Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игра , подобна на...

Препоръчан отговор

Да,но спестявам пари ако може да е безплатна

Препоръчавам ти я да си я купиш. Много е готина. На няколко пъти я играх в продължение на 4 часа без изобщо да спирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Извън темата е, но реших да го публикувам специално за играча на форума наричащ себе си Bildera_:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CaOYPd8nN6Y

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На "живо" са нещо калпави шейдърите и от там слаба "графиката".  :D

Иначе сериозно: доживях игра да изглежда по-реално и естествено от кадри на живо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На "живо" са нещо калпави шейдърите и от там слаба "графиката". :D

Иначе сериозно: доживях игра да изглежда по-реално и естествено от кадри на живо.

Точно казано, а аз мислех, че това ще стане минимум след 5 години но ...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извън темата е, но реших да го публикувам специално за играча на форума наричащ себе си Bildera_:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CaOYPd8nN6Y

Да, то има доста сравнения, включително с Assetto Corsa, включително и пуснати от мен в отделна тема. И какъв беше смисъла на поста? тая игра съм я купил още преди месец и чакам средата на май да излезе официално. И между другото, тоя дето играе на клипа, не знам какво изобщо прави. Тая игра има 5-6 изгледа докато караш, а най-интересния с каска не е показан.  Лично за мен обаче Race Room Racing Experience  си остава най-добрата към днешна дата. Всичко в тая игра е над средното ниво за жанра, включително графиката, макар и само DX9. В Race Room управлението може да се настрои много точно, настройките по автомобилите наистина работят и на практика може да си настроиш всеки автомобил както искаш, стига да имаш търпение и знания, как да го направиш. И най-хубавото на Race Room Racing Experience  е това, че може да се играе на някакво базово ниво безплатно в Steam. Това са две писти ако не греша с техните варианти + няколко безплатни автомобила. Всичко останало се доплаща и лично аз съм хвърлил в тая игра над 150 лева може би, въпреки че се води безплатна. Но който иска да не плаща, има възможност да прави това и чрез различните събития онлайн, които са 6-7 на брой всеки месец. Освен това мераклиите могат да се пуснат и в тестдрайв с автомобилите, които не са закупили. Изобщо, за мен това е най-добрия рейсър - симулатор. На останалите все нещо им куца. Липсва му само DX11/12. DX12  явно ще е необходим, за да се елиминира влиянието на процесора в някои състезания, където спъва яко видеокартата при няколко автомобила на пистата. Това е и до оптимизация на играта, но така като гледам, разработчиците не са тръгнали да оптимизират старите писти. Все пак новите са оптимизирани добре. Но това са бели кахъри, защото това е симулатор, а с един симулатор могат да се правят хиляди други неща буквално. Оня ден си правих груба сметка, колко събития има в тая игра и колко рекорда трябва да поставя. Оказа се, че като умножа пистите по автомобилите, се получава число над 1000. Ебах им майката. По 3 часа на рекорд, ето ти 3000 часа занимавка. Или ако се играе по 3 часа на ден, това са над 3 години нон стоп игра, без да се отчитат и новоизлезлите писти и автомобили. А те никнат като гъби и изпразват кредитната карта. 

ПП: Все пак си направих труда да направя точни сметки, а те са следните. 67 автомобила и 57 писти. Или 3551 възможности. В години това е около 10... Всъщност, извън сметките ми са автомобилите от DTM2014, защото май само това DLC  нямам. 

На "живо" са нещо калпави шейдърите и от там слаба "графиката".  :D

Играта не е чак толкова реална. Ако погледнеш темата, към която дадох линк по-горе ще забележиш, че някои неща изобщо не са добре, особено със Слънцето вечер. Освен това на тая игра и трябва повечко антиалайзинг, а това доста товари видеото без кой знае какъв ефект. Все пак това, което показвам, е много стара бета от октомври миналата година. Надявам се сега да са оправили нещата. 

Ако трябва да говорим за реалност, то може би трябва да споменем колко реално са заснети тия клипчета. Защото камерата в истинската кола никак не показва добре нещата на зрителя. Със сигурност пилота вижда съвсем различно нещата :) И всеки сам може да се убеди, докато кара личния си автомобил. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте игра подобна на City Car Driving. Колкото и пъти да я пробвам все нещо не бачка както трябва. Или ще почне колата да лети (което оправям с p_reload_car), или направо ще се самозатвори играта. Също така като завивам не тръгва да завиза само колата, а първо се завърта шофьора, или това което вижда той. Пробвах и един друг симулатор за шофиране, но там пък колата се движи прекалено бавно, а показва, че се движи с превишена скорост (пък охлюва е по-бърз) :D GTA-та, NFS-та и подобни не ми се нравят. Трябва ми симулатор за шофиране, който дори на ХР да може да се подкара (въпреки, че съм с 8.1).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте игра подобна на City Car Driving. Колкото и пъти да я пробвам все нещо не бачка както трябва. Или ще почне колата да лети (което оправям с p_reload_car), или направо ще се самозатвори играта. Също така като завивам не тръгва да завиза само колата, а първо се завърта шофьора, или това което вижда той. Пробвах и един друг симулатор за шофиране, но там пък колата се движи прекалено бавно, а показва, че се движи с превишена скорост (пък охлюва е по-бърз) :D GTA-та, NFS-та и подобни не ми се нравят. Трябва ми симулатор за шофиране, който дори на ХР да може да се подкара (въпреки, че съм с 8.1).

Не съм я играл тая, но игра, където може да караш в града е примерно Driver San Francisco. Друг симулатор  с разкарване е TDU 2. Или да кажем Crash Time II. А ако искаш симулатори  за каране, в тая тема сме споменали доста. А, забравих The Crew. Виж, не знам как върви на слаби машини. А с XP  бъркаш нещо. Повечето игри вървят по-добре на XP,  отколкото на WIn7  и нагоре. Друг е въпроса, че новите не могат да тръгнат по съвсем прозаични причини, като например неподдържането на DX11. Ако имаш предвид леки игри, уточнявай се. Всяка игра може да бъде лека при намалени настройки, но всичко си има граници все пак. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми игра, която да работи със скоростния лост и съединителя на Logitech G25.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Euro truck simulator. Той има опцията за използване на съиденителя.

Някоя състезателна (и с коли).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам ,ако знаете дали има подобни игри като The Last Of Us , Walking Dead , Resident Evil за PS3 ? Благодаря предварително :):):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложете ми игри от 2013/14/15 с добра и интересна история ? :) Нещо като Watch Dogs , GTA , Assasinss Creed и т.н 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложете ми игри от 2013/14/15 с добра и интересна история ? :) Нещо като Watch Dogs , GTA , Assasinss Creed и т.н 

Mafia 2. Малко кратка е, но е готина. Особено в затвора като тепеш наред. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Можете ли да ми кажете някоя игра, в която качваш ранк/чин, в смисъл, в началото си редник, после младши сержант и така нататък.

Здравейте. Можете ли да ми кажете някоя игра, в която качваш ранк/чин, в смисъл, в началото си редник, после младши сержант и така нататък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

L.A. Noire. Обаче тука трябва да знаеш английски, защото мисийте им са свързани с клипчетата, а няма бг субтитри.

Ми ще я пробвам. Мерсаж

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся игра от first/third person в която си някакво чудовище ,извънземно ..или просто човек с някакви ability-та подобна на Prototype 1,2 и shadow of mordor (без witcher нещо не ме грабва )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Watch dogs, Creed игрите с добра история? :D :D :D Ти си луд. Иначе ако наистина търсиш игри заради историята всичко на, R*, naughty dog и rocksteady би ти свършило работа. Bioshock също е добра.

Редактирано от jamc (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Prince Of Persia. Доста яка игра, а в една от серийте си чудовище и човек в определени моменти.

Дам тая я забравих да я спомена :D имам ги но никак не ме кефят контролите >.<

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам тая я забравих да я спомена :D имам ги но никак не ме кефят контролите >.<

Аз имам всичките за плейбек шум двойката и съм ги превъртях по 10 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,препоръчайте ми игра подобна на Warhammer 40,000: Dawn of War II,ама да е с по-малки параметри и по-малко памет, иначе жанра да си е стратегия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване