Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pit

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

Колосална грешка!

Направи нова инсталация като този път от инсталатора където избираш дяла цъкни формат. :bighat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колосална грешка!

Направи нова инсталация като този път от инсталатора където избираш дяла цъкни формат. :bighat:

нне ви разбрах може ли пак с по прости думи sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тука трябва да цъкнеш Format.

17227d1247139498-device-manager-access-during-windows-7-installation-install-7-step-6-new-partition-.png

ами аз точно тука го направих.дадох ну за единя сложих 70гб кадето ще е линдолса а за другя 270 гб (толко мисля че беше) и на 2 те дафам формат sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под Save Mode тръгва ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами незнам как да го подкарам под сафе а и не ми е излизало... sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестарт и като тръгва машината упорито "помпиш" F8. Ше ти излезе подобен екран, където избираш Safe Mode:

Starting-Windows-7-SafeMode_wm.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестарт и като тръгва машината упорито "помпиш" F8. Ше ти излезе подобен екран, където избираш Safe Mode:

Starting-Windows-7-SafeMode_wm.jpg

ок сега ще се опитам да го инсталирам пак весела коледа и дано стане :bighat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е не да го преинсталираш а да погледнеш дали ше тръгне под Safe Mode. Ако тръгне значи има проблем с някой драйвер. :bighat:

Между другото е възможно да си нацелил кофти билд. Пиратските 90% са такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами преинстралирах линдолса но като дам сафе мод ми отвара диска....ами с този диск е инсалирани на друг комп тъи че не мисля че е бъгав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправих се от нов диск стана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо да се чува около Windows 7 Sp1 BETA?

http://hardwarebg.com/windows-7-service-pack-1-%D1%89%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%B5-%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0/

Според неофициални източници в интернет, първият сервизен пакет за току що излезлият Windows 7 ще бъде готов до края на годината. Въпреки, че новата операционна система се радва на доста радушен прием и голяма популярност от страна на потребителите (за разлика от предишната версия на Windows – Vista), изглежда все пак и тя има “трески за дялане” ;). Все пак – никой не е безгрешен, дори и Microsoft :D. Похвалното в случая е, че от Microsoft възнамеряват бързо да попълнят пропуските открити в новата операционна система.

Очаква се първият “бета” вариант на Win7 SP1 да е готов до края на декември месец, а официално да бъде достъпен за сваляне до края на Януари 2010 година. За сега все още не се зане какви са “кръпките” които ще включва новият сервизен пакет.

Редактирано от Remix1912 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте инсалирах си въпросната ОС но ми направи впечетление че преди да зареди трябда да му дам Windols 7 ili Windols 7 Exploer нещо си там.Как мога да го направя това да не ми се показва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, тва като гледам е някой счупен билд с някой пиратски активатор дето прави биос емулация и пипа буут лоудера.

Решения:

1. Теглиш си читав билд и го активираш по телефон като си платиш разбира се.

2. Отиваш в най-близкия магазин за компютри и си купуваш 7 който ти е по джоба и машината.

За пиратки не очаквай съпорт!

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При инсталацията на Windows 7 ми излиза син екран. Дъното ми е MSI K9NGM . Версията на BIOS е 3.1. Като пусна LIVE UPDATE версията, която ми излиза за теглене е 3.7, но УВИ не може да се изтегли. Някой ако може да каже от каде да си изтегля update за bios или как може да отстрани този проблем, за да си инсталирам Windows 7.

Благодаря предваритено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При инсталацията на Windows 7 ми излиза син екран. Дъното ми е MSI K9NGM . Версията на BIOS е 3.1. Като пусна LIVE UPDATE версията, която ми излиза за теглене е 3.7, но УВИ не може да се изтегли. Някой ако може да каже от каде да си изтегля update за bios или как може да отстрани този проблем, за да си инсталирам Windows 7.

Благодаря предваритено.

2.10 от правилата на форума!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От около 3 месеца съм с windows 7 ultimate 64bit bg и нямам никакви сериозни проблеми единствената ми забележка е към internet explorer 8 четох в нета че много го хвалят бил сигурен нз дали е сигурен но е малко бъгав та сега пак съм си с мозилата,ааа... бяж пробвал и с гугъл кроум в началото се държеше добре въпреки че ми зареждаше страниците по бавно (излагаца като се има в предвит че го е правил гоглъл) и после се збъгяса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва Windows 7 и впечатленията ми от него са много добри!Този Windows е много добър! Аз попринцип харесвам само XP и 7 другите не стават...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва Windows 7 и впечатленията ми от него са много добри!Този Windows е много добър! Аз попринцип харесвам само XP и 7 другите не стават...

А нещо друго пробвал ли си?95,98,2000 или просто така си говориш/така си чул?

Sorry за офтопика,ама като ти чета интересите,та искам да те попитам:от КОМПОТИ ли се интересуваш или е просто грешка?

Редактирано от ivo464 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бих искал да ви попитам,дали според вас защитната стена на Windows 7 дава достатъчно добра защита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от задклавиатурното у-во. Каквото и защита да се сложи, ако нямаш никакви познания нищо не е достатъчно добро. Стената си е добра, ако не искаш нещо кой знае какво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пpи сканиpане с Windows 7 Upgrade Advisor Report ми дава това за компютъpa.Как ще paботи с Windos 7.Да го инсталирам ли?Windows 7 Upgrade Advisor Report

System Details

We had a problem checking your system for compatibility with Windows 7.

Devices Status Details

Canon Bubble-Jet BJC-4300

Canon Unknown We don't have compatibility information about this device.

Samsung SCX-4100 Series

Samsung Unknown We don't have compatibility information about this device.

Samsung SCX-5120 Series

Samsung Unknown We don't have compatibility information about this device.

Intel® 82801G (ICH7 Family) Ultra ATA Storage Controllers - 27DF

Intel Compatible This device is compatible with Windows 7.

Intel® 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller - 27C8

Intel® 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller - 27C9

Intel® 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller - 27CA

Intel® 82801G (ICH7 Family) USB Universal Host Controller - 27CB

Intel® 82801G (ICH7 Family) USB2 Enhanced Host Controller - 27CC

Intel® 82801GB/GR/GH (ICH7 Family) Serial ATA Storage Controller - 27C0

Marvell Yukon 88E8001/8003/8010 PCI Gigabit Ethernet Controller

Marvell Compatible This device is compatible with Windows 7.

NVIDIA GeForce 7600 GS

NVIDIA Compatible This device is compatible with Windows 7.

Philips SPC210NC Webcam

VM Free update available The manufacturer provides software to use this device on Windows 7.

Realtek High Definition Audio

Realtek Compatible This device is compatible with Windows 7.

Programs Status Details

iTunes

version 7.1.1.5

Apple Inc. Update available We don't have compatibility information about this version of the program.

Get an update to a compatible version

Microsoft Office Enterprise 2007

version 12.0.4518.1014

Microsoft Corporation This program has earned Microsoft's Compatible with Windows 7 logo.

Learn more about the Compatible with Windows 7 logo

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable

version 8.0.56336

Microsoft Corporation This program has earned Microsoft's Compatible with Windows 7 logo.

PowerDVD

version 7.0.1702.0

CyberLink Corporation This program has earned Microsoft's Compatible with Windows 7 logo.

Skype™ 4.1

version 4.1.179

Skype Technologies S.A. This program has earned Microsoft's Compatible with Windows 7 logo.

Microsoft .NET Framework 2.0

version 2.0

Microsoft Corporation Compatible This program is compatible with Windows 7.

Microsoft .NET Framework 3.0

version 3.0

Microsoft Corporation Compatible This program is compatible with Windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Тази сутрин като си пуснах компютъра се оказа,че windows firewall не работи.Първото нещо което направих бе да проверя дали не е изключен някой services-привидно всичко е наред-защитната стена на уина startup type е на automatic,но service status е stopped...При опит ръчно да го пусна ми дава грешка error code 0x6d9.Какво трябва да се направи за да стартирам windows firewall отново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Тази сутрин като си пуснах компютъра се оказа,че windows firewall не работи.Първото нещо което направих бе да проверя дали не е изключен някой services-привидно всичко е наред-защитната стена на уина startup type е на automatic,но service status е stopped...При опит ръчно да го пусна ми дава грешка error code 0x6d9.Какво трябва да се направи за да стартирам windows firewall отново?

Виж това: Windows 7 or Vista Firewall Fails To Start At Startup. Ако не помогне, може да пробваш най-накрая с Microsoft Windows Resource Checker: Start -> Search Menu -> пишеш sfc /scannow -> десен клик на резултата от търсенето -> Run As Administrator. За целта ще ти трябва инсталационен диск на Windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...