Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема за ЛИС на Анне

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Айнщайн написа:

Искаш да побъркаш принцесата със скрити послания,лисицо

Хитър  е той като стадо лисици

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Ти си някакво медицинско чудо. Един куп биологични отклонения, пречещи ти да вършиш, каквото и да е, но нито едно, което да не ти позволи да пишеш глупости в интернет. 

Тогава върви на улицата и се самопредлагай. Сложи си една табела. Начална цена 5 лв.

Публикувани изображения

преди 1 минута, Айнщайн написа:

Спри да обиждаш ма! 

Изказвам мнение, ти си тази която обижда.

Ти какво ме преследваш и тормозиш само, какъв ти е проблемът?

Да, писна ми да съм толерантна, в момент, в който страната ни се управлява от продажници, националната ни сигурност е в риск, а някакви "патриоти" пренаписват историята.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Айнщайн написа:

Как иначе?!? 

И не се осъзнава, ама ИЗОБЩО

Е все го забравям

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

А, ма ти от години се гавриш с едно определено семейство, моли се да не ме опълномощят да се занимавам официално с теб, че тогава... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Изказвам мнение, ти си тази която обижда.

Да, писна ми да съм толерантна, в момент, в който страната ни се управлява от продажници, националната ни сигурност е в риск, а някакви "патриоти" пренаписват историята.

Включая и псевдоисторичките като теб дет ни домъкнаха келти :)

• Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Е все го забравям

е, недей де. Малко са в тази тема които знаят за какво са тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ма ти от години се гавриш с едно определено семейство, моли се да не ме опълномощят да се занимавам официално с теб, че тогава... 

...лошо Седларов лошо

е, недей де. Малко са в тази тема които знаят за какво са тук

А имам си по интересни работи да помня а не спецификациите на принцесата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

...лошо Седларов лошо

Просто не разбира, какво ще стане, ако ми кажат официално да се намеся. До сега 100 пъти питах, но не се вълнуват, но може и да им писне в даден момент. И тогава.... не искам да обяснявам какво ще се случи

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Включая и псевдоисторичките като теб дет ни домъкнаха келти :)

Ти какво против имаш келтите? Ще те разочаровам - не са само минавали оттук, заселвали са се тук. Не са били диваци и простаци, напротив. Сигурно не си чувал за халщатската култура..............

За нацистите като теб имам много неприятна новина - гените на никой съвременен българин не са изцяло български. Българите през вековете са имали много смесени връзки и бракове. Само погледни историята и съпругите на царете или за кого се омъжвали българските принцеси.

Кой знае, много е възможно някъде назад да имаш дори еврейска кръв. Нещо да кажеш за това, а?:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нацистите като теб

1.НЕ Е НАЦИСТ

2.СЕГА ЩЕ ТЕ ДОКЛАДВАМ. 

преди 3 минути, Anne написа:

омъжвали българските принцеси.

Само за теб не са

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Айнщайн написа:

Просто не разбира, какво ще стане, ако ми кажат официално да се намеся. До сега 100 пъти питах, но не се вълнуват, но може и да им писне в даден момент. И тогава.... не искам да обяснявам какво ще се случи

Първо - пише се Упълномощяват.

Второ - не те знам как си завършила висше и как работиш с тази отвратително ниска езикова култура.

Трето - коя си ти? Някоя скучаеща социална работничка? Скучаеща психоложка? Скучаеща секретарка в полицейско управление?

Май на теб ти трябва психолог, нещо много насериозно си се взела.................

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо - пише се Упълномощяват.

"умнице" техническа грешка знаеш ли какво е?

Говорих с общината ти, мислят, още седем асистенти да ти назначат, че да има кой да ти носи свещите? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Anne написа:

Ясно ми е, че си мюсюлманин, обаче си прибери надутите паунски пера, защото никога няма да си възстановите османската империя, колкото и да ревете!

haha.png Помачке, то е ясно, че пишеш, колкото да не заспиш, ама искаш ли да позная нещо? Още не си си написала есето. А тука опитваше да лъжеш, че на даскало си ходила даже. То в космото хубаво са те наредили. Това специално училище, дето си изкарала не те е научило на обща грамотност. Затова и не можеш едно есе да напишеш, колкото и да се правиш, че нещата опират до желание.

Хубаво е, че това училище ти е дало поне професия - шивачка.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

отвратително ниска езикова култура.

каза тая която не може и името не може да си напише правилно

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Айнщайн написа:

1.НЕ Е НАЦИСТ

2.СЕГА ЩЕ ТЕ ДОКЛАДВАМ. 

Само за теб не са

И аз те докладвах.

Не те знам коя си, но здраво прекаляваш. Не съм споменала любимците ти и ти пак си на линия. Нещо си много, ама много побъркана.

Защо не кажеш поне коя си?

Ако си психоложка - ще да си като онази от училището в София, която ме изкара прекалено емоционална, само защото моя съученичка и приятелка не беше добре и се бях притеснила за нея. Та, същата тази психоложка искаше да пия сериозни медикаменти за психично болни.

Пак ти повтарям - не се занимавам с твоите любимци, тъй, че ме остави на мира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те знам коя си, но здраво прекаляваш.

Сестра ти е това. Само ти още не разбра.

преди 2 минути, Anne написа:

Та, същата тази психоложка искаше да пия сериозни медикаменти за психично болни.

Ашколсун.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си психоложка

Икономическа полиция-сектор "Измами", при това шеф. Сама се сети, какво мога

• Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Ти какво против имаш келтите? Ще те разочаровам - не са само минавали оттук, заселвали са се тук. Не са били диваци и простаци, напротив. Сигурно не си чувал за халщатската култура..............

За нацистите като теб имам много неприятна новина - гените на никой съвременен българин не са изцяло български. Българите през вековете са имали много смесени връзки и бракове. Само погледни историята и съпругите на царете или за кого се омъжвали българските принцеси.

Кой знае, много е възможно някъде назад да имаш дори еврейска кръв. Нещо да кажеш за това, а?:D

Като твърдиш нещо докажи го, дай артефакти гробове или поне една стена на келтско поселище тук в България м?

За останалите глупости само ще ти кажа че имаш късмет че не съм нацист иначе досега да си в стая с меки стени :)

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каза тая която не може и името да си напише правилно

Кой не може бе?  Извинявай, но я питай този, който така упорито защитаваш, как в училище целия клас си криеше тетрадките от мен, защото обичах да ги проверявам за правописни грешки.

Пиша си името правилно. За разлика от повечето хора.

Не те знам коя си, но сериозно взе да ми писва от теб и следенето ти. Ходи се лекувай и ме остави на мира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те знам коя си, но сериозно взе да ми писва от теб и следенето ти. Ходи се лекувай и ме остави на мира!

Ще се лекуваме заедно. 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, petie1 написа:

Аз знам че помак е българин принуден насила да приеме исляма и че самата дума значи помъчен...

Турците никого не са мъчили да се помюслюманчва. Империята е имала нужда от издръжка, а тези, които не са граждани на империята, а нейна рая, я издържат с данъците си. Така че Османската империя е имала нужда от немюсюлмани и са им точили данъци за всичко. Чували сте и за сватба и за вкопана в земята църквица, християните пускат пари като брашнян чувал дим като го отупаш.

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Икономическа полиция-сектор "Измами", при това шеф. Сама се сети, какво мога

Я стига глупости, да не мислиш, че ти вярвам? Сигурно работиш в социалното, само оттам може да ми имаш данните, а е абсолютно незаконно да ми ползваш данните за лични цели с цел тормоз. Сещаш ли се, че ти можеш да си изгубиш работата, ако те спипат в злоупотреба с чужди лични данни? Искаш ли да те изтипосат по вестниците? После и работа като квартална чистачка няма да си намериш!

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Сестра ти е това.

БАЩА И СЪМ

току-що, Anne написа:

Сигурно работиш в социалното, само оттам може да ми имаш данните, а е абсолютно незаконно да ми ползваш данните за лични цели с цел тормоз. Сещаш ли се, че ти можеш да си изгубиш работата, ако те спипат в злоупотреба с чужди лични данни? Искаш ли да те изтипосат по вестниците? После и работа като квартална чистачка няма да си намериш!

Не, душице В полицията съм. Казах ти, само чакам подписче и ще видиш. Ще се запознаем лично

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, petie1 написа:

помак е българин принуден насила да приеме исляма

В Родопите знам, че много села доброволно са станали мюсюлмани. Дали просто са харесали религията не знам, но били руси и синеоки и до ден днешен са си такива, нетипични, различни от турците по външен вид.

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Айнщайн написа:

Искаш да побъркаш принцесата със скрити послания,лисицо

Да не се отчайва. Както виждаме от видеото и момичето има гадже. Въпреки, че има отклонения от нормалното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • ostavime заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване