Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Публикувано Днес, 21:46

Док, как така публикуваш в бъдещето :D

П.С. И не само ти :ph34r:

П.С 2 Не само в тази тема е така. Делни този коментар оттук и го метни в Проблеми с Форума :)

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Док, как така публикуваш в бъдещето :D

Ами защото е Доктора!!!!

(справка: Doctor Who)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,за да не пускам нова тема реших тук да ,,споделя,,за проблема,който виждам вече за н-ти път.Понякога,когато искам да прикача снимка към даден пост след публикуването и -- тя не се вижда.Правя всичко винаги по един и същ начин,но проблема не винаги се появява.Когато правя copu-paste на линка на снимката в момента на пействането я виждам,и след самата публикация вече не.Пробвам и с редакция на поста ,за да се убедя,че не съм сбъркал някъде,но няма ефект.Прилагам и едни шотове,които направих като снимка,за да се види нагледно за какво става въпрос.Ще съм благодарен,ако някой има идея за какво се получава така и успее да помогне.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,за да не пускам нова тема реших тук да ,,споделя,,за проблема,който виждам вече за н-ти път.Понякога,когато искам да прикача снимка към даден пост след публикуването и -- тя не се вижда.Правя всичко винаги по един и същ начин,но проблема не винаги се появява.Когато правя copu-paste на линка на снимката в момента на пействането я виждам,и след самата публикация вече не.Пробвам и с редакция на поста ,за да се убедя,че не съм сбъркал някъде,но няма ефект.Прилагам и едни шотове,които направих като снимка,за да се види нагледно за какво става въпрос.Ще съм благодарен,ако някой има идея за какво се получава така и успее да помогне.

Опитайте с публикуване на изображението инлайн както е описано в тази тема: http://www.kaldata.com/forums/topic/187127-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D0%BB/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох много внимателно темата от линка Ви (въпреки,че и преди я четох,когато се ,,учех,,как се публикуват снимки :) )-правя го по абсолютно същия начин.>квадратчето>в URL пействам линка и кликвам на OK---снимката я виждам в този момент.След като публикувам поста-тя вече не се вижда и дава ,,илюзията,, че не е поставена както трябва .Винаги го правя така-само понякога се получава този резултат!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох много внимателно темата от линка Ви (въпреки,че и преди я четох,когато се ,,учех,,как се публикуват снимки :) )-правя го по абсолютно същия начин.>квадратчето>в URL пействам линка и кликвам на OK---снимката я виждам в този момент.След като публикувам поста-тя вече не се вижда и дава ,,илюзията,, че не е поставена както трябва .Винаги го правя така-само понякога се получава този резултат!!!

Може би сайтът от който публикуваш снимката да прави проблеми.

Пробвай със снимка от същият сайт, а после пробвай със снимка от друг сайт. Аз преди време такава зависимост хванах, а може и да е било случайно, така и не намерих отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вашата снимка ми се стори че вие копирате URL на страницата, не на снимката. Опитахте ли с десен клавиш върху самата снимка?

Пробвай със снимка от същият сайт, а после пробвай със снимка от друг сайт. Аз преди време такава зависимост хванах, а може и да е било случайно, така и не намерих отговор.

Това също е възможно, аз за това ползвам пикасауеб (сега гугъл+) от там няма проблем за публикуване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вашата снимка ми се стори че вие копирате URL на страницата, не на снимката. Опитахте ли с десен клавиш върху самата снимка?

Aми шотовете не са напълно точни,за което се извинявам.Копирам URL на самата снимка!!!ПП току що пробвах и с десен бутон-същата работа.Имам чувсвото,че само при някои снимки се получава така (може и да греша)защото малко след това пък снимката ми на шотовете в поста ми тук излезе!

Публикувам снимки предимно от този сайт (мисля пробвах само с 1-2 от друг).По принцип и на мен ми се струва,че самия сайт се бъгва нещо,но се съм сигурен,затова и попитах,защото не ми се случва за първи път!Тази снимка (на шотовете,които публикувах  тук )пак е през същия сайт и няма проблем!И аз все още за мене си нямам отговор защо се получава така :)

Toку що пробвах с прикачването на снимката (във въпросната тема,където не се получи)от друг сайт и така излезе-явно проблема (може би) се появява понякога с този сайт,който по принцип ползвам .Блгагодаря на отзовалите се!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не работи бутона "Нагоре" в сайта. Вместо да върне страницата в началото, отваря началната страница - http://www.kaldata.com/#

Редактирано от algrab (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е така:

Публикувано изображение

Не съм си инсталирал въпросната пристава, за която ме кани в горната част на екрана. От Хром-а, не съм влизал с парола, така че оттам не ме разпознава като "наш човек" :D

П.П. Варианта като цъкна на "Форуми":

Публикувано изображение

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това е с Chrome:

Спри да ползваш вируса - Хром и проблемът ти е решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е с Chrome:

Публикувано изображение

И при ИЕ10 се наблюдава същото, много често но не винаги. Рапортувал съм го няколко пъти, но вече се отказах, след като видях че полза няма. Според мен е възможно проблема да е "генерален", тъй като отскоро го забелязвам и в други сайтове/форуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е с Chrome:

Публикувано изображение

То, това най-вероятно е заради имплементацията Flash плъгина, а не заради имплементацията на форума. Крайно време е да спрат хората да си инсталират доброволно тази дупка по компютрите...

Това е втората дупка, която хората трябва да спрат да си инсталират доброволно по машините. Хром е шпионски софтуеър - несанкционирано пробутва тонове персонална информация на собствениците си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако полето за потребител е 50-тина пиксела по-надолу, този проблем няма да го има. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако полето за потребител е 50-тина пиксела по-надолу, този проблем няма да го има. ;)

Разбира се :) Но, това предложение е в стил как да заобиколим проблема, а не как да го решим ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се :) Но, това предложение е в стил как да заобиколим проблема, а не как да го решим ;)

Аз не смятам, че потребителят е този, който трябва да се съобразява какъв браузър и плъгин да използва, за да може да си влезе в профила. А и тази галимация с банера става и с дейното участие на JavaScript плъгин, който нищо чудно и да задава някакви свойства в стила, които да влияят.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не браузъра - в случая Flash плъгинът трябва да е имплементиран подходящо и да се съобразява със z-index инструкциите...

П.П. Освен това на света има един единствен Уеб Браузър - останалото е Опера, Хром, ИЕ и т.н. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

П.П. Освен това на света има един единствен Уеб Браузър - останалото е Опера, Хром, ИЕ и т.н.

На света има една рендерираща Машина - Presto. Останалото е Gecko, Trident, Webkit и т.н ;)

То, това най-вероятно е заради имплементацията Flash плъгина, а не заради имплементацията на форума. Крайно време е да спрат хората да си инсталират доброволно тази дупка по компютрите...

Твърде много сайтове използват съдържание тип Флаш, а някои въобще са целите един голям Флаш. Потребителят няма голям избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки с проблемите си :) Който ползва Flash и Presto да им сърба попарата... Чудесно си живея и без двете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Всеки с проблемите си :) Който ползва Flash и Presto да им сърба попарата... Чудесно си живея и без двете

Всеки, който не ползва Престо сърба попарата на лагав и бавен браузер. А без Flash едва ли живееш - едното клипче от Тубата, Vimeo или DailyMotion върви по флаша. Чак наскоро пуснаха HTML5, ама то всъщност HTML-а сам по себе си не прави нищо особено, ами се ползват определени кодеци, които просто се описват от HTML-а да се виждат като клипче на страницата - грубо казано... Флаш все още е доминантен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който ползва Flash и Presto да им сърба попарата... Чудесно си живея и без двете

не гледаш клипчета ли, не гледаш онлайн нищо ли

:eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки, който не ползва Престо сърба попарата на лагав и бавен браузер...

Бързото рендериране не е най-големият фичър на един браузер. Хич не ме интересува, дали ще ми рендерира страницата за 3 или за 4 секунди ;) Виж, правилната имплементация на W3C и ECMA спецификациите е друго нещо :) Още могъщият, гъвкав дизайн на Chrome. Plug-In и Add-On инфраструктурите и съществуването на още няколко фичъра (като преносимост и предвидимост) са фактите, които ме карат да забравя всички други малки недостатъци на Милата ми Лисичка :)

...А без Flash едва ли живееш - едното клипче от Тубата, Vimeo или DailyMotion върви по флаша. Чак наскоро пуснаха HTML5, ама то всъщност HTML-а сам по себе си не прави нищо особено, ами се ползват определени кодеци, които просто се описват от HTML-а да се виждат като клипче на страницата - грубо казано... Флаш все още е доминантен.

Нали ти казвам - чудесно си живея и без Flash. Тубата има HTML5 поддръжка всички модерни (повтарям модерни) браузъри (повтарям браузъри). Пък и флаш плейъра не е единствения плеър, който резолва стриймовете от тубата ;) Та така. От друга страна, несъществуването на тази гнусност на нито една моя машина ми е от голяма полза при определи ситуации... Мдам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали се дефинира, като проблем с форума, но използвайки ЛС забелязах следното: Като сложа линк в текста и изпратя съобщението виждам, че ЛС всъщност съдържа само текста преди линка и самият линк, но не и текста след линка т.е. текста след линка по някаква причина мистериозно изчезва от съдържанието на ЛС. Това ми се случи вчера (до capnemo) и  първоначално предположих, че аз съм объркала нещо, но същото се случи и днес (до emmi). Някой друг забелязал ли е подобно нещо?

ПП: Тествахме с sliderum. Сега всичко е ОК. Не разбирам какво е станало преди, но няма значение... докато не се потрети ;)

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...