Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с форума, по-точно с "емотиконите" , когато поставя/напиша някоя "емотиконка" , в коментар "емотиконката/ките" , изобщо не се двигат/мърдат. Ето за какво говоря. Направих някой неща които се сетих, изтрих кеша на браузърите промяна никаква. Изтрих данните от браузърите, промяна никаква този проблем се появи, преди около 4/6 дни. Сега забелязах, че при таблета прави същите мизерии.?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не наблюдавам подобно нещо. Може би е от Флаш плеъра, или някакви негови плъгини. Пробвай с ъпдейт дали ще се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не наблюдавам подобно нещо. Може би е от Флаш плеъра, или някакви негови плъгини. Пробвай с ъпдейт дали ще се оправи.

Благодаря, ти колега. Пробвах с ъпгрейд, на всичките си браузъри, преинсталирах и флаш плеър/а ,пак има проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, ти колега. Пробвах с ъпгрейд, на всичките си браузъри, преинсталирах и флаш плеър/а ,пак има проблеми.

Ако имаш някаква програма, или добавка към браузера, за частично или пълно блокиране на рекламни банери и въобще нежелани елементи от уебстраници. Виж дали не си създал някакъв филтър или правило, да се блокира определено действие..  А може и просто да просто се сетиш, какви си ги вършил преди 4-6 дни на компютъра. Добре е да споделиш кой браузер ползуваш, коя версия, на частичното изображение което си показал няма как да ни докажеш подвижността или липсата на такава на емотките, нито се разбира нужната ни информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш някаква програма, или добавка към браузера, за частично или пълно блокиране на рекламни банери и въобще нежелани елементи от уебстраници. Виж дали не си създал някакъв филтър или правило, да се блокира определено действие.. А може и просто да просто се сетиш, какви си ги вършил преди 4-6 дни на компютъра. Добре е да споделиш кой браузер ползуваш, коя версия, на частичното изображение което си показал няма как да ни докажеш подвижността или липсата на такава на емотките, нито се разбира нужната ни информация.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш някаква програма, или добавка към браузера, за частично или пълно блокиране на рекламни банери и въобще нежелани елементи от уебстраници. Виж дали не си създал някакъв филтър или правило, да се блокира определено действие.. А може и просто да просто се сетиш, какви си ги вършил преди 4-6 дни на компютъра. Добре е да споделиш кой браузер ползуваш, коя версия, на частичното изображение което си показал няма как да ни докажеш подвижността или липсата на такава на емотките, нито се разбира нужната ни информация.

Нищо не съм забранявал. Никакви не съм ги вършил, на компютъра.! Искаш клип ли да правя,че да докажа.?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, нищо не искам. Понякога става неволно, когато при посочване с курсора на мишката на някой активен елемент се появи контекста "блокирай", който е наличен при използуващите Adblock Plus и неволно бъде избран.

П.П. И отново не си отговорил на зададените въпроси кой браузер използуваш, с коя негова версия си и т.н. Как искаш да ти се помогне, с това твое отношение?

Opera 12.16  / Mozilla Firefox 22.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Opera 12.16  / Mozilla Firefox 22.0

Ок, ще почакаме да се намеси администратор или модератор, който ще е проверил дали със съответните версии, е възникнал проблем, след някоя промяна в настройките на форума, или поради забиването на хоста, което се случи на няколко пъти през последните няколко дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва, ще деинсталирам "Операта" , ще инсталирам по-новата и версия.? Просто тази версия, в момента ми работи най-добре според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва, ще деинсталирам "Операта" , ще инсталирам по-новата и версия.? Просто тази версия, в момента ми работи най-добре според мен.

Това си е изцяло твоя лична преценка, коя версия отговаря и се държи  най-добре, спрямо възможностите на машината с която разполагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е изцяло твоя лична преценка, коя версия отговаря и се държи  най-добре, спрямо възможностите на машината с която разполагаш.

Деинсталирах, по-старата версия на мозилата , влезнах от нея сега проблеми няма никакви.!? От къде да проверя в настройките на операта, дали не съм забранил нещо.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирах, по-старата версия на мозилата , влезнах от нея сега проблеми няма никакви.!? От къде да проверя в настройките на операта, дали не съм забранил нещо.?

Момент да пробвам през Опера как ще се държи....

