Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години на 20

Препоръчан отговор

така и не се качих на тия ролкови кънки

:D

Бях най-добрата кънкьорка в квартала, докато не си забравих кънките на улицата. :D

Бях ги събула за да поскачам на въже.

Някой си ги прибра, а нашите не ми купиха други. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Помните ли това..? -Да отидеш до телевизора и да го включиш от копчето на стабилизатора. -Да поставиш игличката на грамофона точно там, където започва новото парче. -Да върнеш бурканчетата от кис

Така е ,аз се раздвам за детството ,което имах,и искренно съжалявам сегашните лапета ,рястящи във века на хейтърите,всъщност те нямат детство. Ходех на кръжок по фото-дело   А това ми беше ...БА

Мен ме пращаха с такава мрежичка за пазарене:  

Публикувани изображения

Бях най-добрата кънкьорка в квартала, докато не си забравих кънките на улицата. :D

Бях ги събула за да поскачам на въже.

Ааа, аз имах щастието да се науча да карам летни кънки лесно и бързо защото преди това тренирах три години фигурно пързаляне. Е, тогава имаше само една пързалка, Дружба и на свобоните пързалки (когато ходих) беше пълно  хора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие сте били луди

признах ви

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие сте били луди

признах ви

Що бе, знаеш ли колко готино беше и с летни и със зимни кънки. Даже сега на стари години съм се замисли дали да не си купя едни блейдове :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие сте били луди

признах ви

Ами да :)

По едно време тренирах лека атлетика на стадион "Славия", свирех във фанфарния оркестър на училището и пеех в хора (фалшиво, но от сърце :lol6: )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да :)

По едно време тренирах лека атлетика на стадион "Славия", свирех във фанфарния оркестър на училището и пеех в хора (фалшиво, но от сърце :lol6: )

то и мен ме подлудиха ко

пиано, акордеон, акордеонен оркестър, пионерски хор, флейта, оперно пеене

а а а сега да не се чудите що не съм у ред

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и мен ме подлудиха ко

Еее, ти си била доста натоварена, аз минах само през фигурното пързаляне, френски в Алианса, лека атлетика, кръжок по електроника в Двореца на пионерите, плуване (така и не се научих)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и мен ме подлудиха ко

Аааа, при мен винаги всичко е било по собствено желание, въпреки че почти всяко желание се изпаряваше почти веднага, щом се захванех с реализацията му :D

За сметка на това пък имах мнооооого желания :lol6:

плуване (така и не се научих)

И аз :shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре са направили - затова сега си пишем ;)

защото преди това тренирах три години фигурно пързаляне

А , капитане , малко ме учудваш :( там не ходят ли само ония...... :) поне аз с такива убеждения съм останал - припкат като пеперудки . А може би и затова си се отказал :wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре са направили - затова сега си пишем ;)

А , капитане , малко ме учудваш :( там не ходят ли само ония...... :) поне аз с такива убеждения съм останал - припкат като пеперудки . А може би и затова си се отказал :wink12:

Не, вярвай ми там се иска много повече от припкане както го нарече. Това си е доста силов спорт (е няма блъскане като в хокея)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа, при мен винаги всичко е било по собствено желание, въпреки че почти всяко желание се изпаряваше почти веднага, щом се захванех с реализацията му :D

това е разликата мда

при мен всичко беше по задължение и насила, не че не обичам музиката напротив - тя винаги ме е спасявала в трудни моменти

ама да осъществявам още мечтите на майка ... то като не го искаш и не ти е вътре в тебе...

:(

пп не знаете какво е да си учиш уроците за училище, да си пишеш домашни и задължителните и два часа там с квото си, а с флейтата бях три часа баси познай как се стои три часа прав да свириш

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
....

пп не знаете какво е да си учиш уроците за училище, да си пишеш домашни и задължителните и два часа там с квото си, а с флейтата бях три часа баси познай как се стои три часа прав да свириш

Ааа, забравих италианския, и него го учих но издържах само един семестър :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си припомних как рисувахме с цветни тебешири по асвалта в училището-даже награди даваха за най-добра рисунка.Сега май няма такова нещо :( Ах как искам да върна времето назад!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък си припомних как рисувахме с цветни тебешири по асвалта в училището-даже награди даваха за най-добра рисунка.Сега май няма такова нещо :( Ах как искам да върна времето назад!!!

да, и в нашето училище имаше конкурси

само дето аз бях от групата на зяпащите и подаващите тебеширите щото не мога да рисувам в този живот

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началното училище всяка пролет имаше тържество, на което ходехме маскирани.

Винаги бях дяволчето Фют. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би това сте Вие ;)

Публикувано изображение

Може би това сте Вие ;)

Публикувано изображение

:) Не.

Рогата си (червени) ги прикрепвах с фиби върху косата, обличах черно гимнастическо трико с пришита опашка (червена), обувах черен чорапогащник и...готово.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой да е пълнил от онези биберони с дръжките и да сте се пръскали :D Баси какви ,,мокри,,спомени имам с тия биберони :) Ма един пъ щях да ям и пердах,щото като го пълних биберона сцепих цедката на чучура-ми аз тогава от де да знам ,че има такава цедка :D

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си спомним за Ана-Мария Тонкова, която ни напусна вчера.

Публикувано изображение

Помните ли Пулсиращи ноти - как ги чаках, как чаках да я чуя

Довиждане, Ана-Мария, довиждане

Пак ще сме заедно знам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко пъти сте гледали "Слонът, моя приятел"

http://vbox7.com/play:773fc530bb

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване