Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Очаквани от вас игри

Martin Dinev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Martin Dinev написа:

Та въпросът ми е дали, ако рискувам  и си купя в "режим ранен достъп" , впоследствие когато излезе пълната игра ще трябва да доплащам и за нея?

Не, след официалното излизане няма да има допълнително заплащане, защото тя е на пълната си цена и в момента. Но дори и да има увеличение на цената, за тези, които са я купили с намаление (един вид заварено положение) няма да има допълнителни такси.

Колкото дали да рискуваш в момента, вече си зависи от теб, доколко ти е скучно и няма какво друго да играеш и колко си я чакал и т.н. Ако пък много ти се разцъка, просто го направи и си "начеши крастата". Пък после като излезе рано или късно ще и оправят бъговете. Но ще си малко като бета тестер за без пари. Но трябва да има и такива. :) Все пак е добре да се докладват бъговете за да могат постепенно да бъдат изчистени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 191
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

• 3 седмици по-късно...

Малко странично отново. Бих искал да попитам можете ли да ми препоръчате (ако има изобщо) леки емулатори на андроид за PC. Bluеstacks е доста тежка, а компютъра е старичък, но windows 10 си върви добре. Има ли по-леки емулатори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.lifewire.com/best-android-emulators-4175015
Пробвах nox - много муден в сравнение с BStack
Пробвай да пипнеш настройките му(на BS).
Основно пробвай да намалиш framerate и ползвай power saver режим на захранване.
За бърз достъп до схемите на захранване може да ползваш Switch Power Scheme

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 19.04.2022 г. в 16:13, Milkydead написа:

Играх Last Epoch доста е интересна особено първите часове , има доста разнообразие в rpg- eлемента.Може да я свалите от 1337x

Сега ще я видим и нея дали си заслужава да си я купя. Ако ми допадне веднага я купувам за да си подкрепя създателите. Дано не е къса като Wolcen-a, но пък аз нея я купих на промоция. Пък и съм колекционер и понеже е подобна на Vikings - Wolves of Midgard исках да ги имам и двете и не съжалявам, че си я взех. Пък и заради постиженията. Но дано и тази не е толкова къса като кампания. Макар че сигурно ще е, защото още трупа съдържание...Нищо и без това почнах нов герой на Grim Dawn така или иначе. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има странични куестове и дънджъни които дават бонуси , може да цъкаш доста време.Графиката на Wolcen e малко по-добра както и историята , волцен имаше добри синематици , но в рпг елемента и общия геймплей Epoch печели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показаха част от възможностите за промяна на външния вид на героя, колите и т.н. в Saints Row:

Изглежда, че доста време ще мине в нагласяването на перфектния герой. За съжаление обаче косата на външен вид е изостанала с няколко поколения конзоли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се направят няколко важни теми тук и да се закачат (като темата на @цър-вул за подобряване на съвместимостта със стари игри, за актуализации на драйвери и библиотеки свързани с игри и т.н.).

Между другото вчера е излязъл новия драйвер на nVidia: (512.59 - WHQL)

https://www.nvidia.com/en-us/drivers/results/187602/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearbless написа:

Да, видях. Получих известие от Steam и от Neocore Games. Но още повече се учудих, че я видях вече по банановите плантации. Явно, защото е без Denuvo... Дано да да добавили повече съдържание, че ранния период беше доста кратък. Ако ми допадне си я купувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Да, видях. Получих известие от Steam и от Neocore Games. Но още повече се учудих, че я видях вече по банановите плантации. Явно, защото е без Denuvo... Дано да да добавили повече съдържание, че ранния период беше доста кратък. Ако ми допадне си я купувам.

Видях я току-що. Графично ме впечатли.. доста е мрачна от скрийншотовете които видях и това ми допадна. Не съм фен и съм слаб стратег... На едно място видях поле, което ми напомни на Heroes игрите, но най-вероятно няма нищо общо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Martin Dinev написа:

Видях я току-що. Графично ме впечатли.. доста е мрачна от скрийншотовете които видях и това ми допадна. Не съм фен и съм слаб стратег... На едно място видях поле, което ми напомни на Heroes игрите, но най-вероятно няма нищо общо. 

Това е така, защото бойната система е като на TBS (Heroes 3, King's Bounty, Disciples (3 и Liberation) и т.н. а иначе си е RPG. Много ми допада този микс, а аз съм фен и на двата жанра. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Не, че EA са ми любимите, но не мога да се съглася, че нямат добри игри. NFS Underground 2 си беше доста добра (и някои други NFS-та също) и FIFA поредицата също. Иначе са основно разпространител на игри (като любимата ми поредица Crysis). Няма как да ги мразя.

То това МЕМЕ може да се използва за всяка една компания (най-оплюваните често са Ubisoft и Bethesda), но дори те имат игри, които ми допадат и не мога да сложа всичките им продукти под едни знаменател. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, цър-вул написа:

Все пак това си е закачка...

Знам, че е закачка...

преди 18 минути, цър-вул написа:

А и на вкус и цвят...

Затова казах, че това MEME може да се ползва за всяка една компания...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Martin Dinev написа:

Взех си от EPIC-а безплатна - Pray. Мисля да и дам още един шанс.

Нямаше нужда от големия постер. И искаш да кажеш Prey (плячка), не Pray (молитва), макар че и второто би и ходило... ;)

И да, дай и още един шанс...играта си заслужава (аз лично не харесах чак до такава степен Bioshock и SystemShock, но Prey ми допадна и съм я минавал доста пъти). Имам всичките постижения в Steam, без тези, които са от DLC-то (Mooncrash), което не мисля да взимам, защото не съм по Roguelike жанра. Надявах се да пуснат и втора част, но те се отплеснаха с този Deathloop.

Иначе другото интересно, е че навремето имаше и друга игра със заглавието Prey (2006) и дори подготвиха и втора част към нея, но тя така и не се случи и след това Prey (2017) я наследи напълно. Все още е налична за сваляне из нета и на който му е интересно може да я поразцъка и нея. Тя повече се доближава до Half-Life по-скоро и си беше типичен шутър без толкова RPG елементи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Martin Dinev написа:

Изобщо не съм обърнал вниманието, че съм объркал "a" с "е"... Извинявам се. Английският не ми е сила... :D 

Всеки греши, нормално е. То дори и аз видях, че съм написал "High Life", вместо "Half-Life"... :shy11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Steam днес се появи най-после Dolmen:

https://store.steampowered.com/app/831050/Dolmen/

Като цяло трейлъра не ме грабна (сравнение със стария) и отзивите са лоши (като смотана версия на Dark Souls), но пък за всеки влак си има пътници.

Може да е глътка свеж въздух за някой докато чака Returnal за PC.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

някой нещо за Снайпер елит 5 ?

все още я няма никъде кракната по торентите ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, mr. 5r0ff написа:

някой нещо за Снайпер елит 5 ?

все още я няма никъде кракната по торентите ...

Няма и да я има скоро. Подобно на Far Cry 6 и Dying Light 2, Sniper Elite 5 има DRM защита от трето лице: Denuvo Anti-tamper

Такива се появяват с месеци и дори години закъснение, а предвид факта, че основно Empress се занимава с Denuvo, а тя май се отказа, заедно с Codex и Mr.Goldberg може и да не се появи скоро.

Чакаш да падне на някоя промоция и си я купуваш, друг начин скоро едва ли ще има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...