Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Лично аз не виждам абсолютно никакъв смисъл да пиша коментари в Замунда... Преглеждам ги за да разбера нещо за качеството на рилийза и дали не създава много проблеми. Ако аз имам проблем, последното място на което ще пиша е там :biggrin: Четейки обаче тези така наречени коментари оставам с впечатлението, че основния пишещ контингент са някакви много нафукани и комплексирани младежи, които трябва да се представят като най-големите катили... Според тях не съществува друго мнение по нито един въпрос и се чувстват задължени да оплюят всичко и всички. В 2-3 страници коментари се виждат един-два компетентно написани поста, които наистина носят ценна информация. Браво на наистина малкото потребители, които отделят от ценното си време и се опитват да помогнат на останалите. Доста често и те биват оплюти, но не се предават...

За диалог са нужни две страни. Дори и да си най-добронамерения модератор и да искаш да обясниш на някой защо точно е наказан, предполагам че в 99.9% от случаите като отговор се получават желания за интимни отношения с твои близки роднини и желанието ти за диалог с когото и да е се изпарява много бързо... Просто се получава, че заедно със сухото гори и малкото останало.

Напълно споделям това мнение и аз не виждам смисъл да се пише там.Интересното е всъщност дали серийния номер или кейгена бачкат.За достойнствата на софтуера се чете другаде.Както и за музиката и за филмите и те се коментират другаде. Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да влизам в ###### и ###### от Белгия.

За ArenаBG мога да ти дам нещо, което ще ти бъде вероятно от помощ, въпреки че темата не е за АренаБГ.

Чети тук-Kaк да достъпим АренаБГ от чужбина Това не работи със Замунда, понеже по моя информация много бързо блокират всяко БГ прокси, за да не може да се достъпва от чужбина. Вероятно е нещо свързано с натоварването на сървърите им или тяхна политика, не знам.

Напълно споделям това мнение и аз не виждам смисъл да се пише там.Интересното е всъщност дали серийния номер или кейгена бачкат.За достойнствата на софтуера се чете другаде.Както и за музиката и за филмите и те се коментират другаде.

Точно! :impatience: Редактирано от TechMaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да влизам в ###### и ###### от Белгия.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=106967&view=findpost&p=1836177

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Дам, един "потребител" се изказа неподготвен относно това, че Lord of the Chefs, бил оригинален и т.н.... Аз само му разясних. Защо не ми покажат, какво съм писал? ТЮе ако искат и точка 100 могат да ми сложат. Важното е, че аз знам какво съм написал и кой каквото иска да си мисли. За мен този сайт вече е в миналото. Колко жалки са, даже от международен, го направиха само за БГ... ArenaBG FTW!

Не искам да си развалям отношенията тук, защото ме кефите. :cool:

Ето го колко е "скромен "Viiipeer" Лошото е друго! Че наистина мога да те намеря на живо и да ти разбия дебелата кратуна. А че си такъв навред, то е ясно. Тук също те чака БАН

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да имате проблем със замунда ... ? Има пинг , ама не отваря сайта , проблема де не е в моя телевизор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да имате проблем със замунда ... ? Има пинг , ама не отваря сайта , проблема де не е в моя телевизор ?

При мен също не се отваря за момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера следобяд не мога да си вляза с регистрацията (kostadinp) и ми изписва "Неуспешно влизане!

This account has been disabled"... На какво се дължи това? Коефициента ми си е бил винаги над 2-3 и не съм имал никакви нарушения!

Ако някой може да ми даде повече инфо относто проблема да ми пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SUN_CITY , питах колега от замунда , чакаме да отговори ! Лека и приятна вечер !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера следобяд не мога да си вляза с регистрацията (kostadinp) и ми изписва "Неуспешно влизане!

This account has been disabled"... На какво се дължи това? Коефициента ми си е бил винаги над 2-3 и не съм имал никакви нарушения!

Ако някой може да ми даде повече инфо относто проблема да ми пише

Съжалявам, "Акаунтът е изключен" .

Не зная причината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, "Акаунтът е изключен" .

Не зная причината.

Ами то го пише че е изключен но на какво основание?...

послепис: Hanibal_Lektar - благодаря и ще чакам отговора

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то го пише че е изключен но на какво основание?...

послепис: Hanibal_Lektar - благодаря и ще чакам отговора

Нямаш бан ... нещо грешно е станало !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш бан ... нещо грешно е станало !!!

А ще бъде ли поправено това грешното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Просто колегата от замунда ми писа че на това име няма наказания ... Да не е нещо от РС-то ? Пробвай през друго ... или от същото , ама през прокси ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
SUN_CITY , ако сте с динамично ИП е възможно ИП-то с което сте в момента да има БАН. Опитайте да се свържете наново към интернет или се разберете с колегата Hanibal_Lektar ако му е възможно да провери дали вашето ИП има БАН.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ха ... писах отново на моя човек , защото това написаното от klaatu ме озадачи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха ... писах отново на моя човек , защото това написаното от klaatu ме озадачи !

Току що пробвах и със прокси-та и пак същото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия от Замунда ме баннаха преди около седмица.Това са ми причините: 1.Причина-писах под торент коментар с линк за един филм с бг субтитри които бях качил в Вбокса,защото нямам правата да качвам в замунда,а всички искаха да гледат един определен филм с субтитри.И така ми забраниха да пиша коментари. -Добре това го приемам,въпреки че пак не са много справедливи. 2.Причина-на мен ми омръзна всеки които пише коментар под торент игра за ПС3 да пита ,,Как да си хакна ПС3-ката и т.н.За това написах под торента на една игра ,,Който иска да му хакна ПС3-ката на цена 40 лева или пък да му помогна да си я хакне да ми пише на скайпа ....,,.И така пак ми забраниха да пиша под торентите. -Е,вече не издържах.Свързах се с въпросния човек който ми е забранил и му написах:Защо ми забранихте да пиша под торентите?Толкова ли е имате за важна личност да банвате хората както си искате и да не ви пука.Не разбирате ли,че аз исках просто да помогна да не се оспамват ПС3 торент игрите,защото на мен ми омръзна да виждам едни и същи коментари.Просто по някога някой хора злоупотребяват с дадените им права.,, Това беше и после ме баннаха.В замунда се мислят за много важни все едно те са Бог и банват потребителите за най-малкото нещо.Мен защо ме баннаха а не ми отговориха,защото няма какво да кажат и на право ме баннаха.Какво се правят на толкова строги?Направо съм толкова разярен,че не мога да опиша с думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше и после ме баннаха.В замунда се мислят за много важни все едно те са Бог и банват потребителите за най-малкото нещо.Мен защо ме баннаха а не ми отговориха,защото няма какво да кажат и на право ме баннаха.Какво се правят на толкова строги?Направо съм толкова разярен,че не мога да опиша с думи.

Споко, и аз нямам думи, банват без причина и вече им теглих една... Има къде по-хубави тракери от Маймунда... Само за пример в Арена, писах на админите и вежливо ми отговориха на e-mail-a вежливо, точно както трябва да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ibramdd , там не си играят на дребно , не спазваш правилата

1 . Споровете с екипа са забранени!

2 . Преди да питате за нещо, погледнете FAQ за информация.

3 . Некултурно, грубо и неприлично поведение в постовете или коментарите ще е последвано с предупреждение (Публикувано изображение ).

Ще получите само едно предупреждение!

4 . Навсякъде по сайта и във форума се пише ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на кирилица. Всички съобщения, написани на латиница, ще бъдат трити моментално, когато бъдат забелязани. Правилото не важи за англоезичните форуми.

5 . Всякакъв вид СПАМ е забранен!!!

6 . Тема, която е пусната в грешен раздел на форума , ще бъде заключвана, след като бъде забелязана!

7 . В коментарите по торентите се дискутира само даденият торент. Всички други коментари ще бъдат трити от екипа.

8 . В този сайт НЯМА място за расизъм и той по никакъв начин няма да бъде толериран!

9 . При опит за чийтване, даденият потребител ще губи акаунта си на мига, без предупреждение!

10 . Максималният размер за аватар е 250х250 и 150кб. Аватари с по-голям размер от този, неприлични, неподходящи и нарушаващи другите правила ще бъдат трити от профилите!

11 . Качването на торент, изтеглен от този тракер, е допустимо при следните условия:

- Ако коефициентът на юзера, който ще го качва, за самия торент, е над 1.

- Обяви от къде го е свалил.

12 . Всякакви опити за реклама без знанието и разрешението на администратора на сайта са забранени!

13 . Имате право само на 1 акаунт!

За подробна информация посетете тази страница.

Нарушаването на тези правила води до БАН!!!

и гориш .... най - вече пък правило 1 ! Да се научите какво е свобода и какво е свободия !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ibramdd , там не си играят на дребно , не спазваш правилата

и гориш .... най - вече пък правило 1 ! Да се научите какво е свобода и какво е свободия !

Здравей, но не съм съгласен, на какво основание ще блокнат акаунта на един познат за това, че е попитал екипа за какво са му баннали акаунта? Ей това не го разбирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...