Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Поредната налудна теория: Илон Мъск казва, че човечеството трябва да се пресели на други планети

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 часа, ntm7iv написа:

Според теоррите по-вероятно е човечеството първоначално да е населявало Марс и след глобална война и последвало унищожение на планетата са се един вид евакуирали на земята.

Тоест ще се върнем у дома си ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, petie1 написа:

Тоест ще се върнем у дома си ли?

Точно така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ntm7iv написа:

Точно така!

Еха супер, в друга тема май вече имаме признание че "те" съществуват ако не е някой фейк де? Чакам с нетърпение коментара на берковското научно светило ако не е фейк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука са изписани абсолютни глупости. Маса съфорумци се оказаха психично болни, колкото самият Илон Мъск. Тъжно.:angry:

Тук буквално оспорвате истинската наука и налагат псевдонауката.

Нормалните хора не отричат, че Земята е кръгла. Отричат го необразованите и прости хора, бягали от училище и едвам завършили по милост.

Хората са произлезли от маймуните, просто още не е открито общото звено, но и това ще стане. В някоя пещера ще се направи откритие, даже не е нужно да е в Африка.

Аз лично не съм съгласна по ред причини, че човечеството произлиза точно от Африка. Отрити са много и различни останки от хора на различните континенти, които не си приличат външно, а са живяли по едно и също време. В Европа не са открити ДНК останки от населението на Африка, а пък в Африка няма ДНК на неандерталците. Лично аз смятам, че както много растения и животни ги е имало едновременно в природата, така е и с хората. Имало е човеци на различни места. Просто Европа е много застроена и променена от земеделска и военна дейност, затова тук рядко се откриват твърде стари артефакти.Но вече е и факт, че неандерталците не са били глупави хора, а интелигентни. Имали са култура. Йоци леденият човек е неандерталец.

Миграции е имало и смесвания също, но не в огромен мащаб. Не вярвам хора, свикнали с родното място, с родния континент и родния климат, да свикнат да живеят на друго място. Африканците например масово не са мигрирали на север, в Европа, тъй като са харесвали и са свикнали с тяхната природа и техният климат. Азиатците също викват със своите природа и климат, както и бялото европейско население. Вече огромни морски пътешествия, в опит да обяснят как е заселена Южна Америка, ми идват прекалено. Пътешествията през океаните в епоха без карти, компас, дори още без астрономическата култура за съзвездията............просто ей така да тръгнат в обикновени лодки и с малко храна ми идва прекалено нелепо и самоубийствено. Опити такива е имало със сигурност, но не са били успешни. По - скоро в Южна Америка винаги си е имало хора. Просто там влагата е голяма и унищожава всякакви артефакти.

От друга страна, едва след като човечеството се е откъснало от смъртоносната хватка на Ватикана и инквизицията, хората са започнали да се интересуват от археология и история. За съжаление, в началото донякъде са тълкували историята и археологията чрез Библията. Сега не е така.

Да, човечеството е много по - старо. Но чак прастари писмености и култури като в легендата за Атлантида вече е прекалено. Човечеството вече е открило най -старата писменост, просто не е разчетена и едва ли скоро ще бъде разчетена.Става дума за линеар А.

Не сме пришълци от друга планета, това са вече безумия на болни мозъци. Както са и безумни твърденията за крити технологии. По същия начин има ненормалници, вярващи, че в "Зона 51" се крият извънземни и летящи чинии. Не, това са просто военно - изпитателни бази, където се изпитват най - новите военни самолетни технологии. Никаква конспирация няма.

Само ще ви кажа, че идеята за компютъра е смес от две други, познати технологии - смятащите машини от типа на "Енигма" и първите компютри + киното и телевизорът. Това е.

Идеята за совалките идва от ракетите + самолетите.

Идеята за електрическите готварски печки идва от старите печки за готвене + електричеството.

Идеята за хладилника идва от старите зимници + електричеството.

Идеята за телевизора - от киното + електричеството.

Нищо сложно няма.

Днешните мобилни телефони са базирани на стационарните + компютъра.

Лаптопът и таблетът са мини варианти на компютъра.

Ipad произлиза от уокмена и е просто съвременна негова версия.

Цифровия фотоапарат произлиза от лентовия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Anneliese написа:

Тука са изписани абсолютни глупости. Маса съфорумци се оказаха психично болни, колкото самият Илон Мъск. Тъжно.:angry:

Нормалните хора не отричат, че Земята е кръгла. Отричат го необразованите и прости хора, бягали от училище и едвам завършили по милост.

Хората са произлезли от маймуните, просто още не е открито общото звено, но и това ще стане. В някоя пещера ще се направи откритие, даже не е нужно да е в Африка.

Аз лично не съм съгласна по ред причини, че човечеството произлиза точно от Африка. Отрити са много и различни останки от хора на различните континенти, които не си приличат външно, а са живяли по едно и също време. В Европа не са открити ДНК останки от населението на Африка, а пък в Африка няма ДНК на неандерталците. Лично аз смятам, че както много растения и животни ги е имало едновременно в природата, така е и с хората. Имало е човеци на различни места. Просто Европа е много застроена и променена от земеделска и военна дейност, затова тук рядко се откриват твърде стари артефакти.Но вече е и факт, че неандерталците не са били глупави хора, а интелигентни. Имали са култура. Йоци леденият човек е неандерталец.

Миграции е имало и смесвания също, но не в огромен мащаб. Не вярвам хора, свикнали с родното място, с родния континент и родния климат, да свикнат да живеят на друго място. Африканците например масово не са мигрирали на север, в Европа, тъй като са харесвали и са свикнали с тяхната природа и техният климат. Азиатците също викват със своите природа и климат, както и бялото европейско население. Вече огромни морски пътешествия, в опит да обяснят как е заселена Южна Америка, ми идват прекалено. Пътешествията през океаните в епоха без карти, компас, дори още без астрономическата култура за съзвездията............просто ей така да тръгнат в обикновени лодки и с малко храна ми идва прекалено нелепо и самоубийствено. Опити такива е имало със сигурност, но не са били успешни. По - скоро в Южна Америка винаги си е имало хора. Просто там влагата е голяма и унищожава всякакви артефакти.

От друга страна, едва след като човечеството се е откъснало от смъртоносната хватка на Ватикана и инквизицията, хората са започнали да се интересуват от археология и история. За съжаление, в началото донякъде са тълкували историята и археологията чрез Библията. Сега не е така.

Да, човечеството е много по - старо. Но чак прастари писмености и култури като в легендата за Атлантида вече е прекалено. Човечеството вече е открило най -старата писменост, просто не е разчетена и едва ли скоро ще бъде разчетена.Става дума за линеар А.

Не сме пришълци от друга планета, това са вече безумия на болни мозъци. Както са и безумни твърденията за крити технологии. По същия начин има ненормалници, вярващи, че в "Зона 51" се крият извънземни и летящи чинии. Не, това са просто военно - изпитателни бази, където се изпитват най - новите военни самолетни технологии. Никаква конспирация няма.

Само ще ви кажа, че идеята за компютъра е смес от две други, познати технологии - смятащите машини от типа на "Енигма" и първите компютри + киното и телевизорът. Това е.

Идеята за електрическите готварски печки идва от старите печки за готвене + електричеството.

Нищо сложно няма.

1. Има цяло течение на тема, че Земята е плоска. Тези субекти даже не ги считам за хора, щото не искат да мислят.

2. Човек не е произлязъл от маймуната и никога няма да се намери това звено. По-скоро човек е генно модифицирана маймуна от външна цивилизация. За пример ти давам породите кучета, които човек е развил и не само тях.

3. Никой не знае какви миграции и въобще какво е имало. Това са просто теории и нищо повече.

4. Човечеството не се е откъснало от Ватикана и инквизицията. Тези организации още си съществуват. Че има и ......ци, които им вярват.

5.Компютърът няма нищо общо с Енигма машината.

6. Мобилните телефони нямат нищо общо със стационарните и с компютъра.

Мога да ти оборя всяко една твоя глупост, която си написала и то с факти, но не ми се занимава. Отдавна вече не си наред с главата си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Anneliese написа:

И какво е общото между човека и маймуната? Нали си много учена, във проценти също можеш да ни кажеш, направи и едно сравнение между прасето и човека? Очи, зъби, сърце, абе всички органи и мускули, май е по-вероятно е прасето да се е превърнало в човек отколкото маймуната? Да не ти говоря за трансформацията, едно домашно прасе когато го пуснеш свободно да живее в природата, след две поколения става диво прасе. А при маймуната няма трансформация!

991-ratio-kresna.jpg

Диво прасе!

phpca4cca_800x_.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anneliese написа:

Ааа дръжте ме ще падна, "Енигма" пък кога стана сметачна машина? Поне машината на Бабидж да беше изтърсила пък то "Енигма" ? И каква е връзката между телевизора и компютъра така и не разбрах? Че и киното? Ужас колко смешки натворило ученото светило от Берковския институт по национал социализъм :)

преди 2 часа, Емил Костов написа:

5.Компютърът няма нищо общо с Енигма машината.

Принципите на "Енигма" и днес се ползват в компютърната криптографи та явно затва прави аналогия с нея но иначе нямат нищо общо както казваш

преди 2 часа, ДзВяРа! написа:

по-вероятно е прасето да се е превърнало в човек отколкото маймуната?

То затва и присадиха сърце на прасе на човек

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, petie1 написа:

Ааа дръжте ме ще падна, "Енигма" пък кога стана сметачна машина? Поне машината на Бабидж да беше изтърсила пък то "Енигма" ? И каква е връзката между телевизора и компютъра така и не разбрах? Че и киното? Ужас колко смешки натворило ученото светило от Берковския институт по национал социализъм :)

Принципите на "Енигма" и днес се ползват в компютърната криптографи та явно затва прави аналогия с нея но иначе нямат нищо общо както казваш

Енигма няма нищо общо с компютрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Енигма няма нищо общо с компютрите.

Казах че съм съгласен че няма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Казах че съм съгласен че няма

Не го постнах,за да те оборвам. Просто дадох информация под твоя коментар!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, TheDirtyCleaner написа:

Не мога!!!!!

А питаш ли ме мен кат й чета смешките за  компютрите?

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Не го постнах,за да те оборвам. Просто дадох информация под твоя коментар!

Тогава извинявайте Сър :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

А питаш ли ме мен кат й чета смешките за  компютрите?

Тогава извинявайте Сър :)

Няма за какво да се извинявате сър!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И визуално кое е общото между прасето и човека?

Човекът и маймуната доста си приличат - глава, тяло, ръце и крака, две очи, две уши, нос, уста, пет пръста на ръцете и краката, еднакъв хватателен рефлекс, близки лицеви физиономии, чувство за близост и отговорност към близкия човек, групата, поколението.............

Явно си дрямал в седми клас в час по биология.:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Anneliese написа:

Човекът и маймуната доста си приличат - глава, тяло, ръце и крака, две очи, две уши, нос, уста, пет пръста на ръцете и краката, еднакъв хватателен рефлекс, близки лицеви физиономии, чувство за близост и отговорност към близкия човек, групата, поколението.............

Ти си пропуснала не само 7 клас ами и цялото образование.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Емил Костов написа:

Ти си пропуснала не само 7 клас ами и цялото образование.

Остави я да се излага, нали искаме да се посмеем, иначе не бих и писал! :D

преди 20 минути, Anneliese написа:

Какво е биология, нещо за ядене ли е? Ти в седми клас по биология, визуално снимки ли изучавахте? Коя снимка на животно най-много прилича на снимка на друго животно.:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Anneliese написа:

ти да си чула за орган присаден от маймуна на човек?
щото от прасе на човек съм чувал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По тези учебници съм учила по биология в 7 клас!

biologiya-7-klas.jpg

g22vbiyysnk8nwr0f778uwepifrmt.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Anneliese написа:

Във тези учебници ли го научи това?

Цитат

В Европа не са открити ДНК останки от населението на Африка, а пък в Африка няма ДНК на неандерталците.

Ехаа!

Цитат

Просто Европа е много застроена и променена от земеделска и военна дейност, затова тук рядко се откриват твърде стари артефакти.

:yanim: Сега разбрах защо в Европа няма артефакти, странно все си мислех че има, а то нямало!

Цитат

Но вече е и факт, че неандерталците не са били глупави хора, а интелигентни.

Говориш за Атлантите сигурно!:ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Anneliese написа:

Нищо сложно няма.

Цитат

Отричат го необразованите и прости хора, бягали от училище и едвам завършили по милост.

Тоест, ти. 

Цитат

Истинстата наука е това

{\displaystyle d\int f\left(x\right)\,dx=f\left(x\right)\,dx}
{\displaystyle \int dF\left(x\right)=F\left(x\right)}

{\displaystyle \int dF\left(x\right)=F\left(x\right)} 

Ако обичаш, разчети ми го. 

Цитат

Хората са произлезли от маймуните, просто още не е открито общото звено

Хората и маймуните имат общ прародител, но хората не са произлезли от маймуните. Подобно нещо вярват и твърдят поклонниците на псевдонауките, които са мета, преди да има и метавселена като понятие, ама толкова са мета, че са извън реалността и логиката. 

Цитат

:no-no::no-no::no-no: 

Идеята за компютъра е "смес от две други познати технологии - смятащите машини "Енигма" и първите компютри" ... Анне, душицо, спри да се напъваш, че раждаш само подобни тъпоумия.  

Хубаво ни разсмя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ДзВяРа! написа:

Какво е биология, нещо за ядене ли е? Ти в седми клас по биология, визуално снимки ли изучавахте? Коя снимка на животно най-много прилича на снимка на друго животно.:wub:

Тя за тва има степен от Берковсия инстиут по национал социализъм а не от НИИЧАВО за разлика от мен :biggrin:

преди 2 часа, васил козарев написа:

Хората и маймуните имат общ прародител

Всички организми на Земята имат общ прародител впрочем

преди 2 часа, васил козарев написа:

:no-no::no-no::no-no: 

Идеята за компютъра е "смес от две други познати технологии - смятащите машини "Енигма" и първите компютри" ... Анне, душицо, спри да се напъваш, че раждаш само подобни тъпоумия.  

Хубаво ни разсмя. 

Аз още се хиля на тоя бисер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хей сетих се че ако сме от Марс то пирамидите може да са паметници на корабите ни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...