Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daredevil_666

Снимки , коментари , въпроси и модинг по кутиите ни.

Препоръчан отговор

След поредния опит да си подредя кабелите в новата кутия, пак не съм доволен от резултата :D

Също така, фабричните вентилатори не мога да ги вържа за фан контролера, захранванват се директно с молекси и си въртят на постоянна скорост. Търсих преходници, но този, който намерих и взех за проба, не стана. Сега се чудя дали да се мъча да приспособя тия вентилатори, или или директно да ги сменям с някои максимално тихи, които да мога да вържа към фан контролера, за да ги управлявам ръчно.

post-191898-0-76323900-1361310101_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е че на тебе ти харесва колега и си го правил ти! Като цяло замисъла е добър ,малко повече на изработката е трябвало да се наблегне.

Благодаря за позитивното мнение. На мен ми харесва от гледна точка на мобилността. Това ми беше целта/идеята. Иначе ми е ясно, че естетически не е добре издържано, но в момента с такива матeрuaли разполагам. Ако намеря нещо по-подходящо ще го заменя веднага. А и не разполагам със спецuaлни инструменти, затова изглежда така сякаш със теслата е дялано. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След поредния опит да си подредя кабелите в новата кутия, пак не съм доволен от резултата :D

Също така, фабричните вентилатори не мога да ги вържа за фан контролера, захранванват се директно с молекси и си въртят на постоянна скорост. Търсих преходници, но този, който намерих и взех за проба, не стана. Сега се чудя дали да се мъча да приспособя тия вентилатори, или или директно да ги сменям с някои максимално тихи, които да мога да вържа към фан контролера, за да ги управлявам ръчно.

Тази пластмаса по средата на кутията каква роля играе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Maй подпира "водосточните" тръби! 

Петко К

А ако го вържеш на 7v пак ли се чуват(ако това е проблема).

Редактирано от slav40 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, не че са много шумни, ама имам фан контролел за 5 вентилатора, а съм вързал само два  :)

Това червеното не го знам честно казано за какво е. Така си беше като я взех и затова го оставих.

Сега пак отварях кутията и го махнах. Мислех, че може би разделя въздушния поток на две, но не виждам файда от това.

Ето как се получи накрая и смятам в близките години да не го пипам :D

post-191898-0-82029600-1361396340_thumb.

post-191898-0-03204600-1361396364_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер  е !  ;)

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вдъхновихте ме и аз да поразтребя малко вчера,че беше станало мазало след слагането на BlueRay-а,SSD-то и няколкото вадения на харда.Напук на широкоразпространеното мнение го минах на прахосмукачка и микрофибър както винаги досега и зема че запали пак ;)

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най на края да се раздвижи малко тая тема. Хора покажете си компютрите, не се срамувайте :)

П.п.: С нетърпение очаквам да видя подредената кутия на Андрейчо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успява ли 7850 да ги "захрани" тея 3 монитора за адекватна игра,че нещо си играя с мисълта за смяна ка картата в скоро време?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най на края да се раздвижи малко тая тема. Хора покажете си компютрите, не се срамувайте :)

П.п.: С нетърпение очаквам да видя подредената кутия на Андрейчо.

В момента сме в ремонт и нямам време , но след няколко седмици ще снимам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от мен ще има снимки тези дни , смених охладителя , кутията и рамта на конфигурацията от подписа, но повече няма да издавам да ви държи влага :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето обещаните снимки на системата е от подписа!

Албум

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставя удоволствие да се види какво се постига с малко желание и разбиране на материята.

Кутията страшно добре пасва на интериора,а и вътре доста си си поиграл,просто няма забележка :super:

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Албум

Уникално красива ! Браво.

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Графичната карта не се ли нагрява така и от охладителя на процесора,на снимките изглежда че си и направил сандвич ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, изобщо. Процесора не минава 56 градуса при стайна температура 24 градуса, въпреки че е клокнат на 3.8GHz, а видеокартата около 65-68 максимум при "бенчмарка" Crysis 3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, изобщо. Процесора не минава 56 градуса при стайна температура 24 градуса, въпреки че е клокнат на 3.8GHz, а видеокартата около 65-68 максимум при "бенчмарка" Crysis 3.

Колега само почисти малко охладителя, че като гледам се е налепил прах по перката. :)

Иначе си е добре машинката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първи етаж съм, до доста натоварена улица и просто е безсмислено. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Албум

Евалата!!! Тази кутия да не е подарък, когато сте си купували шкафовете ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евалата!!! Тази кутия да не е подарък, когато сте си купували шкафовете ? :D

Не , търсих да има хармония :D !

Благодаря на всички за положителните коментари , пожелавам на всеки ,да бъде удовлетворен от хардуеара с който разполага , да уважаваме вкуса на всеки , все пак не всички разполагат със средства да осъществят идеите си! Лично за мен - "душевен оргазъм" получавам, когато видя от Нищо , някой с подръчни материали да постигне нещо Голямо. С пари лесно става!

Людмиле , ти престраши ли се да вземеш перката на Енермакс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц, изрових два оранжеви xigmatek-a и тия дни, ако не ме мързи много ще ги пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ето как се получи накрая и смятам в близките години да не го пипам :D

Излъгах :D

Познайте кое е новото? :)

post-191898-0-57026700-1362224849_thumb.

Редактирано от Петко К (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излъгах :D

Познайте кое е новото? :)

Новата Палитка! Сега как са температурите , след поставянето на втората видео карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...