Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

Защо трябва да се счита за опасна?

Наскоро в друга тема ти го спомена. Аз не съм го твърдял.Ставаше въпрос за ползване на XOFTspy Anti-spyware. Забравил ли си?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива номера ги няма при мен, нещо ме бъркаш с теб! Програмата преди години се е считала за rogue application (програма мошеник) и се е засичала от много програми за сигурност, включително и ESET NOD32 Antivirus. Сайтът им също би се считал за опасен или по-точно като разпространител на fake приложение. XoftSpy вече отдавна е заличен от списъка с rogue applications, но лично аз, както и много себеуважаващи се хора не го използват. Както и голямата глупост - Ad-Aware, още по-голямата на IoBit и да не забравяме a-squared. Това са програми, които да ги разчистиш с Revo Uninstaller е малко. Както знаем, има такива, като теб, които им вярват, използват ги и пропускат стойностните anti-malware програми, като MalwareBytes' Anti-Malware и SuperAntiSpyware. Ако се влагаха тези усилия и мъки в тези два продукта, вместо в останалите три..... нека ги наречем програми щеше наистина да бъде полезно, но естествено ти, като всеки един нискостатистически българин трябва да бягаш от правилния избор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо моя ESS понякога спира да се ъпдейтва докато не ресна компа? Дава ми General compiler error. Като ресна, почва нормално да се ъпдейтва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя не е краквана. Проблема бил че съм нямал място на хардиска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 дена почивка за Fixer заради обидите към TNN тази сутрин.

Разберете вече, че всеки има право на мнение, било то и грешно! Разберете, че нямате акции при производителите на антивирусни програми, за да ги защитавате толкова крайно и да се карате с останалите! Разберете също, че тук не се толерират обиди, било то и от страна на полезен за форума потребител...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес не съм критикувал Нод 32 - не зная защо така реагира. Вероятно заради други мнения от преди време. Струва ми се, че с Win Vista антивирусът работи доста по-добре в сравнение с Win XP. Има и лесен и удобен начин за закупуванеhttp://www.eset.bg/orders/sms-activation.html Не му се сърдя или обиждам и ако зависи от мен бих желал да не е санкциониран. Убеден съм - забележка с добро намерение е по-ефективно средство. Поздрави

Редактирано от mihnev_sz
2.12 Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса и др. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес не съм критикувал Нод 32 - не зная защо така реагира. Вероятно заради други мнения от преди време. Струва ми се, че с Win Vista антивирусът работи доста по-добре в сравнение с Win XP. Има и лесен и удобен начин за закупуванеhttp://www.eset.bg/orders/sms-activation.html Не му се сърдя или обиждам и ако зависи от мен бих желал да не е санкциониран. Убеден съм - забележка с добро намерение е по-ефективно средство. Поздрави

TNN без да оправдавам Fixer за поведението му, мога да кажа, че беше провокиран до някъде. Наказанието му е затова, че не умее да подминава провокации и да си контролира нервите. 3 дена е символичен "шамар", целта на който е да накара всички ви да мислите преди да публикувате каквото и да е. Не се събираме тук да се караме и да се обиждаме, а да си помагаме и да водим интересни дискусии. А относно забележката с добро намерение - имало е вече такава. Не оставайте с впечатление, че наказанията идват при първо нарушение и ни доставят удоволствие. Целта ми е просто да се намали спама и да се водят дискусии на нормален тон. Ако не можете да се понасяте, не е нужно да си отговаряте един на друг.

И по молба на Fixer:

Би ли писал в темата за NOD32 по повод поста на dimd в коментара на тази новина:

http://www.kaldata.com/comments.php?id=462...p;highlight=www

dimd правилно каза, че се засича, като: NewHeur_PE virus . Така ESET са преценили да се маркира засеченото от евристиките на програма - т.е. може да се окаже непознат зловреден софтуер, но в случая, това не е така. След, като му видях коментара писах на ESET и те ми отговориха, че е грешка и ще е коригират. Вече е оправена и може да се сваля свободно от потребителите на ESET NOD32 Antivirus.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

iovi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
submit, няма добре работеща програма за сигурност с фикс, крак или вечна пробна версия. По-добре се ориентирай към нещо безплатно или използвай темата за промоциите в този форум. Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а каква е разликата между trial версията и full версията в програмата?

Няма. Просто триал версията се обновява само 30 дни -колкото да я пробваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При опит да инсталирам ESET Smart Security ми изписва следната грежка "Стойността на AppDataDir не може да се запише в ключа \Software\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info." Какво да направа за да се инсталира успешно ? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При опит да инсталирам ESET Smart Security ми изписва следната грежка "Стойността на AppDataDir не може да се запише в ключа \Software\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info." Какво да направа за да се инсталира успешно ? Публикувано изображение

Да пуснеш инсталацията наново с административни права ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай повече информация ! Всичко легално ли е ? Предишни инсталации имало ли е ? Деинсталирани ли са напълно ?

Бях с пробна версия, и видях че има фикс и въпреки че знам че той сасипва антивирусната го сложих, след 5 минути реших да махна антивирусната и да си я дложа на чисто, след като се унинсталира изтрих всички файлове който намерих свързани със антивирусната, даже някакъв файл във папка "system 32" и можеби съм изтрил нещо което не трябва. Сега като пробвам да инсталирам антивирусната пъква "Стойността на AppDataDir не може да се запише в ключа \Software\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info." . Изчистих регистрите, почистих с TuneUp , но пак не става. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай със System Restore към по-задна дата,преди тези манипулации.

Когато почистих с TuneUp изтрих точките на System Restore, последната е след инсталиране на фиксът .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях с пробна версия, и видях че има фикс и въпреки че знам че той сасипва антивирусната го сложих, след 5 минути реших да махна антивирусната и да си я дложа на чисто, след като се унинсталира изтрих всички файлове който намерих свързани със антивирусната, даже някакъв файл във папка "system 32" и можеби съм изтрил нещо което не трябва. Сега като пробвам да инсталирам антивирусната пъква "Стойността на AppDataDir не може да се запише в ключа \Software\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info." . Изчистих регистрите, почистих с TuneUp , но пак не става. Публикувано изображение

Въпросния ключ поне изтри ли от регистъра ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросния ключ поне изтри ли от регистъра ?

Незнам. Публикувано изображение

Също така когато ми пъква съобщението по време на инсталацията, има опция "игнорирай", но въпреки това проблема май си остава, сега ще пробвам.

Не става дори да дам "игнорирай" инсталацията непродължава ;)

Редактирано от martit000 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам. Публикувано изображение

Също така когато ми пъква съобщението по време на инсталацията, има опция "игнорирай", но въпреки това проблема май си остава, сега ще пробвам.

Казах ти одеве още, как да си оправиш проблема на лично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ти одеве още, как да си оправиш проблема на лично.

Че какво толкова потайно има,нека и другите разберат какво е решението на проблема.

P.s.Егоистично постъпвате!

Редактирано от mihnev_sz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво толкова потайно има,нека и другите разберат какво е решението на проблема.Егоистично постъпвате от ваша страна.

По някакво чудо, точно когато исках да напиша в темата и акаунта ми беше замразен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване