Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Поредната налудна теория: Илон Мъск казва, че човечеството трябва да се пресели на други планети

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 6 минути, ДзВяРа! написа:

Същото нещо се случва сега със гравитационния двигател! Точно това за което говориш, двигателя намалява гравитацията на превозното средство на което е монтиран, започва да се издига, левитира, движи се. Гугъл мълчи, и всичко свързано със подобен двигател като информация, се трие. Също знам, че технологията за този двигател е открадната от свалени апарати на така наречените от нас, Извънземни цивилизации. И тези Извънземни, са хора като нас, но живеят на други планети, нито са зелени като гущери, нито са червени като домати, същите като нас са. Затова правителствата крият истината от народа!

И нека въпросите, започнете да задавате сега!

Точно така. Иначе за антигравитацията има много интересна книгага: https://chitanka.info/book/9487-priliv задължително я прочети. Уникална е и много издържана от гледна точка на научната фантастика. Откупени са права за създаване на филм по нея но както ти сподели тая тема е табу и филм така и не излезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ntm7iv написа:

Точно така. Иначе за антигравитацията има много интересна книгага: https://chitanka.info/book/9487-priliv задължително я прочети. Уникална е и много издържана от гледна точка на научната фантастика. Откупени са права за създаване на филм по нея но както ти сподели тая тема е табу и филм така и не излезе.

Така или иначе човечеството се развива. Причината Мъск да не си спази сроковете и да не изпрати експедиция на Марс са няколко:

1. Разходите са наистина колосални и огромни. Всеки в момента се пази, защото при неуспех ще го отнесе самият той.

2. Оказва се, че излизат още доста други проблеми, които трябва да се отработят и изчистят. Например доста сериозен се оказва този с радиацията.

3. При авария или проблем за момента е невъзможно да се изпрати спасителна мисия.

4. Човечеството вече даже не иска такова развитие. Щом има толкоз изперкали .............. че твърдят вече, че Земята е плоска, за какво Мъск и компания да се напъват. По-лесно е да им говорят розови приказки.

Има още доста причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Емил Костов написа:

извънземните тях отдавна ги има

Има ги разбирасе автора на ли е точно такова зелено човече:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ntm7iv написа:

Табу е за нас народа, а за правителствата не е така, истината е че крият от нас какво има в Космоса. Нали се говореше за планета близнак на Земята, която се намирала от другия край на Слънцето. Започнаха да се строят телескопи, да се изтрелват в открития космос за да снимат. Помните ли за Хъбъл, след милиарди похарчени за него се оказа че има дефект в лещата. След това се наляха още милиарди и хора рискуваха живота си, за да го накарат да снима. За какво ми е на мен или на вас, телескоп който прави снимки в космоса?

И, въпроса ми е, дали най-накрая успяха да открият на коя друга планета живеят хора като нас?

Крие се от нас истината и това е, а за кацането на Луната не ми се коментира, и там всичко е батак. Толкова милиарди похарчени, толкова рискове и много други, за да вземат проба от няколко камъка????:nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, vlado1985 написа:

Не, говоря сериозно. Колкото до Анна всички си я знаем!

преди 15 минути, ДзВяРа! написа:

Табу е за нас народа, а за правителствата не е така, истината е че крият от нас какво има в Космоса. Нали се говореше за планета близнак на Земята, която се намирала от другия край на Слънцето. Започнаха да се строят телескопи, да се изтрелват в открития космос за да снимат. Помните ли за Хъбъл, след милиарди похарчени за него се оказа че има дефект в лещата. След това се наляха още милиарди и хора рискуваха живота си, за да го накарат да снима. За какво ми е на мен или на вас, телескоп който прави снимки в космоса?

И, въпроса ми е, дали най-накрая успяха да открият на коя друга планета живеят хора като нас?

Крие се от нас истината и това е, а за кацането на Луната не ми се коментира, и там всичко е батак. Толкова милиарди похарчени, толкова рискове и много други, за да вземат проба от няколко камъка????:nono:

Това за планетата близнак са теории. Колкото до Хъбъл, да имаше грешка при проектирането му и после я коригираха в Космоса. Не можем да се сърдим, защото това е нова наука. Вече той е остарял и го сменя Галилей мисля. Ще се строят още доста телескопи. Целта е да имаме повече информация за Космоса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Не, говоря сериозно. Колкото до Анна всички си я знаем!

Това за планетата близнак са теории. Колкото до Хъбъл, да имаше грешка при проектирането му и после я коригираха в Космоса. Не можем да се сърдим, защото това е нова наука. Вече той е остарял и го сменя Галилей мисля. Ще се строят още доста телескопи. Целта е да имаме повече информация за Космоса.

Говорим на един и същ език, кой ще има повече информация за Космоса, аз и ти ли? След като телескопа Хъбъл, снима в продължение на колко вече, близо десет години, ти и аз каква информация получихме за Космоса? И следващия телескоп, който ще замени Хъбъл, Галилей ли се казва дори не знам, него май през тази година беше предвидено да го изтрелят, каква информация ще получим от него? Нали целта на телескопа Хъбъл, беше да намери и снима планети на които има живот, или такива на които може да се живее?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

Говорим на един и същ език, кой ще има повече информация за Космоса, аз и ти ли? След като телескопа Хъбъл, снима в продължение на колко вече, близо десет години, ти и аз каква информация получихме за Космоса? И следващия телескоп, който ще замени Хъбъл, Галилей ли се казва дори не знам, него май през тази година беше предвидено да го изтрелят, каква информация ще получим от него? Нали целта на телескопа Хъбъл, беше да намери и снима планети на които има живот, или такива на които може да се живее?

Информацията я има и може да я получиш. Само, че тя е сложна за теб и мен. Иначе има доста литература и предавания, за какво иде реч. Иначе Галилей е изстрелян. Сега са готви друг, който ще е по-далече от Земята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Емил Костов написа:

Информацията я има и може да я получиш. Само, че тя е сложна за теб и мен. Иначе има доста литература и предавания, за какво иде реч. Иначе Галилей е изстрелян. Сега са готви друг, който ще е по-далече от Земята.

Това не го знаех, но и вече не търся информация за телескопите.

Знам, че се правят със цел да открият други възможни планети на които, може да има живот или може да се живее. Ако нямаше нищо там горе, никой нямаше да си прави труда да създава телескопи, или да търси?

https://novotopoznanie.com/artefaktite-koito-naukata-otkazva-uporito-da-priznae/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ДзВяРа! написа:

Това не го знаех, но и вече не търся информация за телескопите.

Знам, че се правят със цел да открият други възможни планети на които, може да има живот или може да се живее. Ако нямаше нищо там горе, никой нямаше да си прави труда да създава телескопи, или да търси?

https://novotopoznanie.com/artefaktite-koito-naukata-otkazva-uporito-da-priznae/

Те вече са открити доста. Наричат ги Екзопланети. За съжаление са на разстояние, което в момента не можем да достигнем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Те вече са открити доста. Наричат ги Екзопланети. За съжаление са на разстояние, което в момента не можем да достигнем!

Да има живот не е достатъчно.

Атмосферно налягане, радиация от звездата до която са, химичен състав на атмосферата.

Тези неща дори и да са близки до земята ще трябват десетки поколения докато се адаптират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BANKATA написа:

Да има живот не е достатъчно.

Атмосферно налягане, радиация от звездата до която са, химичен състав на атмосферата.

Тези неща дори и да са близки до земята ще трябват десетки поколения докато се адаптират.

В момента не се знае дали има живот на тези планети. Просто е доказано, че имат същите параметри като нашата планета и се ПРЕДПОЛАГА, че там има живот. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Емил Костов написа:

В момента не се знае дали има живот на тези планети. Просто е доказано, че имат същите параметри като нашата планета и се ПРЕДПОЛАГА, че там има живот. 

А някоя от тези екзо планети кат ни види ще ни се зарадва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vlado1985 написа:

А някоя от тези екзо планети кат ни види ще ни се зарадва

Какво ще стане като ни види или ако ни види, това ще го мислят нашите правнуци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Емил Костов написа:

Какво ще стане като ни види или ако ни види, това ще го мислят нашите правнуци!

Дали ще успеят или доживеят правнуците ни. По голяма вероятност има ии да види сметката на всички ни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, vlado1985 написа:

Дали ще успеят или доживеят правнуците ни. По голяма вероятност има ии да види сметката на всички ни

Няма да си видим сметката спокойно! Човечеството ще живее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на отиването на друга планета е-На Земята,трябва да забравим за заплащането и да се премахнат границите.В каквато и да е форма.И да работим заедно.А това,в близките 5000 години,няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да поговорим за нас, човека според науката произлиза преди 200 000 години! Защо тогава откриваме артефакти, които са на по два милиона години, че и повече? Защо откриваме писменост която не отговаря на земната? Защо има пирамиди на всички контитенти, без да е имало връзка между тези континети, по времето на строежа на тези пирамиди и преди това? Как са успяли древни цивилизации, да обработват каменни блокове със голяма прецизност и точност и със следи от рязане с лазер? И кой им е казал да добиват и обработват Злато, вместо желязо което има навсякъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ntm7iv написа:

Аз по някога, като пия 3 ракии също ставам свръх, ако знаеш какви работи само мога да направя малиии...

Лопни повече от три че да събереш непробиваем Дебиан че аз нещо се озорих бая

преди 7 часа, ntm7iv написа:

Аз наете ли че Нацистите са управлявали НЛО и имат бази на Марс. Там са създали развит социализъм от ново поколение. Ето защо Мъск не праща хора там. Нацистите ще унищожат всеки дръзнал да пристъпи на територията им.

О и на Марс ли имат база? Аз съм чувал само за Луната :)

преди 4 часа, Емил Костов написа:

друго, че не сме произлезли от маймуните.

Авторката на темата със сигурност е произязла от маймуните, а през 2014 за първи път доказаха телепортацията чрез квантовата физика

преди 4 часа, ДзВяРа! написа:

И нека въпросите, започнете да задавате сега!

А дали сме 13 тото племе? Тези хора сигурно са свръх хора а не кат тукашния Хомо Луденс

преди 5 часа, Гост. написа:

Ти ще си умряла до тогава,спокойно! Аз го харесвам,така си играе картите,че акциите на Тесла са високо… Когато ти направиш нещо с твоя живот,нещичко смислено пък било то и да си сготвиш нещо тогава коментирай.

Споко пак ще се е преродила и пак ще плюе по хората

Със сигурност за А-Грав не се говори. Точно поради тази причина беше направен и Колайдера. Целта е да се открият и изследват гравитоните и тахионите. Правят се и опити за създаване на стабилна антиматерия. Човечеството не е готово за тези технологии. Дори съм убеден, че вече е открит и студеният ядрен синтез, но и за него се мълчи.

Както казах докато сегашния Хомо Луденс не стане свръхчовек нищо от тези неща не трябва да му се дава

че твърдят вече, че Земята е плоска

Сега вече не била плоска а била  поничка :lol6:

преди 4 часа, vlado1985 написа:

Ми не е зелена а розова с Мини Маус

преди 4 часа, Bubbles написа:

К'о стана ся, ша строим ли космодрум в Берковица?

/даааа принцесата вече кандисва обшина Берковица

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече той е остарял и го сменя Галилей мисля.

Не беше ли Уеб дето сега го карат към позицията му на около 5 млн км от Земята?