:D  ;)  :help wanted4:  :whist:

П.П. Всичко си се мърда..Версията на браузера е същата, настройки не съм пипал.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с форума, по-точно с "емотиконите" , когато поставя/напиша някоя "емотиконка" , в коментар "емотиконката/ките" , изобщо не се двигат/мърдат. Ето за какво говоря. Направих някой неща които се сетих, изтрих кеша на браузърите промяна никаква. Изтрих данните от браузърите, промяна никаква този проблем се появи, преди около 4/6 дни. Сега забелязах, че при таблета прави същите мизерии.?

Публикувано изображение

Това мисля, че става при активирането на някой JavaScript ефект. Презареждането на страницата би трябвало да оправи проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това мисля, че става при активирането на някой JavaScript ефект. Презареждането на страницата би трябвало да оправи проблема.

Нестава, колега не е кой знаи какъв проблем, но е неприятно малко. Но ако, не може да се оправи здраве да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава, колега не е кой знаи какъв проблем, но е неприятно малко. Но ако, не може да се оправи здраве да е

При всички случаи се установи, че проблема е твой личен, а не е проблем на форума. Така че, ако не успееш да го решиш самолична, ще те помоля да пишеш за него, в нова или съществуваща тема, със съдържание на проблем, същият или подобен на твоя, в секцията за програмите и проблемите с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момент да пробвам през Опера как ще се държи....

:D  ;)  Публикувано изображение  :whist:

П.П. Всичко си се мърда..Версията на браузера е същата, настройки не съм пипал.

Всички иконки се мърдат при мен, от домашният компютър, ползвам Chrome 29.0.1547.62, а в работата, през деня, не забелязах никакъв проблем, там ползвам някакъв FireFox, ама не знам коя версия са ми боцнали... Трябва да проверя. Ама не е от най-новите.

Проблема, и според мен, е локален, я настройка, я нещо друго...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е решен, благодаря на всички които писаха. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питенито е следното:

- При всяко влизане в сайта излиза малко прозорче / каре с текст "Харесай фейсбук страница"! Това е рекламно каре на сайта или съм пипнал гадинка? Ако е на сайта, то е доста дразнещо и неприятно. В такъв случай как да го скрия /махна? Брузерът "Опера" е с направени необходими настройки, а вградения "Блокер" не прихваща карето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е на сайта, то е доста дразнещо и неприятно.

Това най-вероятно е стратегия за популяризирането на сайта. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питенито е следното:

- При всяко влизане в сайта излиза малко прозорче / каре с текст "Харесай фейсбук страница"! Това е рекламно каре на сайта или съм пипнал гадинка? Ако е на сайта, то е доста дразнещо и неприятно. В такъв случай как да го скрия /махна? Брузерът "Опера" е с направени необходими настройки, а вградения "Блокер" не прихваща карето.

Аз влизах с Опера за проверка. Без да се логвам. Няма изскачащо каре с призив за харесване към Фейсшит-а, но останалите реклами съответно си вървят. А знам, че принципно карето го има. Не знам защо при мен не се показва :D Не искам и да знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се появява това ,,каре,,ако влизам в ,,официалния,, сайт на Kaldata! Ако влизам директно във форума-го няма---това просто за ,,сведение,,! С IE10 съм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се появява това ,,каре,,ако влизам в ,,официалния,, сайт на Kaldata! Ако влизам директно във форума-го няма---това просто за ,,сведение,,! С IE10 съм!

Всичко е официално, няма нищо под масата :) Не съм си поставял отметки директно към форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е официално, няма нищо под масата :) Не съм си поставял отметки директно към форума.

Не знам дали съм се изразил правилно,или си ме разбрал погрешно,но имах впредвид това....Когато влизам от тук http://www.kaldata.com/ --тогава виждам ,,карето,, за харесване в страницата на Facebook! А когато влизам директно във форума от тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?  -не го виждам това ,,каре,,! Това имах впредвид :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм се изразил правилно,или си ме разбрал погрешно,но имах впредвид това....Когато влизам от тук http://www.kaldata.com/ --тогава виждам ,,карето,, за харесване в страницата на Facebook! А когато влизам директно във форума от тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?  -не го виждам това ,,каре,,! Това имах впредвид :)

Разбрал съм те съвсем правилно, въпреки някои грешки в коментара :) "Официалният" "сайт" е просто индексната страница на сайта, не е отделен сайт. Технически погледнато "Форуми", също е част от сайта и също така е официална част. Практически само обявите имат известна самостоятелност, а магазина пък е напълно самостоятелен, макар тук в сайта на Калдата, да има доста сериозен интегритет на линкове и някои елементи към/от офертите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...