Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

haidukpikaso

Генерал Румен Радев - новият президент на България

Препоръчан отговор

преди 40 минути, sliderum написа:

Аз също пиша истината. Виждам, че също като мен не цепиш басма на Мирко и компания, същевременно също имаш представи, които не съвпадат с моите виждания по въпроса. За протокола живял съм него време достатъчно дълго, за да спомени и да имам своя гледна точка. Краварите са американците, които са пуделите на Израел, а на тях ЕС(СР)(и не само) са все едно васални щати, в това число и България, за съжаление. Ама ние сме още по-долна категория, лижем и краварските и еврогейските..ценности.

Преди 2- 3 петилетка, когато бях по-млад и глуповат с радост щях да забия към темите за световния заговор, но вече съм на някаква възраст където тези теми са ми безинтересни. Интересното, да се включа в тази тема беше мнението на miro20 и по-точно какви са успехи от преди 30г. за които пилотите заслужават респект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, sliderum написа:
на 28.08.2019 г. в 20:23, NIKISHARK написа:

гледам,че освен "изтъкнат инженер" си имаме и "nиdерас" в небето на сайта.

Може би(?) необходима редакция, щото ако не наистина, поне акъла му е увреден, това е напълно сигурно.

И кво ? Начеса ли си крастата ?  Не можеш да заспиш без да избълваш нещо "за Миро такъв Миро онакъв" .  :) 

Странното е че за толкова време не сте разбрали нещо толкова простичко. Колкото повече беззъбо се нахвърляш върху някого , колкото повече обиди, "остроумие" в заяжданията прилагаш, това не е обида за "обекта на внимание" , а показва тВОЕТО ниво, твоите комплекси, твоите проблеми  и най вече това , че понеже си никой в живота, намираш отдушник в анонимното пространство :) 

преди 2 часа, Барабой написа:

В паралелни реалности може. В тази,  след 44г. единствените успехи са в подмиването на руски задници(плюс писаното в предния коментар) и в затриването на БЪЛГАРСКОТО самолетостроително производство в услуга на руското от безродна измет и в купуването на безумни количества руски самолети пак в услуга на руското ВПК за сметка на поробения български народ. Никакви други успехи няма и е нямало как да има, защото е нямало независима държава България, а е имало територия под руско робство политкоректно наричана Лагер. 

Добре, да го кажа по друг начин, като офицер от запаса.

- Военните са си постигали и постигат обучение, и ниво , и тренираност и т.н. Той си е длъжен да изпълнява определени задачи, и те са постигали това.

И сега също го постигат, пак спрямо поставените задачи. Да си военен е дисциплина, отговорност, и т.н. които някои наричат "клишета" , но всъщност, не са.

Това че сме били в тотална политическа, икономическа  и военна зависимост от окупатора - СССР - също бе факт. Системата бе такава.

За разлика от времената на соц-а, в момента не сме в такава тотална зависимост. Колкото и да е странно на някои, но ние имаме известни свободи и варианти за поведение в геополитиката.

Избрали сме про=европейски и про-НАТОвски път, и това е възможно най правилното в момента.

За което съм се аргументриал много пъти

Икономически няма по добър път от проевропейския. 

Понеже цоциалистическите тролове тук само плюят без да дават алтернатива, аз поне се опитах да сравня  на какво ниво са тези постсъветски държави, които са избрали евразийския и/или друг път.

- Оказа се че са много по нестабилни и далеч по назад от нас по доходи и стандарти.

Което цоциалистите тук /и по принцип/ пропускат да назоват като алтернатива. Щото ги е срам да признаят че искат  далеч по лоши варианти за държавата.

Пронатовския път също бе възможно най правилното.

Ако не бе шапката на НАТО, отдавна да са ни спретнали или сърбо-косовски сценарий, или приднестровскио-молдовски сценарий или нещо като прокси рашистката инвазия и война в Украйна. Само че от страна на Турция с обект Кърджали или други райони .

Обаче с държавите от НАТО никой не си позволява подобни своеволия и дестабилизация. Споменавал съм че вместо Украйна обект на рашистката инвазия можеха да са прибалтийските републики , където има наистина реални факти за притеснения и безправие на рускоговорящи граждани / те там дори нямат статут на граждани/ .

Но рашистите там не пипат. Там е НАТО все пак . По е лесно да лъжеш за хунти и бандеровци и да пратиш кадировските уахабитски кучета да разстрелват православни братя в Донбас.

Или както в Грузия че забравих. Да разстрелваш и да изтриеш от лицето на земята десетки православни грузински села и да създадеш някакви непризнати недоносчета като Абхазия и ЮО, които сам да си ги издържаш .

Същия сценарий с малки вариации се повтори и в  Крим и в Донбас.

Проблема на тази античовешка политика и дестабилизация е че никога тези съседи няма да са ти приятели .

В скоби казано , с интерес очаквам някоя простотия да стане и с Беларус дори. Ама батьката не се дава лесно :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Добре, да го кажа по друг начин, като офицер от запаса.

- Военните са си постигали и постигат обучение, и ниво , и тренираност и т.н. Той си е длъжен да изпълнява определени задачи, и те са постигали това.

Щом за теб това са някакви успехи и повод за респект - ОК, за мен както казах не са.  Иначе, като  О.З.  добре ще знаеш, че тренировките нямат много общо с реалните действия. Не случайно всички големи държави гледат да си набъркат поне спец. частите на места където има военни конфликти, а Русия по време на сегашната война в Сирия прекара от там всичко що можаха като хора и оръжие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Барабой написа:

Преди 2- 3 петилетка, когато бях по-млад и глуповат с радост щях да забия към темите за световния заговор, но вече съм на някаква възраст където тези теми са ми безинтересни. Интересното, да се включа в тази тема беше мнението на miro20 и по-точно какви са успехи от преди 30г. за които пилотите заслужават респект.

Ами обикновените на бойно дежурство в мирно време, не е като да нямаше провокации от околните държави. От Гърция, от Турция и т.н. които не бяха в СИВ и съответно бяха против нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, sliderum написа:

Ами обикновените на бойно дежурство в мирно време, не е като да нямаше провокации.

Разбира се! Доста българи(и не само) "провокатори" са избити на границата опитвайки да избяга от руското робство, ама тази работа и без самолети е ставала...    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Барабой написа:

Разбира се! Доста българи(и не само) "провокатори" са избити на границата опитвайки да избяга от руското робство, ама тази работа и без самолети е ставала...    

Доказателства нещо за "доста". Вероятно е имало "жертви", каквито има по границите и на съвсем "демократични" страни, включително и сега(без да броим ЕС, в частта поне, в която жителите на страните членки преминават свободно...Макар че кой знае дали и от тях няма, ако вземат да преминават не по нормалните пътища, а откъдето им падне). Ама дай нещо документално, не така по тролският начин.

ПС.  Колко африканци погинаха в опит да влязат в ЕС, макар и не от оръжие, или поне официално не от оръжие...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, sliderum написа:

Доказателства нещо за "доста". Вероятно е имало "жертви", каквито има по границите и на съвсем "демократични" страни, включително и сега(без да броим ЕС, в частта поне, в която жителите на страните членки преминават свободно...Макар че кой знае дали и от тях няма, ако вземат да преминават не по нормалните пътища, а откъдето им падне). Ама дай нещо документално, не така по тролският начин

Няма доказателства всичко е част от световния заговор, и да и в демократичните, включително сега, си избиват сънародниците по границата за няколко дена отпуск... 

преди 8 минути, sliderum написа:

ПС.  Колко африканци погинаха в опит да влязат в ЕС, макар и не от оръжие, или поне официално не от оръжие...

Да бе същото е да държиш населението на една държава в "Лагер" и да го убиваш, ако иска да се махне от робията и това, че някой се е удавил опитвайки се да влезе в чужда държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, miro20 написа:

За разлика от времената на соц-а, в момента не сме в такава тотална зависимост. Колкото и да е странно на някои, но ние имаме известни свободи и варианти за поведение в геополитиката.

Избрали сме про=европейски и про-НАТОвски път, и това е възможно най правилното в момента.

За което съм се аргументриал много пъти

Икономически няма по добър път от проевропейския. 

