Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не, това е Windows 8, Internet Explorer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто приложението за старт бутон пък и темата е интересна на външен вид и за да се уверя. Някакви порблеми с оразмеряването, не е ясно доколко сайта е напълно готов за Уиндоус 8. Наскоро имаше ремонти и обновявания, но още няма пълна гаранция, ако не се лъжа. При всички случай, модифицирани и/или евентуално нелицензирани(за колеги, или гости, които евентуално са с такива) версии на ОС, са без гаранция от страна на сайта, че на тях ще бъде изобразяван коректно.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Просто приложението за старт бутон пък и темата е интересна на външен вид и за да се уверя. Някакви порблеми с оразмеряването, не е ясно доколко сайта е напълно готов за Уиндоус 8. Наскоро имаше ремонти и обновявания, но още няма пълна гаранция, ако не се лъжа. При всички случай, модифицирани и/или евентуално нелицензирани(за колеги, или гости, които евентуално са с такива) версии на ОС, са без гаранция от страна на сайта, че на тях ще бъде изобразяван коректно.

1. Не ползвам старт бутон алтернатива

2. използвам напълно легален софтуер от-до!

3. не виждам, как сайта се прави специално за windows 8 ... мисля, че само има значение браузърът, но тъйкато аз съм пробвал всичките и резултата е същия и затова се обръщам тук за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. Не ползвам старт бутон алтернатива

2. използвам напълно легален софтуер от-до!

3. не виждам, как сайта се прави специално за windows 8 ... мисля, че само има значение браузърът, но тъйкато аз съм пробвал всичките и резултата е същия и затова се обръщам тук за помощ!

Въпреки това мисля, че имате проблем, защото нямаме други подобни оплаквания до момента. Обърнете се към колегите от секция софтуер. Може да е драйвер, омазан регистър или друга причина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по-скоро е (както предположи в предния пост) до оразмеряване на картинката - при мен на аналогична ос и браузър няма такъв проблем

но това са само догадки от моя страна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Възможно е... и отделно май има проблеми с запомяне кои са последните постове от темите, които са четени и отваряне на същите теми в началната им страница. Проблема е от преди няколко часа и не е правено нищо в настройките на браузера(Firefox) около това време.

Днес все още го има проблема, аз отварям първо новини Софтуер и после на която и тема(в дясно анонса-последни теми от форума) да кликна зарежда първата страница!

ПП: Това е дори след изчистени бисквитки и хронология.Това го прави с OPERA12.12

ПП:2 Всичко е наред след преинсталиране на браузъра!!!

Редактирано от androns (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
по-скоро е (както предположи в предния пост) до оразмеряване на картинката - при мен на аналогична ос и браузър няма такъв проблем

но това са само догадки от моя страна

Затова смехних 3 или 4 аватара през изминалата седмица... и нищо !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Затова смехних 3 или 4 аватара през изминалата седмица... и нищо !

Ако не Ви се занимава пускането на тема при колегите в Софтуер, се обърнете към поддръжката на Майкрософт. Те ще разбарат проблема и ще Ви насочат към решаването му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ъпдейта на форума преди седмица-две ми се появи бонус под Опера 12.12. Бозата е 7 х86. При отваряне на темите ми излиза прозорец the server's certificate did not match the hostname static.ak.connect.facebook.com. Ако му позволя ми трови браузъра, ако го забраня е ок. НО ако му дам да запомни решението за забрана, отказва да отвори фейсбук естествено. На някой друг случвало ли му се е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако не Ви се занимава пускането на тема при колегите в Софтуер, се обърнете към поддръжката на Майкрософт. Те ще разбарат проблема и ще Ви насочат към решаването му.

Аз все още не мога да разбера... какво има общо Microsoft и аватарът ми ВЪВ ФОРУМА, който трябва да излезе на главната страница, а той не се показва ?!?!?!?

Какво общо има форумът с Microsoft ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има проблем с брауз на форума от телефона си (Андроид) ?

ПП: Заглавната страница ми я отваря, но когато опитам да отворя някоя тема, ми изписва грешка.

ПП2: Грешката, която ми изписва е нещо такова "Страницата съдържа твърде много пренасочвания към сървъри." Коката в предната страница е питал за същия проблем.

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз все още не мога да разбера... какво има общо Microsoft и аватарът ми ВЪВ ФОРУМА, който трябва да излезе на главната страница, а той не се показва ?!?!?!?

Какво общо има форумът с Microsoft ?

Явно се смятате за безгрешен и аз смятам също, че е възможен проблем и с форума. Но аз си мисля, че има сериозен проблем  и с ЗКУ-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Явно се смятате за безгрешен и аз смятам също, че е възможен проблем и с форума. Но аз си мисля, че има сериозен проблем  и с ЗКУ-то.

Не се смятам за безгрешен, но имам известен опит в IT сверата и твърдението, че Microsoft е виновна, затова че не ми се показва аватара на главната страница на Kaldata, някакси е лишено от смисъл!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://i.imgur.com/ZrTRn.png - как изглежда постът; забележете че информацията за редакция е под формата на линк към снимка от оригиналния пост, който съм цитирал

http://i.imgur.com/opzqG.png - как реално изглежда постът, през бързия редактор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой админ би ли натиснал грешното копче което активира някоя по тъмна тема че тази бялата е прекалено уморяваща 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой админ би ли натиснал грешното копче което активира някоя по тъмна тема че тази бялата е прекалено уморяваща 

Не можеш ли сам да си я смениш? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не можеш ли сам да си я смениш? :)

само бялата и мобилната са налични

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
само бялата и мобилната са налични
    сори, явно е нововъведение, не видях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сори, явно е нововъведение, не видях :)

то не е нововъведение а направо същинско мъчение 

вече търся плугин за браузера поне да ми инвертира картината 

за опера помогна това 

https://addons.opera.com/en/extensions/details/contrast-changer/

Редактирано от saentist (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
употре*а

Само аз ли забелязвам това, което явно е бъг, отнасящ се за цензурата?

За ден-два съм прочел няколко пъти "употреба", изписано по този начин - и ясно, нали, че последните три буквички сами за себе си са вулгаризъм, който си подлежи на цензура, но така...

P.S. Ахахах, и този пост мина под ножа на цензурата...

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само аз ли забелязвам това, което явно е бъг, отнасящ се за цензурата?

За ден-два съм прочел няколко пъти "употреба", изписано по този начин - и ясно, нали, че последните три буквички сами за себе си са вулгаризъм, който си подлежи на цензура, но така...

P.S. Ахахах, и този пост мина под ножа на цензурата...

За това вече е писано и преди, явно е взето решение филтъра да остане на това ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно се използва регулярен израз с по-мощен обхват, за да не мине нещо през проверката, но така го отнасят и други думи.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
употре6а :ph34r:

Това вече е в рамките на нарушението на правилата  на форума и номера не минава пред екипа ;) Може, но ако го драскаш само в чата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това вече е в рамките на нарушението на правилата  на форума и номера не минава пред екипа ;) Може, но ако го драскаш само в чата.

пий бе,и Честит рожден ден :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...