Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

pit

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

гледай някъде из опциите за "Disable desktop composition"

и в опциите за Rendering - Internal renderer DirectDraw surface

не ползвам плейъра и затова не знам нито дали има подобни опции, нито (ако има) къде са

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледай някъде из опциите за "Disable desktop composition"

и в опциите за Rendering - Internal renderer DirectDraw surface

не ползвам плейъра и затова не знам нито дали има подобни опции, нито (ако има) къде са

ем търсех навсякъде но просто няма... :-/ и вистата имаше Аеро ефекти но там нямах проблем.. плеъра ми харесва защото понякога имам проблем със субитрите при BS-player-a (VLC и GOM също) (при някой филми субтитрите не са в синхрон) и само заради това го ползвах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай КМплейара и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора имам проблем който ме дразни от доста време.. проблема е свързан с Win7 и Crystal Player

как мога да оправя този проблем.. всичко е прозрачно какъвто и да е филм това е само при АЕРО ефектите при вистата нямах този проблем с плеъра как да го оправя не мога всеки път да сменям темата, а този плеър го ползвам от години и съм му свикнал

Проблемо е у твоя телевизор ==>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай КМплейара и това е.

Или Media Player Classic Home Cinema. :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Реших да премина на тази ОС, но имам опасения, че компютърът ми, няма да може да захрани системата. Става въпрос за Athlon x2 4600 2.4Ghz, 1gb DDR800 и HD3650. Според вас, може ли да иснталирам windows7 и ако може да ми препоръчате версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте!

Реших да премина на тази ОС, но имам опасения, че компютърът ми, няма да може да захрани системата. Става въпрос за Athlon x2 4600 2.4Ghz, 1gb DDR800 и HD3650. Според вас, може ли да иснталирам windows7 и ако може да ми препоръчате версия.

Ще може.

Препоръчвам Windows 7 Professional X86,Ultimate ми се вижда леееко претрупан...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ще я "захрани", не се притеснявай. Единствено RAM-а може да ти идва малко на моменти.

Смятам, че най-малко проблеми ще имаш с Ultimate 32bit. Естествено, ако има откъде да си го "купиш". Ако ще е от магазина - взимай най-евтиния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблема е следния: Инасталирах уин7 и имам купен цс 1.6. Като го пусна и пусна конзолата какъвто и клавиш да натисна ми се изключва конзолата. Не мога да напиша нищо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я пак да изясниме какво имаш купено че тоя cs1.6 не ми се връзва в картинката......

а иначе чист cs ли е или някой гаден мод? опитвал ли си със съвместимост за ХР?

конзолата насилвана ли е (с команда в properties) да се показва?

gogobipa - никаква, ако се използват стандартните настройки на програмата

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми купих си ЦС с Стийм. Конзолата не е настройвана от настройките ... ЦС е чист от сайта на Стийм си го купих.. На ХП си бачка без проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мдам, моя грешка - все забравям че 1.6 я направиха отделно

тааа - опитайте с windows xp compatibility

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П Извинявам се, не бях пробвал с ХП мод. Заспа. Благодаря за помоща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато гледам филм и компютъра гасне???

И то по 3, 4 пъти на ден

Даже веднъж и не се можа да се включи и показваше ЧЕРЕН екрен!!!

та се наложи да го преинсталирам.

Но отново гасне докато работи

Как да го оправя?

Да не би да е това

http://www.download.bg/index.php?cls=news&mtd=single&id=532823

Редактирано от santabanta (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато гледам филм и компютъра гасне???

И то по 3, 4 пъти на ден

Даже веднъж и не се можа да се включи и показваше ЧЕРЕН екрен!!!

та се наложи да го преинсталирам.

Но отново гасне докато работи

Как да го оправя?

Да не би да е това

http://www.download.bg/index.php?cls=news&mtd=single&id=532823

преинсталирай още пет пъти, пак ще е същото - видео, рам, точно кой релийз от замунда си свали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преинсталирай още пет пъти, пак ще е същото - видео, рам, точно кой релийз от замунда си свали?

Windows 7 Final All SKU x86-x64 BG-EN Activated

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам на ноутбук Acer Aspire 7520G му липсва звука от микрофона при оригиналната звукова карта. Ще разреши ли проблема последния HD драйвър на риълтек или не?

Да попитам на ноутбук Acer Aspire 7520G му липсва звука от микрофона от вградената звукова карта. Не съм инсталирал драйвер за звук допълнително защото Windows 7 Ultimate сам разпозна звуковата карта и тя вади звук под него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, значи купих си оригинален Уиндоус 7 Ултимейт 64 битов и си го инсталирах на моя компютър, понеже имаме още 2 у нас записах друг диск с 32 битов и го инсталирах, проблема е, че на втория комп нали пропускам активацията на кода и като стартира уиндоуса пак ми пише че е оригинален, пробвах да сложа и Хоум версията, и на нея ми пише, че уиндоуса е оригинален и отдолу даже ми излиза оригиналния код. Някой може ли да ми каже къде греша ?

Също и ако някой може да ми каже настройките за споделяне между 2 компютъра, че бъркам и там, виждат се самите компютри но ми дава грешка като опитам да го отворя.

Редактирано от gogi87 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, значи купих си оригинален Уиндоус 7 Ултимейт 64 битов и си го инсталирах на моя компютър, понеже имаме още 2 у нас записах друг диск с 32 битов и го инсталирах, проблема е, че на втория комп нали пропускам активацията на кода и като стартира уиндоуса пак ми пише че е оригинален, пробвах да сложа и Хоум версията, и на нея ми пише, че уиндоуса е оригинален и отдолу даже ми излиза оригиналния код. Някой може ли да ми каже къде греша ?

Също и ако някой може да ми каже настройките за споделяне между 2 компютъра, че бъркам и там, виждат се самите компютри но ми дава грешка като опитам да го отворя.

Не разбирам проблема какъв е, имаш няколко уиндоуса 7 и то все оригинални. :biggrin:

Не разбирам проблема какъв е, имаш няколко уиндоуса 7 и то все оригинални. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРоблема е там, че ще ме засекат и ще ми баннат уиндоуса, поне доколкото знам е така, като се слага на няколко места.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРоблема е там, че ще ме засекат и ще ми баннат уиндоуса, поне доколкото знам е така, като се слага на няколко места.

Нема се притесняваш.Това е фалш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подскажете сега ,коя е настойката ,която след малко бездействие на компютъра изкарва Welcome екрана и избор на акаунт.На настройки на захранването монитора е на 15мин,заспиването-никога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\Edit Plan Settings,от там в Change advanced power settings има много глезотии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\Edit Plan Settings,от там в Change advanced power settings има много глезотии...

Ми гледах ги...всичко е на никога.Не се чува и като влезеш да развърта хард.Значи не заспива...Все едно си дал log off.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...