Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво е менителница?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Какво не съм? Нормален или българин? Или двете?

Ако за теб, което е нормално, значи си познала. Не съм нормален. 

За второто ще поспорим, защото ти не си българка и християнка.

Съм! Ти отричаш славянството и сляавянските ни корени! Ти пусна гнусната лъжа, че сме нямали икони вкъщи. Е, имаме!

Да, имам обикновен, селски произход, бабите и дядовците ми не са били членове на "Бранник". Да, не са подкрепяли нито царя, нито Адолф Хитлер, а социализма. Да, имали са само основно образование и въпреки това са работели. Е, и? Поне са били истински хора и не са крали от никого.

Аз поне почитам 24 май, а ти?

И не името ти те прави българин, а лоялността ти към България! Както и толерантността - част от нашата култура!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Съм! Ти отричаш славянството и сляавянските ни корени! Ти пусна гнусната лъжа, че сме нямали икони вкъщи. Е, имаме!

Да, имам обикновен, селски произход, бабите и дядовците ми не са били членове на "Бранник". Да, не са подкрепяли нито царя, нито Адолф Хитлер, а социализма. Да, имали са само основно образование и въпреки това са работели. Е, и? Поне са били истински хора и не са крали от никого.

Аз поне почитам 24 май, а ти?

И не името ти те прави българин, а лоялността ти към България! Както и толерантността - част от нашата култура!

Какво е славянин? Сигурно и ти не знаеш, но гордо го пишеш и казваш.

24 май е ден на българската просвета и култура. Празник на българската азбука.

Социализма? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Славяните са етнолингвистична група, не ми се прави на тъп!:angry: Ние сме и славяни, освен българи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Както и толерантността - част от нашата култура!

Българин, толерантност...

Нещо не ми се връзва.

преди 3 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Славяните са етнолингвистична група, не ми се прави на тъп!:angry: Ние сме и славяни, освен българи!

Срещнали се на полянка, прабългарин и славянка. Цуни-гуни, вади-тури, народили чукундури...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Mickey_Mouse_love написа:

И българския език звучи така? Според теб българския език е славянски? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

И българския език звучи така?

Много добре знаеш, че съм глуха, и за подигравка - ми пукаш видео. Много си гаден!:angry22:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Много добре знаеш, че съм глуха, и за подигравка - ми пукаш видео. Много си гаден!:angry22:

14_2_List_of_Radzivill_Chron.jpg

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Староруски_език

Нали си славянка и ще го разчетеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Ние магистрали не ядем!

Напротив! Точно магистрали ядеш, но не можеш да схванеш целия процес. Защото...едно е да ти носят хляба до село с трактор по макадана, друго е с камион по магистралата....  Никога не си била в реалния бизнес и тези неща са ти мътни (както всичко останало, май). Тебе те интересува само кой ще плати поредната ти екскурзия....без ти да влагаш някакви усилия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Когато е за чалгия не си глуха! 

преди 2 часа, Mickey_Mouse_love написа:

На ничия! Всичко, което имаме, е благодарение на труда на бабите и дядовците ми, на родителите ми. Домът ни не е построен върху чужда земя, не сме крали чужди мебели и вещи, както са правели германците. Всичко, което имаме, си е наше, купено от магазина!

Я дай пак. Кое е ваше- на вашите и сестра ти ДА, ти си по милост у вас. Плащала била. Кое ма? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mickey_Mouse_love написа:

И каква е вината на всички евреи, бе? Каква?

Алооу,  мери си думите МА 😆

Почваш да приличаш на един друг юзър,  берковишката хейтърка анка партизанка 

Дали си чувала за нея? 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Michigan111 написа:

Алооу,  мери си думите МА 😆

Почваш да приличаш на един друг юзър,  берковишката хейтърка анка партизанка 

Дали си чувала за нея? 😆

Неее. Това да е Анка никога. 

Те преродени л*ди много в тая Берковица и все евреи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Birma написа:

Неее. Това да е Анка никога. 

Не знам, не знам.. И не твърдя такова нещо, просто странно съвпадат на анка партизанка и на плъхчо някои мирогледи. 

Е, мирогледи... 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Michigan111 написа:

Не знам, не знам.. И не твърдя такова нещо, просто странно съвпадат на анка партизанка и на плъхчо някои мирогледи. 

Е, мирогледи... 😆

Освен преродени явно и клонирани. ТцТцТц

преди 3 часа, Mickey_Mouse_love написа:

Проблема ми е, че са си живяли за чужда сметка

Точно ти това да го кажеш... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Birma написа:

Когато е за чалгия не си глуха! 

Я дай пак. Кое е ваше- на вашите и сестра ти ДА, ти си по милост у вас. Плащала била. Кое ма? 

Каква милост бълнуваш, психо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mickey_Mouse_love написа:

Каква милост бълнуваш, психо?

Психо искаш ли и този профил да замине, хм? 

Заради кой изтри последният? Този път ще съм по крайна? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Mickey_Mouse_love написа:
преди 4 часа, petie1 написа:

Това са точно ДОМАШНИ ФИЛМИ! Изгледай ги, бе!:angry:

Чакам модела камера който ги е снимал и дали е можела да се купи от ОБИКНОВЕН германец? И то през 30-те

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Чакам модела камера който ги е снимал и дали е можела да се купи от ОБИКНОВЕН германец? И то през 30-те

Дали някой ще види отговора? 

Да Ви имам търпението. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Берлин 1936

преди 10 минути, petie1 написа:

werbung-fotografie-filmkamera-agfa-movex

Сигурно така е изглеждало.

На първо търсене в нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, petie1 написа:

Дали някой ще види отговора? 

Да Ви имам търпението. 

Ядосваме се на човек, които при всички обстоятелства ще свърши със завързани ръце и ще я хранят с каши и ще я къпят с маркуч. Дайте да не се ядосваме.НЕ СИ СТРУВА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Берлин 1936

werbung-fotografie-filmkamera-agfa-movex

Сигурно така е изглеждало.

На първо търсене в нета.

Сигурен ли си че е можела да се купи от обикновен гермец това чудо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

Сигурен ли си че е можела да се купи от обикновен гермец това чудо?

Защо не? Нали има реклама. За масова продажба.

ed4aee62af04e5f8e4a686577047fac2--motor.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Нещо не ми се връзва тая техника да може да се купи от обикновен германец през 30-те, то тогава на архивите от олимпиадата през 36 или нацистите паради все някой щеше да хванат да снима

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, petie1 написа:

Чакам модела камера който ги е снимал и дали е можела да се купи от ОБИКНОВЕН германец? 

Знаете ли, че вероятно сте единствените мъже, които и обръщат внимание. Никой от вас не трябва да се срамува, какво и кой е. Обижда Ви достатъчно. 

Аз казвам, че ще свърши където и е мястото и никой от вас не заслужава да се хаби за тая

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Защо не? Нали има реклама. За масова продажба.

ed4aee62af04e5f8e4a686577047fac2--motor.

То и на Фолксваген е имало уж реклама ама колко хора са си го купили? Малцина

преди 5 минути, Birma написа:

Знаете ли, че вероятно сте единствените мъже, които и обръщат внимание. Никой от вас не трябва да се срамува, какво и кой е. Обижда Ви достатъчно. 

Аз казвам, че ще свърши където и е мястото и никой ит вас не заслужава да се хаби за тая

Аа има и други, аз не се хабя, само си правя шеги с нея и научавам нещо ново ето например от Аспект който свърши работата на Мини Маус

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване