Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stanley56

"Атака" нападна редакциите на "168 часа" и "24 часа"

Препоръчан отговор

Подсещаш ме за ДПС+БСП-стадото в парламента, пред което един отпред вдига според случая червен или зелен флумастер. А в масовостта лошо няма - политика се прави с много хора зад определена кауза. И да заключиш дълбокомислено, че всички са "...малоумници, чешещи се по главата и викащи "ъъъъ амааа ... " нали се сещаш какво означава?

:ph34r: На това БСП+ ДПС му се вика "коалиция " имаща общи интереси и в същото време всяка за себе си ;)

Ами да,знам какво означава,че някой май го взема много навътре laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Политика,поне в нашия случай,се прави с тъпи,безскрупулни и нагли мошеници,за които лъжата и измамата са станали второ "аз". Всички в парламента са такива и не виждам разлика. И Атака не са по-добри - използват всеки един повод за да проявят евтиния си популизъм и да започнат да насъскват електората си...А и там са все бивши ченгета и комунисти...Айде не ми разправяйте...Няма нужда! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам dragozow лично контактувал ли си с Жорж Ганчев убеден съм че отговора ти е НЕ

по въпроса кой весник какво публикува, спомням си една събота когато "24 часа" публикува на първа страница партийната книжка на Стефан Софиянски, но това неме спира и си купувам весника

доколкото до този случай, задвам си въпроса къде е била охраната на весника, колко от посетителите на сайта могат ей така дори и да закарат 100 или 150 свои приятели да влязат в кабинета на главния редактор

интересно ще мие да направим такава анкета и колко щеса хората които могат да го сторят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не го познавам.Не бих и искал,имам познат който го познава.Каква охрана във вестника като е отишъл с цяла армия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хубаво е човек да не говори за един човек който не познава лично

да погледнем какво е определението на АРМИЯ и каква е нейната численост

неискам да се тълкуват думите ми като опит за заяждане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Волен вече се е приел много на сериозно

Защо не.

Ако не е толкова краен, на фона на това което се случва в последните 17г може да мине и за светец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече 4 страници тема и повечето си търкат клавиатурата на база на публикация на едната страна.

24 часа не го купувам сигурно 15 години, защото единственото вярно в него май е само датата. 168 го чета сравнително редовно, така и вчера съм се запознал оттам с публикацията. Гледах и по някои новини какво става по редакциите.

Въпросният главен на 168 заяви че не разполага с документ и че е пуснал материала защото му се е сторил интересен. Това за мен е достатъчно. Просто платена публикация. Толкова добре платена, за да не провериш информацията от поне още едно независимо място, както правят всички нормални журналисти. Да не се подсигуриш документ, макар и фалшив. И получени гаранции, че ще се поемат съдебните разноски. Това е.

Лошото е че се хващате. Уж млади и образовани хора, а не може да различите елементарна манипулация и фалш.

Какво правите досега в темата? Преразказ по съчинение?

Навремето като бях на колкото (средно) вашите години имахме държавен изпит по научен комунизъм. Добре че поне вашите глави не пълнят с подобни глупости. Та бяха тогава много приказки за априлския пленум и априлската линия на партията. Ей така от инат изрових доста книги, с които беше пълна библиотеката (тогава нямаше интернет) и никъде - нищо!!! Няма и грам ред за дневен ред, място, време и решения. Всичко само преразкази като досега в темата за правилността на взетите решения.

Помислете - какво общо има между ДПС и Атака? Но много общо има между БКП (БСП) и СДС - просто А и Б отбора на една и съща партия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен коментар Филипов, 100% съм съгласен с написаното от теб и честно казано малко ти завиждам за професиналния стил :wors:

На времето мен ме скъсаха на всички политически изпити в програмата. Ходих на ликвидация на цитирания от теб държавния изпит по научен комунизъм... Родителското тяло и приятелите се бяха притеснили дали ще взема диплома най-накрая. Първия път ме скъса доцента Чанев защото ми се падна темата за справедливата отбранителна, отечествена война която Съветският съюз водел срещу Германия. Аз успях да кажа само, че войната за Съветския съюз е започнала с узурпация на трите прибалтийски държави, завладяване след подялба под тезгяха на Полша и един страхотен срам за "Славната червена армия" във Финландия. След тези мои думи доцентчето пребледня, изсъска накакви нецензурни думи, замери ме с химикала си и просъска - "Марш оттук". Напомних му учтиво за оценката в ст.книжка, с треперещи ръце ми написа двойката със 8 (осем) сантиметра разкривен подпис и ми хвърли книжката. Пазя си я още.

През 1991 г. България призна съществуването на Латвия, после и на другите две прибалтийски държави, вечерта след новините на събитието по канал 1 ми се обадиха по телефона агентите (бившите ми състуденти) за да ми честитят подновяването на дипломатическите отношения с "моите държави" :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък професионален . . . . .

И аз навремето съм си имал проблеми че не приказвам това което ТЕ искат. Например с асистентката ми по политикономия Ренета Инджова. Която по късно стана премиер, па макар и служебен. Назначена от . . . сещайте се. По онова врене асистент по същата "наука" на други приятели беше Иван Костов. Хайде че се отплеснах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде,хайде-избихте го на сладки спомени от зрелия социализъм......А тук става дума за една евтина провокация на Волен Сидеров.

Евтина-защото не му струва нищо,а му докарва допълнителна популярност.

Провокация-защото си е изкуствено възбуждане на интерес и скандал около личността и действията му.

В крайна сметка ефектът си е същият-доизгражда образа му на скандалджия,и човек без цели.Всъщност-не-има си цел,човекът-целта му е възвеличаване на собственият му образ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вече 4 страници тема и повечето си търкат клавиатурата на база на публикация на едната страна.

24 часа не го купувам сигурно 15 години, защото единственото вярно в него май е само датата. 168 го чета сравнително редовно, така и вчера съм се запознал оттам с публикацията. Гледах и по някои новини какво става по редакциите.

Въпросният главен на 168 заяви че не разполага с документ и че е пуснал материала защото му се е сторил интересен. Това за мен е достатъчно. Просто платена публикация. Толкова добре платена, за да не провериш информацията от поне още едно независимо място, както правят всички нормални журналисти. Да не се подсигуриш документ, макар и фалшив. И получени гаранции, че ще се поемат съдебните разноски. Това е.

Лошото е че се хващате. Уж млади и образовани хора, а не може да различите елементарна манипулация и фалш.

Какво правите досега в темата? Преразказ по съчинение?

Абсолютно вярно. Но как да не се хващат, след като те повечето това чакат. Тях не ги интересува каква е истината, те искат да си начешат езика и да оплюят някого. И понеже това сега е Атака, нека е тя. Останалите партии на принципа "убивай ме нежно" направиха повече поразии, но понеже беше потайно и минават между капките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абсолютно вярно. Но как да не се хващат, след като те повечето това чакат. Тях не ги интересува каква е истината, те искат да си начешат езика и да оплюят някого. И понеже това сега е Атака, нека е тя. Останалите партии на принципа "убивай ме нежно" направиха повече поразии, но понеже беше потайно и минават между капките.

Night_Raven, остави ги да се занимават. Тях заниманието "плюене срещу вятъра" ги вдъхновява. Оросява ги, така да се каже... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прокуратурата образува наказателно производство по повод вчерашното влизане на около 50 привърженици на Атака и депутати, предвождани от лидера й - Волен Сидеров в редакциите на вестниците "24 часа" и "168 часа" в Полиграфическия комбинат в София.

Веднага след като групата на Атака напуснала редакциите, там пристигнали полиция и дознатели.

Разследването е за непристойни действия, на този етап обаче не е посочено конкретно лице.

Случаят се наблюдава от Софийската районна прокуратура, уточняват от БНР.

http://news.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е да се плюе по Волен Сидеров, той на много хора е бая несгоден.А това,че е тъп и се хваща на такива провокации си е негов проблем.Има и много по-цивилизовани и ефективни начини за разправа.

За другото съм съгласен-по атака се плюе най-много.И са си го заслужили,ама защо не се плюе и по другите мазни типове?

Чакаме поредната трагикомедия-възкачването на ГЕРБ на "престола".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами погледнете една Гърция как се орави благодарение на будното съзнание на гражданите. Масови протести и терор над управляващите. Да си "Тиран" понякога е полезно в умерени количества.

Редактирано от ImperatorA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами погледнете една Гърция как се орави благодарение на будното съзнание на гражданите. Масови протести и терор над управляващите. Да си "Тиран" понякога е полезно в умерени количества.

Мислиш ли като говориш?Как точно се е оправила Гърция че аз ходя поне веднъж на 3 месеца и оправия не видях.Имаш ли представа такъв ненормалник като тоя който имитира Хитлер ако ни управлява какво ще стане?Абе не разбирате ли че тоя е болен човек.Че всички политици са крадливи е вярно ама тоя е чисто луд и с болни амбиции.Как може да подкрепяте такава саморазправа след като е ясно че явно е бил настъпен много за да "атакува" така.Днеска си говорех с един колега че го заслужаваме това управление след като народа е толкова прост.По една кабеларка една "врачка" със стъклено кълбо като някаква магьосница врачуваше и говореше глупости,отгоре на всичко и се обаждаха някакви да им гадае за 3 лева на минута.Щом има такива хора ще затъваме все повече.Слушал съм и симпатизанти на Волен как говорят глупости и сляпо вярват на всяка негова изцепка,кой спомена за вярване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно е човек да се запознае кой е човека подал информацията на весника

интересно как човека се явява член на контролната комисия на

партия Герб

Колкото за това кой вярва в своя лидер

нека не забравяме че съвсем скоро само преди няколко месеца на един друг лидер казваха

ти си нашият Исус Христос

Редактирано от бате Ици (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мислиш ли като говориш?Как точно се е оправила Гърция че аз ходя поне веднъж на 3 месеца и оправия не видях.Имаш ли представа такъв ненормалник като тоя който имитира Хитлер ако ни управлява какво ще стане?Абе не разбирате ли че тоя е болен човек.Че всички политици са крадливи е вярно ама тоя е чисто луд и с болни амбиции.Как може да подкрепяте такава саморазправа след като е ясно че явно е бил настъпен много за да "атакува" така.Днеска си говорех с един колега че го заслужаваме това управление след като народа е толкова прост.По една кабеларка една "врачка" със стъклено кълбо като някаква магьосница врачуваше и говореше глупости,отгоре на всичко и се обаждаха някакви да им гадае за 3 лева на минута.Щом има такива хора ще затъваме все повече.Слушал съм и симпатизанти на Волен как говорят глупости и сляпо вярват на всяка негова изцепка,кой спомена за вярване?

dragozow, това за болния луд е стара бира и още май само ти я пиеш. Остави медицинските преценки на специалистите и не бъди толкова впечатлен от истеричния вой на официозите. Млади хора сме, дай да не мислим и говорим така тесногръдо. Не знам дали си се интересувал, но според социоразреза на гласувалите на последните парламентарни избори, симпатизантите на Атака са 90% са със средно и висше образование с добри позиции в обществото. И хич не си мисли, че са от сляпо вярващите. "Вервайте ми" отдавна не действа, както и гнусотийките в медиите /поне на мен/. Дано можеш да се похвалиш със същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прокуратурата образува наказателно производство по повод вчерашното влизане на около 50 привърженици на Атака и депутати, предвождани от лидера й - Волен Сидеров в редакциите на вестниците "24 часа" и "168 часа" в Полиграфическия комбинат в София.

Веднага след като групата на Атака напуснала редакциите, там пристигнали полиция и дознатели.

Разследването е за непристойни действия, на този етап обаче не е посочено конкретно лице.

Случаят се наблюдава от Софийската районна прокуратура, уточняват от БНР.

http://news.bg

Гледах новините по БТВ, както и много от вас сигурно. Там Сидеров изложи малко от своята позиция за случилото се. На кого да вярваме сега? Оня, който е дал информация и който е с мюсюлманско име никакъв не се появи. А и никакво писмо не е дал в редакцията, а само е споменал, че има такова! Дори по БТВ не оплюха Сидеров засега, което ме учудва. Предполагам, че утре ще го направят. Ами прав си е човека да съди "168 часа" за публикуване на непотвърдени данни. та във вестника нямат нищо черно на бяло!Сидеров обясни, точно какво е казал и че е отишъл лично да връчи протеста си. За останалите хора, нахлули в редакцията той не може да носи отговорност, защото сградата на редакциите е обществена и всеки може да влиза когато си поиска! Това е все едно аз да отида при шефа си да му искам увеличение на заплатата и след мен да се натресат навлеци, които са решили да осерат всичко! Никой не спомена за саморазправа, а разследването е за непристойно поведение срещу неизвестен нарушител. Макар, че редактора заслужава и това, защото глупостите в нашата страна нямат край! Всеки има право да поиска обяснение преди да даде някого под съд! Не е ли най добре така с добро? Пишеш опровержение и работите се оправят. Лошото е, че тия вестникарчета се мислят за велики, но явно не си спомнят как гръмнаха навремето първия им собственик Блъсков!

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
dragozow, това за болния луд е стара бира и още май само ти я пиеш. Остави медицинските преценки на специалистите и не бъди толкова впечатлен от истеричния вой на официозите. Млади хора сме, дай да не мислим и говорим така тесногръдо. Не знам дали си се интересувал, но според социоразреза на гласувалите на последните парламентарни избори, симпатизантите на Атака са 90% са със средно и висше образование с добри позиции в обществото. И хич не си мисли, че са от сляпо вярващите. "Вервайте ми" отдавна не действа, както и гнусотийките в медиите /поне на мен/. Дано можеш да се похвалиш със същото.

Извинявай ама симпатизантите му които познавам не ми се струват най-интилигентните хора в държавата.Това за висшето образование просто го забрави,няма такива.Аз поне не съм виждал.И статистиката ти според кой е,според тв Атака ли(пардон СКАТ)?

Между другото ето какво казва Венелина Гочева(главния редактор на "24 часа") по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявай ама симпатизантите му които познавам не ми се струват най-интилигентните хора в държавата.Това за висшето образование просто го забрави,няма такива.Аз поне не съм виждал.

Ами да се запознаем :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявай ама симпатизантите му които познавам не ми се струват най-интилигентните хора в държавата.Това за висшето образование просто го забрави,няма такива.Аз поне не съм виждал.И статистиката ти според кой е,според тв Атака ли(пардон СКАТ)?

Между другото ето какво казва Венелина Гочева(главния редактор на "24 часа") по въпроса.

Интелигентен се пише, Драгозов. За висше, нисше, основно образование няма нужда да уточняваш, защото винаги като кажеш нещо е необходимо да се обосновеш. Дотук само празни приказки, съжалявам.

Аз съм също от тези, които симпатизират на Атака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интелигентен се пише, Драгозов. За висше, нисше, основно образование няма нужда да уточняваш, защото винаги като кажеш нещо е необходимо да се обосновеш. Дотук само празни приказки, съжалявам.

Аз съм също от тези, които симпатизират на Атака.

Добре де,вярваш в Атака.На кое в Атака вярваш и на кое не,нека поставя въпроса така.На каузата против турците с които всъщност сте комбина?В национализма?Какво е национализма?На пламенните приказки на Волен Сидеров?На какво?Винаги съм се чудел какво ви кара да вярвате в Атака след като се занимават само с глупости и си правят евтина реклама.Хич,ама хич немога да ви разбера.Не го ли виждате че е кукловод и смешник.Бакшишите може да са смятани за едни от най-ниско интелигентните хора ама му го казаха много правилно.Сериозно ли мислите че ако вземе властта ще настъпи ред.И аз съм леко националист ама хич не го харесвам,просто му хващам евтините номерца и опити да се докопа до баницата много от далече.Ако говорим за национализъм,то Краси Каракачанов е три пъти по-голям(даже и на кила :speak:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не го ли виждате че е кукловод и смешник.

А вие не виждате ли, че другите "лагери" не са с нищо по-добри от него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...