Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета Петков

АСПЕКТ
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 49 минути, M.Николов написа:

3 млрд. лв са само за погасяване на стар дълг, вземан най-вероятно от Борисов.

а борисов мислиш ли че не е погасявал стари дългове - като гледам срещу него няма съдебни искове, за неизплатени суми по задължения

преди 40 минути, N1K17Y написа:

. Нямало промяна викат :lol6:

ето е промяната

преди 58 минути, Без умствен капацитет написа:

от 4.5 милиарда за 2021, до 7.3 милиарда за тази година и си заложиха дефицит от 4.1%

converted-1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 5,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Офца, ако си забравил има пандемия, държавата отделя много пари за преодоляване на проблемите породени от здравната и икономическа криза.След време голяма част от тях ще се възстановят от ЕС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Ай-ай, безплатни детски градини и ясли.Колко лошо правителство.:hush:

https://www.dnevnik.bg/biznes/2022/01/21/4305115_asen_vasilev_predstavi_bjudjet_na_ikonomicheskiia/

Друго си е едни 500 млн. лв да потънат някъде, уж в ремонт на язовири, като по времето на Борисов, нали?

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2022/01/21/4305359_polovin_miliard_leva_sa_prevedeni_avansovo_za_remont/

Хубавото не се вижда, целия вой е заради зелените сертификати, мярка, която се предприема в целия свят, а в така жадувания за достигане "истински демократичен" тя се прилага драстично и съвсем не демократично. Инфлацията също не е само местно явление, има я навсякъде, а що се отнася до северна македония, наистина не мисля, че сега беше момента да се акцентира върху това, имаме къде по-важни неща да решаваме, като бюджета, който е в първия линк. 

А вторият линк ясно показва степента на кражбата и е само част от нея. За съжаление и аз не съм доволен от забавянето на съдебната реформа, мутромедиците, които някога ръководеха нощ, все още всяват страх и паника, защо този отявлен гербераст лукумчев управлява рзи, защо ... некадърните хлебарки все още си стоят по местата, а "свободните медии на герберастите" ни спускат все по-ниско и по-ниско, защо поне коша с лук не го разкарат, пък нека си лае за свободата на словото (неговото слово). Трябва да се кърти яко, основен ремонт, а не да влизат в обяснителен режим.

Не ме интересува какво мислят герберунгелите и може някои да не са доволни от това управление, но нима бяха доволни от предишното ...  нека престанат да пълнят чекмеджето на мутрите, защото ако си мислят, че последното им управление беше кошмарно, то не са видели всичко ... от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Нека им дадем малко време, виж по-горната статия.

Имат 23 работни дни до сега.

Ми те така, да не вземат да се преработят нещо, да си ги разредят работните дни още повече. Зер това е администрация нема да работят всеки ден, че ще нарушат спокойствието и реда. Като е писано в закона, че дадено действие административно се извършва за 3 месеца, що да го свършат за няколко часа, или минути дори, нищо че може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, M.Николов написа:

Така е! Мостове и тунели ,безплатни градини иска време, но за тока .....Достатъчно време за   да направят промяна в закона/ние не внасяме ток, сами си го произвеждаме с наши ресурси/ , да не дават субсидията на волтиците  и останалите и т. н., досега едно голямо НИЩО.Едно лобиране и неможене/ некъдърност/. Малките и средните фирми  затварят или фалират. Общините засят лампите . Къде им са мерките и теглилките?Това са форс мажорни обстоятелства!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bigiadri написа:

Така е! Мостове и тунели ,безплатни градини иска време, но за тока .....Достатъчно време за   да направят промяна в закона/ние не внасяме ток, сами си го произвеждаме с наши ресурси/ , да не дават субсидията на волтиците  и останалите и т. н., досега едно голямо НИЩО.Едно лобиране и неможене/ некъдърност/. Малките и средните фирми  затварят или фалират. Общините засят лампите . Къде им са мерките и теглилките?Това са форс мажорни обстоятелства!

Ти не разбираш нищо, нищичко! Нали произвеждаме много ток, нали се санирахме, нали ползваме енергийно пестящо осветление и по-високо ефективни уреди, индустрията ни също е с по-ефективни машини и е доста по-малко от времето на соца. Вече не можем да съхраняваме излишъка от енергия. Нямаме нови ПАВЕЦ, нямаме гигабатерии, затова избраха да продават доста електричество навън...пък и нали се ангажираха със "зелената" енергия и изкупуването ѝ на бая блажни цени. Верно, че напоследък вече не са толкова високи, колкото в началото, но все пак си е доволно скъпо. Износът естествено е с договори, не избраха, или за такива количества външните клиенти не пожелаха да изкупуват на свободни цени, а в договорите цените са трагично ниски...Не че се продава на загуба, но все пак се губи потенциално(и реално) от възможността за реализация на по-високи цени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, M.Николов написа:

"Новите не построиха газовата връзка с Гърция (която Борисов мота в продължение на няколкото си мандата)"

Този абзац  е много интересна опорка която все се повтаря.

Прекрасен пример как на бялото се вика черно .

Газовите и др проекти  са именно БЛАГОДАРЕНИЕ а не ВЪПРЕКИ  Борисов. !

А конкретно за връзката с Гърция са изцяло търговски отношения и неизпълнение на договори от гръцка страна. Това и децата го знаят, но такива като горния абзац е многомодерно да се повтарят днес

:)

Да го кажа по ясно - Ако не беше ГЕРБ на власт, никакви връзки , никакви нови тръби нямаше да има. И ако не бе Брюксел който тропна срещу монопола на изнудвачите в цяла Източна Европа, и онези клекнаха веднага.

Щяхме да сме роби на Газпром и техните интереси .

Защото много е лесно да се плюе сега, като се надявате да сме забравили кой какви ги говореше преди .

Всички опозиционни партии, и най вече червените  плюеха всякакви алтернативи. И пееха глупостите за АЕЦ , защитаваха руските газови интереси и т.н. и т.н.

:hush:

преди 9 часа, M.Николов написа:

Какви 23 работни дни бре . Управляват реално още като министри от почти година ще стане скоро

Просто сега на мошенниците от ПОДмяната им се развързаха още повече ръцете, и ако нещо има от 23 дена, това е че се осират с всеки изминал ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, miro20 написа:

Защото много е лесно да се плюе сега, като се надявате да сме забравили кой какви ги говореше преди .

Всички опозиционни партии, и най вече червените  плюеха всякакви алтернативи. И пееха глупостите за АЕЦ , защитаваха руските газови интереси и т.н. и т.н.

Всички са виновни, но не и Боко?

Само че ние наистина не сме забравили какви си ги говорил:

на 1.07.2021 г. в 9:49, miro20 написа:

Включително съм критикувал ББ за меката му позиция към руснаците  , опити за "балансиране" и правенето на мили очички към тях по енергийните теми .

Ха сега де. Кой Мирко лъже? Този от юни '21-ва, или този от януари '22-ра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ivottoshev написа:

Всички са виновни, но не и Боко?

Само че ние наистина не сме забравили какви си ги говорил:

Ха сега де. Кой Мирко лъже? Този от юни '21-ва, или този от януари '22-ра?

Няма противоречие другарю трол :)  Колкото и да спекулираш.

Никога не съм казвал че Боко тиквата е идеален , а точно обратното. Че нямам нищо против да го сменим, ако има който по добре да се справя с управлението.

Уви, както си знаеш, той идваше няколко пъти на власт именно заради  тоталните съсипници и некадърници които се опитвахте да лансирате :hush:

В случая с тези проекти никога не съм казвал че сме постигнали максимума  и сме решили диверсификацията.

А че  ако не бе ГЕРБ и Боко тиквата, дори това НЯМАШЕ да имаме

Схващаш ли разликата, тролчо ? :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо, Мирко нарече тиквата - тиква. Жива да не бях. Мирко, много разтегателно поведение. Май се ориентира към новата хранилка. Вече откакто от фашингтон смениха посланика и марионетките, хич не щеш да ги знаеш предишните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, miro20 написа:

Няма противоречие другарю трол :)  Колкото и да спекулираш.

Никога не съм казвал че Боко тиквата е идеален , а точно обратното. Че нямам нищо против да го сменим, ако има който по добре да се справя с управлението.

Уви, както си знаеш, той идваше няколко пъти на власт именно заради  тоталните съсипници и некадърници които се опитвахте да лансирате :hush:

В случая с тези проекти никога не съм казвал че сме постигнали максимума  и сме решили диверсификацията.

А че  ако не бе ГЕРБ и Боко тиквата, дори това НЯМАШЕ да имаме

Схващаш ли разликата, тролчо ? :) 

Гъъъъъърч:lol6: След като "Боко не е идеален, а точно обратното", защо пропусна да го включиш тук:

преди 46 минути, miro20 написа:

:popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Sliderum2 написа:

Хохохо, Мирко нарече тиквата - тиква. Жива да не бях. Мирко, много разтегателно поведение. Май се ориентира към новата хранилка. Вече откакто от фашингтон смениха посланика и марионетките, хич не щеш да ги знаеш предишните.

Айде бе ? Когато и както съм си искал съм го наричал през годините. Странно е че не си забелязъл

Това отпреди 3 години например ?

Или това

Или това също

Не мерете хората със собствения си аршин плямпайки  глупости за  "новата хранилка"  :hush:

преди 7 минути, ivottoshev написа:

Гъъъъъърч:lol6: След като "Боко не е идеален, а точно обратното", защо пропусна да го включиш тук:

наистина не ти разбирам вече троленето . :)  Ясно съм казал какво е БЛАГОДАРЕНИЕ НА , а не ВЪПРЕКИ ГЕРБ , и не мисля да повтарям само заради твоите изсмукани от пръстите, спекулации :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Айде бе ? Когато и както съм си искал съм го наричал през годините. Странно е че не си забелязъл

Това отпреди 3 години например ?

Или това

Или това също

Не мерете хората със собствения си аршин плямпайки  глупости за  "новата хранилка"  :hush:

наистина не ти разбирам вече троленето . :)  Ясно съм казал какво е БЛАГОДАРЕНИЕ НА , а не ВЪПРЕКИ ГЕРБ , и не мисля да повтарям само заради твоите изсмукани от пръстите, спекулации :) 

Спекулации? 

Изброяваш като виновни всички опозиционни партии и най-вече БСП за нещо, за което признаваш че вина има и Боко, обаче изненадаааа - Боко сред изброените го нямааа :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мирко, не даваш от достатъчно отдавна "примери". Нейно превъзходителство Херо Мустафа, е посланик в България от 2019г. Не изключвам да си надушил навреме, че ще трябва да се преадаптираш и макар че основното ти действие да е било герпоудобно, да си почнал съвсем откъслечни прояви на "съпротива".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

"Новите не построиха газовата връзка с Гърция (която Борисов мота в продължение на няколкото си мандата)"

Този абзац  е много интересна опорка която все се повтаря.

Прекрасен пример как на бялото се вика черно .

Газовите и др проекти  са именно БЛАГОДАРЕНИЕ а не ВЪПРЕКИ  Борисов. !

А конкретно за връзката с Гърция са изцяло търговски отношения и неизпълнение на договори от гръцка страна. Това и децата го знаят, но такива като горния абзац е многомодерно да се повтарят днес

:)

Да го кажа по ясно - Ако не беше ГЕРБ на власт, никакви връзки , никакви нови тръби нямаше да има. И ако не бе Брюксел който тропна срещу монопола на изнудвачите в цяла Източна Европа, и онези клекнаха веднага.

Щяхме да сме роби на Газпром и техните интереси .

Какви 23 работни дни бре . Управляват реално още като министри от почти година ще стане скоро

Просто сега на мошенниците от ПОДмяната им се развързаха още повече ръцете, и ако нещо има от 23 дена, това е че се осират с всеки изминал ден.

Колкото и да повтаряш тази лъжа, няма да стане истина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Изброяваш като виновни всички опозиционни партии и най-вече БСП за нещо, за което признаваш че вина има и Боко, обаче изненадаааа - Боко сред изброените го нямааа :lol6:

Кое от преповтаряното от мен че дори и малкото направено за газовите проекти  е "БЛАГОДАРЕНИЕ на ГЕРБ и Боко, а не ВЪПРЕКИ ГЕРБ и Боко" , не разбра ?

И че нямам вождове и месии, нито съм длъжен да хваля както някои ми приписват "слънцето Боко"  и че не всичко е изпълнено по мед и масло на 100% .... и че Боко тиквата съм го употребявал от много години ?

и т.н. и т.н.

Ама зелето винаги ви е кисело ,нали ? :) 

спекулантченца .

Нещо по темата имаш ли да кажеш или темата е "Миро това Миро онова":giggle1:

Типично за тошефффф.. ходи по темите и сере със заяжданици  по който най много е обсебен . Каква е темата няма никакво значение. Той е тук да сере.

преди 2 часа, Sliderum2 написа:

Мирко

Миро това Миро онова... бла бла.. бла бла ... :getout:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ся, ако Мирко е роднина на некой партизанин, от тия дето са се качили в планината коги се е разбрало със сигурност че Германия губи WW2. То така се запазва генът на адаптера, оставя си белязки, че е на козята пътека, преди още да е кривнал реално. 😝

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си извинена, това приказваха пишман "демократите" за социализма, колко бил фалшив, забравяйки че сами са си хвърлили червените партийни книжки само преди години. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Sliderum2 написа:

Ся, ако Мирко е роднина на некой партизанин, от тия дето са се качили в планината коги се е разбрало със сигурност че Германия губи WW2. То така се запазва генът на адаптера, оставя си белязки, че е на козята пътека, преди още да е кривнал реално. 😝

Толкова ли е трудно да се огледаш сам без фантазии и конспирации , кой какъв е и за какво лобира и работи в политиката ?

Даже напоследък е още по лесно . Псевдодемократите аломаджовци и Гномове, лека полека лъснаха като патерици на червената мафия.

Както за СДС не знаехме, но после се оказа добре контролирано чрез пипалата на бивши и настоящи от червената ДС.

И както се оказа и разбра чак сега, "демократа" Костов бе назначавал стотици ченгета във властта преди около 20 г. 

Та.. все по лесно става

Вместо да търсите партийните книжки  /и под вола теле/ , вместо да вадите сламките , по добре вижте гредите които ще ви избодат очите.

27 явни вече кадри на ДС и агенти плюс още една камара червени ретрогради издигнаха другаря ви пРезилдент , кадър на чужда разузнавателна служба, за втори мандат, и си го избрахте  не без манипулирани венецуелски избори.

Комунета като Чашков колят и бесят, газейки и закони и Конституция, плямпат безконтролно лъжи и пропаганда, Кирета и кокорчовци мошенници дерибействат под одобрението на тези червени мафиоти, и пак на вас Боко ви е виновен :) 

Щото който е против Боко, е по подразбиране "правилен" , нали :)  Дори фашист икомунист да е, то друго е.

Колко червен да е Боко тиквата, след като толкова явно червената мафия възкръсна под слепите ви носове ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Sliderum2 написа:

Не си извинена, това приказваха пишман "демократите" за социализма, колко бил фалшив, забравяйки че сами са си хвърлили червените партийни книжки само преди години. 

Питах само, кой измисли това извращение- WW2?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

Толкова ли е трудно да се огледаш сам без фантазии и конспирации , кой какъв е и за какво лобира и работи в политиката ?

Даже напоследък е още по лесно . Псевдодемократите аломаджовци и Гномове, лека полека лъснаха като патерици на червената мафия.

Както за СДС не знаехме, но после се оказа добре контролирано чрез пипалата на бивши и настоящи от червената ДС.

И както се оказа и разбра чак сега, "демократа" Костов бе назначавал стотици ченгета във властта преди около 20 г. 

Та.. все по лесно става

Вместо да търсите партийните книжки  /и под вола теле/ , вместо да вадите сламките , по добре вижте гредите които ще ви избодат очите.

27 явни вече кадри на ДС и агенти плюс още една камара червени ретрогради издигнаха другаря ви пРезилдент , кадър на чужда разузнавателна служба, за втори мандат, и си го избрахте  не без манипулирани венецуелски избори.

Комунета като Чашков колят и бесят, газейки и закони и Конституция, плямпат безконтролно лъжи и пропаганда, Кирета и кокорчовци мошенници дерибействат под одобрението на тези червени мафиоти, и пак на вас Боко ви е виновен :) 

Щото който е против Боко, е по подразбиране "правилен" , нали :)  Дори фашист икомунист да е, то друго е.

Колко червен да е Боко тиквата, след като толкова явно червената мафия възкръсна под слепите ви носове ?

Скоро и за Герб ще "осъзнаеш", как са контролирани от пипалата на червената ДС :) И ще лижеш нови задници. Пребоядисани комунисти, като теб са в изобилие. Само такива останахте, да защитавате всяка лоша дума срещу Партията. Лизали червени задници преди 89-та, после лижат сини задници, цял живот безгръбначни лизачи :)

Абе, остана незабелязано тук, но честито на госпожа Нинова. Нека продължава да работи все така и на следващите избори, БСП да не прескочи и 4% :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Скоро и за Герб ще

От години слушам "ти ще...." ти си такъв онакъв..лизач червени сини задници ... пребоядисани...

И то само защото си знаете че съм прав, че плюейки на кого задника по розов, защитавате в пъти по червени задници. Споменах кои .Даже ни управляват. И теб и всички нас. Но нямате проблем с това.

Тролите си за спорта със стандартни и банални глупости, копипействани като по калъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...