А шефовете от евросъюза са избрали България да стане депо за емигранти и депо за отпадъците на Европа. Чух, че централите в България щели да горят боклука и пластмасите на Европа.

Освен това на всички стана ясно, че докато угоеният тъпанар и лъжец Боко тиквата и апартаментаджиите от герп са на власт, българите ще видят еврозона, Шенген и проевропейски път само през крив макарон.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Да назначиш за шеф на НСО служител на службата, който се отчита пред шофьора на #КОЙ, едва ли е признак за това, че имаш намерение да променяш нещо в службите за сигурност. Затова и заклинанията на Радев за борба с корупцията изглеждат смехотворни и напълно нелепи. Добре че Народното събрание не му позволи да назначава ръководителя на Комисията за противодействие на корупцията и отнемане на незаконно придобитото имущество. Сигурно щеше да назначи шофьора на Пеевски.

https://terminal3.bg/radev-naznachi-za-nachalnik-na-nso-sluzhitel-rkovoden-ot-shofora-na-peevski/?fbclid=IwAR0y6Z72-m0pw3Hlzp_mwwwYVuY-FZh5QyM10l1l1ChMNlBCMFPmwjx2uck

Чиститу на новия стар шеф на НСО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Барабой написа:

Няма доказателства всичко е част от световния заговор, и да и в демократичните, включително сега, си избиват сънародниците по границата за няколко дена отпуск... 

Да бе същото е да държиш населението на една държава в "Лагер" и да го убиваш, ако иска да се махне от робията и това, че някой се е удавил опитвайки се да влезе в чужда държава.

Пич, не те знам с какъв акъл и с какъв срам си написал тия глупости, мъртвите са си мъртви и са хора. Сега, ако ти си расист, или намираш оправдания, от рода на това че те сами са си виновни и други такива глупости, ами и тия, които са бягали навремето през нашите граници, аз също като теб мога да ги обвиня, че са си виновни. Вземи си преразгледай малко моралните ценности и акъла въобще, ако имаш въобще такива неща в свое притежание!

Ае, Миро, ти да не си направи нов профил, че пак ти виждам   коментарите. Не съм отменял игнора?!?

ПС, Ха пак изчезна...Да не би пък админите нещо да са бръкнали за кратко из форумните  черва :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, gagodrago написа:

А шефовете от евросъюза са избрали България да стане депо за емигранти и депо за отпадъците на Европа

Ами не точно. Целта на мигрантите въобще не е България.

преди 2 минути, gagodrago написа:

Чух, че централите в България щели да горят боклука и пластмасите на Европа.

Относно отпадъците .... ами я се вижте вие бре :

https://tsargrad.tv/news/ostrova-sozdadim-vparim-japoncam-rossija-na-tret-uvelichila-vvoz-plastikovogo-musora-v-socseti-sdelali-predlozhenie_214802

Май нещо обърка "новините" с вашите руските :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирчолет-счупен самолет, с тези стари американски бракми, които Боко тиквата ги поръча, какъв проевропейски път ти се привижда?

Нито у еврозоната те пускат, нито у Шенген, може би европейците от клуба на богатите нямат доверие на българите заради бившето съветско минало?:) Американците не щат да махат визите, европейците не пускат у еврозоната - много кофти късмет ей...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, sliderum написа:

Пич, не те знам с какъв акъл и с какъв срам си написал тия глупости, мъртвите са си мъртви и са хора. Сега, ако ти си расист, или намираш оправдания, от рода на това че те сами са си виновни и други такива глупости, 

Абе направо съм фашист! Преди да пишеш чети какво се пише, никъде не съм писал, че те са виновни или не са виновни за нещо и заслужават да умрат, както леко се опитваш да внушиш. Ако все пак си чак толкова много загрижен , можеш да си прибереш няколко у вас директно от Африка, че да им спестиш риска.

преди 33 минути, sliderum написа:

ами и тия, които са бягали навремето през нашите граници, аз също като теб мога да ги обвиня, че са си виновни. Вземи си преразгледай малко моралните ценности и акъла въобще, ако имаш въобще такива неща в свое притежание!

Ти да не си бавен или си от мургавите ни сънародници? Правиш ли разлика между това някакви безродни уроди да те държат в собствения ти дом като в затвор и в робия и когато се опиташ да се махнеш от там да те убият, и това да искаш да влезеш в чужд дом без покана и при влизане да загинеш от инцидент?  

А между другото що не се накараш и на "фашиста" написал това "А шефовете от евросъюза са избрали България да стане депо за емигранти и депо за отпадъците на Европа"  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Барабой написа:

Не правя разлика, след като резултатът е трупове, е напълно все едно какви са били обстоятелствата. С твоя шибан "акъл" уродите като теб подкрепят изнасянето на "демокрация" от САЩ, в иначе светски държави, които сериозно се бяха отървали от исляма, особено в радикалните му форми. Какво донесе тоя износ на "свобода", освен че от въпросните народи паднаха общо няколко милиона жертви, пряко от братската краварска "помощ", която кой знае защо самите кравари бяха кръстили с благозвучни имена от рода на "Шок и Ужас" и други подобни...Бяха и ограбени от краварите, сигурно и някакви репарации им плащат като победени и вследствие на всичките мизеерии и безвластие, отново се доислямизираха и радикализираха. Ай сиктир и ти си урод като краварите и другите капиталисти неолиберасти. Беж и ти в игнора, да си пишеш сам и да не се налага да ти отговарям на тролщините!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sliderum написа:

Не правя разлика, след като резултатът е трупове, е напълно все едно какви са били обстоятелствата.

Така- така, значи си от мургавите ни сънародници берящи джелязо и разни други лични вещи по домовете на хората! Ако случайно от твоя етнос те посетят някоя вечер бъди толерантен и им помогни да ти изнесат щайгата и всичко друго което си харесат! 

преди 11 минути, sliderum написа:

С твоя шибан "акъл" уродите като теб подкрепят изнасянето на "демокрация" от САЩ, в иначе светски държави, които сериозно се бяха отървали от исляма, особено в радикалните му форми. Какво донесе тоя износ на "свобода", освен че от въпросните народи паднаха общо няколко милиона жертви, пряко от братската краварска "помощ", която кой знае защо самите кравари бяха кръстили с благозвучни имена от рода на "Шок и Ужас" и други подобни...Бяха и ограбени от краварите, сигурно и някакви репарации им плащат като победени и вследствие на всичките мизеерии и безвластие, отново се доислямизираха и радикализираха. Ай сиктир и ти си урод като краварите и другите капиталисти неолиберасти. Беж и ти в игнора, да си пишеш сам и да не се налага да ти отговарям на тролщините!

Да ми беше прочел поне първия коментар в тая тема барем да разбереш какво подкрепям и кои са за мен герои. Подсказка - български пилоти които са воювали срещу.... кои? Да срещу тях!

Честно да ти кажа такъв безродник като тебе никога не бях срещал! Такъв който се чуди как да оправдае свинщините на едни уроди поробители срещу българския народ и същевременно обвинява, че някакви държави накъде си нещо си били... Затова съм вече сигурен, че или не си българин(даже и от мургавите) или си рядко болен безроден мозък.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда - колко жалко, че след '44-та не сме участвали във никакви войни, та да има с какво да се гордее некво си чиченце. Колкото зле да сме били по соца и сега, то пак добре, че не си бил ти на власт, че то асъл "винаги може и по- зле", което при такова мислене не ни мърда: дай да водим войни, че да имаме успехи ...... пффффф  беги беги, баси колко изтрещял народ има в тази държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, gagodrago написа:

Мирчолет-счупен самолет, с тези стари американски бракми, които Боко тиквата ги поръча, какъв проевропейски път ти се привижда?

Боко тиквата не знам какви стари самолети е поръчал , договора на България е за нови, последен пакет блок 70 Ф 16.

И да, отдавна си вървим на проевропейски път. Колкото и на вас , рашистите да не ви харесва :)  Гърчете се, не ми пречиш.

преди 6 часа, sliderum написа:

Беж и ти в игнора, да си пишеш сам

Не че нещо, но нали знаеш че когато се самокастрираш/самоизолираш и слагаш повечето които не ти харесват  в игонор, този който си пише сам - си ти  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, insec написа:

Мда - колко жалко, че след '44-та не сме участвали във никакви войни, та да има с какво да се гордее некво си чиченце. Колкото зле да сме били по соца и сега, то пак добре, че не си бил ти на власт, че то асъл "винаги може и по- зле", което при такова мислене не ни мърда: дай да водим войни, че да имаме успехи ...... пффффф  беги беги, баси колко изтрещял народ има в тази държава.

Разгледах по обстойно под форума и взех да се чудя дали тука сте се събрали цялото племе на чукчите или на четвърти километър са реферали към форума?!

Сега по това което си писала. Мда, ама не! Нищо жалко няма в това, че не сме участва ли във воини. Жалкото е когато единственото постижение на едни военни е джендърското меланхолично-депресивно мрънкане и ронене на сълзи по... по... ето тук вече Мда - по едно голямо НИЩО. И да, гордея се с пилотите от преди 44г. защото има за какво. И не се гордея само аз, а и самите сегашни пилоти се гордеят с тях! Или и те са изтрещели, че се гордеят с пилотите от преди 44г.? Лелченце, я кажи ти с какво се гордееш. Гордееш ли се с Левски с Ботев с опълченците на Шипка, Цар Симеон? Предвид коментара ти, помисли добре какво ще отговориш, защото от това ще се разбере дали си  без достойнство или си  просто лицемерен индивид.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Барабой написа:

Нищо жалко няма в това, че не сме участва ли във воини. И да, гордея се с пилотите от преди 44г. защото има за какво.

И я кажи в мирно време какво следва да е направил един военен пилот, че да се гордееш с него? - да те видим чукча ли си, чучарка ли си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, insec написа:

И я кажи в мирно време какво следва да е направил един военен пилот, че да се гордееш с него? - да те видим чукча ли си, чучарка ли си.

Лелченце, чети бре душко. Нали и аз затова се включих в темата да попитам miro20 за какви успехи заслужават респект. 

И не бягай по тъча, да не казвам като какво, ами отговори на въпроса "Гордееш ли се с Левски с Ботев с опълченците на Шипка, Цар Симеон?" да знам с какво се занимавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Барабой написа:

....

Функционалната неграмотност не прощава на никого!!! Първо си оправи противоречията, пък тогава се опитвай да ми задаваш въпроси, че с тези залъгалки за малоумници, хич не си намерил - инак не бях предвидил, че хем чукча, хем чучарка ще се окажеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

Функционалната неграмотност не прощава на никого!!! Първо си оправи противоречията, пък тогава се опитвай да ми задаваш въпроси, че с тези залъгалки за малоумници, хич не си намерил - инак не бях предвидил, че хем чукча, хем чучарка ще се окажеш.

Лелченце, не съм ти виновен, че сама си с*а в гащите и се вкара в положение да не можеш да отговориш на елементарен въпрос, нито, че си чукча и не четеш какво се пиши.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Барабой написа:

бля бля бля

Да повторя - добре, че не си политик, че чак пък такъв злетак не е имало ни сред бившите, ни сред сегашните комундели. Готов да вкара народа във война, че да има с какво да се гордее - бахта в кукумицина изперкал; кат ти е толкоз зор, напрей си един меч от черничова пръчка и ходи да се биеш срещу балура ..... на леля ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, insec написа:

Да повторя - добре, че не си политик, че чак пък такъв злетак не е имало ни сред бившите, ни сред сегашните комундели. Готов да вкара народа във война, че да има с какво да се гордее - бахта в кукумицина изперкал; кат ти е толкоз зор, напрей си един меч от черничова пръчка и ходи да се биеш срещу балура ..... на леля ти.

Лелченце,  взимай хапчетата редовно и ще спре да те гони параноята, че искам да те вкарам във война. Поне се надявам, да има достатъчно силни хапчетата за такива като тебе. Ако не помагат, скривай се под леглото и тва е...   Повече с болният ти мозък няма да се занимавам.

П.П. И следващият път като решиш да се наакаш се огледай дали имаш достатъчно тоалетна хартия, че да се забършеш, а не после тъй упорито де се чудиш кой да набедиш за нааканите си гащи! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, insec написа:

Абе направо да иде да стане наемен войник и като иска екшън, да се изправи пред позицията на врага, да провери дали е непробиваем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...