Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daredevil_666

Снимки , коментари , въпроси и модинг по кутиите ни.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

:P Само трябва малко да направа Cable Management зад масата на която седи монитора, утре ще покажа и снимки на cable managementa в кутията :speak: kichuka, с оредбата и светещият вентилатор от пред на кутията ми се връзват много добре, с този син цвят :P На снимката не съм пуснал оредбата, но ти знаеш за какво става на въпрос :P Редактирано от KeepWalkinG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук има снимки и от вътре :down::)http://imageshack.us/g/96/1copymp.jpg/ Махнах тъпата записвачка, без нея е много по-добре :wors:

Редактирано от KeepWalkinG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен нищо особенно , но си ме радва.

post-292248-0-67605100-1311019676_thumb.

post-292248-0-40162800-1311019694_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко снимки след смяна на платформата,вече с АМД :speak:

Моят сайт

Моят сайт

Моят сайт

Моят сайт

Моят сайт

MB-GA-990XA-UD3

CPU-AMD Phenom IIx4 955

RAM-Kingston HyperX blu 4 GB : 2 x 2 GB 1600 MHz

Video-N460GTX Cyclone 768D5/OC

Редактирано от mitesi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложих по един нов кулер на процесора и видеото, заедно с ново дъно... Не съм подреждал нищо, защото кутията е много смотана (POV Alu Lite) и не позволява никакво заиграване със кабелите и ще я сменям...

http://www.prikachi....89/3616489K.jpg

http://www.prikachi....87/3616487a.jpg

http://www.prikachi....86/3616486D.jpg

Редактирано от хаха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нова кутия... На захранването са му къси некои от кабелите, поради което не съм и подреждал кой знае колко... Но пък е тих и сравнително хладен компютора... http://www.prikachi.com/images/563/3620563Q.jpg http://www.prikachi.com/images/564/3620564B.jpg http://www.prikachi.com/images/562/3620562J.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от доста вр. не бях влизал в този раздел.Та преди малко ми хрумна 1 тъпа идея,реших да я споделя да чуя вашето мнение. ;) Та сега на идеята, идеята ми е да изрежа капака с лазерна машина и да сложа червени ниони. :)

post-100672-0-89844600-1313501789_thumb.

Редактирано от Williams (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от доста вр. не бях влизал в този раздел.Та преди малко ми хрумна 1 тъпа идея,реших да я споделя да чуя вашето мнение. :)

Та сега на идеята, идеята ми е да изрежа капака с лазерна машина и да сложа червени ниони. :P

Т.е. искаш да махнеш очертаното с червено, на което са дупките и логото на енвидия и неоните да ги разположиш некъде по краищата на кутията, или съм разбрал неправилно? Нещо като първата снимка в горния ми пост? А дори и да не съм разбрал, пробвай, нищо не ти пречи... Аз лично предпочитам капак, през който да се вижда почти всичко :wink12: и не бих рязал до край в предния край, защото не ми допада да се виждат гнездата на хардовете и писачките... :speak:

Редактирано от хаха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес видях една доста интересно направена кутия . На мен лично, в оригиналния си вид ми харесва повече, но все пак идеята е доста интересна, а и много труд се е хвърлил :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една конфигурацийка за 400лв сглобих и ето я как изглежда.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Изискването беше конфигурацийка за нет , скаип , музика , филми с монитор 17 инча 1366х768.Ето какво има в кутията.

ASROCK N68-CS - s.AM2+ DDR3

AMD Athlon II X2 250 BOX AM3

2GB DDR3 1333 ELEXIR

500GB 7200 HITACHI 16MB

FORTRON FSP400-60APN

Delux MG858 вентилатори- 230mm отстрани 120 отпред 80 отзад

Видях, че конфигурацията е стара, но можеш ли да ми кажеш до колко е ефективно ухлаждането на самата кутия, какви температури държат компонентите, и този 230мм смуче или духа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм, след като си купих преди три седмици по- малка кутия :wink12: отколкото ми е необходима, чудейки се с какво да я ъпгрейдна, онзи ден съзрях Cooler Master STORM ENFORCER... Много ми хареса бре :P Днес взех та си я купих (жената мноооооого доволна от Елит 430- ката, в която моментално се озова нейното пеце)... Ето некоя и друга снимка...

Карантията

Вътре

Затворена

Фронт

Отворен фронт

Редактирано от Дрво (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май скоро си се сдобил с втората карта, или се бъркам :cheers:

Прав си, но е от преди месец и повече.Беше с референтното охлаждане и първо седеше супер грозно спрямо АХР и беше доста шумно.Трябваше ми време да събера парички за охлаждане и за нея, а за захранването просто добро стечение на обстоятелствата.Мога да коментирам, че сиасоник (този с който съм) самите му кабелчета към хардовете или видеокартите се усукват, увиват или пречупват много по трудно от тези на сайлънт про!Ще пусна някой друг тест да видим как ще е на марковете с овърклок вече на видеокартите.

П.П

Искам да обърна внимание на тези от вас, които някой ден при хубаво време си вземат Арктик Екстриим Плюс и решат да го монтират на тяхната 6950/6970.Ако използвате термолепило много внимателно да боравите с него, защото е термопроводящо.Когато монтирате синковете/радиаторчетата на паметите, които са от тази страна на снимката, тоест тези които се виждат на нея, то те да бъдат максимално изнесени спрямо основата на охладителя, защото ако не са, когато сложите охладителя те ще опрат в основата му и ще трябва да ги отлепвате, а това е много кофти.От опит ви го казвам :lock:

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, но е от преди месец и повече.Беше с референтното охлаждане и първо седеше супер грозно спрямо АХР и беше доста шумно.Трябваше ми време да събера парички за охлаждане и за нея, а за захранването просто добро стечение на обстоятелствата.Мога да коментирам, че сиасоник (този с който съм) самите му кабелчета към хардовете или видеокартите се усукват, увиват или пречупват много по трудно от тези на сайлънт про!Ще пусна някой друг тест да видим как ще е на марковете с овърклок вече на видеокартите.

П.П

Искам да обърна внимание на тези от вас, които някой ден при хубаво време си вземат Арктик Екстриим Плюс и решат да го монтират на тяхната 6950/6970.Ако използвате термолепило много внимателно да боравите с него, защото е термопроводящо.Когато монтирате синковете/радиаторчетата на паметите, които са от тази страна на снимката, тоест тези които се виждат на нея, то те да бъдат максимално изнесени спрямо основата на охладителя, защото ако не са, когато сложите охладителя те ще опрат в основата му и ще трябва да ги отлепвате, а това е много кофти.От опит ви го казвам :speak:

Значи и ти си имал премеждия с Aкселерото като мен,макар и от различно естество.Но съм сигурен че си е струвало.Честито и за картите и за охлаждането.Може ако искаш да пробваш номера със SSAA и да споделиш как е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаа,днес най-после имах време да си подредя кабелите малко че като гледам хората с колко по-малки кутии от моята как по-добре са се справили ме хваща срам.

Тук точно съм го икормил...

Публикувано изображение

...наложи се да използвам и мястото за водно охлаждане горе,защото иначе няма справяне с толкова кабел...

Публикувано изображение

....ето го и отпред разкачен...

Публикувано изображение

...махнах от големия сноп на кутията кабелите за 1394 и еSATA,понеже не са ми трябвали никога а само правят навалица,ако пък ми дотрябват имам входове и на дъното отзад...

Публикувано изображение

...тук вече е готов,поглед отпред...

Публикувано изображение

...отстрани вече и с малките кабелчета на сензорите и вентилаторите (всички букси,които не са вързани на дъното са под горния капак)...

Публикувано изображение

...ето така изглежа зад дъното,добре че намерих удължителя за захранването на процесора от старото ми захранване,защото на корсара му е къс оригналния кабе и както се вижда от първия ми пост в началото на темата минаваше напреки през кутията...

Публикувано изображение

...а ето и като светне с периферията наоколо...

Публикувано изображение

...интересно как на снимката вентилатора на процесора все едно че не се върти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно как на снимката вентилатора на процесора все едно че не се върти...

Добра ти е снимачката, за това :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, просто фотоапарата е снимал на много бърз затвор (1/1200 от секундата примерно), и е имал добро осветление (предполагам светкавицата следейки отраженията). Това нещо може да го направи дори супер сапунерката ми от 2003-а. Не ,че сега е нещо много по-добро. Иначе снимките са доста добри, да не кажа перфектни сравнявайки ги с някои по-нагоре в темата. Направени от телефон, или фотоапарат които не може да фокусира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, просто фотоапарата е снимал на много бърз затвор (1/1200 от секундата примерно), и е имал добро осветление (предполагам светкавицата следейки отраженията). Това нещо може да го направи дори супер сапунерката ми от 2003-а. Не ,че сега е нещо много по-добро.

Иначе снимките са доста добри, да не кажа перфектни сравнявайки ги с някои по-нагоре в темата. Направени от телефон, или фотоапарат които не може да фокусира.

Ми тя и мойта сапунерка не е много по нова ма снима като за мен добре,и то така както не и рабирам,ама грам.Колкото ме пали на компютри и филмчета,толкова във фотографията и фотошопове и т.н. ме няма.Взех го на старо от един маниак на тема фотография,който беше минал на следващо ниво фотоапарат.Повярвах му като каза,че е перфектен за снимки на позиция "Р" и съм доволен. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го новото компютърче :

-Intel pentium g850

-Asrock U3S3

-Adata 4gb 1333

-Forton HEXA 500w

-Delux mg858

Outside

Inside

P.S кутията хваща доста на пръсти и това се вижда от снимките :)

Редактирано от yordanoff.eu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече чиста :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от ToYourAss (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2-3 кила прах имаш само. Дано не държиш кутията така "разфасована" постояно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така я държа ... На около 2 месеца я чистя :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...