Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за ESET NOD32/Smart Security - част 2

Препоръчан отговор

Помооощ!!! Публикувано изображение След преинсталация на машинката ми бяха сложили ESET Smart Security. До тук добре,но понеже аз не съм превърженик на тази антивирусна (да не се засягат тези който я предпочитат) реших да я махна.Проблема е там,че не мога да го направя.При деинсталацията постояно излизат съобщения за грешки от типа на fatal eror или пък eror и някакви числа,след което процеса приключва без последствия за програмата.Какво ли не пробвах ефекта е нулев.Сега не мога дори да сложа друг антивирус заради това.Ако някой знае как да ми помогне ще му бъда много благодарен.Иначе аз бях до тука с мойте скромни скромни познания. ;)Публикувано изображениеПубликувано изображение

http://training.eset.com/kb/index.php?opti...p;articleid=558
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не съм съгласен че е по лек. Стига да вдигнеш нивото на защита добавяйки напредналите евристики и стой та гледай. При старт ESS на компа ми се стартираше със средно 3-4 секунди по дълто от Kaspersky I

Престани да разсъждаваш момче, въобще не ти се отдава! 1. Преводът не е правен от един човек. 2. Преводът не е правен от руски на български, а от английски на български. 3. Грешката не идва от на

Maniac е използвал и използва само най-доброто. Тези неща са ми пределно ясни, въпросът е на вас да Ви се изяснят.

Публикувани изображения

А ето и български превод на инструкциите:

http://www.maniac.ggbit.info/post-302/

Чудесна идея FIXER честичко влизам в блогът ти и ми харесва все повече.Браво :)

Моите почитания Публикувано изображение

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне ? - http://www.eset.bg/forum/viewtopic.php?f=5...bfcdcf896eca327

И кой е сайта? Може да го пробваме всички тук :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"""А дали post-ването по други форуми абсолютно същото е решение ? Аз не мисля така .

Използването на законен лицензиран софтуер Ви гарантира винаги първи да получавате най-новите версии на продукта , качествени версии , винаги последни актуализации и защити и винаги техническа помощ и консултация по проблемите Ви

http://www.eset.bg/forum/viewtopic.php? ... 46184a2134

А факта , че сте решили да посещавате сайт , който ESET блокира , означава , че може би отново сте тръгнал на лов за crack-ове (=троянци). За цялата ми работа с продуктите на ESET никога не съм попадал на сайт , което е погрешно блокиран.""" БГ хумор - не коментирам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"""А дали post-ването по други форуми абсолютно същото е решение ? Аз не мисля така .

Използването на законен лицензиран софтуер Ви гарантира винаги първи да получавате най-новите версии на продукта , качествени версии , винаги последни актуализации и защити и винаги техническа помощ и консултация по проблемите Ви

http://www.eset.bg/forum/viewtopic.php? ... 46184a2134

А факта , че сте решили да посещавате сайт , който ESET блокира , означава , че може би отново сте тръгнал на лов за crack-ове (=троянци). За цялата ми работа с продуктите на ESET никога не съм попадал на сайт , което е погрешно блокиран.""" БГ хумор - не коментирам...

Така са решили. Но тук може напълно спокойно да даде линка и естествено да сподели проблемите си.

Ако желае естествено Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да -ако желае - нека го пусне линка в темата за ловенето или в темата за изследванията на антивирусите - обективно ще установим какви са троянците. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да -ако желае - нека го пусне линка в темата за ловенето или в темата за изследванията на антивирусите - обективно ще установим какви са троянците. Поздрави

www.warez-bb.org

Заразен, че чак пръщи от зарази Публикувано изображение

Редактирано от bogidan4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.warez-bb.org

Kaspersky Antivirus 8 WKS не засима заплахи при влизане в сайта.Но за да разгледам форума си иска регване.

Може би вътре има нещо по сериозно :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.warez-bb.org

http://safeweb.norton.com/report/show?url=...p;.x=6&.y=6 Име на хост www.warez-bb.org Интернет доставчик Asia Netcom Corporation

Държава Хонконг Код на държава HK (HKG)

Град Central District Регион 00

IP адрес 58.65.233.186

Възможно е и да има - но чак пък толкова много ... Няма причина да се регистрирам там - има много по-интересни сродни портали... Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте на какво попаднах в руската преса :)

Предварително ще ръкопляскам на ЕСЕТ това е голямо призвание и същевременно страшно голяма отговорност :rolleyes:

http://cnews.ru/news/line/index.shtml?2009/01/14/334283

Компания Eset — международный разработчик антивирусного ПО и решений в области компьютерной безопасности — сообщила о том, что руководство «Государственного Эрмитажа» приняло решение о продолжении сотрудничества с Eset.

Как отмечается, сотрудники Эрмитажа активно используют информационные технологии в своей работе. Помимо научной деятельности, компьютеры и серверы применяются для организации охраны бесценных произведений искусства, каталогизации коллекций, а также для решения повседневных задач финансового департамента. Проникновение вредоносных программ в локальную сеть музея может привести к непредсказуемым последствиям. В 2007 г. руководство музея приняло решение о закупке 1000 комплектов антивирусного решения Eset NOD32 Business Edition. В этом году Эрмитаж продлил срок действия лицензионного соглашения еще на один год.

При выборе антивирусного решения ИТ-специалисты Эрмитажа уделяли особое внимание совместимости продукта с уже имеющимся ПО. Из-за использования в Государственном Эрмитаже решения «Парус» возникли проблемы при единовременной работе приложений «Парус» с такими антивирусными приложениями, как «Антивирус Касперского» и Dr.Web, говорится в сообщении Eset. Программа Eset NOD32, напротив, прошла тест совместимости успешно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измъчих се с този руски език, така и не се намери някой да ги заличи от картата. Само не разбрах, какво е "Государственного Эрмитажа"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измъчих се с този руски език, така и не се намери някой да ги заличи от картата. Само не разбрах, какво е "Государственного Эрмитажа"?

Не знаеш какво е Ермитаж? Фиксер там има безценни творби със световно значение.Именно затова съм впечатлен :rolleyes:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%80%...%82%D0%B0%D0%B6

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=30662

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не включих, че за това става въпрос...

Мерси много!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измъчих се с този руски език, така и не се намери някой да ги заличи от картата.

Мммм....това изказване ще го отдам на възрастта ти... :rolleyes:

Само не разбрах, какво е "Государственного Эрмитажа"?

Хи хи хи.... :) мда...наистина е от възрастта... Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожелавам на Fixer някой ден да има възможността да разгледа не само Ермитажа - тази огромна Руска федерация няма как да бъде заличена от световната карта... Точно там ESET са между най-предпочитаните... Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожелавам на Fixer някой ден да има възможността да разгледа не само Ермитажа - тази огромна Руска федерация няма как да бъде заличена от световната карта... Точно там ESET са между най-предпочитаните... Поздрави

Вярвам,че ще го разбере.

В момента когато стъпи на прага на музея ще разбере много неща. Искрено му го желая :lol6:

Фиксер утре някой ще поиска да заличи и България - помисли си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто повече ми допада САЩ/Англия и английски език. Имам само лоши спомени от руснаци и не виждам нищо хубаво от тях. Иначе музея ми е познат, учил съм го по руски език преди години. Не са много чужденците, които са я чували дори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с NOD-a си. Когато искам да си "update" системата ми иска някакво име и парола, пък аз не съм слагал никъде имена и пароли.Последното обновление е на 12.12.2008. Аз я бях забравел антивирусната, в смисъл не бях я обновявал от много време и нещо автоматичното обновление и то не работи.Родителите ми сядат от време на време на компютъра, та мисълта ми е възможно ли е те да са направили нещо без да искат ?Моля за помощ.... :S (може да кажете да си я сменя, но не ми се занимава, поне на мен ми харесва антивирусната)Благодаря предварително на всички !!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато си си я купил си получил име и парола, сложи тях

Не съм я купувал....един познат ми слага програми: Майкрософт офис, антивирусната и всички неща, които ги има във всеки 1 обикновен компютър. Какво да правя сега ? Да го питам за името и паролата ли ? :s

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване