Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

^DIDO^

Как да отслабна ?

Препоръчан отговор

Бум на продажби на хапчета за отслабване

Говорено и писано е много за вредите от употребяването на подобни химии, ала кой вманиачен го интересува това.

Аз лично съм против строгите диети, свързани със силно ограничаване на необходимите за организма вещества. И не го казвам, защото не съм имала проблеми с килограмите, а защото виждам ефекта върху другите - нелицеприятна гледка. Физическа активност, консумиране на онова, от което организма се нуждае - всичко това, в добавка с волята и търпението, ще дадат своите плодове след време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така - майката му е движение и повече течности, не строги диети :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилагането на строги диети често пъти води до негативни промени не само във физиката, но и в психиката. Ако зависеше от мен, бих забранила рекламите на хапчетата за отслабване, "чудодейните" диети и "пречистващи" режими.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявайте ама защо ще отслабвате, според половината форум края на света идва, яжте пийте че това ще е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е човек да се храни разумно(без да пренебрегва цели групи храни), да приема много течности и да се движи повече. Когато нещо (свръх тегло или здравословен проблем) налага прилагането на строга диета, човек трябва да я спре своевременно, постепенно преминавайки към нормален начин на хранене, защото рискът да навреди на физическото и психическото си здраве е огромен. Според мен протеиновите диети, ако се прилагат дълго време, нанасят сериозни поражения върху организма. При жените особено уязвима е хормоналната система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един много прост начин за отслабване при мъжете ( главно), е да се откаже тотално алкохола. Откак го отказах ( близо 3 месеца), отслабнах над 10 килограма и то без да се ограничавам кой знае колко в яденето. Дори напротив. Преди алкохола заменяше яденето, докато сега това е кафето и натуралните сокове. Е, в събота и неделя понякога тренирам съвсем леко в къщи, но в сравнение с предишните години, когато не излизах от залата, сега просто раздвижвам кокалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един много прост начин за отслабване при мъжете ( главно), е да се откаже тотално алкохола. Откак го отказах ( близо 3 месеца), отслабнах над 10 килограма и то без да се ограничавам кой знае колко в яденето. Дори напротив. Преди алкохола заменяше яденето, докато сега това е кафето и натуралните сокове. Е, в събота и неделя понякога тренирам съвсем леко в къщи, но в сравнение с предишните години, когато не излизах от залата, сега просто раздвижвам кокалите.

За алкохола си много прав - хората, които злоупотребват с алкохол, най-вече под формата на бира, напълняват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бирата може и да е така, но за концентратите не съм съгласен. Аз пия много, предимно водка и съм с нормални килограми. Мой приятел пък е предимно на бира и е по-слаб от мен с поне 10 килограма при горе-долу еднакъв ръст. За всеки си е индивидуално. Метаболизма, хранителния режим и движението, за това - да, но не познавам много дебели хора пиещи алкохол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бирата може и да е така, но за концентратите не съм съгласен. Аз пия много, предимно водка и съм с нормални килограми. Мой приятел пък е предимно на бира и е по-слаб от мен с поне 10 килограма при горе-долу еднакъв ръст. За всеки си е индивидуално. Метаболизма, хранителния режим и движението, за това - да, но не познавам много дебели хора пиещи алкохол.

И аз си мислех, че алкохолиците са слаби хора, но при мен бе обратно. Минах 120 килограма за нула време. Наистина, пиех и доста бира, но след миналото лято, успяхме да опукаме 70 литра ракия за 3-4 месеца, като повечето изпих аз. Тогава наддадох десетина килограма, въпреки ежедневния концентрат. А нали се сещаш, че като има ракия, не си мисля много много за бира. а и зимата някак не върви да се наливам с бира. Да, но за една година бях качил 15 килограма, докато на 8 март не спрях алкохола от раз и тотално. Сега паднах с десет килограма. И аз преди време като теб твърдях, че ракията прави хората слаби. Затова и се наливах, но не се оказах прав. Някои хора тогава ми казваха, че се пълнеело и от концентрат. Явно са били прави в моя случай. А аз не мога да се оплача от слаб метаболизъм. Преди време, когато тренирах културизъм, аз успявах за едно лято да смъкна около 20 килограма, но с тренировки и диети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) 70 литра ракия за 3-4 месеца е доста сериозно пиене, дори и да са помагали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алкохолиците са слаби не заради това, че пият ракия, ами защото не ядат, а разчитат само на енергията от алкохола.

Ако пиеш какъвто и да е алкохол и успоредно с това ядеш достатъчно-пълнееш.

Ако караш само на алкохол-слабееш.

Накрая цирозата обаче не прощава.Слаб или дебел -все ще си пукнеш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim: 70 литра ракия за 3-4 месеца е доста сериозно пиене, дори и да са помагали.

Ами да, доста са. Затова и спрях. Свърши ракията, аз минах 120 килограма и почнах да купувам бира и ракия. Не ми се видя добра идеята да ставам 125, затова и спрях за проба алкохола. Като видях резултатите само след десетина дена, реших да продължа с алкохолната диета, та чак до сега :baby: Ако бившите ми ме видеха и разберяха, сигурно щяха да сметнат, че съм изперкал. Не знам защо, всички ме смятаха за човек със слаба воля. Не, просто си правех кефа и когато усетих, че вече кефа се изпарява, а идва необходимостта, спрях цигари и алкохол. Когато спрях цигарите обаче, качих доста килца. Но след като спрях и алкохола, всичко си идва отново на място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля моделаторите да не ми триете темата!!! Здравейте, на всички форумници! Значи искам да попитам мога ли без диета, да отслабна с 10-15 килограма за 2 месеца и половина, от днес започнах да спортувам ходя на фитнес и карам колело ? ако нестава ще може ли да ми дадете някоя добра диета ? ще, съм ви доста задължен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук,дано намериш отговор,ако не-пиши там

:speak:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=108342

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дай и малко данни ако може - години, тегло...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дай и малко данни ако може - години, тегло...

Ми на 17г. тежа 107 кг. висок съм 163 см. !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на всички форумници! Значи искам да попитам мога ли без диета, да отслабна с 10-15 килограма за 2 месеца и половина, от днес започнах да спортувам ходя на фитнес и карам колело ? ако нестава ще може ли да ми дадете някоя добра диета ? ще, съм ви доста задължен! На 17 г. съм висок съм 163 см. и тежа 107 кг. Моля ви помогнете ми !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля моделаторите да не ми триете темата!!! Здравейте, на всички форумници! Значи искам да попитам мога ли без диета, да отслабна с 10-15 килограма за 2 месеца и половина, от днес започнах да спортувам ходя на фитнес и карам колело ? ако нестава ще може ли да ми дадете някоя добра диета ? ще, съм ви доста задължен! На 17 г. 163 висок. тежа 107 кг. Моля да ми помогнете! ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно си започнал с физическото натоварване, но не се изсилвай от раз - увеличавай го постепенно и същевременно намали количеството храна, но в никакъв случай спирай да ядеш и не пропускай хранения. По-добре по-бавно и постепенно да отслабнеш, отколкото рязко, защото резултатите са по-трайни - организмът има време да адаптира обмяната на веществата към новия начин на живот. И не на последно място помисли дали не се нуждаеш от консулт с лекар или диетолог, ако имаш някакви заболявания/оплаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвет за правилно хранене!Проследете поучително предаване в TV7! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно си започнал с физическото натоварване, но не се изсилвай от раз - увеличавай го постепенно и същевременно намали количеството храна, но в никакъв случай спирай да ядеш и не пропускай хранения. По-добре по-бавно и постепенно да отслабнеш, отколкото рязко, защото резултатите са по-трайни - организмът има време да адаптира обмяната на веществата към новия начин на живот. И не на последно място помисли дали не се нуждаеш от консулт с лекар или диетолог, ако имаш някакви заболявания/оплаквания.

Нямам нито заболявания/ нито оплаквания само искам да знам без диета, само с фитнес и каране на колело ще мога ли да отслабна доста до 15-ти септември ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвет за правилно хранене!Проследете поучително предаване в TV7! :clap:

Това, за правилното хранене го знам но искам да знам без диета пак ще мога ли да отслабна до 15-ти септември ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма да можеш. Същността на отслабването е да изразходваш повече калории, отколкото поемаш с храната. А колкото и да спортуваш, ако се тъпчеш с каквото ти падне, няма да има ефект. Само диета също не е добре. Трябва да съчетаваш правилно и умерено хранене с физическа активност. ПП. И категорично няма да отслабнеш, като по цял ден седиш зад компютъра, и пускаш теми "Как да отслабна" ... :cool: Вместо това да беше излязъл да се поразходиш малко - щеше да има по-голям ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма да можеш.

Същността на отслабването е да изразходваш повече калории, отколкото поемаш с храната. А колкото и да спортуваш, ако се тъпчеш с каквото ти падне, няма да има ефект. Само диета също не е добре. Трябва да съчетаваш правилно и умерено хранене с физическа активност.

ПП. И категорично няма да отслабнеш, като по цял ден седиш зад компютъра, и пускаш теми "Как да отслабна" ... :cool: Вместо това да беше излязъл да се поразходиш малко - щеше да има по-голям ефект.

Ахам разбрах а ще, може ли да ми дадете някоя правилна диета. Моля ви!!! Дами помогнете.!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помня името на предаването!Преди няколко дни попаднах на него...излъчва се в ранните следобедни часове. И само с правилно хранене без лишения се отслабва прилично!Без фитнес... Проблемът е ,че организмът ти не може да се справи с огромното количество мазнини...трябва да му помогнеш постепенно намалявайки количеството им...замествайки храната със същата,но леко измамно за организмът при същите вкусови качества!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...