Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Е, не вярвам тоя твой приятел да е купил NOD32 и да ти я е инсталирал Публикувано изображение

Използвай пиратски нод32. Щом ти харесва, най-добре си я купи, струва 70 лв. за една година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

31.1.2009 г. 20:07:35 HTTP filter file http://84.238.220.69:25572/x Win32/Virut.AW virus connection terminated - quarantined NT AUTHORITY\SYSTEM Threat was detected upon access to web by the application: C:\WINDOWS\system32\svchost.exe.

Много ще съм ви благодарна ако някой ми каже какво трябва да е това и как да го махна от два дни ми излиза на антивирусната а тя е ESET NOD32 и ме притеснява че не мога да со махна или че може да ми прецака пц-то а аз грам не разбирам от техника трудно успявам да се справям сама и да се уча за това малко помощ няма да ми е излишна много благодаря за вниманието и помощта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом това се случва периодично, може би говорим за Trojan Downaloder. Това е заплаха, която се опитва да изтегли още вируси и заплахи, за да инфектира твоя компютър. В тази тема постави лог файл от HiJackThis: HiJackThis/Log : Дискусия/анализ/ревю. В първият пост има указания как става това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом това се случва периодично, може би говорим за Trojan Downaloder. Това е заплаха, която се опитва да изтегли още вируси и заплахи, за да инфектира твоя компютър. В тази тема постави лог файл от HiJackThis: HiJackThis/Log : Дискусия/анализ/ревю. В първият пост има указания как става това.

хммммм емииии честно да ти кажа въобще не разбирам от пц-та и това което ми пишеш ми е малко чуждо за лог файловетв и т.н. просто исках да знам дали може да ми прецака нещо по пц-то или не и не е толкова периодично появи се вчера веднъж а днес 2 пъти но ме притеснява

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, може положението да се усложни, затова е нужно да почистиш компютъра си на време. Ето по простичко:

Изтеглете HijackThis 2.0.2

http://www.trendsecure.com/portal/en-US/th.../HiJackThis.exe

Запишете го в негова собствена папка (примерно C:\HijackThis)

1. Преименувайте файла от HiJackThis.exe на Ballon.exe

2. Стартирайте го

3. Изберете Do a scan and save a log

4. Използвайки Copy/Paste , поставете този log файл в отговора си в темата HiJackThis/Log : Дискусия/анализ/ревю.

Редактирано от Fixer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, може положението да се усложни, затова е нужно да почистиш компютъра си на време. Ето по простичко:

даммм направих всичко и сега какво ? Сори че трябва да ми се обяснява като на индианец

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да допълня темата с следния пост, отностно бг версията на продуктите:

ESET NOD32 говори на твоя език

Публикувано изображение

Българската версия на решенията за защита на ESET вече е достъпна за всички, които искат да разбират антивирусната си програма. Дългоочакваният превод на ESET NOD32 и ESET Smart Security е плод на многогодишни разработки и показва стремежа на лидера в проактивната защита да предостави по-комплексно решение, максимално близко до потребителите на българския пазар.

Системите за информационна сигурност са преведени на повече от 20 езика, сред които български, китайски, полски, испански, руски и турски. В работата по българската система участват и специалистите от екипа на Хай Компютърс, изключителен представител на ESET за България.

Много от проблемите, които възникват при работата с дадена програма, са породени от факта, че потребителите не винаги разбират съобщенията и предупрежденията на системата. Ако ESET NOD32 говори на познат език, потребителите ще могат много по-лесно да избират подходящите настройки и да реагират адекватно на съобщенията на приложението. А когато отличните качества на антивирусния продукт се съчетаят с българския интерфейс, потребителите се чувстват по-комфортно и още по-спокойни, че имат пълен контрол и информацията им е максимално защитена.

Системите за защита са изцяло преведени на български език – не само интерфейса и системните съобщения, но и секцията за помощ, обучителните материали и инсталационната документация. От тях могат да се възползват както домашните потребители, така и корпоративните клиенти.

За да изтеглите ESET NOD32 и ESET Smart Security на български език, влезте тук: Пълна BG Версия

За повече информация за продуктите на ESET посетете www.eset.bg или се свържете с Хай Компютърс.

Благодаря Ви за вниманието.

Редактирано от Hicomp (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този НОД 32 не разбрахте ли, че вече лежи на стара слава, освен противния му и недружелюбен интерфейс, вече нищо не струва и като антивирусна, опитаха се да го направят интернет секюрити и какво стана още по отвратителен, бил най-леката антивирусна - я инсталирайте Нorton Internet Security 2009 и си вижте натоварването на CPU: 1-3%, въпреки че по спецификация го дават 5%...Въобще няма какво да говорим...беше то някога, ама вече не е... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да допълня темата с следния пост, отностно бг версията на продуктите:

ESET NOD32 говори на твоя език

Публикувано изображение

Българската версия на решенията за защита на ESET вече е достъпна за всички, които искат да разбират антивирусната си програма. Дългоочакваният превод на ESET NOD32 и ESET Smart Security е плод на многогодишни разработки и показва стремежа на лидера в проактивната защита да предостави по-комплексно решение, максимално близко до потребителите на българския пазар.

Системите за информационна сигурност са преведени на повече от 20 езика, сред които български, китайски, полски, испански, руски и турски. В работата по българската система участват и специалистите от екипа на Хай Компютърс, изключителен представител на ESET за България.

Много от проблемите, които възникват при работата с дадена програма, са породени от факта, че потребителите не винаги разбират съобщенията и предупрежденията на системата. Ако ESET NOD32 говори на познат език, потребителите ще могат много по-лесно да избират подходящите настройки и да реагират адекватно на съобщенията на приложението. А когато отличните качества на антивирусния продукт се съчетаят с българския интерфейс, потребителите се чувстват по-комфортно и още по-спокойни, че имат пълен контрол и информацията им е максимално защитена.

Системите за защита са изцяло преведени на български език – не само интерфейса и системните съобщения, но и секцията за помощ, обучителните материали и инсталационната документация. От тях могат да се възползват както домашните потребители, така и корпоративните клиенти.

За да изтеглите ESET NOD32 и ESET Smart Security на български език, влезте тук: Пълна BG Версия

За повече информация за продуктите на ESET посетете www.eset.bg или се свържете с Хай Компютърс.

Благодаря Ви за вниманието.

Най- сетне.....! :rolleyes::clap:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този НОД 32 не разбрахте ли, че вече лежи на стара слава, освен противния му и недружелюбен интерфейс, вече нищо не струва и като антивирусна, опитаха се да го направят интернет секюрити и какво стана още по отвратителен, бил най-леката антивирусна - я инсталирайте Нorton Internet Security 2009 и си вижте натоварването на CPU: 1-3%, въпреки че по спецификация го дават 5%...Въобще няма какво да говорим...беше то някога, ама вече не е... Публикувано изображение

Я не се излагай бе... Следи темата на кого колко му лови антивирусната... Сравни ги двете когато сканират колко CPU взимат.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я не се излагай бе... Следи темата на кого колко му лови антивирусната... Сравни ги двете когато сканират колко CPU взимат.

:lol6: а колко вируси хващат,остави ресурсите... :P на скоро имах един проблем с един autorun дето живее по флашките... NOD не беше антивирусната която ми помогна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hicomp, версиите на ЕСЕТ на български език официални ли са? Защото на eset.com не намирам такива на български. Има ги само на вашия сайт - eset.bg. Снимка oт eset.com:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) а колко вируси хващат,остави ресурсите... :) на скоро имах един проблем с един autorun дето живее по флашките... NOD не беше антивирусната която ми помогна

Ако е кракната версия от замунда или подобен тракер, какво очакваш? Редактирано от King_Of_Kings (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е кракната версия от замунда или подобен тракер, какво очакваш?

Не е. Имам лиценз. ! Очаквах да хване вируса но дуго се получи...

Взех да съжалявам че съм дал пари...

PS: Използвам бизнес вересията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем забравих да отправя още един въпрос към eset.bg. Или към Hicomp, може би. Няма ли да има някоя промоция (над минималния пробен период) във връзка с някое събитие? Аз не си спомням да е имало българска промоция на ESET досега...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем забравих да отправя още един въпрос към eset.bg. Или към Hicomp, може би. Няма ли да има някоя промоция (над минималния пробен период) във връзка с някое събитие? Аз не си спомням да е имало българска промоция на ESET досега...

Това е официален български превод направен от ESET Bulgaria за продуктите ESET NOD32 Antivirus и ESET Smart Security.

http://www.eset.bg/download/bg-commercial.html

http://www.eset.bg/about/news-40.html

Все още не е обновен eset.com / eset.eu .

Промоции имаше с боксовете:

http://www.eset.bg/products/

Аз лично също имам (10x за подаръка).

Освен победителите в кампанията "Ваксинирай своя компютър", а всички участници получиха отстъпка в рамките на месец, ако си закупят ESET NOD32 Antivirus и новият им продукт NetBox Blue.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....................

Все още не е обновен eset.com / eset.eu .

..............

Промоции имаше с боксовете:

http://www.eset.bg/products/

...............

Благодаря за разясненията. Ще почакам да се обновят eset.com и eset.eu. По-коректно е се пусне новина за българска версия след обновяване на официалните сайтове. А за промоциите - явно не съм обърнал внимание, че е имало досега. Дано да има пак. Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак да питам...някой да е успял да свали ESS на български по някакъв начин? Ако ДА, моля, нека ми го прати

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак да питам...някой да е успял да свали ESS на български по някакъв начин? Ако ДА, моля, нека ми го прати

Аз пробвах преди малко и при мен не ще да се тегли българската версия. Може да пробвате даже с пробна версия след регистрация на eset.bg. Явно се обновяват мирърите. Според мен информацията в момента за българската версия не е коректна.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е кракната версия от замунда или подобен тракер, какво очакваш?

A как ще обясните факта че триал версиите на продуктите на есет имат сериозни пропуски в сигурността, и от повече от 2 години са под всякаква критика?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване