Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Trichocephalus

Машина на времето или стартът на LHC

Препоръчан отговор

Казвам си само: Спокойно, те не са българи. В интерес на истината и на мен ми е много интересно какво ще стане, въпреки, че има и известна доза страх. Но хората не са ли били против автомобилите например?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам си само:

Спокойно, те не са българи.

В интерес на истината и на мен ми е много интересно какво ще стане, въпреки, че има и известна доза страх. Но хората не са ли били против автомобилите например?!

АХАХАХАХ Има над 30 български учени участващи в проекта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ехе, черна дупка... а аз си мислех, че американците ще унищожат света. еми страх ще ние, как няма да ни е страх. това което сме градили две хилядолетия сами ще си го унищожим за миг :lol6:

Редактирано от Uranius (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едно хубаво нещо на Нострадамус: Leave, leave Geneva every last one of you, Saturn will be converted from gold to iron, The opposite Raypoz will exterminate all Before the coming the sky will show signs. ==== Migrés, migrés de Geneue trestous, Saturne d'or en fer se changera, Le contre Raypoz exteriminera tous, Auvant l'aruent le ciel signes fera. ==== The year that Saturn and Mars are equal fiery, The air dried for a long way By secret fires of ardent power, a great place burns. Little rain, a hot wind, wars and raids. ==== L'an que Saturne & Mars esgaux combuste, L'air fort sieché longe trajection. Par feux secrets, d'ardeur grand lieu adust, Peu pluie, vent chault, guerres, incursions. RayPoz - Positive Ray (Позитивен лъч или Поток от протони)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остана още 1 час и 59 минути до пускането :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остана още 1 час и 59 минути до пускането :P

Някой сети ли се, че това, ще е тестово завъртане на адронен сноп, а не работа с максимална енергия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди половин час нямаше проблем да се свържа да им гледам рекламите, ама щом се включиха на живо, се оказаха прекалено натоварени...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От цялата работа България току виж се оказала с излаз на Средиземноморието,без да води война,

Ура другари Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едно хубаво нещо на Нострадамус:

Leave, leave Geneva every last one of you,

Saturn will be converted from gold to iron,

The opposite Raypoz will exterminate all

Before the coming the sky will show signs.

Това е най-сериозният аргумент.

Има два успокоителни фактора:

-не сме видяли знаци в небето.

-Нострадамус се разбира постфактум.

Не тръгва.... Публикувано изображение

Упорствайте! Според мен, доста време ще мине, докато го охладят и тестват. Може трафика да падне дотогава.

Редактирано от Melmak ® (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак още е на ниска мощност... Да видим какво ще стне по-нататък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нострадамус е предрекал , че 2060 година ще е краят на света П.П. А и той е предсказал кога ще свърши втората световна война ... :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВНИМАНИЕ! Поради големия интерес е възможно да не успеете да се свържете със сървъра. При проблеми, моля опитайте да презаредите страницата и опитайте отново!

Няма гледане наживо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей,още сме живи и не е свършил светът... Публикувано изображение Втори живот живеем,другари...Ай ся,кой ша почерпи? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей,още сме живи и не е свършил светът... Публикувано изображение Втори живот живеем,другари...Ай ся,кой ша почерпи? Публикувано изображение

Не бързай да се радваш. 2010г ще са налице първите резултати Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха, ама някой в крайна сметка успя ли да го гледа на живо, щото аз не можах..

Edit: нормално ли е Юпитер да е толкова близко Публикувано изображение

Редактирано от frason (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не го знам Юпитер,ама още от преди обяд ме боли главата Публикувано изображение Може да е от експеримента Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ти, защото не си забелязал, как всички останали сме се пренесли в отвъдното, а ти си останал сам-самичък Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ти, защото не си забелязал, как всички останали сме се пренесли в отвъдното, а ти си останал сам-самичък Публикувано изображение

И в момента имам халюцинации и си въобразявам,че си пиша с хора по форумите,нали? Баси,знаех си! :rolleyes: Винаги съм имал едно такова усещане,че совите не са това,което са...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Ако някой го е записал моля да го качи на някой торрент тракер или някъде другаде,и е хубаво да дадете линк тук , че има любопитни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бързай, днес са правени само проби (според "Хоризонт"), а истинските проби без спиране на ще са след няколко седмици. Тъй че ще имаме достатъчно време с помощта на евентуалната черна дупка да ни изстрелят нейде в пространството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бързай, днес са правени само проби (според "Хоризонт"), а истинските проби без спиране на ще са след няколко седмици. Тъй че ще имаме достатъчно време с помощта на евентуалната черна дупка да ни изстрелят нейде в пространството.

Дано да стане тая работа с края на света преди да трябва да си плащам сметките - поне ще съм на далавера...Че каква сметка за телефон съм навъртял... Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...