Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

A как ще обясните факта че триал версиите на продуктите на есет имат сериозни пропуски в сигурността, и от повече от 2 години са под всякаква критика?

Явно не сте запознат с продуктите на ESET. Какви са тези пропуски?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Явно не сте запознат с продуктите на ESET. Какви са тези пропуски?

Ами дължа многократно вълшебната операция "format C" на гореспоментата фирма, която всячески се опитва да печели пари, на гърба на неразбиращия потребител. Време е някой да го каже най-после. Редица антивирусни продукти /повечето от които безплатни/ показаха забележително добри разултати на тестове на различни компании. Сългасен съм с потребителя по-горе, който спомена че продуктите им лежат на стара слава и на практика са доста далеч от идеалната защита, и отстъпват пред безплатни продукти като Avira да кажем. На всичкото отгоре - платени.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да допълня темата с следния пост, отностно бг версията на продуктите:

ESET NOD32 говори на твоя език

Публикувано изображение

Българската версия на решенията за защита на ESET вече е достъпна за всички, които искат да разбират антивирусната си програма. Дългоочакваният превод на ESET NOD32 и ESET Smart Security е плод на многогодишни разработки и показва стремежа на лидера в проактивната защита да предостави по-комплексно решение, максимално близко до потребителите на българския пазар.

Системите за информационна сигурност са преведени на повече от 20 езика, сред които български, китайски, полски, испански, руски и турски. В работата по българската система участват и специалистите от екипа на Хай Компютърс, изключителен представител на ESET за България.

Много от проблемите, които възникват при работата с дадена програма, са породени от факта, че потребителите не винаги разбират съобщенията и предупрежденията на системата. Ако ESET NOD32 говори на познат език, потребителите ще могат много по-лесно да избират подходящите настройки и да реагират адекватно на съобщенията на приложението. А когато отличните качества на антивирусния продукт се съчетаят с българския интерфейс, потребителите се чувстват по-комфортно и още по-спокойни, че имат пълен контрол и информацията им е максимално защитена.

Системите за защита са изцяло преведени на български език – не само интерфейса и системните съобщения, но и секцията за помощ, обучителните материали и инсталационната документация. От тях могат да се възползват както домашните потребители, така и корпоративните клиенти.

За да изтеглите ESET NOD32 и ESET Smart Security на български език, влезте тук: Пълна BG Версия

За повече информация за продуктите на ESET посетете www.eset.bg или се свържете с Хай Компютърс.

Благодаря Ви за вниманието.

Моите почитания :sobbing: чудесна новина :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите почитания :magnifier: чудесна новина :magnifier:

Абе нещо се умълчаха феновете на ESET с тази новина. Не ще да се изтегля все още българската версия (имаме две констатации), а има "новина" на някакъв "официален" български сайт. Новината все още не е обновена на официалните ЕСЕТ сайтове *.com и *.eu. Чудя се с какъв акъл е пусната т.н. "новина"???

Снимка в момента от сайта eset.bg:

Публикувано изображение

Пише с дата 03.02.2009, че българската версия е достъпна за всички. Да, ама не е достъпна на тази дата...

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже защо нода неиска да ми премахне един вирус както се вижда на картинката няма немога да цъкна на clean и немога да го премахна много ще съм благодарен ако някой ми каже кво да го направя Публикувано изображение:magnifier:

Редактирано от BmW_PoWeR (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже защо нода неиска да ми премахне един вирус както се вижда на картинката няма немога да цъкна на clean и немога да го премахна много ще съм благодарен ако някой ми каже кво да го направя ............ :magnifier:

Aко имаш легален NOD32 - бягай направо при поддръжката (на български) - http://eset.bg/forum/

Aко имаш нелегален или фикснат NOD32 от тракерите - бягай там.

Но все пак може да изключиш System Restore, както и да почистиш диска от старите точки за възстановяване. След рестарт е вероятно да се изчистят част от заразите, които не си посочил точно в коментара си. Огледай се в този форум и не бързай. Виж първите две важни теми (в момента) и си помисли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията ти е стара.

Ами то хубаво да си сложа по нова и аз това искам ама като незнам как просто не му разбирам този нод не съм го слагал аз и просто си нямам и на идея как да си сложа по нов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то хубаво да си сложа по нова и аз това искам ама като незнам как просто не му разбирам този нод не съм го слагал аз и просто си нямам и на идея как да си сложа по нов

Което ме кара да мисля, че твоя нод е кракнат. Ако наистина е кракнат, точно поради тази причина, не можеш да изтриеш заплахата.

Ето по-нова версия, която е по-надежна и опростена: http://www.eset.bg/download/bg-commercial.html

Погледни и третия коментар на тази тема: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=101309

Редактирано от King_Of_Kings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Което ме кара да мисля, че твоя нод е кракнат. Ако наистина е кракнат, точно поради тази причина, не можеш да изтриеш заплахата.

Ми добре ако си сложа авира тази която е безплатната по добра работа ли ще ми върши от нода от този който съм сега поне на авира безплатната не е толкова сложно инсталирването

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-лесно е, ако изтриеш систем рестора. Виж последния коментар на tanganika

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...0&start=780

Редактирано от King_Of_Kings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже има бързи коментари ето мнението ми, което подкрепя това на King_Of_Kings. 100% имаш нелегален NOD32. Премахването му не е много лесно.

P.S. Малко по-горе написах за чистене на System Restore и на старите точки за възстановяване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нещо се умълчаха феновете на ESET с тази новина. Не ще да се изтегля все още българската версия (имаме две констатации), а има "новина" на някакъв "официален" български сайт. Новината все още не е обновена на официалните ЕСЕТ сайтове *.com и *.eu. Чудя се с какъв акъл е пусната т.н. "новина"???

Снимка в момента от сайта eset.bg:

Публикувано изображение

Пише с дата 03.02.2009, че българската версия е достъпна за всички. Да, ама не е достъпна на тази дата...

Снощи се регистрирах и ми изпратиха име и парола валидни до 5 март тази година. Да я инсталирам ли на един от трите компютъра ? Ще е интересно - но се чудя кое да деинсталирам - Symantec, McAfee или A-squared 4... Могат да се вземат мерки спрямо мълчанието на феновете на ESET - те просто считат много файлове за чисти... Поздрави
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българските версии на продуктите на ESET вече се изтеглят съвсем нормално от eset.bg. Току-що пробвах и дръпнах ESET Smart Security без проблем. Радвам се, че мирърите вече работят. За съжаление за българските версии все още няма миръри на eset.com и eset.eu.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българските версии на продуктите на ESET вече се изтеглят съвсем нормално от eset.bg. Току-що пробвах и дръпнах ESET Smart Security без проблем. Радвам се, че мирърите вече работят. За съжаление за българските версии все още няма миръри на eset.com и eset.eu.

Има, има... :)

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления, най-после двугодишния усилен труд на българското представителство на ЕСЕТ даде резултат. Да се надяваме че версия 4 ще има български при официалното си излизане. Радвам се когато все по рядко се налага любители да изземат функцийте на професионалистите, и все повече производители чрез пущането на официални български версии на продуктите си показват уважение към Българския потребител.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем с БГ версията....бъгава ли е незнам, но след като поработи малко се получава забиване на компютъра. От taskmaneger-а виждам, че ekrn.exe дърпа около 50% в този момент, в същото време защитната стена PC Tools блокира и не ще да се отваря прозореца и. Деинсталирах НОД и после пак го инсталирах, но пак същото. Отново деинсталирах БГ версията и сложих руската версия- проблем НЯМА. Това ме навежда на мисълта, че в БГ версията има нещо нередно! Друг имал ли е подобен проблем? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да изпратите въпроса си директно към [email protected] заедно с лог направен с програмата SysInspector - http://www.eset.bg/download/sysinspector.html за да се локализира проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете да изпратите въпроса си директно към [email protected] заедно с лог направен с програмата SysInspector - http://www.eset.bg/download/sysinspector.html за да се локализира проблема.

Добре. Проблема е домашния компютър, така, че довечера ще пусна Сисинспектора и ще пратя логфайла.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем с БГ версията....бъгава ли е незнам, но след като поработи малко се получава забиване на компютъра. От taskmaneger-а виждам, че ekrn.exe дърпа около 50% в този момент, в същото време защитната стена PC Tools блокира и не ще да се отваря прозореца и. Деинсталирах НОД и после пак го инсталирах, но пак същото. Отново деинсталирах БГ версията и сложих руската версия- проблем НЯМА. Това ме навежда на мисълта, че в БГ версията има нещо нередно! Друг имал ли е подобен проблем? Публикувано изображение

Нямам проблеми с нод32 БГ. Инсталирана е от когато я качиха в eset.bg
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Системно нарушаване правилата на форума.

2.7 Всякаква форма на spam (нежелани съобщения) е забранена.

2.6 Не се толерира практиката на flood – публикуване на едно и също нещо многократно.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?act=boardrules

Редактирано от mihnev_sz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам има ли смисъл да променям настройките на нод ако има смисъл моля някой да ми каже някой хубави настройки за този нод че сега съм с тези обикновенните си настройки

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

ниякой знае ли линк за паролите на ESET Smart security 3.0.669.0

Разбира се. eset.com, eset.eu, eset.bg и прочее eset (търси в Google). Там са паролите. Eто пример за демо версия на ESS, eset.bg:

Публикувано изображение

Даваш си мейл адреса и получаваш активация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване