Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

пий бе,и Честит рожден ден :D

Благодаря!

Вече е сторено и затова от няколко часа малко не съм на се6е си. Момент да пробвам аут от чат стила

Ха, в цитат минава "себе си" Белята е, че минава всякак. Всъщност дори без номера. Искам увеличение на филтъра! До толкова, че каквото и да пишем да се показват само звездички :)

на себе си
Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само аз ли забелязвам това, което явно е бъг, отнасящ се за цензурата?

За ден-два съм прочел няколко пъти "употреба", изписано по този начин - и ясно, нали, че последните три буквички сами за себе си са вулгаризъм, който си подлежи на цензура, но така...

P.S. Ахахах, и този пост мина под ножа на цензурата...

Не са вулгаризъм, а удоволствие. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря!

Вече е сторено и затова от няколко часа малко не съм на се6е си. Момент да пробвам аут от чат стила

Ха, в цитат минава "себе си" Белята е, че минава всякак. Всъщност дори без номера. Искам увеличение на филтъра! До толкова, че каквото и да пишем да се показват само звездички :)

И аз искам така ... важното е да можем да  пишем каквото си искаме. Пък, въпреки и многото звездички, ние ще се разбираме. 

Редактирано от Марея (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филтърът може много лесно да се увеличи, като се даде глобално правило, но така ще го отнасят и много други думи. За да се прецизира за всяка една дума, трябва да се пише много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък подкрепям всичко да излиза със звездички - това би спестило много, много нерви - поне в софтуерния раздел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз пък подкрепям всичко да излиза със звездички - това би спестило много, много нерви - поне в софтуерния раздел

Цензор! :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
къв съм гаден, а?

Просто даден потребител може да се е*ава с останалите потребители и без да употребява нецензурни думички! ;)

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Просто даден потребител може да се е*ава с останалите потребители и без да употребява нецензурни думички! ;)

Само ти не можеш да ни нае...меш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цензурата е в "камбанарията", не в клавиатурата! Ако искаш да наредиш някой, можеш да използваш мили думи, по такъв начин, че да разбере какво искаш да правиш с него, майка му и.......цялото му семейство!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Цензурата е в "камбанарията", не в клавиатурата! Ако искаш да наредиш някой, можеш да използваш мили думи, по такъв начин, че да разбере какво искаш да правиш с него, майка му и.......цялото му семейство!
Цензурата не е само в камбанарията. Второ ниво на цензурата е онзи, който бие през пръстите за нередни прояви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой скоро се оплака, че BB кодът за хиперлинкове не работи както трябва. И аз помня, че преди имаше форма, която искаше адрес + текст и връщаше код тип    

[url=адрес]текст[/url]
    А сега въпросната форма приема само адрес. И друго - адресите уж трябва да се разпознават и директно с paste в поленцето, но често ми се случва линкът да се счупи след '_' или '#' (особено с линкове към Wikipedia например).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой скоро се оплака, че BB кодът за хиперлинкове не работи както трябва. И аз помня, че преди имаше форма, която искаше адрес + текст и връщаше код тип    

[url=адрес]текст[/url]
    А сега въпросната форма приема само адрес. И друго - адресите уж трябва да се разпознават и директно с paste в поленцето, но често ми се случва линкът да се счупи след '_' или '#' (особено с линкове към Wikipedia например).

Досега не ми се е случвало проблем с тагване на линк под дума или обект. Никога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Досега не ми се е случвало проблем с тагване на линк под дума или обект. Никога.

Обясни моля те как се работи с това BBcode,като пуснеш една тема със снимки.Някои не знаем как се борави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Обясни моля те как се работи с това BBcode,като пуснеш една тема със снимки.Някои не знаем как се борави.

Това е по-добре да го направи човек, на който му е в кръвта да се занимава със софта. Иначе, идеята ти е отлична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да качвам изображения във форума .Дава  следното - Използвате забранено разширение за изображения ??

Редактирано от stonit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[url=адрес]текст[/url]

При мен отдавна не работи, но се отказах да докладвам вече каквото и да е и просто не ползвам тези функции.

За OS X 10.8.2 и Сафари става дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При мен отдавна не работи, но се отказах да докладвам вече каквото и да е и просто не ползвам тези функции.

За OS X 10.8.2 и Сафари става дума.

Същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Същата работа.

Апропо - днес се сетих по едно време и през Айфон 5-цата отворих форума и дадох "цитирай" на някакво мнение, за да видя как е.

Същата работа като при теб - омазването е страшно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Същата работа като при теб - омазването е страшно.

Проблемът е налице не само при iOS. Наскоро цитирах някого в Линукс раздела и при публикуване се явиха HTML тагове.

За Убунту 12.04 с Firefox става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ще има Попълнение в темите на форума искам нещо тъмно 

имам медицински проблем със светлината изнервя ме 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кога ще има Попълнение в темите на форума искам нещо тъмно 

имам медицински проблем със светлината изнервя ме 

Отговора е простичък:

Когато тъмното (тема, а не бирата) се поеме от Здравната каса, но ще трябва да представите и рецепта от общопрактикуващ лекар при регистрация във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отговора е простичък:

Когато тъмното (тема, а не бирата) се поеме от Здравната каса, но ще трябва да представите и рецепта от общопрактикуващ лекар при регистрация във форума.

може ли да не е от БГ лекар че съм в чужбинско, пък и тука скъпо, дай да измислим нещо без лекар :wors:  :wink12: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става с брояча на раздела с нови програми ? http://www.kaldata.com/forums/forum/8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...