Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Поредната налудна теория: Илон Мъск казва, че човечеството трябва да се пресели на други планети

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 7 часа, Anneliese написа:

В нормална държава и в нормални времена, Илон Мъск щеше да е в психиатрична клиника, в изолатор, на усмирителна риза и успокоителни.  Този човек не е добре. да си кръстиш детето с име на математическа формула означава, че си се бъгнал дълбоко. Лечение за този и маниите му няма.

Бил Гейтс също е психиатричен случай, както и криминален. всичките му приказки за вируси и биологични оръжия стават все по - подозрителни. Този човек не е Нострадамус, а някакъв зловещ побъркан тип с много пари и мании за човечеството, изживява се като Бог.

Жалко е, че има хора, които им се връзват и ги възхваляват. На мен и двамата са ми мега зловещи.

Съвсем сериозно те съжалявам. Вярата ти в научната фантастика и в конспирации не е на добре.

Ако провериш хронологията на предсказания направени от Илон Мъск, ще видиш, че нищо не се случи на датите, на които "някакво велико нещо" трябваше да се случи.

Илон Мъск просто се е научил да яхва вълната на популярността като прави луди предсказания и открито обсъжда спорни теми. Ако предсказанията на Илон Мъск бяха верни, в момента щяхме да живеем в свят, в който роботи управляват всичко, а ние само седим и нищо не прави, и се намираме в пълна утопия. Втория сценарии на Мъск включва колонизация на други планети и извънземни. Към момента трябваше или да сме съюзници с извънземни, или да водим война срещу враждебни извънземни, които са ни нападнали.

Телепатията също е включена в сценариите на Мъск. Вкарването на чип в главите на хората, за да могат да комуникират телепатично и да слушат музика телепатично, като и да управляват технологиите с силата на мисълта си, също трябваше да се случи - но не се случи.

Много други неща трябваше да се случат, но не се случиха. Илон Мъск прави футуристични, научно-фантастични предсказания, без реално да разбира науката и технологиите, което е една от причините предсказанията му да се провалят - предсказанията му не са базирани на реализъм, а на фантазия.

А колкото се отнася до Бил Гейтс, той е просто един глобалист, който изпълнява нареждания от висши членове на групата на властелините на света, като Рокфелер, Ротшилд, Билденбърг, Клинтън, и така нататък...

На теб какво не ти харесва относно бил Гейтс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, bootlicker написа:

Ако провериш хронологията на предсказания направени от Илон Мъск, ще видиш, че нищо не се случи на датите, на които "някакво велико нещо" трябваше да се случи.

Илон Мъск просто се е научил да яхва вълната на популярността като прави луди предсказания и открито обсъжда спорни теми. Ако предсказанията на Илон Мъск бяха верни, в момента щяхме да живеем в свят, в който роботи управляват всичко, а ние само седим и нищо не прави, и се намираме в пълна утопия. Втория сценарии на Мъск включва колонизация на други планети и извънземни. Към момента трябваше или да сме съюзници с извънземни, или да водим война срещу враждебни извънземни, които са ни нападнали.

Телепатията също е включена в сценариите на Мъск. Вкарването на чип в главите на хората, за да могат да комуникират телепатично и да слушат музика телепатично, като и да управляват технологиите с силата на мисълта си, също трябваше да се случи - но не се случи.

Много други неща трябваше да се случат, но не се случиха. Илон Мъск прави футуристични, научно-фантастични предсказания, без реално да разбира науката и технологиите, което е една от причините предсказанията му да се провалят - предсказанията му не са базирани на реализъм, а на фантазия.

А колкото се отнася до Бил Гейтс, той е просто един глобалист, който изпълнява нареждания от висши членове на групата на властелините на света, като Рокфелер, Ротшилд, Билденбърг, Клинтън, и така нататък...

На теб какво не ти харесва относно бил Гейтс?

Аз си мисля друго. Мъск просто подготвя обществото за новостите, които предстоят. Всичко си върви по план график, контролиран от същите тези властелини на света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм филми като "Съдия Дред". Не, благодаря, не ми се живее в роботизирано и изкуствено общество. Вие си се кефете на роботите. пълни глупаци сте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, ntm7iv написа:

Първоначално LAN се разработва за обмен на информация между военните компютри. После мрежата започва да се надгражда и структурира в познатия ни интернет, който пак е бил затворен за обмен само на вътрешна информация. После чак години след това, започват да се изграждат мрежи извън военната топология, така да се каже. Тоест, когато технологията я е имало обикновения човек дори не е подозирал, че това наистина е възможно. Хората сигурно и тогава са се изказвали за технологиите, както сега тук говорят някои невежи.

Не е само това а и в историята има безброй примери  как "сериозните" учени на берковското научно светило са бивали разбивани на пух и прах... Та "сериозните"  учени ако ги слушаме още щяхме да сме в пещерите :)

преди 5 часа, Емил Костов написа:

Обществото не е готово за тях

Дали някога Хомо Луденс ще стане свръхчовек?

С няколко ядрени пиратки ако слушаме принцесата без кайма пак ще тичаме по препаски и размахваме пръчки

преди 7 часа, Емил Костов написа:

А и човечеството още не е узряло за подобна стъпка.

Просто Хомо Луденс трябва да извърви пътя към свръхчовека  и тогава ще се покажат и "те" :)

преди 7 часа, TheDirtyCleaner написа:

Тя сама се дърпа.Сега замисля нещо ново.Към неделя,ще избухне.

Е скоро не е драскала за любимите си нацисти та очаквам шарж за тях

преди 5 часа, bootlicker написа:

После форумния революционер ще ми говори как евреите не връткали света на малкия си пръст ами ми били жертви да бе

преди 4 часа, Anneliese написа:

Гледала съм филми като "Съдия Дред". Не, благодаря, не ми се живее в роботизирано и изкуствено общество. Вие си се кефете на роботите. пълни глупаци сте.

Тебе никой не те бръсне за нищо така че си мяукай на воля, да на мен са ми интересни роботите па и много полезни могат да са на хора кат мен хехе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за свърхчовека е престъпна. Някой много е повярвал на откачения Фридрих Ницше.

Един "свръхчовек" е направил катастрофа - назобеният Арнолд Щварценегер , син на нацист. Много готино, няма що. Този човек е извън закона без абсолютно никакво право.:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Anneliese написа:

Идеята за свърхчовека е престъпна. Някой много е повярвал на откачения Фридрих Ницше.

Един "свръхчовек" е направил катастрофа - назобеният Арнолд Щварценегер , син на нацист. Много готино, няма що. Този човек е извън закона без абсолютно никакво право.:angry:

Арнолд Щварценегер e TERMINATOR, не така грубо с човека!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Anneliese написа:

Както винаги пак не разбра какво съм написал:lol6: И каква е връзката между Арнолд Щварценгер и свръхчовека? И пак ще го кажа Хомо Луденс трябва да извърви пътя към свръхчовека преди да тръгне към други планети и това няма нищо общо с Фидрих Нищце :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ntm7iv написа:

Арнолд Щварценегер e TERMINATOR, не така грубо с човека!

Ама прицесата без кайма да не вика свръххора на културистите? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, petie1 написа:

Ама прицесата без кайма да не вика свръххора на културистите? :biggrin:

И аз нещо такова си помислих...После си викам-нещо не съм разбрал.Не предполагах,че е толкова зле работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, TheDirtyCleaner написа:

И аз нещо такова си помислих...После си викам-нещо не съм разбрал.Не предполагах,че е толкова зле работата.

Иначе защо дава за пример Арнолд Щваценгер който е бил културист? Свръхчовека е друго и не е свързано с тялото :)

Един смешен парадокс е че берковското  височество иска да живее сред свръхчовеци ако й прочетеш мяуканията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, petie1 написа:

Иначе защо дава за пример Арнолд Щваценгер който е бил културист? Свръхчовека е друго и не е свързано с тялото :)

Един смешен парадокс е че берковското  височество иска да живее сред свръхчовеци ако й прочетеш мяуканията

Да бе, не е. Сега ще кажеш, че твоите любими нацисти грешно са интерпретирали писанията на Фридрих Ницше. Не на мене тия.

И това, което аз съм описала, не е живот сред "свръх хора". А в нормално развито общество. Социалистическо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Anneliese написа:

Да бе, не е. Сега ще кажеш, че твоите любими нацисти грешно са интерпретирали писанията на Фридрих Ницше. Не на мене тия.

И това, което аз съм описала, не е живот сред "свръх хора". А в нормално развито общество. Социалистическо.

Ми той Шварценегер е социалист, бил е и кмет даже, грижи се за хората, много добър шахматист също. С германска дисциплина. И не на последно място свръх човек  и да не забравяме все пак, че е ТЕРМИНАТОР!

Аз по някога, като пия 3 ракии също ставам свръх, ако знаеш какви работи само мога да направя малиии...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Anneliese написа:

Нацистите са твои любимци аз грам не се вълнувам от тях нито ги обвинявам за щяло и за нещяло, даже не знам какво е писал Нищце

А ти си описала точно общество от свръх хора а не социалистическо ама не можеш да го зацепиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз наете ли че Нацистите са управлявали НЛО и имат бази на Марс. Там са създали развит социализъм от ново поколение. Ето защо Мъск не праща хора там. Нацистите ще унищожат всеки дръзнал да пристъпи на територията им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

Пак ли едните ще са по-социалисти от другите?

След 200-300г. човечеството барабар със земята може да отиде по дяволите ако населението не се свие драстично или не открият някакви нови енергоизточници.

Свършат ли запасите от петрол и природен газ ще се отопляваме на твърдо гориво. Колкото и да се правят на зелени някои държави опре ли ножа до кокала на хората спира да им дреме за екология.

Преди 100г. България е била масово обезлесена. Витоша е била изсечена за да се отопляват в София. Около всеки голям град гледката е била подобна.

Като гледам как върви развитието на космическите технологии следващите 2-3 хил. години едва ли човек ще напусне слънчевата система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, Anneliese написа:

Ти ще си умряла до тогава,спокойно! Аз го харесвам,така си играе картите,че акциите на Тесла са високо… Когато ти направиш нещо с твоя живот,нещичко смислено пък било то и да си сготвиш нещо тогава коментирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BANKATA написа:

Пак ли едните ще са по-социалисти от другите?

След 200-300г. човечеството барабар със земята може да отиде по дяволите ако населението не се свие драстично или не открият някакви нови енергоизточници.

Свършат ли запасите от петрол и природен газ ще се отопляваме на твърдо гориво. Колкото и да се правят на зелени някои държави опре ли ножа до кокала на хората спира да им дреме за екология.

Преди 100г. България е била масово обезлесена. Витоша е била изсечена за да се отопляват в София. Около всеки голям град гледката е била подобна.

Като гледам как върви развитието на космическите технологии следващите 2-3 хил. години едва ли човек ще напусне слънчевата система.

То и  зета преди 10 години в бегето като остана зимата без работа в строителството, чак някакви гуми регенерат имаше в мазата имаше  и тях хвърли в котела на парното. Студа и глада са по-силни от тока. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Гост. написа:

Ти ще си умряла до тогава,спокойно! Аз го харесвам,така си играе картите,че акциите на Тесла са високо… Когато ти направиш нещо с твоя живот,нещичко смислено пък било то и да си сготвиш нещо тогава коментирай.

Яко трябва да има роботи, изкуствени интелекти, извънземни, космически кораби, телеппортации. Програмата трябва да е пълна. Война с нацистите на Марс и всичко както си му е реда.

Яко войни трябва и по-силния да оцелява и те така.

Човечеството заслужава това, защото за другите цивилизации е извънземен паразит. Опустушава планетата, на която се намира и после се мести на друга и там да направи същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ntm7iv написа:

Яко трябва да има роботи, изкуствени интелекти, извънземни, космически кораби, телеппортации. Програмата трябва да е пълна. Война с нацистите на Марс и всичко както си му е реда.

Яко войни трябва и по силния да оцелява и те така.

Човечеството заслужава това, защото за другите цивилизации е извънземен паразит. Опустушава планетата, на която се намира и после се мести на друга и там да направи същото.

Роботи и сега има. Иначе без тях няма да я има тази техника с която разполагаме. Космически кораби също има макар, че са далече от това което си представяме. Телепортацията е доказана вече математически даже май имаше и физически вече доказан опит. Колкото до извънземните тях отдавна ги има. Едно че има предостатъчно вече доказателства ( макар и косвени) и друго, че не сме произлезли от маймуните. Това е сигурно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Роботи и сега има. Иначе без тях няма да я има тази техника с която разполагаме. Космически кораби също има макар, че са далече от това което си представяме. Телепортацията е доказана вече математически даже май имаше и физически вече доказан опит. Колкото до извънземните тях отдавна ги има. Едно че има предостатъчно вече доказателства ( макар и косвени) и друго, че не сме произлезли от маймуните. Това е сигурно.

На 100 процента съм съгласен и споделям твоето мнение. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ntm7iv написа:

На 100 процента съм съгласен и споделям твоето мнение. :)

То това не е мое мнение, а е реалността и всеки може да я провери.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.01.2022 г. в 12:54, ntm7iv написа:

Първоначално LAN се разработва за обмен на информация между военните компютри. После мрежата започва да се надгражда и структурира в познатия ни интернет, който пак е бил затворен за обмен само на вътрешна информация. После чак години след това, започват да се изграждат мрежи извън военната топология, така да се каже. Тоест, когато технологията я е имало обикновения човек дори не е подозирал, че това наистина е възможно. Хората сигурно и тогава са се изказвали за технологиите, както сега тук говорят някои невежи.

Същото нещо се случва сега със гравитационния двигател! Точно това за което говориш, двигателя намалява гравитацията на превозното средство на което е монтиран, започва да се издига, левитира, движи се. Гугъл мълчи, и всичко свързано със подобен двигател като информация, се трие. Също знам, че технологията за този двигател е открадната от свалени апарати на така наречените от нас, Извънземни цивилизации. И тези Извънземни, са хора като нас, но живеят на други планети, нито са зелени като гущери, нито са червени като домати, същите като нас са. Затова правителствата крият истината от народа!

И нека въпросите, започнете да задавате сега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Същото нещо се случва сега със гравитационния двигател! Точно това за което говориш, двигателя намалява гравитацията на превозното средство на което е монтиран, започва да се издига, левитира, движи се. Гугъл мълчи, и всичко свързано със подобен двигател като информация, се трие. Също знам, че технологията за този двигател е открадната от свалени апарати на така наречените от нас, Извънземни цивилизации. И тези Извънземни, са хора като нас, но живеят на други планети, нито са зелени като гущери, нито са червени като домати, същите като нас са. Затова правителствата крият истината от народа!

И нека въпросите, започнете да задавате сега!

Със сигурност за А-Грав не се говори. Точно поради тази причина беше направен и Колайдера. Целта е да се открият и изследват гравитоните и тахионите. Правят се и опити за създаване на стабилна антиматерия. Човечеството не е готово за тези технологии. Дори съм убеден, че вече е открит и студеният ядрен синтез, но и за него се мълчи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...