Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

Нещо по другите въпроси от предния ми пост?

А от днес при всяко отваряне на коя да е тема във форума ми хвърчат грешки за някакъв сертификат, свързан с Facebook и Akamai Technologies.

Блокирай Facebook лентата на форума и проблема ти е генерално решен. Хем няма да гледаш Фацебуук-а отдолу. Ей това адресче сложи в Content Blocker-а на Opera
http://www.kaldata.com/pages/fb_iframe.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Блокирай Facebook лентата на форума и проблема ти е генерално решен. Хем няма да гледаш Фацебуук-а отдолу. Ей това адресче сложи в Content Blocker-а на Opera

http://www.kaldata.com/pages/fb_iframe.html

Имах разни блокирани работи във връзка с това, но не и това конкретно. Мерси, спря да се появява това със сертификата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитвам да пусна линк с видео, автоматично го превръща на

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитвам да пусна линк с видео, автоматично го превръща на

Ми че то си е медия видеото. Естествено е адреса да се ограничава с такива тагове http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gcMn_Eu-XTE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми че то си е медия видеото. Естествено е адреса да се ограничава с такива тагове....

Ако само пейстнато като линк, ок, удобно е да го превръща автоматично. Но когато ръчно съм го написал "тук пиша ключови думи примерно", не би трябвало да го превръща автоматично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако само пейстнато като линк, ок, удобно е да го превръща автоматично. Но когато ръчно съм го написал "тук пиша ключови думи примерно", не би трябвало да го превръща автоматично.

Опитай като
върху текст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай като

върху текст.

точно така пробвах няколко пъти и не стана :D сега ако му сложа кавички, пуска мнението със тагове за нов ред и параграф :D Обаче ги махнах и стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Може ли мобилната версия да я оптимизирате поне малко защото при скролването има някво леко насичане . Талефона през който влизам е Sony Ericsson Live With Walkman и при Samsung Galaxy S3 насича скролването леко :D И никак не е приятно :(

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Може ли мобилната версия да я оптимизирате поне малко защото при скролването има някво леко насичане . Талефона през който влизам е Sony Ericsson Live With Walkman и при Samsung Galaxy S3 насича скролването леко :D И никак не е приятно :(

Здравейте,

Не сме забелязали подобно насичане на кои страници е началната или вътрешните за да направим тестове.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Началната по-някой път насича ( на обят най-много ) Сега е добре не засича всичко е ок . На моменти е :D Сега питах моя приятел с S3-ката и на него не му засича сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера можеха да се качват файлове около 50 кб,днес защо максимума е само 15.95 кб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера можеха да се качват файлове около 50 кб,днес защо максимума е само 15.95 кб!

Защото останалите си ги запълнил. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Установих, че не мога да прикачвам снимки в раздел „Празни приказки и забава“. Прегледах няколко други раздела и там upload формата се появява, затова констатирам, че проблемът е налице само в споменатия раздел.

Това някаква рестрикция, наложена от вас, ли е, или бъг в системата?

Благодаря за отделеното внимание.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз там малко по-рядко участвам и затова не ми е направило впечатление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да задам въпрос към аудиторията. За целта трябва да отворя нова тема, а не намирам тази опция. Бихте ли ми помогнали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да задам въпрос към аудиторията. За целта трябва да отворя нова тема, а не намирам тази опция.

Бихте ли ми помогнали.

Принципно аудитория е термин за група, публика от слушатели. Тук няма как да слушаме, само можем да четем. ;) Както и да е, изясни се малко. Ще дам малко помощ. Няма как да отвориш тема вътре в темата. За целта, трябва да излезеш по нашироко, примерно в секцията или раздела:

Публикувано изображение

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки указаниата, не намерам опцията "Създай нова тема" или там, както е обозначена, затова ще си поставя темата - въпрос тук, пък модераторите да я поставя там, където й е мястото. Често компютърът ми издава звука: " Пииб". Какво означава това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Често компютърът ми издава звука: " Пииб". Какво означава това?

Това едва ли има общо с форума. :D Редактирано от NikitoY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки указаниата, не намерам опцията "Създай нова тема" или там, както е обозначена, затова ще си поставя темата - въпрос тук, пък модераторите да я поставя там, където й е мястото.

Ами то като натиснеш бутона, който съм оградил с червен правоъгълник и става номера. Може би трябва да го добавим "Създай" в името му :) Иначе, за това какво прави компютъра ти от време на време, бягай в раздел "Хардуер", каквото и да прави не е заради форумната система.

П.П. Бавно пиша!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Въпреки указаниата, не намерам опцията "Създай нова тема" или там, както е обозначена, затова ще си поставя темата - въпрос тук, пък модераторите да я поставя там, където й е мястото.

Реших да помогна на " sliderum" с уголемяване на картинката в помощ на питащата. Той доктора нещо се съмняваше, но аз съм твърдо убеден в неговите думи. Да гледаш и да не виждаш и да не можеш да разбереш как се прави нова тема половин час,е твърде за съмнения.

Ето уголемена картина и ръчичката, показваща какво трябва да натиснете:

"Често компютърът ми издава звука: " Пииб". Какво означава това?"

Означава, че пресичате на червен светофар!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то като натиснеш бутона, който съм оградил с червен правоъгълник и става номера. Може би трябва да го добавим "Създай" в името му :) Иначе, за това какво прави компютъра ти от време на време, бягай в раздел "Хардуер", каквото и да прави не е заради форумната система.

П.П. Бавно пиша!

Много ти благодаря! :) Успях!!!

Успях да си поставя темата, прав си, на форума, макар че и във форума и в аудиторията се слуша. Във форума повече се говори от всеки, когато и, както си поиска, :) като на пазар, а в аудиторията само можеш да зададеш въпрос и да отговориш, ако те попитат.

За мен невежата форумите "Софтуеър" , "Хардуеър" и всички останали са аудитория.

Сега искам да изтрия темата, която поставих не по правилата.

Когато се появи, осъзнах, че не по правилата. Създадох нова.

Не мога да изтрия старата.

Редактирано от Марея (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря! :) Успях!!!

Успях да си поставя темата, прав си, на форума, макар че и във форума и в аудиторията се слуша. Във форума повече се говори от всеки, когато и, както си поиска, :) като на пазар, а в аудиторията само можеш да зададеш въпрос и да отговориш, ако те попитат.

За мен невежата форумите "Софтуеър" , "Хардуеър" и всички останали са аудитория.

Сега искам да изтрия темата, която поставих не по правилата.

Когато се появи, осъзнах, че не по правилата. Създадох нова.

Не мога да изтрия старата.

Докладвай си темата, която искаш да се премахне! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...