преди 4 часа, ДзВяРа! написа:

Хъбъл мисията му беше да докаже че има планети извън нашата Слънчева система и той го доказа а  сега новия телескоп Уеб вече ще дири живот и зелените човечета макар че тук на Земята вече имаме едно розово с Мини Маус което страш обича нацисти

преди 2 часа, TheDirtyCleaner написа:

Проблема на отиването на друга планета е-На Земята,трябва да забравим за заплащането и да се премахнат границите.В каквато и да е форма.И да работим заедно.А това,в близките 5000 години,няма как да стане.

Не е само това а трябва да достигнем до свръхчовека което включва

-уважание към живота във всичките му форми

-отказ от убийства освен в много редки случаи

-отказ от завист

-отказ от материалното

-пошишаване на интелекта и ползване на тожи интелект в името на науката и оцеляване решаване на спорове

и още един куп неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора, колко е часа? Гледате ли редовно колко е часа? Коя дата е, месец, година? Всички го правим, някой обаче може ли да ми отговори, какво означава време, открили сме че съществува времето, но не знаем дали е само едно, единственно това във което ние живеем? Някой може ли да погледне назад във времето, една секунда, или 30 секунди или 5 минути? Ами напред, 5 секунди напред, или10 минути, какво има там? Ако там има друг свят, и живеят други хора в други държави?

Шах и Мат!

Оказва се че ние всички сме временно тук, и не знаем нищо само си мислим че познаваме света около нас, но колкото повече търсим отговори на въпросите, толкова повече стават въпросите. Колкото по-дълече стигнем, ще видим че всичко продължава още по-надалеч. Няма край, макар че всяко начало има и край, ние не сме началото за да търсим края! Ние не се знае къде сме, по-средата ли сме или къде, теории има много за началото. Те и приказките започват със имало едно време, но дали е имало и какво е било и как и много други въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Защо има пирамиди на всички контитенти, без да е имало връзка между тези континети, по времето на строежа на тези пирамиди и преди това? 

Прочети за белия бог на инките Вирокача и може да се досетиш.

(Корабокрушенци от Европа)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, BANKATA написа:

ще трябват десетки поколения докато се адаптират

Кои? Наште мързели ли? Без да могат да си чешат талафоните по цял ден? Ъпсурт!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има теории, че хората всъщност са извънземни за Земята, защото всъшност произхода им не е земен. Според тези теории хората са произлезли от планета с доста по-ниска гравитация. Примерно като Марс. Точно поради тази причина много хора страдат от проблеми с кръста ставите и т.н. Освен това човек няма и достатъчно добра защита от слънчевите лъчи лятото.

Дават за пример животните, които до дълбока старост не страдат от ставни проблеми и нямат проблем с дълъг престой на слънчевите лъчи.

Според теоррите по-вероятно е човечеството първоначално да е населявало Марс и след глобална война и последвало унищожение на планетата са се един вид евакуирали на земята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ntm7iv написа:

Има теории, че хората всъщност са извънземни за Земята

До тук добре, но да се смята, че е от тази Звездна система е ... :) банално ... :) 

По-вероятно е Луната да е "Космическия кораб". ;) Не се знае какво има по-дълбоко под нейната повърхност, а е известен факта, че оказва влияние на световния океан... ;) 

Както и да е ... За мен мисиите до Марс като потенциално преселение са безсмислени. Освен това остава мистерията защо са прекратени полетите до Луната. (Ако въобще човешко същество е стъпвало на нея...) 

Към момента може смело да се твърди, че Мъск прави маркетинг. Към друга планета или към друга Звездна система трябва да се ориентира човечеството в бъдеще, защото се знае, че Слънцето ни рано или късно "ще угасне". 

Може и смело да се твърди, че именно Луната е някакъв "Ноев ковчег", който е пренесъл живи организми от нейде. 

Друг е въпроса колко екипаж е имало на въпросния космически кораб и кои са потомците на въпросния. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...