Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой бе първият любовен роман, който прочетохте?

Препоръчан отговор

• Отговори 193
  • Създадено
  • Последен отговор

Момичета ще ви въпросирам нещо, кой беше първият роман който прочетохте :rolleyes:

О, беше много отдавна.....но мисля че беше "Дивата котка" на Хедър Греъм.....:-))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета ще ви въпросирам нещо, кой беше първият роман който прочетохте :beer:

Моят беше "Като пепел във вихъра" на Катлийн Удиуиз и ми е една от любимите книги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Благословени лъжи" от Айлин Гоудж. Мисля, че така се казваше книгата. Ако ви попадне прочетете я. Съвременна и лека книга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, моя беше "Пиратът Лорд", да ми се чуди човек, как още тогава не се откзах от романите, ама после от скука реших да прочета "Страстната робия на пирата", и толкова я обичам, че все едно тя ми е първата, после прочетох "Венчило с дявола" и "Сърце от лед" "Сърце от пламък", как да не се зарибя, те са страхотни книги. ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият роман, които прочетох беше " Кажи че ме обичаш " на Сандра Браун Момичета препоръчайте ми книга за работодател и секретарка или негова подчинена :beer: Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Амм... първият си любовен роман го прочетох в 4-ти клас (лятото), но не помня заглавието, нито автора. Беше една от онези тънички книжки, розовите Made in USA. Имам само някакви проблясъци за това как се срещаха главните герои, беше забавно. А първият исторически... мале, не помня, толкова отдавна беше... Но едни от най-първите, които прочетох бяха "Лунна страст" /Мари Ферарела/, "Твоята магия"/Джоана Линдзи/ (тогава въобще не обърнах внимание, че е от поредица, едва по късно я препрочетох и събрах останалите книги), "Дивия барон", "Лорд Найнтингейл"/Катрин Каултър/, "Див и влюбен" /Джоана Линдзи/, "Сълзи от злато" /Катлийн Удиуиз/ и др. Това беше 5-6 ти клас... мале кога мина времето...

Момичета препоръчайте ми книга за работодател и секретарка или негова подчинена ;) Благодаря предварително

Сещам се само за едно Арлекинче - "Неочаквана развръзка" на Лий Майкълс. Съвременните не са моя компетенция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям и на двата въпроса, един от първите романи, който съм чела е Сияйна зора, приключения, сбълъсък на характери и любов между един силен мъж и секретарката му. Не е точно от романите които са тук, но който я е чел, мисля ще се съгласи, че е каласика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият роман, които прочетох беше " Кажи че ме обичаш " на Сандра Браун

Момичета препоръчайте ми книга за работодател и секретарка или негова подчинена :conversation: Благодаря предварително

Даяна Палмър "Пагубен чар" много ми беще забавна тая книжка и тя ме запали по романите ( беше ми първа) може да ти хареса. Има я тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=110819 :)Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета ще ви въпросирам нещо, кой беше първият роман който прочетохте ;)

Моят първи любовен роман бе "Дяволско желание" на Лори Макбейн и все още тя ми е най-любима Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значииии, първата ми книга изобщо беше или Брулени хълмове или Завръщане в рая (по нея направиха един австралийски сериал който беше мегахит когато бях малка, поне толкова си спомням). А иначе и досега Брулени хълмове си я спомням с умиление, влюбих се в стила на писане, думите, атмосферата. После започнах криминалетата на Чейс. А иначе първият любовен роман категорично е Шана. После май бяха Сълзи от злато и Като пепел във вихъра, Сърце от пламък, Сърце от лед, Шотландска красавица, Огньовете на рая, Бялата графиня... Докато съвсем се вманиачих ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият роман, който прочетох беше Сребърният ангел на Джоана Линдзи и си ми остана любим, но по същото време прочетох и тези книги - Сърце от лед на Джуд Деверо, Като пепел във вихъра на Катлийн Удиуйз - като всички ме заплениха и спечелиха като почитател на любовните романи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият роман, които прочетох беше " Кажи че ме обичаш " на Сандра Браун

Момичета препоръчайте ми книга за работодател и секретарка или негова подчинена :rolleyes: Благодаря предварително

Препорачвам ти да прочетеш "Гордост" на Джудит Маконт.На мен лично много ми хареса.

Първият роман който прочетох беше "Принцеса Алесандра" на Джули Гаруд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета ще ви въпросирам нещо, кой беше първият роман който прочетохте :rolleyes:

"Сърца в пламъци" на Джоана Линдзи. Оттогава викингите ми станаха слабост :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят първи роман бе "Като пепел във вихъра"(Катлийн Удиуиз)-нямам по-специални симпатии към него,но още си го спомням.Желанието ми бе да намеря "Шана"(Катлийн Удиуиз)-братовчетка ми го разказа цветно и бях тотално зарибена,но на сергията имаше само "Като пепел..." и "Шантал".

Лелее,какъв късмет съм имала!!!

За пропуснатите двойки:

1.Лейди Ариана и Малик от "Среднощен бродник"-милия през какво мина,за да му обърне внимание тя.А книгата завърши с идеята,че са отишли на юг,за да се опита тя да забременее(и роди успешно).

2.Пърси на Джоана Линдзи

3.Ерик от "Златната Невеста"-наистина бе много сладък(особено всравнение с намръщения брат)

4. Уолтър от "Златокосият великан" на Джоана Линдзи

5.Ерик Учения на Елизабет Лоуъл.

6.Мери и Даниел-Венчило с дявола

2. Тук поставям Никълъс Дьовил от "Уитни моя любов" на Джудит Макнот, даже още не съм дочела книгата, но този Ники, така ме впечатли, та той си е един френски Малори, с удоволствие бих чела и за него като за един превъзпитан женкар!

Ако не бъркам имаше едно мини романче за него във"Вълшебства"(сборна книга на Макнот и Деверо)

Опасна клопка на Нора Робъртс

Романа го пускам за феновете иначе не стана добре,освен това е 443мб,та мисля да го поправя!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият любовен роман, който прочетох бе, разбира се "Шана"-горещо ми го препоръча една приятелка. Толкова ме впечатли, че веднага си потърсих следващ от жанра и попаднах на "Брачна авантютура" на Джулито Публикувано изображение Тотално и безвъзвратно бях спечелена за "каузата" :) исторически любовни романи - обречена доживот да бъда тяхна върла фенка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият любовен роман, който прочетох беше "Дивата котка" :) Само като се сетя, че бях трети клас Публикувано изображение И досега ми е една от любимите книжки и страшно много си я обичкам Публикувано изображение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препорачвам ти да прочетеш "Гордост" на Джудит Маконт.На мен лично много ми хареса.

Първият роман който прочетох беше "Принцеса Алесандра" на Джули Гаруд

Охо, започнала си направо от тежката артилерия, нищо чудно, че си се запалила по жанра. Публикувано изображение

Първият любовен роман, който прочетох беше "Дивата котка" :) Само като се сетя, че бях трети клас Публикувано изображение И досега ми е една от любимите книжки и страшно много си я обичкам Публикувано изображение

Мда, и тази е една от първите книги, които прочетох, но определено ми биеш рекордите - трети клас!!! А пък аз си мислех, че съм започнала на ранна възраст. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

отскоро съм в форума обаче съм изчела почти всичко на български

обожавам историческите

първия си роман прочетох в едни стари изрязани вестници, който баба ми си пазеше

не си спомням заглавието, но

главната прегреши с арабин, забременя, но остана с мъжа си ама после дъщеря и роди черно бебе.....

мисля че я издаваха в поредица на Хермес забравени любовни романи

По-точно в поредицата "31 забравени любовни романа" - номер 8 от поредицата. Книгата се казва "Аз съм виновна" а писателката май се казваше Ана Виванти или нещо подобно. Може би любимият ми роман от поредицата, един от първите който съм чела, понеже съм "по-старичка" :) и започнах да чета в ерата на ретрото.

