Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А неможеше ли да мине всичко без твоя коментар. И още нещо искам аз да те попитам. Би било редно при 403 сам да се досетиш какво те е сполетяло. Накрая виж какво пишеш: "държанието на замунда админите си прилича с това на смотани задници и недостижими..." Дали те, админите не са си помислили за теб същото, което си написал? Навярно и следва....БАН!

Ами не знаеш случая какъв е, така че не можеш да го коментираш! Не знаех, че коментарите са затова за да не се пише!

А и още нещо как на мен ще ми сложат warn, а на друг потребител нарушаващ правилата - не? Подадох сигнал и за това и моите думи относно екипа, си остават в пълна сила!

Защо си мислиш, че всички трябва да се съобразяват с твоето мнение.

Ти май не четеш...Къде съм писал че трябва всички да се съобразяват с моето мнение. Това може да важи за тези, които нямат грам мозък в кухата си глава и да се водят по преценката на другите.

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами не знаеш случая какъв е, така че не можеш да го коментираш! Не знаех, че коментарите са затова за да не се пише!

А и още нещо как на мен ще ми сложат warn, а на друг потребител нарушаващ правилата - не? Подадох сигнал и за това и моите думи относно екипа, си остават в пълна сила!

Ти май не четеш...Къде съм писал че трябва всички да се съобразяват с моето мнение. Това може да важи за тези, които нямат грам мозък в кухата си глава и да се водят по преценката на другите.

Аз дали чета или не, навярно не знаеш. Но понеже си много наясно кой чете и кой не, сега и от мен едно наказание. Скоро, ако си спомняш ме моли да ти оправя репутацията. И сега като се загледах отново, виждам наказания все по точка 2-19 Я си я прочети отново и се оплачи на Администрацията. Тук ще бъдеш изслушан.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знаеш случая какъв е, така че не можеш да го коментираш! Не знаех, че коментарите са затова за да не се пише!...

Тонът ти е неуместен, човекът се опитва да ти даде отговор на въпросите ти и ти сочи грешките, за да не ги повтаряш! А що се отнася до бана - съжалявам, но сам си си го изпросил. Можеш спокойно да си ползваш тракера и без да коментираш в него.

Знам, знам, ще кажеш, че това е живуркане, нагаждачество или каквото там се сетиш, но структурата е такава, че ако искаш да ползваш, трябва да се съобразяваш с правилата. Ако не си си направил труда да ги прочетеш по време на регистрацията, то тогава се сърди на себе си. И това се отнася не само до конкретния случай, а по принцип навсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Viiipeer , това ти ли си TheSugar1 ?

Да ти кажа ... постъпил си доста глупаво ... предупредили са те хората , ама ти пак си почнал да се заяждаш . Колко пъти да ви обяснявам че отдавна е изобретено това чудо

Публикувано изображение

не ти харесва нещо , щрак и сменяш канала ... ама вие се правите на Васа Ганчева и Юлиан Вучков , и аз не харесвам чалгата и кеча ... ама да влизам във всеки качен торент и да псувам модератора и потребителите който ги кефи - НЕ !

Ще ти цитирам една българска пословица : " Да Беше Мирно Седяло, Не Би Чудо Видяло! "

Сега ще чакаш да отворят регистрациите на ново , проксита , чудесии ... защо ... Защото на харесваш lord of the chefs ! Интересно ми е как ще реагираш като пуснат новата глупост но НоваТВ - Черешката на тортата :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Viiipeer , това ти ли си TheSugar1 ?

Да ти кажа ... постъпил си доста глупаво ... предупредили са те хората , ама ти пак си почнал да се заяждаш . Колко пъти да ви обяснявам че отдавна е изобретено това чудо

Публикувано изображение

не ти харесва нещо , щрак и сменяш канала ... ама вие се правите на Васа Ганчева и Юлиан Вучков , и аз не харесвам чалгата и кеча ... ама да влизам във всеки качен торент и да псувам модератора и потребителите който ги кефи - НЕ !

Ще ти цитирам една българска пословица : " Да Беше Мирно Седяло, Не Би Чудо Видяло! "

Сега ще чакаш да отворят регистрациите на ново , проксита , чудесии ... защо ... Защото на харесваш lord of the chefs ! Интересно ми е как ще реагираш като пуснат новата глупост но НоваТВ - Черешката на тортата :) ?

Я ме цитирай, къде съм псувал админ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Обиди към съфорумците, правило 12 ... Мдааа. В Замунда това си е BAN. И щом е по IP, мисля си, че има и друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хващаш се за думата ... а и знам ли какво си писал ... единият от постовете ти е редактиран изцяло , не може да се види съдържанието му . НО останалите са показателни , предупредили са те , не си спрял . Кога ще разбере Българина че има правила и те трябва да се спазват , едно е свобода , друго и свободия ... Криворазбрана ни е демокрацията , всеки се прави на голяма работа , ама като опре до него друга песен запява !

Ха със здраве !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Обиди към съфорумците, правило 12 ... Мдааа. В Замунда това си е BAN. И щом е по IP, мисля си, че има и друго.

Дам, един "потребител" се изказа неподготвен относно това, че Lord of the Chefs, бил оригинален и т.н.... Аз само му разясних. Защо не ми покажат, какво съм писал? ТЮе ако искат и точка 100 могат да ми сложат. Важното е, че аз знам какво съм написал и кой каквото иска да си мисли. За мен този сайт вече е в миналото. Колко жалки са, даже от международен, го направиха само за БГ... ArenaBG FTW!

Не искам да си развалям отношенията тук, защото ме кефите. :)

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам да вляза и аз в замунда и на мене изписа 403 Forbidden :P вярно,че не бях влизал от доста време там,но малкото изтеглени торенти си ги сийдвам ,даже и в момента :) Коментарите ми са били само похвални за превода и за ъпа ....не че съм се притеснил от това ,ама все пак не виждам причина за това им действие.Има и други торенти все пак :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да пробвам да вляза и аз в замунда и на мене изписа 403 Forbidden :P вярно,че не бях влизал от доста време там,но малкото изтеглени торенти си ги сийдвам ,даже и в момента :whist: Коментарите ми са били само похвални за превода и за ъпа ....не че съм се притеснил от това ,ама все пак не виждам причина за това им действие.Има и други торенти все пак :) :)

403 Forbidden означава, че IP адресът, от който се опитваш да влезеш, е забранен. Не е задължително акаунтът ти да е баннат, може да има и други причини.

Опитай да влезеш от друг адрес. Или дай на някой приятел с регистрация там да провери статуса ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mr. McPherson Не мисля да се занимавам,просто споделих.От доста време не бях влизал в замунда и не мислех и да влизам :whist: Видях темата и затова опитах и останах неприятно изненадан :P А и не разбирам политиката им,явно трябва човек да тегли само от топ 10 :) ,а аз си падам по не толкова популярни заглавия....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

......А и не разбирам политиката им,явно трябва човек да тегли само от топ 10 .....

Това от къде го измислихте ? Означава че аз трябва да съм банат от всякъде ... Ще се опитам да разбера защо ви е наложено наказание ? Обаче да не се окаже като много абонати ... той нищо не правил , а после се оказва 1 000 причини ! Помислете ... може за това че не сте влизали отдавна , НО не вярвам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от къде го измислихте ? Означава че аз трябва да съм банат от всякъде ... Ще се опитам да разбера защо ви е наложено наказание ? Обаче да не се окаже като много абонати ... той нищо не правил , а после се оказва 1 000 причини ! Помислете ... може за това че не сте влизали отдавна , НО не вярвам !

Ами че точно затова е, ако не е влизал от повече от 6 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за друго не се сещам.Ако е престъпление,че съм си давал паролата на приятели,които нямат регистрация.....или че съм получавал молба да сийдвам нещо,което съм изтрил може и да си заслужавам бана :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за друго не се сещам.Ако е престъпление,че съм си давал паролата на приятели,които нямат регистрация.....или че съм получавал молба да сийдвам нещо,което съм изтрил може и да си заслужавам бана :cool:

Не знаеш какви ги е вършил този той , на който си дал паролата си . Прибирам се един ден , и като си погледнах коментарите в замунда ми се изправи косата ... Седнала скъпата ми племеничка и нали си е баш тиин ги наприказвала едни ... добре че се имам с колегите , че не съм изял жълтият плод и аз :P ! Така че ... ако не е тайна , с кой ник беше регистриран за да проверя за какво иде реч ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hanibal_Lektar един съфорумник вече провери,за което съм му благодарен :P Оказа се че акаунта ми е активен,явно причината е някъде другаде http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif И там съм също yanakinn :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hanibal_Lektar един съфорумник вече провери,за което съм му благодарен :P Оказа се че акаунта ми е активен,явно причината е някъде другаде http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif И там съм също yanakinn :cool:

Причината може да е само една , РС-то от което се пробваш да влезеш е с баннато ІР . Можеш да пробваш през прокси ... в темата има доста начини !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обадих се на доставчика си на интернет и проблема се реши като ми се смени IP :P Благодаря за отзивчивоста :wors::cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eдно неписано правило в Замунда-Или се подмазваш на екипа или въобще не пишеш. Напишеш ли нещо, което е различно от тяхното мнение, дори и да не нарушава правилата, пак ще го изкарат такова. Честно казано, забелязал съм ненужно грубо и арогантно поведение от страна на някои модератори към потребителите на сайта. Въпросът не е в друго, а в арогантността на някои хора от екипа и мисленето им, че каквото и да свършат, ще остане безнаказано и в повечето случаи това е така. Виждали ли сте обаче модератор с Warn? Аз съм. Можете да си представите за какво става въпрос значи и какви хора застават там... Отделно, някои потребители са с преференции пред други. Някого ще накажат за нещо, но другиго не, въпреки че е сторил същото. Не съм почитател на двойните стандарти и каквото и да се обяснява, това е факт. Диалог няма, модераторът винаги е прав, дори и да греши, да се държи арогантно и надменно. Знам, че ще бъда флеймнат. В моя защита-достъп до сайта си имам, просто не харесвам това, което се върши там, за това предпочитам да тегля от АренаБГ или външни сайтове.

Редактирано от TechMaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз не виждам абсолютно никакъв смисъл да пиша коментари в Замунда... Преглеждам ги за да разбера нещо за качеството на рилийза и дали не създава много проблеми. Ако аз имам проблем, последното място на което ще пиша е там :biggrin: Четейки обаче тези така наречени коментари оставам с впечатлението, че основния пишещ контингент са някакви много нафукани и комплексирани младежи, които трябва да се представят като най-големите катили... Според тях не съществува друго мнение по нито един въпрос и се чувстват задължени да оплюят всичко и всички. В 2-3 страници коментари се виждат един-два компетентно написани поста, които наистина носят ценна информация. Браво на наистина малкото потребители, които отделят от ценното си време и се опитват да помогнат на останалите. Доста често и те биват оплюти, но не се предават... За диалог са нужни две страни. Дори и да си най-добронамерения модератор и да искаш да обясниш на някой защо точно е наказан, предполагам че в 99.9% от случаите като отговор се получават желания за интимни отношения с твои близки роднини и желанието ти за диалог с когото и да е се изпарява много бързо... Просто се получава, че заедно със сухото гори и малкото останало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Изброените причини са и тези, поради които и аз не го правех, а сега не влизам в сайта...А и просто няма това, което търся в повечето случаи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eдно неписано правило в Замунда-Или се подмазваш на екипа или въобще не пишеш. Напишеш ли нещо, което е различно от тяхното мнение, дори и да не нарушава правилата, пак ще го изкарат такова.

Честно казано, забелязал съм ненужно грубо и арогантно поведение от страна на някои модератори към потребителите на сайта.

Въпросът не е в друго, а в арогантността на някои хора от екипа и мисленето им, че каквото и да свършат, ще остане безнаказано и в повечето случаи това е така. Виждали ли сте обаче модератор с Warn? Аз съм. Можете да си представите за какво става въпрос значи и какви хора застават там...

Отделно, някои потребители са с преференции пред други. Някого ще накажат за нещо, но другиго не, въпреки че е сторил същото. Не съм почитател на двойните стандарти и каквото и да се обяснява, това е факт.

Диалог няма, модераторът винаги е прав, дори и да греши, да се държи арогантно и надменно.

Знам, че ще бъда флеймнат. В моя защита-достъп до сайта си имам, просто не харесвам това, което се върши там, за това предпочитам да тегля от АренаБГ или външни сайтове.

Не че не си прав, ама пък точно ти да критикуваш Замунда - малко ми е странно ... Помня колко бисери изсипа там във форума (от предишния си акаунт), колко предупреждения получи, и колко пъти екипът ти ги опрощаваше. Докато хората спряха да те вземат насериозно, и се пренесе тук. А сега - "гроздето е кисело" :biggrin: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Винаги съм споделя акаунта си с много хора. И честно казано, тотално безразлично ми е било за ставащото с него. После просто го преотстъпих за ползване. Това е. :biggrin: За какво ме обвиняваш точно, само не разбрах? Споделянето не е забранено..

Просто ме беше подразнило отношението на администрацията към мой познат. Принципно мога да дам ника на ЛС, но от къде да знам дали утре същият няма да бъде с перманентен БАН?

Между другото, за едно си прав. Няма смисъл да коментирам. Нека коментират тези, които активно ползват тракера. Аз отдавна не съм от тях. Може пък нещата да са се променили за по-добро...Въпреки че...Не знам...

Редактирано от TechMaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да влизам в ###### и ###### от Белгия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз не виждам абсолютно никакъв смисъл да пиша коментари в Замунда... Преглеждам ги за да разбера нещо за качеството на рилийза и дали не създава много проблеми. Ако аз имам проблем, последното място на което ще пиша е там :biggrin: Четейки обаче тези така наречени коментари оставам с впечатлението, че основния пишещ контингент са някакви много нафукани и комплексирани младежи, които трябва да се представят като най-големите катили... Според тях не съществува друго мнение по нито един въпрос и се чувстват задължени да оплюят всичко и всички. В 2-3 страници коментари се виждат един-два компетентно написани поста, които наистина носят ценна информация. Браво на наистина малкото потребители, които отделят от ценното си време и се опитват да помогнат на останалите. Доста често и те биват оплюти, но не се предават...

За диалог са нужни две страни. Дори и да си най-добронамерения модератор и да искаш да обясниш на някой защо точно е наказан, предполагам че в 99.9% от случаите като отговор се получават желания за интимни отношения с твои близки роднини и желанието ти за диалог с когото и да е се изпарява много бързо... Просто се получава, че заедно със сухото гори и малкото останало.

Аз се отказах отдавна да чета коментарите,защото наистина не дават никаква информация.90% са за правиния превод на заглавието :ph34r: ,а останалите 10% за коментари за родата на преждешищия :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...