромите, защото ти като "защитник на правата на хората" и "социалист/комунист/човек с леви убеждения" (ако съм разбрала правилно) се предполага, че точно тях трябва да защитаваш като маргинализирана група. Не смяташ ли, че ситуацията с тях е малко или много част от некомпетентността на управляващите?

1. Ми какво да го мисля - няма кой да се грижи за мен, сестра ми няма да иска, пък и не се разбираме с нея, тя не ми и знае здравословните проблеми даже, освн това е луднала по хомеопатията (което за мен си е шарлатанство). Ако си имах приятел............ ама нямам, благодарение на тъпото общество.

2.Виж сега, в моя град има цигански квартал. Майка ми работеше в тяхното училище. Не съм антисемит, но преди десетилетия се направи програма за включване на циганите към обществото. Те не пожелаха. Не искат да пращат децата си на училище, не виждат смисъл от образованието, децата им се женят рано и рано раждат деца. Не плащат нито данъци, нито сметки за ток и вода, не живеят чисто и хигиенично. Циганит масово не работят или имат претенция за определена работа, без да им минава през ума, че днес за всяка една професия се иска образователен ценз. Много от циганите се занимават с кражби, измами, обири, изнасилвания.Да, не чак всички са такива, но изключенията са адски малко. Продажни са и гласуват за този, който им плати най - много. Те не разбират наистина смисъла от изборите, не се интересуват от политика. И аз съм била наивна и съм ги защитавала, но............. Много пари се дадоха за тях, а резултат - никакъв. Да ги бяха дали тези пари по - добре за интеграцията на хората с увреждания........Но, стане ли дума за хората като нас, обществото скача, скъпо сме им излизали.........Все същите откровено нацистки приказки.

Защитавам само групи от хора, които наистина желаят да се впишат в обществото, да допринасят за него и да водят светски начин на живот. Циганите и мюсюлманите съм ги отписала. Нито искат да се интегрират, нито се чувстват българи. Изключенията са много малко. Да, социалистка съм, но съм и разумен човек.В момента много повече съм склонна да защитавам истинските уязвими групи хора в България - хората с увреждания, пенсионерите, майките с деца, децата, евреите. Това са все групи хора, които никога не биха били неблагодарни.

Циганите, като не желаят да се променят и интегрират в обществото - тяхна си работа. Мюсюлманите............ те са изгубена кауза. Никога няма да си реформират религията и да заживеят светски.Религията им е фанатична и им пречи да видят много неща, да мислят нормално............ Дори се намериха и арменци, известни личности, които да плюят по страната ни, дала им образование и нормален живот............ Ми, на мен ми писна от неблагодарници.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Anne написа:

Ако си имах приятел............ ама нямам, благодарение на тъпото общество.

Не е заради обществото а заради теб - ти си тъпа, грозна, нечистоплътна и мързелива. Толкова си тъпа че дори обикновена амеба е над теб. Хубавото е че няма да може да си оставиш гените, няма кой да се самозагроби толкова. Вземи си прочети писанията много бавно и на висок глас, току виж си се усетила колко си тъпа.

P.S. Споменах ли колко си тъпа, грозна, нечистоплътна и мързелива?

Баси, то ти и ИмилЛостов сте достатъчни да откажете човек от влизане в тоя форум

• Харесване 3
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Фийби написа:

социалист

Нашата принцеса има отпреде си едно национал, недей я слуша че е без тази представка :)

преди 1 час, Anne написа:

Да, социалистка съм,

Не, не си  а си чиста националсоциалистка

хората с увреждания

Само дето лекичко ама съвсем лекичко забрави да кажеш как ни дискриминираш ама то и от видна нацистка друго не се и очаква

евреите

Казано от антисемит като теб е меко казано парадокс

Ако си имах приятел............ ама нямам, благодарение на тъпото общество.

Ами засега не си показала нищо което да привлече вниманието на мъж към теб нито ум (например да си надраскаш есето) нито изглеждаш като жена ама иначе обществото ти е криво

преди 3 часа, haidukpikaso написа:

може, щом казваш

не се интересувам от история, Хитлер ми е непознат

Аа добре :)

преди 11 часа, acnekt написа:

Всичко е точно.

Абе важно е кекс да има :)

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@petie1 много, мама много удобно се извърташ и правиш на луда. Хората с нацистки възгледи са крайни, мразят западната култура, САЩ, евреите, циганите и кой ли не.

Да, не харесвам САЩ, но не отричам някои техни постижения, нито ги смятам за расово пропаднала държава.

Циганите са ми безразлични.

Нацистите освен това не признават хората с увреждания.

