Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Мойра

Катуница - бунтът срещу Рашкови

Препоръчан отговор

Грешиш, сред тях има и такива които разбират от човешко отношение, лошото е че почти никой не проявява такова към тях в тази страна , затова и те отвръщат по същия начин.... Колкото и да се правят някои че нали видите ли не са расти, че оценяват човека а не произхода и положението му, всъщност на битово ниво си остават най-прости комплексирани от едно или друго човечета....

Когато бях ученик (до 7ми клас) в класът ми имаше циганин(баща му беше квартален полицай в град София), бяха много добри , възпитани... и с момчето бяхме добри приятели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук няма нищо общо нивото на циганите. Имам цигани приятели, които са чисти, образовани, работят си и си плащат данъците.

Въпроса е, че в Катуница една циганска фамилия тероризира цялото село. Този факт е известен от доста време, но никой нищо не правеше.

"Кой пазите, крещят ултрасите срещу полицията, след погромите над Цар Киро" - това е въпроса. Циганите убийци ги покриха, а арестуваха 76 българи, за това, че искат справедливост. Да- по неправилен начин, но има ли друг начин!?

Публикувано изображениеТова заслужават!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей затова говорим, ама не срещу циганите, а срещу политиците. Последните ни убиват без окото да им мигне, но ние се хващаме само за видимото. Интересно ми е...повечето от вас недоволстват срещу циганията ( тук визирам не само циганите), а отиват пред урните и гласуват пак за тия цигани ( пардон, политици). Циганите нямали работа...е, и ние нямаме, а самопровъзгласилият се цар има само 4 палата в това село. Не е единствения. Ама аз пак питам - вие какво правите пред урните? Ако имаше избори за парламент сега, Сидеров вероятно няма да влезе. ВМРО също. Ония от СКАТ да не говорим. Тогава кой ще каже една думичка в парламента? Айде, помислете си пак и ходете да гласувате за Станишев, Бойко и компания. Ама тогава нямате право да недоволствате :ph34r: Аз мога да недоволствам, защото от 20 години гласувам само за национални партии - отначало БНРП, след това Атака. И пак ще гласувам. Знам, че нищо няма да постигна с това, но поне ще имам право да напиша 5 изречения тук, без да ми е съвестно :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук няма нищо общо нивото на циганите. Имам цигани приятели, които са чисти, образовани, работят си и си плащат данъците.

Въпроса е, че в Катуница една циганска фамилия тероризира цялото село. Този факт е известен от доста време, но никой нищо не правеше.

А защо хората в Катуница са се оставяли да ги теоризират а? Уж нали са велики, обаче май само когато са в тълпа от няколкостотин , както сега.... И ти нали си велик, защо досега не си помогнал на хората които са били тероризирани там...

За народопсихологията и за мишките е писано доста, да повтаряме няма нужда нали... А феновете на Ботев съм ги виждал какви са ла**а лично, изтърпях ги да се правят на лекета в един магазин след мач в Шумен, събрани на глутница келеши, и решили да се правят на интересни на продавачката туркиня, малко остана да ми кипне от тия копеленца сополиви... добре че момичето не им се връзваше ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо хората в Катуница са се оставяли да ги теоризират а? Уж нали са велики, обаче май само когато са в тълпа от няколкостотин , както сега.... И ти нали си велик, защо досега не си помогнал на хората които са били тероризирани там...

За народопсихологията и за мишките е писано доста, да повтаряме няма нужда нали... А феновете на Ботев съм ги виждал какви са ла**а лично, изтърпях ги да се правят на лекета в един магазин след мач в Шумен, събрани на глутница келеши, и решили да се правят на интересни на продавачката туркиня, малко остана да ми кипне от тия копеленца сополиви... добре че момичето не им се връзваше ...

Абе ти що ги изтърпя като много знаеш? Защо не им направи нещо? Хората, ако можеха да направят нещо нямаше да се оставят да ги тероризират! Подавали са жалби, при което не е имало никакъв резултат. И кой каза, че хората в Катуница са велики, или пък аз. Я по-добре си запази мнението и не си смучи глупости от пръстите. Помисли си какво е да прегазят детето ти пред теб и се замисли как се чувстват хората там, преди да говориш безсмислици!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей затова говорим, ама не срещу циганите, а срещу политиците. Последните ни убиват без окото да им мигне, но ние се хващаме само за видимото. Интересно ми е...повечето от вас недоволстват срещу циганията ( тук визирам не само циганите), а отиват пред урните и гласуват пак за тия цигани ( пардон, политици). Циганите нямали работа...е, и ние нямаме, а самопровъзгласилият се цар има само 4 палата в това село. Не е единствения. Ама аз пак питам - вие какво правите пред урните? Ако имаше избори за парламент сега, Сидеров вероятно няма да влезе. ВМРО също. Ония от СКАТ да не говорим. Тогава кой ще каже една думичка в парламента? Айде, помислете си пак и ходете да гласувате за Станишев, Бойко и компания. Ама тогава нямате право да недоволствате :ph34r: Аз мога да недоволствам, защото от 20 години гласувам само за национални партии - отначало БНРП, след това Атака. И пак ще гласувам. Знам, че нищо няма да постигна с това, но поне ще имам право да напиша 5 изречения тук, без да ми е съвестно :ph34r:

Абе и аз гласувах няколко пъти за Атака. Последния път в Белгия където масово се гласуваше за ДПС от цигани и турци и на входа имаше даже цигани, нещо като бодигардове и от начало се правиха на страшни и че няма да ме пуснат, ама там не им минават номерата. Общо взето, след като влязоха в парламента и почнаха с Бойко да управляват и Волен си забрави набързо обещанията и стана по-нисък и от тревата. Не знам с колко пари са го направили толкова тих, но едва ли е малко. Общо взето пак ще гласувам за тях, защото няма друга алтернатива за наказателен вот срещу сегашното положение и друг вариант за патриотична българска партия, но дано се появи нещо по-нататък, а не да обвиняват после че който гласува за националистична партия е расист и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам на кого не му е ясно още че или ние тях или те нас!

Проблемът не е или ние, или те, а защо държавата допуска сегашното положение. А за някои хора е изгодно да го има това напрежение, най-малкото защото така могат да строяват циганите да ходят да гласуват. Преди всеки избори се случва нещо подобно и сегашният случай не е нещо по-различно. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , да си купуват гласовете, но защото трябва да умират млади хора?Това е бъдещето на страната ни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ти що ги изтърпя като много знаеш? Защо не им направи нещо? Хората, ако можеха да направят нещо нямаше да се оставят да ги тероризират! Подавали са жалби, при което не е имало никакъв резултат. И кой каза, че хората в Катуница са велики, или пък аз. Я по-добре си запази мнението и не си смучи глупости от пръстите. Помисли си какво е да прегазят детето ти пред теб и се замисли как се чувстват хората там, преди да говориш безсмислици!

Подавали жалби само, е браво на тях... явно има ефект вижда се... А за моето търпение ти не се притеснявай, и когато правя нещо го правя , а не само да видя като чакал в глутница....

А за загиналите момчета, да жалко е..... Случилото се трябва да лежи на съвестта и на съселяните им, а престъпниците да си получат заслуженото... с всичките им съучастници...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калин Георгиев "The gipsies guardian", в "защитеното жилище", барабар с "царската" пасмина + demolition?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали за това е тази полиция - за да ни пази. Аз лично от полицията съм видял само лошо и не бих разчитал на нея, ако имам проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре , да си купуват гласовете, но защото трябва да умират млади хора?Това е бъдещето на страната ни!

За да се създава напрежение. Това е принципът "разделяй и владей". :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато бях ученик (до 7ми клас) в класът ми имаше циганин(баща му беше квартален полицай в град София), бяха много добри , възпитани... и с момчето бяхме добри приятели...

Не им ги обяснявай, няма да те разберат расистите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решението е много елементарно. Въвеждане на смъртно наказание, а не да отиват на почивка в затворите да ги храним.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и аз гласувах няколко пъти за Атака. Последния път в Белгия където масово се гласуваше за ДПС от цигани и турци и на входа имаше даже цигани, нещо като бодигардове и от начало се правиха на страшни и че няма да ме пуснат, ама там не им минават номерата. Общо взето, след като влязоха в парламента и почнаха с Бойко да управляват и Волен си забрави набързо обещанията и стана по-нисък и от тревата. Не знам с колко пари са го направили толкова тих, но едва ли е малко. Общо взето пак ще гласувам за тях, защото няма друга алтернатива за наказателен вот срещу сегашното положение и друг вариант за патриотична българска партия, но дано се появи нещо по-нататък, а не да обвиняват после че който гласува за националистична партия е расист и т.н.

Помислих си, че някой ще ме опонира по тоя начин. Сидеров подкрепяше Бойко в икономическата му политика и това може да го прави всеки. Дори СДС и РЗС не останаха назад. Но Атака си има собствени възгледи по националните въпроси и аз там не виждам отстъпление. Все пак не живеем само за да се изтребваме един друг. По-важно е да има работа, парички и щастие за всички ( ама че патетично прозвуча). Видя се, че Борисов не е готов за никакви отстъпки по национални въпроси. Обаче не живеем само за да се трепем един друг така, че аз не виждам нищо лошо, ако някой е решил да подкрепи друг по останалите въпроси, които никак не са маловажни. Друг е въпросът, дали ГЕРБ се справя или не. Алтернативата беше, Сидеров да каже "не" и да има нови избори. Така до никъде няма да стигнем. Много ясно се видя, че 6 месеца преди избори почват маймунджалъците на политиците. Не може вечно да живем в предизборна атмосфера. Все пак трябва и да се прави нещо в държавата, а преди избори това не става. Видя се, как Станишев се осра малко преди предните избори - ограби държавата и си тръгна. Ама май паметта е къса и сега хората са готови да го вкарат на балотаж. Какво стана пред джамията в София? Всички надигнаха глас срещу Атака. И сега така ще стане, но тоя път Атака нямат пръст в цялата работа, та всички се чудят, коя страна да вземат. Ако вземат страната на циганите, не става. Ама и страната на другите да вземат, пак не става. Така, че по-малкото зло - ще се оправдаем с правото и ще накажем "хулиганите". Сигурно ще почне и полемика за това, да се намери работа на циганите, да ги образоваме, да им оправим положението и така до изборите. После пак старата песен на нов глас - ще забравим подробностите и ще обвиним националистите за всички грехове. Така лесно се измиват ръце. Европа ще ни пляска с ръчички, а ние ще приемем някакво законче, ограничаващо правото ни на глас, за да не се случват подобни неща. Ей така виждам аз нещата в близко бъдеще :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм расист, но от тая пасмина става само сапун.

Във всяко стадо има и мърши.

При българите също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всяко стадо има и мърши.

При българите също.

В онова стадо, което имаш предвид, сигурно поне 95% са мършите и от останалите 5% вероятно има и някоя "бяла" овчица...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съфорумци, ако обичате, пазете добрия тон и спрете да давате идеите на Хитлер и да развявате лика му, защото този изверг е избил милиони невинни. Не е нужно да ви напомням политиката му до какво е довела. Нали не искате и ние да имаме такова черно петно в историята ни? Питайте в Германия как възприемат сега националистичните политики и идеи и дали се гордеят от стореното от Хитлер.

Дайте да не даваме храна на някои партии, защото хич не ща някои да спечелят изборите. Недай си Боже Волен да стане президент, ще умра от срам. Добре, че в родния ми град няма негови симпатизанти. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та идваме до къде - до там да се приемат отново Крумовите закони.

Убиват - убиваш, пали къща, отмъсти.

Давайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Албена, не давай такива идеи, че не се знае на кой ще му хрумне да го направи. Не ми се ще днес да има саморазправа и някой от търсещите правосъдие да се окаже от форума - това ще е направо срам и позор.

Има психически неуравновесени хора, националисти, анархисти - внимавайте останалите какви ги плямпате. Не ща после да се окаже че наши съфорумци са замесени в еди - какво си, че от тема във форума са взели идеи..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много са ми интересни коментарите ви :huh: Къде са германците, къде сме ние. Къде са французите и защо ония наркоманчета с цветенцата не ни искат в Шенген. Нали не си мислите, че нямат нищо против 3-4 милиона цигани да си развяват байрака в техните НЕрасистки държавици? Ама като пишете малко, замислете се как точно стоят нещата. Целта на всички, ама абсолютно всички създадени държави някога е, да се прочистят от ненужните елементи. някои са успели, други като нас само лаят, защото по-толерантни от българите няма. Да вземем спасяването на евреите при цар Борис. Някоя друга НЕрасистка държава да е направила това? Ама ние и сега спасяваме циганите, като им даваме парички без да работят и си затваряме очите за безчинствата им - кражби, продажби и така нататък. Ама чашата вече прелива. едно е да крадеш и всички да се примиряват, друго е да убиваш деца!!!!! И това не е инцидентен случай, защото винаги може да възникне пиянска свада и някой да пострада. Тук говорим за целенасочено отнемане на живот. А аз казах, защо Волен трябва да бъде в парламента. Не, президент няма да стане никога, защото 12 процента от населението ни е малцинствено, а голяма част от останалото население, считащо се за българско, стои далеч от нещата. Само, че аз познава арменци и руснаци, които гласуват за Волен :) Защо ли? Понякога ги подпитвам и това, което научавам е, че никой не търпи някой да му влизат в къщата и да живее на неговия гръб. Защото тук няма националност, става ли въпрос да си защитиш семейството, хляба и държавата си!!!! За циганите не съществува държава и там е проблема. Европейците осъзнават това и ще направят всичко възможно, да ги натикат отново в гетата им. Затова и няма Европа за нас. Няма да има Европа и за децата ни. Защото в Европа живеят хора, спазващи някакви правила. За циганите няма такива. А ако се върна пак към войните, аз не виждам разлика между Хитлер, Сталин, Рузвелт, Чърчил... Всеки един от тях е виновен за милиони човешки жертви и не бива всичко да прехвърляме на един човек, загубил войната! Не ми харесва Хитлер, но не си затварям очите и за останалите ненормалници, предизвикали Втората световна война. Защото за всяка една война си има причина и тя се корени в близкото и далечно минало. Никой току така не почва да трепе наред за кеф, защото най-малкото другите ще се опълчат срещу безумията. Не ми се ще да го казвам, но Хитлер е свършил черната работа на немците. Сега може да го плюят колкото си искат и да се наслаждават на сладкия си животец. И в България е имало подобни "типове", които на всичко отгоре са извоювали независимостта ни или поне така си мислим. Защото сега нямаше да пишете тук пролетарски лозунги, а щяхте с шалварите, забрадките и фереджетата да се криете по дупките, ако изобщо бяхте живи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Албена, не давай такива идеи, че не се знае на кой ще му хрумне да го направи. Не ми се ще днес да има саморазправа и някой от търсещите правосъдие да се окаже от форума - това ще е направо срам и позор.

Има психически неуравновесени хора, националисти, анархисти - внимавайте останалите какви ги плямпате. Не ща после да се окаже че наши съфорумци са замесени в еди - какво си, че от тема във форума са взели идеи..........

Спокойно! Ако някой наистина реши да прави нещо, със сигурност не писанията тук ще са го "навили", а реалните събития, случващи се в бившата ни мила татковина - сега средище на геноцид срещу собствения си народ...

Строителю, 99% съгласен, само че Болен, отдавна няма нищо общо с националистичната идея освен с нейното "осребряване"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Омразата няма да ни донесе нищо добро.Циганите са наострени срещу нас, защото ние ги мразим, гнусим се от тях, държим се отвисоко. Ако на един циганин му покажеш, че не виждаш разлика между себе си и него ( колкото и мръсен, и дрипав да е ) и се държиш с него като с равен, той би направил много ползотворни неща за тебе ( всъщност зда себе си ). Циганинът има добра и широка душа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Ротшилд: “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи! Публикувано на 23.08.2019  в България/Любопитно
      Свят  
      http://www.budnaera.com/2014-01/140324-17.html
      https://www.vbox7.com/play:676302a6d0&pos=channelp_4
      Папа Франциск се кланя и целува ръцете на Ротшилд и Рокфелер
      Лорд Ротшилд предупреди, че президентът Доналд Тръмп заплашва да унищожи новия световен ред и "трябва да бъде спрян на всяка цена". 
      https://bultimes.com/rotshild-prez-2030-godina-nyama-da-ima-nito-darzhava-balgariya-nito-zhivi-balgari/?fbclid=IwAR0aZZZVv5plTFYoSZt6vLCnYPved8ulaS3iioW73KNMKUA_y_9-VkaYGt8
      ”През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!” – Едмонд дьо Ротшилд
      Една вече изтрита статия в пловдивския в-к “Марица” на Татяна Томова.
      Същите заповеди са предадени на Дьорд Шорош от “Отровено общество” в присъствието на “самоудавения” израелски агент и приятел на Андрей Луканов – Роберт Максуел. Заради това той заплаща с живота си.
      Заповедта към Световното Правителство от началото на 90-те до днес се изпълнява стриктно. За нас – нечовешки Геноцид, за тях – премахване на последната преграда за НСР.
      Унищожението на ХОРата и омразната дума БългАрия – свещения божествен символ.
      Статията; Веселина Георгиева, баронеса Ротшилд, е родена през 1927 г. в София в заможно семейство. 20-годишна заминава за Франция, за да продължи образованието си в Парижкото училище по приложни изкуства в класа на проф. Катлен. Спускането на Желязната завеса превръща младата красавица в бежанка. Българката аранжира витрини, прави букети от сухи листа върху телена арматура. Веселина Георгиева се посвещава на скулптурата благодарение на учителя си Алберто Джакомети. През 1968 г., вече Лина Георгиева, прави самостоятелна изложба в амстердамската галерия “Еендт”. Голям почитател є бил Ърнест Хемингуей. Заразена от авантюристичния му дух, тя посещава Индия, Израел, Египет. “Живяла съм няколко живота. Но в края на краищата винаги се връщам към скулптурата”, казва Веселина. Българката непрекъснато се разкъсва между скучните чаени следобеди, ски-курорти и казина. Между “лудориите” й е и сродяването с прочутата фамилия Ротшилд.
      След развода с Веселина Георгиева до сетния си час Едмонд дьо Ротшилд остава смъртен враг на България. “През 2030 година няма да има нито държава България, нито живи българи!”. Тази зловеща прогноза той изрича през лятото на 1997 г. Скоро след това Едмонд дьо Ротшилд умира. Версията е самоубийство.
      Попитали Натан, син на основателя на Ротшилдовата династия, колко нации има в света. Само две ­еврейското семейство и другите, бил отговорът му. Главата на легендарния клан Майер Амшел Ротшилд е роден през 1743 г. във Франкфурт на Майн. Най-големият му син Анселм остава при баща си. Вторият ­ Соломон, се установява във Виена, третият ­ Натан ­ в Лондон. Карл намира реализация в Неапол, а най-малкият ­ Джеймс, отпътува за Париж. И петимата братя играят важна роля не само във финансовия свят, но и в политическия. От 200 години повечето от коронованите глави са приятели или длъжници на династията.

Основателят на династията Майер Ротшилд е изпратен да учи за равин, но след кратко време постъпва в еврейска банкова къща в Хановер. Там изучава финансовите игри, но не се застоява много. Връща се в гетото на Франкфурт, където двамата му братя продават стари вещи и дрехи. При тях, в един ъгъл на магазинчето, той започва свой бизнес със стари монети. Изработва нумизматичен каталог, който изпраща на известни хора. Търговията бързо разцъфтява. Немският принц Вилхелм лично посещава Майер. С добрите си маниери бъдещият милиардер прави отлично впечатление на държавника, който става негов редовен клиент. Майер прибавя към името си Ротшилд, което идва от малката червена фирмичка на къщата.
      От 1810 г. до днес фирмата Ротшилд не се занимава повече с покупко-продажби на стоки, а само с парични сделки. Първата е придобиването на 400 тона злато от известната Източноиндийска компания. От това Ротшилд спечелва четири пъти повече, отколкото е вложил. Същото злато веднага е продадено на Англия.
      Най-безскрупулният от всичките братя е Натан Ротшилд. Веднъж човекът, който му лъскал обувките, го попитал защо неговият бакшиш е по-малък от този на сина му. Той му отговорил: Бащата на момчето е милионер. Моят не е.
      След смъртта на Натан по решение на четиримата братя фамилният скиптър бил даден на най-малкия ­ барон Джеймс. Винаги изискано облечен, червенокосият младеж бързо навлиза в най- изисканите кръгове на Париж. На 29 години става генерален консул на Австрийската империя в Париж. Оженва се за племенницата си Бети, дъщеря на брат му Соломон от Виена, за която Хайнрих Хайне написва поемата “Ангелът”. Известният художник Делакроа му предлага да го нарисува като просяк и Джеймс приема. На другата сутрин отива преоблечен в просяшка дреха и звъни в студиото на твореца. Отваря един от учениците му и като вижда жалкия просяк, му пъха един франк в ръката. На другия ден един прислужник, облечен в ливрея, предава на ученика следното писмо: “Драги господине, ще намерите в плика единия франк, който ми дадохте на вратата на студиото на господин Делакроа, с лихвата му от десет хиляди франка. Може да осребрите чека в моята банка, когато пожелаете. Джеймс де Ротшилд”.
      Карл Ротшилд се различава малко от братята си, поради което до 35-годишната си възраст не получава самостоятелна работа. Главната му работа е да ръководи куриерската служба, която е била от решаващо значение за успеха на династията.
      Най-големият син на Майер Ротшилд ­ Амшел, наследява Франкфуртската банка. Силно религиозен, той прекарва доста време в синагогата, молейки Господ да му даде син. До последния си ден живее скромно и разумно. Изразходва много средства за благотворителни цели. Веднъж къщата му била обградена от разярена антисемитска тълпа. Вместо да се скрие, той излиза на балкона и започва да им говори: “Скъпи приятели, вие искате пари от богатия евреин. Германците са 40 милиона. Аз имам толкова флорина. Като начало ще хвърля по един на всеки от вас”. Тълпата протяга ръце, хваща парите и се разотива.
      Около 100 години след основаването на фирмата “Ротшилд и синове” те стават главните банкери на империи и континенти. Само лондонският им клон за това време е отпуснал заеми за повече от 7000 милиона долара.
      Поради кръвните женитби след няколко поколения се получава дегенерация. Някои от мъжете се раждат инвалиди. Повечето наследници са момичета. Това е причината да изчезнат клоновете на фамилията в Италия и Франкфурт. . .Източник: Воини на Тангра

Хитлер е бил от Ротшилд

http://www.budnaera.com/201402/14040605.html

РОТШИЛД И САКС- КОБУГР -ГОТА
      https://www.economic.bg/bg/news/8/bankata-na-familiya-rotshild-stapi-v-silitsievata-dolina.html
      МАСОНСКИЯТ ПРОЕКТ USA

ЛУКОЙЛ Е НА РОТШИЛДОВИ 17. 10.2011
      блокирани клиповете които качих и тук, спряна съм да помествам чак до юни 2020 с единия си профил ..ако не е за пари всичко това здраве му кажете.КОЙТО СИ ПЛАЩА ТУК вип НАЙ-РАЗЛИЧНИ ЕЛЕМЕНТАРНИ ХОРИЦА те си разиграват коня, а бил частен сайта? Продава се, за да го подържат.ГНУСНО МИ Е  ДА СЪМ СРЕД ТАКИВА!
      "ЗЛОБАТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН" - СБОГОМ И с този ми профил, а дали до юни докогато ме резнахте с другия ще реша
      Получихте предупреждение от  Kalin Karaboychev
      За да продължите  да публикувате , трябва да потвърдите това предупреждение.Възможно е да има и допълнителни ограничения. Ако има такива ще ги видите в детайлите на предупреждението. Детайли.

OK.
      ЧАК ДО ЮНИ  С ОНЗИ МИ ПРОФИЛ, КОГА СЛЕДВА ТОЗИ И ПОСЛЕ ЦЯЛАТА ДА МЕ ИЗТРИЕТЕ - ТАКТИКА?Копаете ми гроб дотогава, но Господ решава.

БОЖЕ, КАКВА ЗЛОБА!    
      ЗНАЧИ - СБОГОМ. РАЗВИВАЙТЕ  СЕ ДОКОЛКОТО МОЖЕТЕ.
      ХАЙДЕ, СТАМАТ, КОПУКОВА  И  ЦЯЛАТА ТАЙФА... :)))

Мислите ли , че не знаех , че съм провокирана и че не се оставих да ме накажете?
      Да, разбира се , защото наистина ми писна от връзкарите и оплаквачите .
      Г-н Карабойчев, субективизма е голяма работа, нали? Лек ден и спокойни сънища - нощите.
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

Днес 05 април мама се е родила и с нейното благоволение ще стане това, което трябва.
      А това , че ми забранихте да помествам  с другият си профил си е Ваш  ГРЯХ, сайта не е мой.
      НО В ИНТЕРНЕТА НЕ МОЖЕТЕ ДА МЕ СПРЕТЕ,
      ДАЖЕ МЕ ПРАВИТЕ ПО-СИЛНА. ДО СКОРО.
      ваша тръпка - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Анита Христова Трифонова
      Природата брани си правата  -  авторово А.Х.Т.рецетира свои стихове
    • от Anita Hristova Trifonova
      Искам свобода  - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      Няма съд дано има поне Господ - Полина
      Сараят на Доган - лукс в крепост край морето
  • Дарение