И затова първият роман, който прочетох, е е на Емил Ришбург - Прокълнатата дъщеря. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И затова първият роман, който прочетох, е е на Емил Ришбург - Прокълнатата дъщеря. :)

Тъкмо се чудех коя е първата ми книга, та ме подсети и аз почнах с Емил Решбург, но с Воденичарската усойка. После почнах поредиците на Бард и Ирис. Ако някой има интерес имам някоя и друга книга на Емил Ришбург и по натам като се сдобия със скенер мога да сканирам нещо негово.

Някой ме беше питал за "Реликвата", една от любимите ми книжки може би понеже беше и от първите които прочетох, но лично на мен ми харесва. За една американка, която баща и и скроява номер и я изнудва да се ожени за англичанин. Тя е по свободомислеща и своенравна, той малко сухар си пада, но е интересно като се сблъскат като характери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, дами! :) Не знам дали още търсите "Рай" на Джудит Макнот , но аз я имам . Проблемът е , че единственният начин да я кача е , ако я снимам с камера на телефон, защото намам фотоапарат и скенер , ако ви устройва , само кажете и ще я снимам по най- бързия начин. :nono:

да Публикувано изображение но дали ще се чете добре :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, пак е мъчна класацията, но някакси навързах десетката.Поне горе-долу. 10. Питър от "Контесата" 9. Ариана и Малик от "Среднощен бродник"- нея почти я довърши садистичният й съпруг, но Малик много й помогна. А той беше голям образ- само се хвалеше как изглежда, колко е чаровен, но също беше и страшно нежен и мил. 8. Уолтър от "Златокосият великан" 7. Робърт и Ивет от "Сърце за продан" 6. Ванеса от "Див и влюбен" 5. Васили от "Тайната принцеса" 4. Ерик от "Недокоснатата"- ама как може да си няма своя книга, не е честно. Идеален е за главен герой- и красив, и умен, и магнетичен... 3. Пърси на Малори 2. Джъстин от "Розите на страстта"- беше годеник на главната, но главният герой го измести. Та не знам, може да има и книга и за него, сестричката на главната май го беше харесала, той го заслужава. 1. Куентин от "Софи"- така, той е необичаен избор. Брат на Никълъс, като втори син ужасно го мразеше. Злобен, завистлив, интригант, направо ужасна гадинка. Но и Офелия от "Наследникът" получи втори шанс и се поправи, а и тя не беше много по-добра, може да се каже Ледена кралица. Куентин има разкошна външност, перфектен е за главен герой, особено ако се намери някое изобретателно девойче да го превъзпита, та дано заприлича на поносимо човешко същество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета препоръчайте ми книга за работодател и секретарка или негова подчинена :baby: Благодаря предварително

Патрисия Уилсън "Труден Избор" и "Любовен звездопад".

Първият любовен роман,който прочетох беше някаква арлекинка от поредицата Made in USA в началото на 90-те години,когато започнаха да излизат на бг пазар тези книжлета.Прочетох още няколко,но не ми харесаха особено.След което близо пет години изобщо не четох такива книги.А после реших все пак да разбера що за звяр са тези романи,които мои познати четяха в захлас и коментираха.И така стоях си аз веднъж пред едно павильонче с книги втора употреба и се чудех какво да купя.Продавачката ми препоръча Целувка в мрака на Мерил Сойер и аз я взех.Книжката я изгълтах на един дъх.Не очаквах толкова да ми хареса.И така станах почитателка на този жанр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ayase само да ти кажа, че за петата ти позиция има книга, Василий е главният в "Ти ми принадлежиш", ако искаш недей да правиш замяна, просто накрая няма да я броя, аз лично няма да сменям Никълъс Дьовил, на втора позиция ми е и ще трябва да си завъртя цялата класация, все пак не можем да знаем всички книги на дадена авторка преведени или не.

Хубав ден на всички

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...