Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Катуница - бунтът срещу Рашкови

Препоръчан отговор

Вървейки в шествието на центъра на Пловдив имаше предизборни шатри (не знам дали е точния израз, но така ги оприличавам аз) имаше доста хубави агитаторки. За около час нарушихме спокойствието на хората по центъра. Вървяхме в едни улички минавайки покрай няк'ъв долнопробен рестурант. Шествието пееше "Горда Стара Планина" при което един, ядящ супа идиот взе да се смее гледайки към шествието едва ли не с пренебрежение и подигравка. При това отношение няма как да се "оправи" държавата ни. Сигурен съм, че точно такива хора пишат по форумите и псуват пред телевизорите (имам дори такъв познат, който е много деен във книгата с лицата), но опре ли до действия внезапно изчезват или пък гледат с насмешка "Нас -балъците" ,които се опитваме да постигнем нещо. Същото беше и със стачките на учителите. Едни стачкуват и обират негативните мнения, докато други дупедавци "бачкат" и навеждат глава, но в същото време и те не са доволни, и те искат промяна, но на чужд гръб. Докато все още има такива хора ще ни мачкат... и не само ще ни мачкат, а ако не предприемем нещо ще изселят нас младите хора, които не живеем щастливо в тази държава, колкото и да я обичаме. Защото, колкото и да искаме да живеем тук и да се борим рано или късно ще се предадем и единствения разумен вариант, който виждам е емиграция (за огромно съжаление).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 793
  • Създадено
  • Последен отговор
Утре е поредния ден от кампанията срещу циганизацията на БЪЛГАРИЯ.

Моля всички граждани на долупосочените градове да се присъединят в оказания час на оказаното място.

Това е за утре 26-ти септември! :

Хасково - Площад "Съединение " 19.00

СТАРА ЗАГОРА 19:00 - ПРЕД ОБЩИНАТА!

ВРАЦА- 19.00 ПЛОЩАД "БОТЕВ"

БУРГАС 19:00 Паметник "Альоша"

ПЛОВДИВ 19:00 - пл. Съединение

СОФИЯ 19:00 - НДК, Пилоните

ВАРНА 19:00 - Катедрален Храм-Паметник "Свето Успение Богородично"

ПАЗАРДЖИК 19.00 - ТОРТАТА!

РУСЕ 19:00 - пл.Свобода, пред общината

ПЛЕВЕН 19:00 - до Часовника

В.Търново - 18.00ч. пред общината!

Ловеч - 19:00 пред СОУ"Климент Охридски"!

Шумен - на входа на градската градина - 19:00

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че аз и да ида на пилоните на НДК с кой ще се бия - ти да не мислиш че там стъпват цигани а у центъра на големото селу
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропуските на Кир-ил Рашков са във вид на стотачки или цели пачки...в зависимост от това къде и при кой, и за какво трябва да бъде пуснат...

Корупцията ни погубва. Това е проблема ни.

п.п. Срещу нея трябва да се борим и да сме еднни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама като имат толкоз пачки - пачки по стотачки - що не идат в ОАЕ един емират да си направят а

Тука е по-добре значи от ОАЕ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТИ ОБВИНЕНИЯ В РАСИЗЪМ, ДИСКРИМИНАЦИЯ И ТОРМОЗ ЛИ ИСКАШ ДА НИ ОТПРАВЯТ? А ЗНАЕШ ЛИ ТОВА ДО КАКВО ВЛОШАВАНЕ НА ОТНОШЕНИЯТА НИ С ГЕРМАНИЯ ЩЕ ДОБЕДЕ? С ТАКИВА ДЕЙСТВИЯ ЩЕ СИ ИЗПРОСИМ СЪД И ЖЕСТОКИ САНКЦИИ - ФИНАНСОВИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ! ЩЕ НИ ГЛЕДАТ ВСИЧКИ КАТО РАСИСТИ И ПРЕСТЪПНИЦИ!

Заради тази толерантност сме на това положение. Нито германци, нито холандци, нито някой друг от ЕС ни приемат като равноправни партньори в съюза, а само ни налагат някакви изисквания, които и самите те не спазват. За какво ни е такъв съюз, в който за да почнеш работа ти трябват повече документи отколкото на турски или марокански гражданин? По добре да не сме в ЕС, ако ще сме на това положение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше, феновете да му смачкат тиквата на това копеле, което вече няма нищо общо с проблемите на хората в тази страна, независимо от това, че на хартия й се води премиер. Бой и по Бодко Вмирисов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше, феновете да му смачкат тиквата на това копеле, което вече няма нищо общо с проблемите на хората в тази страна, независимо от това, че на хартия й се води премиер. Бой и по Бодко Вмирисов!

А, споко, те добре са го нахранили:

Премиерът на България Бойко Борисов, който бе в Разград за откриването на съоръжението "Лудогорец арена", напусна обиден срещата между местния тим и Левски в 60-ата минута. Причината за това са възгласи от страна на част от синята агитка към него, най-честите от които бяха "Бойко, ку**о!"

:clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешите, бат боко нали се беше заканил закачливо, че българите трябва да се държат на каишка... те ти каишка, мухобойко! Неговата набързо изградена Плевня ще изгори на изборите като сламка. :clown: Само Воля трябва на избирателя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Хората трябва да отидат пред урните и да НЕ гласуват за национално ориентирани партии. Така, тоя конфликт би трябвало да е в полза на Бойко и Станишев, а не обратното....

И да го нямаше този конфликт, пак би било добре хората да НЕ гласуват за национално ориентирани партии Просто защото този тип партии само използват националната идея, за да събират дивиденти и да забогатяват. Най-вървежната такава партия в момента е Атака. Всички знаем що за продажна стока са. Буквално на единия ден Волен се кълне как с всички усилия ще работи срещу вътрешния министър, а на следващия ден, не подкрепя вота на недоверие срещу същия този министър. Същото направиха по времето на царя и Новото време, като в резултат получиха министерски постове и ограбиха милиарди. Сега Воленчо също си има определена роля, за която си получава немалки суми парички. Ужасно би било да се дава още власт на такъв човек.

...Само Воля трябва на избирателя.

Докато не се надигнем, както през '97-ма и не свалим някое правителство, ще ни тъпчат и ще крадат безнаказано. Какво стана като имаше огромна изборна активност на предните избори? Получихме желания резултат и? Политиците нямат нито страх, нито уважение към хората. Когато започнем да се обединяваме като гърците, примерно, тогава на политиците ще им запари на г*за и ще започнат да вършат работа за народа.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не се надигнем, както през '97-ма и не свалим някое правителство, ще ни тъпчат и ще крадат безнаказано. Какво стана като имаше огромна изборна активност на предните избори? Получихме желания резултат и? Политиците нямат нито страх, нито уважение към хората. Когато започнем да се обединяваме като гърците, примерно, тогава на политиците ще им запари на г*за и ще започнат да вършат работа за народа.

Крайно време е.

ТИ ОБВИНЕНИЯ В РАСИЗЪМ, ДИСКРИМИНАЦИЯ И ТОРМОЗ ЛИ ИСКАШ ДА НИ ОТПРАВЯТ? А ЗНАЕШ ЛИ ТОВА ДО КАКВО ВЛОШАВАНЕ НА ОТНОШЕНИЯТА НИ С ГЕРМАНИЯ ЩЕ ДОБЕДЕ? С ТАКИВА ДЕЙСТВИЯ ЩЕ СИ ИЗПРОСИМ СЪД И ЖЕСТОКИ САНКЦИИ - ФИНАНСОВИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ! ЩЕ НИ ГЛЕДАТ ВСИЧКИ КАТО РАСИСТИ И ПРЕСТЪПНИЦИ!

Все тая. Ако чете по-рано в темата, видя какво каза френският президент за държавата ни, българите и циганите, че циганите които са там са крадци и мизерници, няма да бъдат търпени, да сме се били спасявали в България, от където те били, щели да ги пращат обратно.Това не е ли расизъм според твоите думи? Но е факт.

Партиите и организациите за защита на малцинствата-вън от България. Всички българи, независимо от произхода, равни пред закона! А не някой си Цар Киро да има уникалните права, както и други паразити, да живеят на наш гръб, на нашите данъци и да ни тормозят.

ДА на равенството и търпимостта, НЕ на свободията и беззаконието!

Какво не е ясно?

Айде още 10 000 души да се съберат в скапаното село...

А тука спорът отдавна е нищожен и безпредметен!

Ще се смеят по цялата Ви любима Европа.

Че ще ходите да трепете наред...

Глупак! И между другото, скапаните села и работниците, които изглежда презираш те хранят. Без тях ти, градско чадо, ще пукнеш от глад.

Моля модераторите да не трият тази част, защото ще съм принуден да я повторя.

Чудя се, ти изобщо живяла ли си с малцинства? Аз близо 40 години живея с такива. Дори на 10 метра от прозореца ми има подобни типове, купили цялата кооперация. Синчето им дойде от Холандия да се ожени ( каква невероятна случайност) и 7 дена надуваше музиката след 23 часа, чак до изгрев слънце.

Съгласен съм с теб.

ГЕРБ никога не съм ги харесвал още от началото на управлението им. Посмъртно не бих гласувал за тях.

Предпочитам полицейски изкривен "комунизъм" пред беззаконие и мизерия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво очякваш да прави!? Да отиде да държи шланга или да хвърля кофи с вода, за да гаси пожарите!? Или очакваш нещо друго? Какво?

П.П.

TechMaster, аз пък харесвам ГЕРП, защото не виждам по-добри от тях и за тях ще гласувам отново.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам полицейски изкривен "комунизъм" пред беззаконие и мизерия!

Малко си живял през времето на "изкривения комунизъм", ако въобще си бил роден. През това време самата държава беше престъпник и не даваше на другите . През тия двайсе и кусур години същите, които навремето бяха държавна престъпна машина, продължават да ни мачкат, но сега не са първи, втори, трети секретари на партията, а "бизнесмени". Абе има литература прочети, не ми се занимава, а и се изместихме много от темата.Вярно, че всичко е комплексно, но в този случай става дума за един престъпник търпян от всички власти и неговите безчинства.А и старите хора са казали една приказка: Българин става циганин, но циганин Българин никога!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво очякваш да прави!? Да отиде да държи шланга или да хвърля кофи с вода, за да гаси пожарите!? Или очакваш нещо друго? Какво?

Нали това му е специалност - пожарникар ! Да вземе да ги гаси :huh:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се, ти изобщо живяла ли си с малцинства?

Не, не съм, но това не означава, че не съм си патила от цигани... :huh:

Мисля, че проблема който нищим толкова емоционално се крие в поговорката за зелника.

Само разумни действия на разумни хора биха помогнали той да се разреши, макар и с прекалено голямо закъснение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще се въоръжават, като Бойко нагнетява ситуацията, обвинявайки българите за виновни. Обвинява и Калин Георгиев, че не предприел нищо. А какво да предприеме? Да пусне палките в действие ли? Тогава пък не ми се мислеше, какво щеше да стане. Тия няколко стотин или хилада протестиращи, щяха да станат много повече. Калин Георгиев постъпи правилно в случая и Борисов няма никакви основания да го критикува. Има ситуации, при които просто трябва да се нарушат правилата. Примерно, аз, за да предотвратя сблъсък, пресичам с колата си непрекъснатата линия. Трябва ли катаджиите да ме глобят за това, задето не съм утрепал някого, ако не бях нарушил пътните правила?

У нас способните не ги обичат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попаднах случайно на това и щом тези хора, казват че конфликта не е етнически, мисля че и тукашните пикли трябва да спрат с тези инсинуации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам в София щяло да има протест и в доста други градове-същото! Ааааааа може би, щот съм руса, ама не мога да разбера за какво протестираме?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам в София щяло да има протест и в доста други градове-същото! Ааааааа може би, щот съм руса, ама не мога да разбера за какво протестираме?

За кисело мляко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не за какво , а срещу какво - срещу циганизация !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, за отговорите. Бях останала с впечатлението, че е за изселването на един циганин и в подкрепа на хора арестувани да нарушаване на обществения ред. Ко да ме правиш, трудно схващам. П.П Каузата с киселото мляко ме спечели!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жителите на Катуница са категорични, че журналистът Мартин Карбовски е скъпоплатен медиен лобист на партията на Цар Киро

Публикувано изображение

Мартин Карбовски

„Мартин Карбовски е лобист на циганската мафия”. Това заявиха близки на 19-годишния Ангел, който бе прегазен в Катуница. Роднините на момчето обвиняват журналиста, че в предаването си в събота, когато бе направена телефонна връзка с Цар Киро, Карбовски е заявил, че убитият Ангел Петров е член на група екстремисти, която тормози от 6 години семейството на ромския бос.

Тази реплика предизвика гнева на хората от Катуница, които заявиха, че Мартин Карбовски е платен глашатай на Кирил Рашков. „Той е скъпоплатен медиен лобист на циганската партия на Цар Киро. Питайте го колко пари гушна, за да прокарва интересите на партията му”, гневят се местните.

По думите им, това не е първото изявление от страна на Карбовски, в което открито защитава ромския лидер. Още през май месец, журналистът излъчил интервю с Цар Киро. Жители на селото се свързали с Карбовски, с настояване да им бъде предоставена възможност да изразят и своята гледна точка, да разкажат за това кой всъщност е Кирил Рашков. Журналистът обещал, че на по-късен етап ще направи продължение на предаването, но това така и не се случило.

По думите на местните, Карбовски е опънал медиен чадър над Рашков. Доказателството за това било, че когато двама от най-големите цигански врагове на Рашков – Ицо Папата и Дон Цеци поискали да им бъде дадена възможност да изразят мнението си в ефир, журналистът направил очна ставка между двете страни. „И отново даде думата на фалшивия цар”, гневно разказват жителите на Катуница

изт.

http-~~-//vbox7.com/play:84f956a4&start=292&r=emb

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Клеър Дейли: Българите искат да спрем парите - кръвта на тези вампири, които изсмукват страната им!

Видео послание на евродепутатката Клеър Дейли към протестиращи
      Клеър Дейли: Поведението на г-н Гешев на дискусията в ЕП беше арогантно
      РАДАН КЪНЕВ КЪМ ЕП: ОТРИЧАНЕТО НА ИСТИНАТА НЕ Е ИЗБОР
      ГНЕВНИ КОМЕНТАРИ В СОЦИАЛНАТА МРЕЖА СЛЕД ЗЛОПОЛУЧНАТА АКЦИЯ НА ГДБОП (13.10.2020)

"ЛЬО МОНД": БЪЛГАРИТЕ 100 ДНИ ИСКАТ ОСТАВКА НА 61-ГОДИШНИЯ БИВШ ПОЖАРНИКАР И БОДИГАРД БОРИСОВ

КОЛКО СМЕ БЕДНИ И СЛАБИ, И НАЙ-КОРУМПИРАНИ! ДА НИ ОЖАЛИ И ГОСПОД,

НО НЕ СМЕ ЕДИННИ,ТОВА ЩЕ НИ УНИЩОЖИ
      И ПО СЕЛАТА ХОРАТА НЕВЕЖИ И СЕ ЛЪЖАТ, МАМЯТ ОТ УПРАВЛЯВАЩИТЕ.
      ЦИГАНИТЕ ПЪК СЕ КУПУВАТ,КАКТО И ПОВЕЧЕТО БЪЛГАРИ.
      ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ НЕ ИМ ПУКА ЗА НАС,БОРИСОВ СИ КУПУВА МЪЛЧНИЕТО ИМ.
      "5 факта за човешките права в България" -мигар?!
      А за българите -кучета ги яли!!!
      ЕВРОПА ПЛАЧЕ ЗА НАШИТЕ РОМИ, АМИ ДА СИ ГИ ВЗЕМЕ, АМА НЕ ГИ ЩЕ! ПЛАЧЕ И ЗА ГЕЙОВЕТЕ СИ! АМИ ДА СИ ГИ ДЪРЖИ ТАМ.

По Цариградско шосе към митинг концерт Бъдеще за младите, бъдеще за България на Орлов мост..#оставка
    • от Анита Христова Трифонова
      Безславният завършек на политическата кариера на един шут  -  резил за България и страхливите разединени объркани българи- НЯМА СРАМ, НЯМА СВЯН НИ ОТ БОГ, НИ ОТ НАРОД!

ОСТАВКА! МЪЖ ЛИ СИ, О, НЕ, КРИЕШ СЕ КАТО МИШКА?!
      НЕ СЕ ПРАВИ НА УБИТА ЛИСИЦА!

УБИТ, СМАЗАН Е НАРОДЪТ ТИ!

ТЛАСКАШ НАРОДА СИ КЪМ САМОУНИЩОЖАВАНЕ!

ГРАЖДАНСКА ВОЙНА СИЛНО КАЗАНО.

Голям артист ,това е дарба,както и така да лъжеш и шикалкавиш,мажеш...!

Всичко друго,  НО НЕ Е МЪЖКО! Пояс..дрън, дрън...!

КАКВО ЩЯЛО ДА БЪДЕ БЕЗ ТЕБ ЛИ,?

АМИ ДОСЕГА КАКВО БЕШЕ  С ТЕБ?!

ЕТО НА КОЙ ХАЛ СМЕ...!!!

Страшно много пари се хвърлят  И за ТРОЛОВЕ, 

освен дето крадеш и изнесе България,

БОЙКОО....А ДЕЦАТА КАРАТ ПО 0.50 СТ НА ДЕН ОКЛАД!

ИДИОТ СИ!

С КАКВО ДА ХРАНЯ ДЕЦАТА -С ОТРОВИ, ВОДАТА МРЪСНА, СКЪПА!?

ЛЕКАРСТВАТА  - ОТРОВА!

НО ВСИЧКО Е СКЪПО И ПОКАЧВАШ ЦЕНИТЕ ДВОЙНО И ТРОЙНО В НИКАКЪВ

СИНХРОН  С ПОКАЧВАНЕ НА ПЕНСИИ И ЗАПЛАТИ.

ТИ ЯВНО НИ ИМАШ ЗА МНОГО ПРОСТ НАРОД, КАЗА ГО -

АЗ СЪМ ПРОСТ ЩОТО И НАРОДЪТ ПРОСТ!

Всичкото това, дето поемаме през устата и даваме на най милите си децата...

които окичи и с маски и психясаха  тази зима и пролет,

всичко това Е ОТРОВА, НАЙ-МАЛКОТО АЛЕРГИЯ, КОЯТО НЕ СЕ ЛЕКУВА,

НЕ СЕ ОПРАВЯ И ТАКА НАРОД СЕ ВЛАЧИ И  ТЕ ТРАЕ!

На всичко отгоре и от небето с кво ли не ни ръсят твоите хамериканци!?

Няма  и да се спре , докато ТЕБЕ БОРИСОВ НЯКОЙ НЕ ТЕ СПРЕ !
      Лукът внос мек като мекица!
      Доматът като кора за яйца, отвътре бял !
      Ябълките отвътре кафяви,другите скърцат при дъвчене, безвкусни!
      Картофите ...всичките гнили, а отвън лъскави!
      Месото сто годишно , от резервите и складовете на чуждите държави!
      Краставици без вкус , твърди,чупим си забите в тях, а и жълти отвътре!
      Хлябът пълен с .... химия , зарибяваш ни с него, знаеш че всички ядат хляб!
      Олио...химия!
      Брашно...е, тук вече е отровата,всички го купуваме и за нищо не става.
      Захара -по скоро кисела!
      Червен пипер, подправки...смес от кво ли не!
      Диня-ужас -жълто оражева отвътре и твърда като кокал!
      Чесън-отровен!
      Пилешкото -направо мърша та и каймата!
      .......и т.н. 
      да продължа ли, няма смисъл, знаеш го много добре,
      знаеш че така по-лесно и кротко, бавно ще се отървеш от НАС!

Знаеш че циганите са ти в кръвта и ги не лови нищо,

и не се притесняваш за тях, за избирателите си!

Всичката тази отрова е и в лекарствата дори по-зле , а и сега готвите ваксините!

УНИЩОЖАВАШ БЪЛГАРСКОТО ЛЕВЧЕ,

ПРИРОДАТА НИ, ЖИВОТНИТЕ

И ВСИЧКО РОДНО ПРОИЗВОДСТВО.

ЧАК ПЪК ИКОНОМИКА.

Нямаш ли, о , не, имаш деца и внуче, но си звяр, меко казано!

Не за Сибир си както пишат в коментарите, за о.......им, имаш какво да сваляш.

Борисов псувал Радев заради негова реч за бедността и корупцията преди две годиниПРЕЗИДЕНТЪТ ПРЕЧИ НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ ДА СИ ИГРАЯТ ИГРИТЕ!
      БОРИСОВ ГО Е СТРАХ ОТ СЛУЖЕБНО ПРАВИТЕЛСТВО ЗА СОБСТВЕНАТА СИ
      КОЖА!

https://www.youtube.com/watch?v=k7cc9hKzXv4
      Нов аудио запис: Скандални думи на Бойко Борисов против Румен Радев

НОВ АУДИО ЗАПИС ИЗТЕЧЕ С ГЛАСА НА ПРЕМИЕРА БОЙКО БОРИСОВ
    • от Анита Христова Трифонова
      Ротшилд: “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи! Публикувано на 23.08.2019  в България/Любопитно
      Свят  
      http://www.budnaera.com/2014-01/140324-17.html
      https://www.vbox7.com/play:676302a6d0&pos=channelp_4
      Папа Франциск се кланя и целува ръцете на Ротшилд и Рокфелер
      Лорд Ротшилд предупреди, че президентът Доналд Тръмп заплашва да унищожи новия световен ред и "трябва да бъде спрян на всяка цена". 
      https://bultimes.com/rotshild-prez-2030-godina-nyama-da-ima-nito-darzhava-balgariya-nito-zhivi-balgari/?fbclid=IwAR0aZZZVv5plTFYoSZt6vLCnYPved8ulaS3iioW73KNMKUA_y_9-VkaYGt8
      ”През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!” – Едмонд дьо Ротшилд
      Една вече изтрита статия в пловдивския в-к “Марица” на Татяна Томова.
      Същите заповеди са предадени на Дьорд Шорош от “Отровено общество” в присъствието на “самоудавения” израелски агент и приятел на Андрей Луканов – Роберт Максуел. Заради това той заплаща с живота си.
      Заповедта към Световното Правителство от началото на 90-те до днес се изпълнява стриктно. За нас – нечовешки Геноцид, за тях – премахване на последната преграда за НСР.
      Унищожението на ХОРата и омразната дума БългАрия – свещения божествен символ.
      Статията; Веселина Георгиева, баронеса Ротшилд, е родена през 1927 г. в София в заможно семейство. 20-годишна заминава за Франция, за да продължи образованието си в Парижкото училище по приложни изкуства в класа на проф. Катлен. Спускането на Желязната завеса превръща младата красавица в бежанка. Българката аранжира витрини, прави букети от сухи листа върху телена арматура. Веселина Георгиева се посвещава на скулптурата благодарение на учителя си Алберто Джакомети. През 1968 г., вече Лина Георгиева, прави самостоятелна изложба в амстердамската галерия “Еендт”. Голям почитател є бил Ърнест Хемингуей. Заразена от авантюристичния му дух, тя посещава Индия, Израел, Египет. “Живяла съм няколко живота. Но в края на краищата винаги се връщам към скулптурата”, казва Веселина. Българката непрекъснато се разкъсва между скучните чаени следобеди, ски-курорти и казина. Между “лудориите” й е и сродяването с прочутата фамилия Ротшилд.
      След развода с Веселина Георгиева до сетния си час Едмонд дьо Ротшилд остава смъртен враг на България. “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!”. Тази зловеща прогноза той изрича през лятото на 1997 г. Скоро след това Едмонд дьо Ротшилд умира. Версията е самоубийство.
      Попитали Натан, син на основателя на Ротшилдовата династия, колко нации има в света. Само две ­еврейското семейство и другите, бил отговорът му. Главата на легендарния клан Майер Амшел Ротшилд е роден през 1743 г. във Франкфурт на Майн. Най-големият му син Анселм остава при баща си. Вторият ­ Соломон, се установява във Виена, третият ­ Натан ­ в Лондон. Карл намира реализация в Неапол, а най-малкият ­ Джеймс, отпътува за Париж. И петимата братя играят важна роля не само във финансовия свят, но и в политическия. От 200 години повечето от коронованите глави са приятели или длъжници на династията.

Основателят на династията Майер Ротшилд е изпратен да учи за равин, но след кратко време постъпва в еврейска банкова къща в Хановер. Там изучава финансовите игри, но не се застоява много. Връща се в гетото на Франкфурт, където двамата му братя продават стари вещи и дрехи. При тях, в един ъгъл на магазинчето, той започва свой бизнес със стари монети. Изработва нумизматичен каталог, който изпраща на известни хора. Търговията бързо разцъфтява. Немският принц Вилхелм лично посещава Майер. С добрите си маниери бъдещият милиардер прави отлично впечатление на държавника, който става негов редовен клиент. Майер прибавя към името си Ротшилд, което идва от малката червена фирмичка на къщата.
      От 1810 г. до днес фирмата Ротшилд не се занимава повече с покупко-продажби на стоки, а само с парични сделки. Първата е придобиването на 400 тона злато от известната Източноиндийска компания. От това Ротшилд спечелва четири пъти повече, отколкото е вложил. Същото злато веднага е продадено на Англия.
      Най-безскрупулният от всичките братя е Натан Ротшилд. Веднъж човекът, който му лъскал обувките, го попитал защо неговият бакшиш е по-малък от този на сина му. Той му отговорил: Бащата на момчето е милионер. Моят не е.
      След смъртта на Натан по решение на четиримата братя фамилният скиптър бил даден на най-малкия ­ барон Джеймс. Винаги изискано облечен, червенокосият младеж бързо навлиза в най- изисканите кръгове на Париж. На 29 години става генерален консул на Австрийската империя в Париж. Оженва се за племенницата си Бети, дъщеря на брат му Соломон от Виена, за която Хайнрих Хайне написва поемата “Ангелът”. Известният художник Делакроа му предлага да го нарисува като просяк и Джеймс приема. На другата сутрин отива преоблечен в просяшка дреха и звъни в студиото на твореца. Отваря един от учениците му и като вижда жалкия просяк, му пъха един франк в ръката. На другия ден един прислужник, облечен в ливрея, предава на ученика следното писмо: “Драги господине, ще намерите в плика единия франк, който ми дадохте на вратата на студиото на господин Делакроа, с лихвата му от десет хиляди франка. Може да осребрите чека в моята банка, когато пожелаете. Джеймс де Ротшилд”.
      Карл Ротшилд се различава малко от братята си, поради което до 35-годишната си възраст не получава самостоятелна работа. Главната му работа е да ръководи куриерската служба, която е била от решаващо значение за успеха на династията.
      Най-големият син на Майер Ротшилд ­ Амшел, наследява Франкфуртската банка. Силно религиозен, той прекарва доста време в синагогата, молейки Господ да му даде син. До последния си ден живее скромно и разумно. Изразходва много средства за благотворителни цели. Веднъж къщата му била обградена от разярена антисемитска тълпа. Вместо да се скрие, той излиза на балкона и започва да им говори: “Скъпи приятели, вие искате пари от богатия евреин. Германците са 40 милиона. Аз имам толкова флорина. Като начало ще хвърля по един на всеки от вас”. Тълпата протяга ръце, хваща парите и се разотива.
      Около 100 години след основаването на фирмата “Ротшилд и синове” те стават главните банкери на империи и континенти. Само лондонският им клон за това време е отпуснал заеми за повече от 7000 милиона долара.
      Поради кръвните женитби след няколко поколения се получава дегенерация. Някои от мъжете се раждат инвалиди. Повечето наследници са момичета. Това е причината да изчезнат клоновете на фамилията в Италия и Франкфурт. . .Източник: Воини на Тангра

Хитлер е бил от Ротшилд

http://www.budnaera.com/201402/14040605.html

РОТШИЛД И САКС- КОБУГР -ГОТА
      https://www.economic.bg/bg/news/8/bankata-na-familiya-rotshild-stapi-v-silitsievata-dolina.html
      МАСОНСКИЯТ ПРОЕКТ USA

ЛУКОЙЛ Е НА РОТШИЛДОВИ 17. 10.2011
      блокирани клиповете които качих и тук, спряна съм да помествам чак до юни 2020 с единия си профил ..ако не е за пари всичко това здраве му кажете.КОЙТО СИ ПЛАЩА ТУК вип НАЙ-РАЗЛИЧНИ ЕЛЕМЕНТАРНИ ХОРИЦА те си разиграват коня, а бил частен сайта? Продава се, за да го подържат.ГНУСНО МИ Е  ДА СЪМ СРЕД ТАКИВА!
      "ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша
      Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev
      За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.
      ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    
      ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.
      ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?
      Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .
      Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

Днес 05 април мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.
      А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш  ГРЯХ, сайта не е мой.
      НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,
      ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.
      ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama
      ето предателите, прости мутри-

https://ntd.life/?p=2933
      https://videa.hu/videok/emberek-vlogok/500-bb-zasedanie.mp4-MM828w9AmkACdMw6?start=2.493025
      След няколкодневни масови многохилядни протести срещу Бойко Борисов
      и Иван Гешев, днес има няколко бурни събития Посолството на САЩ у нас
      публикува официално изявление, че подкрепя протестите !

Прокуратурата показа няколко аудиозаписа на Васил Божков
      А какво прави Бойко през това време ?
      Събрал е на тайна среща цялата си шайка .

Де да е само това ,то кръвчица пусто, вижте физиономиите на родителите на повечето ни депутати и управляващи! Голями българи! Ужас!

Голяма омраза към народа си изпитват, голяяяяяяяма!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване