Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Тор
 Сподели

Препоръчан отговор

Момичета,здравейте!Някой може ли да ми изпрати или да качи следните книжки,понеже аз ги имам някои,но в нотпад формат,поне ако може да са word,не е задължително pdf.Ето книжките: Виктория Алекзандър - Идеалната съпруга Лайза Клейпас - Диви нощи Линда Хауърд - Ласката на огъня Стела Камерън - Ангелът и грехът Много ще ви бъда благодарна,ако се сдобия с тях.Благодаря предварително,дами

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Последната на Нора Робъртс, която имам от поредицата "Супер романс". До няколко дни ще сканирам и "Въглени в мъртвите полета". С нея приключвам, книжките които ми даде Ивето и съм свободна за следващите, които ми е приготвила. Иве, май пак среща се задава. Ще ти се обадя по тел. да се разберем.

Любов край езерото - Нора Робъртс

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета,здравейте!Някой може ли да ми изпрати или да качи следните книжки,понеже аз ги имам някои,но в нотпад формат,поне ако може да са word,не е задължително pdf.Ето книжките:

Виктория Алекзандър - Идеалната съпруга

Лайза Клейпас - Диви нощи

Линда Хауърд - Ласката на огъня

Стела Камерън - Ангелът и грехът

Много ще ви бъда благодарна,ако се сдобия с тях.Благодаря предварително,дами

Напиши ми на лични мейл и ще ти ги пратя :yanim:

Последната на Нора Робъртс, която имам от поредицата "Супер романс". До няколко дни ще сканирам и "Въглени в мъртвите полета". С нея приключвам, книжките които ми даде Ивето и съм свободна за следващите, които ми е приготвила. Иве, май пак среща се задава. Ще ти се обадя по тел. да се разберем.

Любов край езерото - Нора Робъртс

Благодаря, мила, неуморна както винаги:blink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момичета за чудесните книжки!!! :wors:

Ето и от мен една:

Сандра Браун - Завист

Миналата седмица ми се прецата флашката с около 500 книги. :fly1: Успях да възстановя по-голямата част,но тъй като доста са изтрити във фанагория,а други сайтове не съществуват вече,имам нужда от ПОМОЩ :eek: за да възстановя останалото.За сега търся:

Даяна Палмър:„Среща в Ямайка“ „Обречени на любов“,„Някога в Париж“,„Хартиена роза“

Сюзън Кайл:„След полунощ“,,Всичко ,което блести“

Нора Робъртс:„Забраненият плод“,„От пръв поглед“

Елизабет Лоуел:„Да бягаш от страх“,„Диамантеният тигър“

Линда Хауърд:„Скандална Тайна“

Пощтата ми е:[email protected],а скайпа:man-o-man2.МНОГО,МНОГО благодаря предварително!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

присъедивявам се към молбата на Руми за "Забранения плод" на Нора Робъртс,"Диамантения тигър" на Елизабет Лоуел и "Скандална тайна" на Линда Хауърд.пощата ми е [email protected]много,много моля :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момичета за чудесните книжки!!! :wors:

Ето и от мен една:

Сандра Браун - Завист

Миналата седмица ми се прецата флашката с около 500 книги. :fly1: Успях да възстановя по-голямата част,но тъй като доста са изтрити във фанагория,а други сайтове не съществуват вече,имам нужда от ПОМОЩ :help: за да възстановя останалото.За сега търся:

Пощтата ми е:[email protected],а скайпа:man-o-man2.МНОГО,МНОГО благодаря предварително!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Руми, пускам ти ги на скайпа, пъ ти ги тегли, когато искаш :gift:

присъедивявам се към молбата на Руми за "Забранения плод" на Нора Робъртс,"Диамантения тигър" на Елизабет Лоуел и "Скандална тайна" на Линда Хауърд.пощата ми е [email protected]много,много моля :wors:

На теб ще ти ги пратя на пощата, мила:angry:

ПП: Провери си пощата, мила.

ППП: Нека някой ме поправи, ако греша, но скандална тайна все още не е сканирана, но е във списъка на Жани, нали?

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намаш си и на представа!!! :gift:

Ах, как само подклаждаш любопитството ми. В момента направо ми иде да разруша нещо само и само да разбера какво се случва с всеки. ;д

Благодаря за новият скан на Норчето. :angry:

Редактирано от stasungera (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

може ли някой да ми прати и на мен тези книги Даяна Палмър:„Среща в Ямайка“ „Обречени на любов“,„Някога в Париж“,„Хартиена роза“ Сюзън Кайл:„След полунощ“,,Всичко ,което блести“ Нора Робъртс:„Забраненият плод“,„От пръв поглед“ Елизабет Лоуел:„Да бягаш от страх“,„Диамантеният тигър“ Линда Хауърд:„Скандална Тайна“ Благодаря предварително ето ми и пощата [email protected] :cool::);) ;) :wors: :wors: :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

може ли някой да ми прати и на мен тези книги

Благодаря предварително

ето ми и пощата [email protected] :):wors: :wors: :wors: :wors: :wors: :wors:

Ще ти ги пратя. Провери си след малко мейла :blink:

Може ли и за мен " Скандална тайна "- ако е сканирана. МООООЛЯ!

Доколкото знам не е сканирана още, мила

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми страхотно:ph34r: Тази информация от сайта на авторката ли е?

Не, от http://www.fantasticfiction.co.uk е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета видяхте ли , че "Плеяда" са преиздали "Кралството на мечтите"на Джудит Макнот. Много й се радвам , нали Джудит е от любимките ми , друго си е да имаш книжките й. Сега се надявам да преиздадат и "Уитни, моя любов " и "Рай" . :::wors:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на любовните романи. Случайно открих този форум и чакам с нетърпение всяка сканирана книга. Съпруга ми вече е вдигнал ръце и се примирява, че повечето вечери отделям на четенето на книги. Вече прочетох трите книжки на Елизабет Лоудър за Rarities Unlimited и само остана "Да бягаш от страх". Не успях да я намеря никъде - книжарници или интернет. Ще бъда благодарна,ако може да ми я изпратите. :wors::speak: [email protected]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на любовните романи. Случайно открих този форум и чакам с нетърпение всяка сканирана книга. Съпруга ми вече е вдигнал ръце и се примирява, че повечето вечери отделям на четенето на книги.

Вече прочетох трите книжки на Елизабет Лоудър за Rarities Unlimited и само остана "Да бягаш от страх". Не успях да я намеря никъде - книжарници или интернет. Ще бъда благодарна,ако може да ми я изпратите. :speak::speak:

[email protected]

Провери си мейла :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обещаната книжка на Сюзън Кайл - Нощна треска :(

Благодаря много за книжката, Боби.(:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за всички новокачени книжки момичета. (Букет) за всяка една от вас, която жертва от времето си, за да ни зарадва. Трудът на другите трябва да се уважава :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обещаната книжка на Сюзън Кайл - Нощна треска :help:

Много,много благодаря за книжката мила!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...