Хич не ме и слагай в един кюп с тези неграмотни, вярващи в теорията за вечния лед и расовите простотии.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anne написа:

@petie1 много, мама много удобно се извърташ и правиш на луда. Хората с нацистки възгледи са крайни, мразят западната култура, САЩ, евреите, циганите и кой ли не.

Да, не харесвам САЩ, но не отричам някои техни постижения, нито ги смятам за расово пропаднала държава.

Циганите са ми безразлични.

Нацистите освен това не признават хората с увреждания.

Хич не ме и слагай в един кюп с тези неграмотни, вярващи в теорията за вечния лед и расовите простотии.

Ма ти още пола не си ми научила ли бе? Мъж съм :)

Не се извъртам а ти се въртиш като ти отърва, колко пъти вече те правом на луда калинка по история и по други теми... Един пример  Къде са ти келтите в България? Архивите на Калдата друго показват

За мен ти лично си пълен резил за нас хората с увреждания

Отде знаеш за тези глупости щом не те интересувват а? Аз ги чувам от теб :) Е  за плосконетяните научих оттук ;)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anne написа:

2.Виж сега, в моя град има цигански квартал. Майка ми работеше в тяхното училище. Не съм антисемит, но преди десетилетия се направи програма за включване на циганите към обществото. Те не пожелаха. Не искат да пращат децата си на училище, не виждат смисъл от образованието, децата им се женят рано и рано раждат деца. Не плащат нито данъци, нито сметки за ток и вода, не живеят чисто и хигиенично. Циганит масово не работят или имат претенция за определена работа, без да им минава през ума, че днес за всяка една професия се иска образователен ценз. Много от циганите се занимават с кражби, измами, обири, изнасилвания.Да, не чак всички са такива, но изключенията са адски малко. Продажни са и гласуват за този, който им плати най - много. Те не разбират наистина смисъла от изборите, не се интересуват от политика. И аз съм била наивна и съм ги защитавала, но............. Много пари се дадоха за тях, а резултат - никакъв. Да ги бяха дали тези пари по - добре за интеграцията на хората с увреждания........Но, стане ли дума за хората като нас, обществото скача, скъпо сме им излизали.........Все същите откровено нацистки приказки.

Ясно разбрахме проблема с ромите. Искаш и техните пари и се нервираш, че те изкарват повече мангизи. Но и те са намерили начин.

• Харесване 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Айнщайн написа:

Ходи и се обяснявай на нея. Какво ме занимаваш? 

Искам любовта ни да е публична.

преди 4 часа, Anne написа:

сестра ми няма да иска, пък и не се разбираме с нея

Какво си и направила и на нея?

Да ги бяха дали тези пари по - добре за интеграцията на хората с увреждания........

Охаа.... Нищо де, ти малко ли цица от ТЕЛК-а? Чак наскоро ти махнаха измислените проценти.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Искам любовта ни да е публична

Тая да не поредния ти профил? 

А истината е, че и с банкноти от по 100лв да се облепиш целия, никоя не те ще. А освен Анка, че с нея сте абсолютно еднакви и на акъл, но си мисля, че и тя не би си го причинила. Пътувай и не ме занимавай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защитавам само групи от хора, които наистина желаят да се впишат в обществото, да допринасят за него

Значи си против това да ти плащат? Ти с нищо не допринасяш към обществото. Не искаш и да се впишеш в него, не общуваш с други инвалиди и те е гнус от тях. И като циганите никога не си си плащала сметките за вода, ток и данъци.

преди 2 минути, Айнщайн написа:

Тая да не поредния ти профил? 

Ти да не повярва на партенките по мой адрес.

преди 3 минути, Айнщайн написа:

А истината е, че и с банкноти от по 100лв да се облепиш целия, никоя не те ще.

Това е защото съм елегантен. Ако напълнея и вдигна площ, друга песен ще запееш.

преди 4 минути, Айнщайн написа:

освен Анка, че с нея сте абсолютно еднакви и на акъл

А вие си приличате по злоба. Чак от друг форум я преследваш. К`ви хора сте ве, работа друга някаква смислена нямате ли си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Myanmar написа:

А вие си приличате по злоба. Чак от друг форум я преследваш. К`ви хора сте ве, работа друга някаква смислена нямате ли си?

Е, що да сме злобни ма? И да ти отговоря на другия въпрос-нямаме си. Хайде бегом към лявата лента

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Айнщайн написа:

А?Кои? 

Смешниците с плоската Земя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, petie1 написа:

Смешниците с плоската Земя :)

То и Земята не и кръгла. Тъй че. Нито едните, нито другите са прави.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбирай се народе тук учат принцесата да смята :)

http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=4&t=29349&sid=0978a5c41fbabc6ddeb31bdd44082869&start=30

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • ostavime заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване