Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

Ето ви реални доказателства които са изложени в музеи и под тях пише "Произход Неизвестен"!

https://bg.greatplainsparanormal.com/6463003-technological-artifacts-of-antiquity-alternative-view

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 5 минути, The Rage написа:

Оня закон,който го цитира-за променяне на пола.Само да не стане,задължителен.

Олеемани беги направо си хващам кораба и бегом към Марс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Интередна находка а то между другото и Русия има такува находки трябва да видиш научната секция на зелето

На мен ми е интересна колона  7 от Дрвен  Египет за която странно защо нищо не открих в нета

Прегледай колибката.Там има филм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А куклата от Нампа която е на над два милиона години???

https://hiddentruth.site/загадката-на-куклата-от-нампа-направе/

Спирам че нацито ще полудее. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, The Rage написа:

Прегледай колибката.Там има филм.

То това било с резки като от съвремени машини за рязане на гранит и не могат да ги възпроизвед тези резки

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

А куклата от Нампа която е на над два милиона години???

https://hiddentruth.site/загадката-на-куклата-от-нампа-направе/

Спирам че нацито ще полудее. :D

Тя сега ми праска ухилки в извънземната тема а за тази кукла не съм гледал нищо, то за тези неща научих покрай мяуканията на нацито

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

То това било с резки като от съвремени машини за рязане на гранит и не могат да ги възпроизвед тези резки

Такива неща,които не можем да произведем-хиляди.

И преди Полина да ми се изсмее,пак-Пума Пунку.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petie1 написа:

Тя сега ми праска ухилки в извънземната тема а за тази кукла не съм гледал нищо, то за тези неща научих покрай мяуканията на нацито

Нали знаеш какво е Обелиск? Никой не може до обясни ка са изправяли тези камъни, никой не може да обясни как са ги изрязали, никой не може да обясни точноста не до милиметър а до микрони! И как вече над четири хиляди години се извисяват без дори да са се наклонили и със милиметър?:speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, The Rage написа:

Ами то не е само Пума Пунку а и много други места има структури които са пълна загадка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, The Rage написа:

Тия са ненормални които са построили Мачу Пикчу, на височина от над 4 000 метъра където дори няма въздух, те цял град със канализация и складове за вода. Отделно градини и стъпаловидни тераси със дренаж. :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

Ами то не е само Пума Пунку а и много други места има структури които са пълна загадка

Това казвам.Само че за нея,по едно на година.Да го проумее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Нали знаеш какво е Обелиск? Никой не може до обясни ка са изправяли тези камъни, никой не може да обясни как са ги изрязали, никой не може да обясни точноста не до милиметър а до микрони! И как вече над четири хиляди години се извисяват без дори да са се наклонили и със милиметър?:speak:

За обелиските помня че спорехме в една друга тема как са били изправени :)

Хубава вечер на всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ДзВяРа! написа:

Тия са ненормални, на височина от над 4 000 метъра където дори няма въздух, те цял град със канализация и складове за вода. Отделно градини и стъпаловидни тераси със дренаж. :ohmy:

Имаше цял филм,за тухлите,с които е направен.Имат едни правоъгълни(как да го кажа-снадки),които не могат и сега да ги направят.Използвано е някаква технология,за разтапяне на камъка.

преди 3 минути, petie1 написа:

Хубава вечер на всички

Е,гледах един ентусиаст,как го повдига и върти...

Лека и от мен.Ловя две гърди и лягам.Докато не са я заставили,да стане мъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Хубава вечер на всички

По Дискавъри направиха цял филм за тях, опитаха се издигнат един със много по-малки размери по древна технология която обеснява науката. Направиха една сграда квадратна, напълниха я със пясък, пенесоха обеликса и сложиха долният му край по средата. Започнаха да изгребват пясъка и той започна да потъва, завързаха го със въжета за да го придържат. Какво ли не опитаха, така и НЕ успяха да го изправят и задържат изправен. :D

Всичко което опитаха беше пълен провал, накрая признаха че е невъзможно да изправят нещо такова пет пъти по-голямо от това за да се доближи до реалните размери. А да не говорим че вече над четири хиляди години стоят изправени. И върховете им са били изцяло покрити със злато. Става въпрос за Египет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ДзВяРа! написа:

По Дискавъри направиха цял филм за тях, опитаха се издигнат един със много по-малки размери по древна технология която обеснява науката. Направиха една сграда квадратна, напълниха я със пясък, пенесоха обеликса и сложиха долният му край по средата. Започнаха да изгребват пясъка и той започна да потъва, завързаха го със въжета за да го придържат. Какво ли не опитаха, така и НЕ успяха да го изправят и задържат изправен. :D

Всичко което опитаха беше пълен провал, накрая признаха че е невъзможно да изправят нещо такова пет пъти по-голямо от това за да се доближи до реалните размери. А да не говорим че вече над четири хиляди години стоят изправени. И върховете им са били изцяло покрити със злато. Става въпрос за Египет!

Ами те даже и пирамидите не знаят как са построени та даже си го казаха във филмчетата за дестката градина на  Поля Нацистка даже и сметки правиха по блок на 3 мин което с тогавашните технологии а и с днешните не става, сега предполагат че не са изцяло от блокове пирамидите ама пак греда не могат да го докажат засега

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-големият ми проблем,с религиите е-Кой,как и защо,е решил,че аз трябва да бъда спасяван?И от какво?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С малко повече занимавка,когато беше малък-в момента,е част от семейството.Гледа ме в очите и действа,само по команда.И най-важното,знае да не припарва до компютрите.За разлика от теб, Владо и разни други спецове,живеещи в миналият век,с пентиуми и атлон 64 х2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ДзВяРа! написа:

В Берковица в училището забраниха на българите да говорят на български език, имаше един репортаж но не мога да го намеря. Официално ги караха да говорят на местния Ромски и да ги наричат със новите им имена Амет, Асан и Махмуд!

Не зная как да намеря репортажа, но такава омраза не толерирам.

Хубаво й дръпна опашката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казах и истината. :D

Руснаците в Украйна са малцинство и като такова са длъжни да спазват закона и приемат че не са си в Русия. Все едно нашите Роми да говорят на Циг..ки в училищата и да се наричат със техните си имена. Разбра ме какво и казах. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха списанието на Поля Нацито се оказа  по шантаво отколокото си мислех...

Даже ме подкрепят за извънземните даже и все за НАСА дрънкат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.07.2022 г. в 22:32, ДзВяРа! написа:

Казах и истината. :D

Руснаците в Украйна са малцинство и като такова са длъжни да спазват закона и приемат че не са си в Русия. Все едно нашите Роми да говорят на Циг..ки в училищата и да се наричат със техните си имена. Разбра ме какво и казах. :)

Има над 100 ромски организации и ромските махали са неприкосновени, правят си каквото си искат. Държава в държавата. Имат си собствен съд и не се влият от българския съд. Вместо те да се интегрират в българското общество, българите се интегрираха в ромското общество. Навсякъде се чува ци.гански песни, циг.ански мурафети, ци..гански далавери, ци..гания до шия. Липса на българщина. 

Даже вече не можем да им казваме ц..гани.

Над 100 ромски организации репресират постоянно български власти и се наложи р.омски майчин език в училищата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Има над 100 ромски организации и ромските махали са неприкосновени, правят си каквото си искат. Държава в държавата. Имат си собствен съд и не се влият от българския съд. Вместо те да се интегрират в българското общество, българите се интегрираха в ромското общество. Навсякъде се чува ци.гански песни, циг.ански мурафети, ци..гански далавери, ци..гания до шия. Липса на българщина. 

Над 100 ромски организации репресират постоянно български власти и се наложи р.омски майчин език в училищата.

Вярно, искам също да добавя че за тях закона на България не важи, масово секът горите и дори и ги хванат нищо не им правят. Също има махли където се краде Електроенергия, незаконно се закачат към ел.мрежата и не плащат нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ДзВяРа! написа:

Вярно, искам също да добавя че за тях закона на България не важи, масово секът горите и дори и ги хванат нищо не им правят. Също има махли където се краде Електроенергия, незаконно се закачат към ел.мрежата и не плащат нищо.

Защото в домовете им са стоката, дрога, ножове, оръжия... за. . Складират и изпълняват мръсните им сделки... на ... 

Тук в момента четат и затова слагам ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...