Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

Благодаря на всички за отговорите,компа вече работи в пъти по-добре,не знам какво точно прави Комбо,ноопределено съм доволен.

Втората антивирусна съм я сложил,защото Нод не успяваше да се справи,но всъщност поне според мен се оказа по-слаба.

Може ли все пак да копираш съдържанието на лога от C:\Combofix.txt след изпълнението на CFScript-a ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Благодаря на всички за отговорите,компа вече работи в пъти по-добре,не знам какво точно прави Комбо,ноопределено съм доволен.

Втората антивирусна съм я сложил,защото Нод не успяваше да се справи,но всъщност поне според мен се оказа по-слаба.

Ти се оплакваш, че си заразен при положение, че:

1) Използваш две антивирусни програми - В такъв случай се получава конфликт между двата продукта при което се пропускат вируси/заплахи, макар че се засичат поне от единия продукт. Освен това може да има и куп други проблеми.

2) Версията на ESET NOD32 Antivirus е 2.5 , а последната версия от тази поредица е излязла през 2006 г., като от тогава на сам тя не се поддържа (нито нови версии, нито обновления). Освен това, нейният механизъм е стар и тя не може да се справи със съвременните вируси/заплахи, така че не може да Ви осигури нужната защита.

Препоръчвам Ви да деинсталирате тези два антивирусни продукта и да си инсталирате актуална версия на ESET NOD32 Antivirus.

http://www.eset.bg/forum/viewtopic.php?f=3...53c9a1a3fececda

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай първо с Пробната версия/30 дневен период/,и след това активирай пълния вариант със СМС за по един месец,ако ти е скъпо накуп за цяла година !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се дали ще има някой мераклия с лицензиран NOD 3 версия да пробваме едно тестче Публикувано изображение

Мисля да сложа на виртуалната машина един фикснат NOD и ще е интересно да пробваме различните линкове заедно.Крайно време е нагледно да се докаже ,че фикснатият Нод не пази повече от някой плеър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Не съм използвал тези програми досега.Кое е по добро/необходимо/ ESET Smart Security 4.0.435 или ESET NOD32 Antivirus 4.0.435 и с кои други програми за сигурност мога да ги комбинирам?

Редактирано от qqrr (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти се оплакваш, че си заразен при положение, че:

1) Използваш две антивирусни програми - В такъв случай се получава конфликт между двата продукта при което се пропускат вируси/заплахи, макар че се засичат поне от единия продукт. Освен това може да има и куп други проблеми.

2) Версията на ESET NOD32 Antivirus е 2.5 , а последната версия от тази поредица е излязла през 2006 г., като от тогава на сам тя не се поддържа (нито нови версии, нито обновления). Освен това, нейният механизъм е стар и тя не може да се справи със съвременните вируси/заплахи, така че не може да Ви осигури нужната защита.

Препоръчвам Ви да деинсталирате тези два антивирусни продукта и да си инсталирате актуална версия на ESET NOD32 Antivirus.

http://www.eset.bg/forum/viewtopic.php?f=3...53c9a1a3fececda

е,вече е само нод,аз от както имам комп съм с него и с тази версия,и гледам,че се ъпдейтва ежедневно,но ще се влушам в съвета за по-новата версия.

Утре ще публикувам новият лог от Комбо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В първата ЕСС има допълнителни модули освен антивирус (2-рата). Пърата не я комбинирай с нищо достатъчно неща има в нея. Втората може. Но първата е достатъчно добра и надежна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се дали ще има някой мераклия с лицензиран NOD 3 версия да пробваме едно тестче Публикувано изображение

Мисля да сложа на виртуалната машина един фикснат NOD и ще е интересно да пробваме различните линкове заедно.Крайно време е нагледно да се докаже ,че фикснатият Нод не пази повече от някой плеър

30 дневния триал, според теб лицензиран ли е, ако наистина пази по един и същ начин както платения ( така пишат и от ЕСЕТ) съм готов да пробваме.

Публикувано изображение

Само че моя е версия 4..., но за идеята може да сложа триал на версия 3

Редактирано от stefanvalja (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

коя е по добра......ESET Smart Security 4.0.435 или ESET NOD32 Antivirus 4.0.435....аз сам със ESET Smart Security 4.0.435 bg.....<тя ли е наи хубава за xp що то няма доверие на защитана на xp/...по сам сигорен на защитна стена на есет..... правилен избор сам на правил като сам избрал ......ESET Smart Security 4.0.435 .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разликата между двете е че смарт секюрити има защитна стена, но по-добре комбинирай антивируса с някоя по-надеждна - комодо, аутпост, онлайн армор, пс туулс и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30 дневния триал, според теб лицензиран ли е, ако наистина пази по един и същ начин както платения ( така пишат и от ЕСЕТ) съм готов да пробваме.

Публикувано изображение

Само че моя е версия 4..., но за идеята може да сложа триал на версия 3

Ще пробваме като нямеря читава фиксната версия.Не желая да слагам пиратски лицензи,а фикс за да се убедят хората че така не се прави.Като видиш постове с NOD значи съм го фикснал Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължаваме темата за продуктите на ESET. Не забравяйте да използвате като източник на полезна информация двете стари теми за ESET NOD32 и ESET Smart Security.

ами аз не мисля че така е правилно заштото ЕSET е много добра програмка за премахване на вируси или така наречената антижирусна програма

за сега винаги ми е действала много добре и да не кажа голяма дума безотказна е !!! просто трябва да и знаеш настроиките и да може да работи с нея

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз не мисля че така е правилно заштото ЕSET е много добра програмка за премахване на вируси или така наречената антижирусна програма

за сега винаги ми е действала много добре и да не кажа голяма дума безотказна е !!! просто трябва да и знаеш настроиките и да може да работи с нея

И каква връзка има с цитирането на поста на stanley56 :P

FIXER едно предложение:

- направи една шапка на темата и дай инфото на stanley56 както е темата за Avira и Kaspersky

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nikssi, дори и да фикснеш Нод32 като резултат ще има ли промяна?Не стана ясна идеята ти. Нод32 си работи прилично на Vista без никакво друго подпомагане. Даже донякъде съм положително изненадан. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nikssi, дори и да фикснеш Нод32 като резултат ще има ли промяна?Не стана ясна идеята ти. Нод32 си работи прилично на Vista без никакво друго подпомагане. Даже донякъде съм положително изненадан. Поздрави

Казват,че ще има промяна.Дали обаче е така ще проверя и то доста скоро.Сега се радвам на друго отроче

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://173.20.112.35/pid=10350/setup.exe?ch=&ea=
http://www.virustotal.com/analisis/02e96e3...edc2-1243160954

24.5.2009 г. 13:29:39 C:\Documents and Settings\nikssi\Desktop\setup.exe 2 0 0 Completed :)

Дори и без да е фиксната версията

Публикувано изображение

http://www.eset.eu/support/update-xy1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам малък проблем с последната версия на Нода.Вчера си преинсталирах уинодуса,сложих Vista Sp2 64bit,всичко на ред обаче като инсталирам нода ми показва ето товаПубликувано изображение

Преинсталирах я,сложих я пак и не иска,и сега незнам какво да правя.Приемам идеи всякакви.

Редактирано от bankov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай следното:

1. Влез в Start -> Settings -> Control Panel -> Add or Remove Programs и деинсталирай

2. Рестартирай компютъра си

3. След рестарта изтрий папките с име "ESET" (ако ги има).

C:\Program files\ESET

C:\Documents and Settings\All users\Application data\Eset

C:\Documents and Settings\~username~\Local Settings\Application data\Eset

4. Отново рестартираш и след това инсталирай пак !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4. Отново рестартираш и след това инсталирай пак !

Тва за мен ли беше ?

Ако е за мен не виждам смисъл,защото тва беше съвсем чиста инсталация на току що инсталиран уиндоус.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам малък проблем с последната версия на Нода.Вчера си преинсталирах уинодуса,сложих Vista Sp2 64bit,всичко на ред обаче като инсталирам нода ми показва ето товаxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Преинсталирах я,сложих я пак и не иска,и сега незнам какво да правя.Приемам идеи всякакви.

Деинсталирай тази версия и качи английската 4.0.437.0.

ПП:Имаш ЛС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ESET официално анонсира , че NOD32 v2.7/v3.0.684 , както и ESS v3.0.684 са напълно съвместими с последните Service Pack за Windows XP и Windows Vista . Към 21.05.2009г , версиите 4.0 не са съвместими със Service Pack

http://www.eset.bg/forum/viewtopic.php?p=9...350b3c62e#p9145

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Компютърът на един приятел прави проблем. По - точно антивирусната. Въпросната NOD32 , когато я отвори и на Threat Protection Modules квадратчето на AMON е черно. Когато пробва да сканира му изписва, че някакъв файл е damaged. Моля ви ако някой се е сблъскал с този проблем да помогне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
http://www.virusbtn.com/conference/vb2008/index Fixer, онези "реномирани" източници продължават ли да определят като опасна страницата на другия основен спонсор http://www.paretologic.com/products/index.aspx Не ги ползвам.Обаче ползвам Нод 32.Работи прилично от няколко седмици с вградената стена на Win Vista, заедно с Windows Defender. Поздрави
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване