Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Докладвай си темата, която искаш да се премахне! :)

Вече я премахнаха.

Отново ти благодаря! Ако някога пак ми се нолажи да изтрия своя тема, вече ще знам как. :)

Редактирано от Марея (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има проблем с форума. Не се изобразяват всички мнения в една тема - Тази за тютюнопушенето на обществени места. Когато цъкнах на създаване на нов пост и тъкмо да напиша, че са изтрити и се губи последователността на дискусията в последните ден-два, те се показаха след като цъкнах на "Публикуване". Бях трил бисквитки и бях обновил страницата с CTRL+F5 преди това - без резултат. Браузер - Opera 12.10

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е... и отделно май има проблеми с запомяне кои са последните постове от темите, които са четени и отваряне на същите теми в началната им страница. Проблема е от преди няколко часа и не е правено нищо в настройките на браузера(Firefox) около това време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо половината BB код не се вижда след новите промени ? Напреди всичко си беше ок  :) А и редактора след новите промени по-някой път не редактира новите промени  :D

BB код:
http://nikem-bg.net/computer-components/G860-3.0GHZ-3MB-LGA1155-BOX]G860 3.0GHZ/3MB/LGA1155/BOX - 1 бр. - 115.00 лв.
http://nikem-bg.net/computer-components/500GB-WD-SATA-6GB-S-7200-16MB]500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB - 1 бр. - 103.36 лв.
http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-FORTRON-HE-400---400W]PSU FORTRON HE-400 / 400W - 1 бр. - 68.48 лв.

Обща стойност - 651.85 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да използвам опция за цитиране.Няма quote и т.н.Ако напиша нещо,то ще се вмъкне в цитата а не под него.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто натисни долна стрелка+ентър и излизаш от тага, но това е временно решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Или изключваш визуалният редактор BBCode редактор, който без това е бъгав...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е... и отделно май има проблеми с запомяне кои са последните постове от темите, които са четени и отваряне на същите теми в началната им страница. Проблема е от преди няколко часа и не е правено нищо в настройките на браузера(Firefox) около това време.

Този проблем го забелязвам и аз... Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има проблем с форума. Не се изобразяват всички мнения в една тема - Тази за тютюнопушенето на обществени места. Когато цъкнах на създаване на нов пост и тъкмо да напиша, че са изтрити и се губи последователността на дискусията в последните ден-два, те се показаха след като цъкнах на "Публикуване". Бях трил бисквитки и бях обновил страницата с CTRL+F5 преди това - без резултат. Браузер - Opera 12.10

тази за тютюнопушенето е обединена

бе то къде натиснеш все за това ааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://i.imgur.com/UPVqI.png

само аз ли виждам цитатите по този начин?

държа да уточня че ОС е Windows 8 x64 и нито един от браузърите които ползвам не е финална/стабилна версия, така че проблема може и да е само при мен...и явно е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с ХР и от няколко часа ми се явяват двойни и тройни - като няма и опция да изтриеш първия

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://i.imgur.com/UPVqI.png

само аз ли виждам цитатите по този начин?

държа да уточня че ОС е Windows 8 x64 и нито един от браузърите които ползвам не е финална/стабилна версия, така че проблема може и да е само при мен...и явно е

Проблеми доста се нароиха и ако не са следствие на управляемо обновяване, тогава някой хакер явно бърника във IPBoard-а, или някоя гадинка върлува?! Шефе, дай мъничко надежда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля докладвайте проблеми само на основната тема. Останалите теми никога не сме ги подръжали и скоро ще бъдат премахнати.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лошо, защото проблема явно е в Nacht темата

под стандартната IP Board всичко е идеално

толкоз бяло ще ми избоде очите :(

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля докладвайте проблеми само на основната тема. Останалите теми никога не сме ги подръжали и скоро ще бъдат премахнати.

Поздрави.

лошо, защото проблема явно е в Nacht темата

под стандартната IP Board всичко е идеално

толкоз бяло ще ми избоде очите :(

Е, аз съм на стандартната, когато имах(?) проблеми. Дали са решени, ще видя утре..т.е. по-късно днес :D . Все пак поне този с цитирането, явно е бил с цел подобрение, защото визуалният вид на цитата вече е показан по начало, още докато се пише и няма нужда да отивам в разширения вариант и да натискам "Преглед". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли не мога да отварям теми с мобилната версия на сайта ? Телефона ми е Sony Ericsson Live With Walkman версията на Android е 2.3.4 - стоков ром - без руут . Ето какво ми изписва стоковия браузър : Страницата съдържа твърде много пренасочвания към сървъри. И със другите браузъри ( Dolphin,Opera,Mozilla) не мога да отварям теми ( да ги преглеждам ) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пак да попитам.Под Линукс и Opera, има проблем с изписването на буквата "ъ", не може ли да се управи?

Това кога оправихте? Като има такова нещо казвайте.Аз все по стария начин (Копи/Пейст на буквичката) карах до сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф от тоя редактор ми се реве много е смотан . Например като искам да си редактирам пост и неще да запомни новите промени 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Офф от тоя редактор ми се реве много е смотан . Например като искам да си редактирам пост и неще да запомни новите промени 
Недей и ти с речник като на Хайдучето... Опитай да спреш WYSIWYG редактора с най-левият бутон, който прилича на ключе и си пиши на ръка BBCode. Аз така правя, защото ми е дотегнало от разни бъгчета...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Недей и ти с речник като на Хайдучето... Опитай да спреш WYSIWYG редактора с най-левият бутон, който прилича на ключе и си пиши на ръка BBCode. Аз така правя, защото ми е дотегнало от разни бъгчета. абе както и да е ... Тоя форум с новите промени стана перфектен . Напреди си беше пушка 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от известно време имам един проблем със сайта на Калдата, а именно не ми се показва аватара...

Потребител съм на Kaldata от 2006г.  и да кажем, че "отскоро" тази опция за мен не работи...

Това, което съм пробвал:

1) Чистене на кеш

2) Различни браузъри

3) Различни устройства

4) Сменял съм аватари и все същата рабта

Аватара ми е качен от компютъра. Нямам проблем, когато пиша коментари под новините, аватара излиза и всичко е 6, но горе вдясно неще и неще ....

Надявам се, да успеете да ми помогнете!

Поздрави :)

post-47967-0-31401300-1357165047_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на мен ли така изглежда, или използувате Chrome OS?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...