Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Похвалете се с компютъра си

Препоръчан отговор

Не го защитавам него, даже не ме кефи като човек. А се изказвам против вашата/тяхната реакция. Пубери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Моя не е кой знае какъв, но ми върши работа. CPU: Intel Pentium 3 (670 MHz) RAM: 512 MB GFX: nVidia GeForce2 MX400 (64 MB) HDD: Western Digital (250 GB, 7200 RPM) CD/DVD: SONY & LITE-ON Старичък е. Засега се държи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го защитавам него, даже не ме кефи като човек. А се изказвам против вашата/тяхната реакция. Пубери.

Написал си много общо това: "А се изказвам против вашата/тяхната реакция. Пубери."

Та   не ми стана ясно от написаното за кого се отнася определението - "Пубери"

Не си ли в същата категория? Или си порасъл вече.  Модераторите да са направили на някого забележка? Или някой да е престъпил правилата на форума? Аз лично съм обяснил съвсем друго ма момчето, което я си разбрал, я не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя не е кой знае какъв, но ми върши работа. CPU: Intel Pentium 3 (670 MHz) RAM: 512 MB GFX: nVidia GeForce2 MX400 (64 MB) HDD: Western Digital (250 GB, 7200 RPM) CD/DVD: SONY & LITE-ON Старичък е. Засега се държи. :)

С LUbuntu е перфектна машинка за интернет. Мисля, че имам някъде един процесор на 1000MHz, мога да ти го подаря. Зависи какво ти е дъното де:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оня ме разсмя, ама ти повече   :) На тоя, дето му викаш "пубер", вероятно може да ти бъде и прадядо, ако си от малцинствата. 

Редактирано от KB2640148 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че Стефан е набор на Рузвелт. Уважавам знанията му, същото не важи за него, защото понякога съвсем ни в клин ни в ръкав се държи като пубер. Та за това.. То в днешно време кой не се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С LUbuntu е перфектна машинка за интернет. Мисля, че имам някъде един процесор на 1000MHz, мога да ти го подаря. Зависи какво ти е дъното де :)

И аз мога да подаря един селерон P4 на 1700 мегахерца с удоволствие. Имам и AMD Sempron на 2400, но едва ли някой ще го иска!

Знам, че Стефан е набор на Рузвелт. Уважавам знанията му, същото не важи за него, защото понякога съвсем ни в клин ни в ръкав се държи като пубер. Та за това.. То в днешно време кой не се.

Не ти искам мнението, за да го споделяш. Ако се чувстваш пубер, живей си така. Най малкото ме интересува дали ми уважаваш мненията или не. На мен ти акъл не искам да ми даваш. Нищо лично и лошо не съм написал към твоята персона.Уважавал съм те и те уважавам. 

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй , тъй сте тръгнали да подарявате - имате ли в излишък някой и3/и5/и7 :D (да става майтап)

А иначе , това е моята кошница:

Дънна платка: ASROCK Z77 PRO3
Процесор: INTEL i5-3570K + CM SEIDON 120M
РАМ: 4GB DDR3 1333
Хард диск: HITACHI 500gb SATA2
Видео карта: NVIDIA Palit gtx 560 2gb DDR5
Захранване: SEASONIC G-SERIES 550W GOLD
Кутия: COOLER MASTER ELITE 430 (3 BLUE FAN)
Mонитор: Samsung SyncMaster SA700D

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 1 Семпрон 3400+ и един Атлон 6000+

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С LUbuntu е перфектна машинка за интернет. Мисля, че имам някъде един процесор на 1000MHz, мога да ти го подаря. Зависи какво ти е дъното де :)

Еми дъното е Asus CUSL2 и поддържа макс. към 1066 Мхц, ама не съм сигурен дали ще пасне, защото сокета е 370  :(

Редактирано от the_ghost (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя не е един от мощните, но засега ми върши работа. Няма нищо клоквано! Процесор: AMD Athlon II X4 630 Видео: Sapphire Radeon HD 5570 1GB Твърд диск: Seagate Barracuda 7200.12 500418 500GB Памет: Kingston 6GB DDD3 Охлаждане: 600W  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми дъното е Asus CUSL2 и поддържа макс. към 1066 Мхц, ама не съм сигурен дали ще пасне, защото сокета е 370  :(

Моя също е на s370, но има вероятност да не стане. Имаш лично съобщение:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Положението е плачевно, но ми вършат работа/не играя игри, то и да искам не мога на такива бавни компове, ама няям пари за по-добри/ :D

ПС1 /настолен/

MB Foxconn A6VMX 
CPU AMD Athlon II X2 240 (2.8GHz)/ предния беше някъв AMD 2.2GHz едноядрен, не че като го смених видях няква разлика/

2GB DDR2 RAM :D Имам място да ръгна още 2GB ама не си заслужава

320GB HDD-стига ми предостатъчно

PowerColor HD5450 512MB DDR3 :D без охлаждане-става за HD филмчета ама за игри никъв шанс /предното видео беше Sapphire HD5570 и си беше яко ама изгоря/ :D

22" LCD (1680x1050)

5.1 Trust  SP-6210(40W) :D

WIndows 8 :D Shit

ПС2 /лаптоп/-ползвам го за Visual Studio 2010, Office 2010 и тва е общо взето

CPU Intel Core i3-350M(2.26GHz)
4GB RAM
500GB HDD
ATI Radeon 5470 - 512 MB :D
Windows 7 :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да смени и дъното.

Имах предвид за мен, че и аз търся някой без пари или за 10-15 лева. Само да не е с доставки, че не ми се занимава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Положението е плачевно, но ми вършат работа/не играя игри, то и да искам не мога на такива бавни компове, ама няям пари за по-добри/ :D

ПС1 /настолен/

MB Foxconn A6VMX 
CPU AMD Athlon II X2 240 (2.8GHz)/ предния беше някъв AMD 2.2GHz едноядрен, не че като го смених видях няква разлика/

2GB DDR2 RAM :D Имам място да ръгна още 2GB ама не си заслужава

320GB HDD-стига ми предостатъчно

PowerColor HD5450 512MB DDR3 :D без охлаждане-става за HD филмчета ама за игри никъв шанс /предното видео беше Sapphire HD5570 и си беше яко ама изгоря/ :D

22" LCD (1680x1050)

5.1 Trust  SP-6210(40W) :D

WIndows 8 :D Shit

ПС2 /лаптоп/-ползвам го за Visual Studio 2010, Office 2010 и тва е общо взето

CPU Intel Core i3-350M(2.26GHz)
4GB RAM
500GB HDD
ATI Radeon 5470 - 512 MB :D
Windows 7 :D

На 1-вия , ако му сложиш някоя свястна видео карта , ще може да играеш игри :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 1-вия , ако му сложиш някоя свястна видео карта , ще може да играеш игри :)

Хм да ама не и с този сакат Атлон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм да ама не и с този сакат Атлон.

е да , но ще е много по-добре в игрите със някоя 6670 отколко със най-евтината карта 5450 , която за филми ,интернет  и музика , за друго не става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя компютър е:

CPU: Ivy Bridge Pentium® G2120 (3.1GHz, 3MB L3, 650MHz GPU, LGA1155)

Duno: Asus P8B75-M LE, B75, LGA1155, DDR3

Ram:2 x 4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPER X

Video: Sapphire 5750 1 gb. ddr5

HDD: 1 TB. WD Black

Продавам си видеокартата някой ако търси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Моя компютър е:

CPU: Ivy Bridge Pentium® G2120 (3.1GHz, 3MB L3, 650MHz GPU, LGA1155)

Duno: Asus P8B75-M LE, B75, LGA1155, DDR3

Ram:2 x 4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPER X

Video: Sapphire 5750 1 gb. ddr5

HDD: 1 TB. WD Black

Продавам си видеокартата някой ако търси

:shock11: Егати чудовището! 

Редактирано от the_ghost (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Phenom II 955 Rev C3 Black Edition Quad Core 4GHz

Asus M4N68T 

8GB Adata Premier ECC DDR3 1600MHz

Palit 9600 GSO 512 1024MB DDR2 256 Bit

640GB Seagate Baracuda 16MB cache 7200

Goldenfield PowerBox 500W

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес поръчах нов компютър само за игри!!!

процесор
Intel Core™ i5 4430 Haswell box

рам памет
Kingston 4GB DDR3 1600MHz

дъно
Gigabyte GA-B85M-HD3

кутия
Coolermaster Force 500

захранване
Seasonic 500W A. PFC

видеокарта
Sapphire AMD Radeon HD 7770

wi fi карта
Dynamode WL-600N 300Mbps PCI-E

твърд диск
Western Digital 1TB 7200RPM 64MB Blue

дисковод
LG SATA DVD bla-bla-bla

монитор
LG IPS LED IPS224T

мишка/клавиатура

безпроводни microsoft бла-бла-бла

цена 1536лв

Лятото на 2010г си бях у дома и успях от замундата да се обзаведа с ултимативния джам, Него ще му сложа и пак от там ще се снабдявам с игри. В неделя ще бъде готов и след обяд ще инсталирам. Щом изгрее, ще се снимам с него. Вчера си купвах летни маркови джинси и бразилски джапанки и това стопи финансите на нула. Ще се наложи да спестявам за аудио-уредба, а дотогова ще карам с едни мижави стари креативки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

процесор

рам памет

дъно

Gigabyte GA-B85M-HD3

кутия

Coolermaster Force 500

захранване

Seasonic 500W A. PFC

видеокарта

wi fi карта

твърд диск

дисковод

LG SATA DVD bla-bla-bla

монитор

LG IPS LED IPS224T

мишка/клавиатура

цена 1536лв

Лятото на 2010г си бях у дома и успях от замундата да се обзаведа с ултимативния джам, Него ще му сложа и пак от там ще се снабдявам с игри. В неделя ще бъде готов и след обяд ще инсталирам. Щом изгрее, ще се снимам с него. Вчера си купвах летни маркови джинси и бразилски джапанки и това стопи финансите на нула. Ще се наложи да спестявам за аудио-уредба, а дотогова ще карам с едни мижави стари креативки.

Доста парички за машина средна хубост? Къде цакат толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

процесор

рам памет

дъно

Gigabyte GA-B85M-HD3

кутия

Coolermaster Force 500

захранване

Seasonic 500W A. PFC

видеокарта

wi fi карта

твърд диск

дисковод

LG SATA DVD bla-bla-bla

монитор

LG IPS LED IPS224T

мишка/клавиатура

цена 1536лв

1500 лв за това????

Доста ми се вижда!

Опааааааааааааааааааааааа

Изпуснал съм монитора!!!!!!!! Той е към 450 лв средно само...

Другото ми се струва някак си оправдано...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване